sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Mamincini mazanci :)
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Fri 9.2.2007 10:45    Post subject: Mamincini mazanci :) Reply with quote

tohle je tema ktery me dycky pobavi, protoze mam bohate zkusenosti, tak piste Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11964

PostPosted: Fri 9.2.2007 10:49    Post subject: Reply with quote

fajn, tak muj prvni kluk byl typicky mamincin mazanek. co jeho maminka rekla, byla svata pravda.. napr kdyz jeho maminka rekla, ze moje mama je divna, tak on k nam odmital jezdit..
taky si moc dobre pamatuju, jak jeho mama ridila celou rodinu, tata byl typicky podpantoflak..
a jednou jsme se takhle s byvalym bavili, co bude dal, kdyz jsme spolu byli skoro tri roky a on, ze rozhodne musi bydlet s rodici.. a ja jelikoz to vidim u nasich, jak nedela dobrotu bydlet pohromade s rodici, tak jsem rikala, no to ne.. a on, ze rozhodne, ze prece nenecha maminku v tom dome samotnou a ze jim bude muset financne pomahat..
no brrrr, jeho mama byla sice na me mila a hodna, to jo, ale jsem rada, ze uz s nim nechodim.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29902

PostPosted: Fri 9.2.2007 10:59    Post subject: Reply with quote

Tak úplně k tomu nemám co říct.. jenom můj bejvalej říkal mamince snad úplně všechno Shocked To mě opravdu trochu šokovalo, o čem všem se s ní radil Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Fri 9.2.2007 11:02    Post subject: Reply with quote

Chi,chi...jen jsem si přečetla název a hned jsem si vzpomněla na jednoho ex...byl na svojí mámě úplně závislej a ona oa něm taky...byli jsme třeba v kině a jen co to kino skončilo, tak jí volal o čem to bylo a že ji to bude muset sehnat na video nebo DVD, aby se na to taky mohla podívat...úplně nehorší bylo, když spolu telefonovali a oslovovali se drahoušku a bobíšku z tho mi bylo na Zvracik mě tak nikdy neřekl...vždycky když jsme byli u nich, tak jsem je slyšela co všechno je pro T. dobrý a že já mu vůbec nedopřávám a že nejlíp mu je u maminky, to mi říkal i on sám, že tak dobře jako s maminkou mu nikdy s žádnou holkou nebude (a to mu bylo 25.), vrchol bylo, že když jsme chtěli jet na dovolenou k moři, tak jí chtěl vzít sebou...naštěstí na tu dovolenou už nedošlo...
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Fri 9.2.2007 11:03    Post subject: Reply with quote

Nereide: tak to je sila

ja díkybohu k tématu nemám co dodat, jen segra je tatinkuv mazanek Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Fri 9.2.2007 11:08    Post subject: Reply with quote

kecka wrote:
segra je tatinkuv mazanek Laughing


u nás bratr, si v 16ti letech pomalu neumí sám ostříhat nehty Rolling Eyes Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Fri 9.2.2007 11:09    Post subject: Reply with quote

kecka Arrow v době,kdy jsme spolu byli to síla opravdu byla, teď už se tomu jen od srdce směju Wink
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Fri 9.2.2007 11:14    Post subject: Reply with quote

no posledni muj ex bydlel ve 30 letech porad u maminky a odmital se odstehovat pod ruznyma zaminkama jakoze to je levnejsi apod., pak mi vycetl, ze jsem mu chudakovi vubec nevarila, a ze to bylo fakt strasny za tech podminek se mnou vydrzet Rolling Eyes
ale nejvetsi lahudka byl muj exex - jak uz jsem tady nekde psala jednou pronesl / nastesti uz na adresu me nasledovnice/ ze i ten salat je u maminky krupavejsi Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Fri 9.2.2007 11:19    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by Nikky on Wed 21.5.2008 10:49; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Fri 9.2.2007 11:27    Post subject: Reply with quote

aha, tak to mě bylo oznámeno, že až uvařím 10 jídel, který má od maminky nejradši a budou mu chutnat tak si mě vezme Laughing

2 už jsem zvládla, ale to bude tím, že mě chutnají taky
Back to top
View user's profile Send private message  
Zenoa
25.9.2002


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1333
Location: ...in crazy town...

PostPosted: Fri 9.2.2007 12:06    Post subject: Reply with quote

tak to já nikoho takovýho naštěstí neznám Laughing
ale vybavuju si, jak jedny sousedky - rozvedena matka s dcerou, se taky oslovovaly "milacku, kocicko, drahousku, zlaticko, pusinko" a ja vzdycky kdyz u nich byla, tak jsem jenom stala a zirala Laughing
_________________
" ‘Cause what we are is victims of fun, come on, come on, the fun has just begun! "
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Fri 9.2.2007 14:12    Post subject: Reply with quote

Nikky wrote:
....a jak to řešim? Tak, že když je něco k jídlu, a on ohrnuje frňák, tak mu řeknu, že nic jinýho dělat nebudu, a at chcípne hlady!
Laughing
Jo, jen tak s nima!!

Ten můj první vážnější vztah byl s tim alkoholikem v kombinaci s maminčinym mazánkem. Nebudu to rozpitvávat, je mi blbě už ted.

Možná bude stačit, že se se mnou rozešel na její příkaz. No nic.

Můj strejda je maminčin mazánek jak vyšitej. Po rozvodu a smrti dědy se nastěhoval k babičce a už tam je 11 let. Je mu cca 52. Ženskou neměl (vztah) po první ženě žádnej. Ale aspon občas uvaří a chodí na nákupy. Jeho ex žena (teta, že) z něj byla na mrtvici. Dělala se s obědama a on kolikrát přišel domu, že už jed u mámy. Bydleli kousek od nich a chodil tam x krát tejdně.
_________________


Last edited by Matylda on Fri 9.2.2007 14:16; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Fri 9.2.2007 14:13    Post subject: Reply with quote

no tak jsem to resila taky s tim chcipanim hlady, jenze nasledovala hadka, a pak uz to nebylo nic jinyho nez ze sme se hadali neustale kvuli podobnym vecem Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Fri 9.2.2007 14:29    Post subject: Reply with quote

Hm, asi je telepat, ale zrovna mi ten alkáč - mazánek napsal Shocked
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Fri 9.2.2007 15:34    Post subject: Reply with quote

Tak já pro změnu měla vždycky kluky, co právě bud měli rodiče rozvedený, nebo s nějakým blbý vztah /většinou s tou mámou/ ... akorát jeden, ten měl s maminkou hezkej vztah, jenže na to doplatil pak i ten náš ... jelikož já se jí nezdála, nebo aspon já měla ten pocit, ta paní mi přišla naprosto ujetá a neustále si z něčeho dělala srandu a já se holt nesmála, jelikož mi to holt vtipný nepřišlo. No a pak už jsem k nim nechtěla ani jezdit a tak to skončilo (nejen kvůli tomu)
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms