sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Napadlo vás někdy, že nejste svýho táty?
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Fri 9.2.2007 9:36    Post subject: Napadlo vás někdy, že nejste svýho táty? Reply with quote

ta otázka mě nenapadla jen tak.
Od úterý jsem doma a už se šíleně nudím,dneska mi je o něco líp a chtěla jsem tu trochu poklidit, abych aspon něco dělala.
Já to zkrátím. V máminých věcech jsem našla truhlu, kdyby to neotevřela, nebyla bych to ani já. Měla tam asi svoje osobní věci, z mládí, fotky, dopisy a já nevím co ještě, neprohlížela jsem si to, jen ty fotky. Na druhé straně jedné černobílé bylo napsáno: "Pro vzpomínku na společné chvíle" jméno ...a dole: "pohlaď za mě naše děťátko" Shocked
Já vůbec nevím, co si o tom mám myslet? V životě jsem nepřemýšlela nad tím, že bych já, nebo brácha (ten je starší) nebyla táty. přijde mi to jako naprosto blbost.
Nikdy jsem si nevšimla, že by si naši byli nevěrní, nikdy se nijak moc nehádali, nikdy jsem neměla dojem, že by někdo nepatřil k nám do rodiny. Já jsem z toho v šoku, napadla mě jen jedna věc - máma byla v 18ti na potratu, tak sem si říkala, jestli třeba nejde o to. Ale já fakt nevím, to nedává smysl.
Navíc, když se podívám na fotky, tak brácha je celá máma, blonďák po tátovi,ale jinak po něm nic moc nemá, jenže zase po něm má povahu (přijde mi tak), a o mně každý říká, že jsem celej táta (a bruneta po mámě), ale kdo viděl máminy fotky za mlada, řekl, že jsem naprosto stejná jako ona.
Já nevím co mám dělat, jsem z toho v šoku, ale to, že bych já nebo brácha nebyli táty, to mi přijde jako absurdní.
Ale co tím měl na mysli? Mámi se ptát nemůžu, nemáme tak dobrý vztah abych za ní šla a zeptala se na takovouhle věc. Koukala jsem se ještě do fotoalba a přijde mi, že na jedný fotce (z koleje) tam s mámou je vyfocený, ale ruku do ohně bych za to nedala, protože na té fotce je z profilu atd, kdežto na té co má v truhle je zepředu.
Co byste dělali na mém místě? Mně se hlavou honí tolik otázek, ale na všechny si odpovídám, že je to BLBOST. Navíc, jestli se znali jako mladí, pak by opravdu mohl mít na mysli to děťátko, co si máme nemohla nechat, ale proč by psal, at ho za něj políbí? Třeba si myslel, že si ho nechala?
Napsala jsem o tom kamarádovi a ten mi řekl, že by tomu klidně věřil, že já nebo brácha nejsme táty, že bych se prý divila, kolik dětí není svého táty (a nikdo krom matky o tom neví). Ale to je u nás blbost, nebo že by to věděl i táta? Ale ten nás miluje, umřel by za nás.
Nevím co si o tom všem myslet, vím, že si za to můžu sama a že nemam lézt do soukromích věcí, ale já jen koukala na fotky Sad
Co mám dělat?
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35504

PostPosted: Fri 9.2.2007 9:42    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Theresa on Thu 9.8.2007 19:27; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Fri 9.2.2007 9:49    Post subject: Reply with quote

Theresa: já vím že ty to se s vým tátou nemáš dobrý, ale já ano - jo, hádáme se, jde mi ma nervy (tím, jak mě má pořád za jeho malou holčičku) a nedokážu si představit, že by můj táta nebyl, ale pořád si říkám, že to je OPRAVDU BLBOST! Jediná možná varianta je to, jak šla máma na ten potrat, ale nechápu proč by psal at ho pohladí Confused

Já se mámi nemůžu zeptat, nejsem člověk, co by se rodině svěřoval, mámě jsem nikdy nic osobního neřekla (jen jednou když jsem se doma nervově zhroutila po rozchodu, ale to bylo poprvé a naposledy) ... já jí mam strašně ráda, ale "neumím" za n jít a říct: musíme si promluvit. To nejde Sad
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Fri 9.2.2007 9:52    Post subject: Reply with quote

ty brdo, tak to verim ze to je sok Confused nekde jsem cetla statistiku ze snad 10% deti neni vychovavano biologickym otcem = otec si mysli ze je otec ale ve skutecnosti to tak neni....podle vztahu k mamince, taky smerovat dotaz na ni, kdo by to jinej taky mel vedet ze....

jinak ja o otcovstvi svyho otce pochyby nemam, protoze mam pocit ze si na me nechaval dokonce delat testy

edit: nakonec ale - jak se to rika - a souhhlasim s tim- kdo je otec ? ten kdo da spermie nebo ten kdo vychovava ? ja si myslim ze jednoznacne ten druhej..
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Fri 9.2.2007 9:54    Post subject: Reply with quote

Tohle mě nikdy nenapadlo, protože já jsem tátovi hodně podobná a ještě víc jeho mamce. Takže v tomhle mám jasno.

Suny - chápu že je to šok. Třeba si myslel že se to miminko narodí a tak napsal tohle. Třeba nevěděl že tvoje mamka byla na potratu. Jiné vysvětlení mě nenapadá.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Fri 9.2.2007 9:55    Post subject: Reply with quote

ale kdybych to byla já, tak by máma tátu musela podvádět a to se mi nechce věřit. Takže by to mohl být ještě brácha, ale i ten se narodil až po svatbě.
Já už vymýšlím i varianty že tím děťátkem ani nemyslel opravdové dítě, víte jak to myslím, prostě že jde o něco jinýho ... jo dobře, je to kravina.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Fri 9.2.2007 9:57    Post subject: Reply with quote

Velveta: já taky více méně po tátovi jsem - nebo aspon mam světlou plet ale tak to není důkaz Confused
Jasně že táta je můj táta, ale ted mě zajímá co tím bylo myšleno a jestli muj táta není můj biologický otec, tak to chci vědět. Bože můj, že já radši nešla koukat na televizi.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35504

PostPosted: Fri 9.2.2007 9:58    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Theresa on Thu 9.8.2007 19:26; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Fri 9.2.2007 9:58    Post subject: Reply with quote

no jo, kdyz se mamy nemuzes zeptat, tak ses v patove situaci, protoze nikdo jinej ti to proste nerekne...
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35504

PostPosted: Fri 9.2.2007 9:59    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Theresa on Thu 9.8.2007 19:26; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Fri 9.2.2007 10:00    Post subject: Reply with quote

Theres: jak jsem psala, táta je táta, ale CHCI vědět jak to je, nebo to je třeba brácha (to je taky varianta a asi i lepší, protože je starší)

Máte pravdu, jinak se pravdu nedozvím, ale pochybuju, že by máma řekla pravdu (kdyby to bylo myšleno tak, že to dítě jsem já nebo brácha)...akorát se pohádáme, opět.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Fri 9.2.2007 10:01    Post subject: Reply with quote

Theresa wrote:
suny:a kdo byl na te fotce?muz a tvoje matka nebo jen muz?


jen muž, krásnej.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Fri 9.2.2007 10:01    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 18:50; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Fri 9.2.2007 10:01    Post subject: Reply with quote

kdyz se zeptas, tak uvidis ledasco podle reakce taky...
Back to top
View user's profile Send private message  
Příšera
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 979

PostPosted: Fri 9.2.2007 10:01    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
_________________
Kolik roků zabere bolest...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms