sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Nejhorsi rande
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Sat 24.2.2007 12:06    Post subject: Reply with quote

Jednou jsem potkala jednoho kluka, byl mi docela sympatickej, tak jsme vyměnili čísla a, že zajdeme na bowling... Řekl, že na mě počká venku, já se asi o 3 minuty zpozdila a on-nikde, tak jsem šla dovnitř, jestli tam teda vůbec je... Byl, hráli jsme v pohodě, všechno... Dohráli jsme, šli jsme se projít (byli tam i nějací jeho kamarádi, i holky...) a on: "Tak já adi půjdu domů." hodila jsem na něj takovej pohled, že se zeptal, jestli někam půjdem Laughing tak jo, šli jsme, šla s náma ještě jedna holka, kterou znám, ostatní, že za chvíli dorazí.
Tak jsme si sedli ke stolu, ale byla tam televize a zrovna dávali Pan a paní Smithovi a on se víc věnoval Angelině na obrazivce než mě, i když jsem si sedla blíž...atd. Já jsem se začla ukrutně nudit tak jsme si s tou holkouz začali dávat koktejly a on se pořád díval... V 10 se zvedl, že už jede máma, zaplatil a šel pryč. Laughing Pak jsme si ještě čas, psali, ale zijstila jsem, že je ještě větší idiot než se zdálo...
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35506

PostPosted: Sat 24.2.2007 14:27    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Fri 10.8.2007 11:50; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Blondie 007
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 144

PostPosted: Sat 24.2.2007 21:18    Post subject: Reply with quote

Teda holky, vy mate storky Shocked
U Johanky jsem se fakt nasmala Laughing

Jednu historku taky mam. Kdyz jsem prodavala stary auto, tak jsem se diky okolnostech ocitla na benzince se dvema auty. Pocitala jsem s tim, ze jedno tam necham a prijedu si pro nej druhy den busem. Na ty mycce se bavil s tim myčem nejaky nagelovany, vysolarkovany metrosexual - absolutne mimo muj vkus. Ja jsem se mu evidente hodne libila a tak se se mnou ( pod zaminkou, ze se mu libi muj pes) zacal bavit. Mycka uz zavirala a tak se mi nabidli, ze mi to auto odvezou. Mne se to moc hodilo, protoze to mam dost z ruky.
Takze jsem jela ja, za mnou tenhle metrosexual a za nim v mym starym aute jeho kamarad z mycky k nam pred dum. Za to, ze mi pomohli, jsem s nima sla na veceri. Ten metrosexual celou dobu povidal jen o sobe, o svych byvalkach, o svych sexualnich praktikach, o tom, ze se holi v rozkroku, ze nosi tanga Zvracik .. Ani jednou se me na nic nezeptal, ale zato vedel, ze spolu budeme chodit, budeme hrat tenis, zajdem do zoo atd.. Zduraznila jsem, ze jsem zadana a ze se pritel druhy den vraci ze sluzebky, ale to mu vubec nevadilo. Pak jsem mu musela na rozloucenou dat cislo, na ktery mi hned prede mnou zavolal, aby si overil spravnost. Nez jsem od auta dosla k bytu, uz mi napsal asi 5 SMS. Rano znova, odpol.volal- coz jsem nezvedla a nakonec, kdyz volal vecer a chtel domluvit rande, tak jsem to zvedla a vysvetlila, ze jsme kazdej uplne jinej.. Nechtel to pochopit, ale nedalo se nic delat. Protoze vedel, kde bydlim, trochu jsem se bala, aby za mnou treba neprijel... Ale nastesti dal pokoj Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sat 24.2.2007 21:25    Post subject: Reply with quote

Blondie 007 wrote:
Ten metrosexual celou dobu povidal jen o sobe, o svych byvalkach, o svych sexualnich praktikach, o tom, ze se holi v rozkroku, ze nosi tanga Zvracik ..



Laughing Laughing Laughing no tak to je taky dost dobry Laughing ja sem bohuzel nicm moc neprispeju ale zato se vzdycky radne pobavim Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Bodie.CI5
kytky 1, meta: 250
kytky 1, meta: 250


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 227

PostPosted: Sun 25.2.2007 12:26    Post subject: Reply with quote

Blondie 007 wrote:
ze nosi tanga Zvracik ..

Tak je fakt, že tohle je důležitá informace, tak bylo dobrý, že se s tim netajil... Laughing
_________________
Matouš, 7.kapitola:
Nesuďtež, abyste nebyli souzeni. Nebo kterýmž soudem soudíte, týmž budete souzeni, a kterou měrou měříte, bude vám zase odměřeno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Blondie 007
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 144

PostPosted: Sun 25.2.2007 13:34    Post subject: Reply with quote

To je fakt Roflnik
Ale myslim, ze i kdyby je nenosil, tak mej stejne smulu - teda, jsem si tim jista. Ty tanga uz byly jen takova tresnicka na dortu Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Sun 25.2.2007 14:12    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by strawberry on Thu 13.3.2008 19:37; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Sun 25.2.2007 14:15    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26580

PostPosted: Sun 25.2.2007 14:17    Post subject: Reply with quote

Tyjo, tak to je hodně hnusný Shocked ale mu asi moc let taky nebylo co Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Sun 25.2.2007 15:12    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by strawberry on Thu 13.3.2008 19:42; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Sun 25.2.2007 16:21    Post subject: Reply with quote

kostra- to musel byt iny primitiv...len v takom veku sa cloveka dotkne vsetko, aj od debila, to je najhorsie
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 25.2.2007 16:23    Post subject: Reply with quote

Theresa wrote:
Teda v tech historkach tady vede suny. To me dostalo.Btw:co si udelala s tou rybkou?


hodila ji do kuchyně a táta ji vykuchal a udělal na grilu Laughing
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Shannon
where no man has gone before


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5086

PostPosted: Sun 25.2.2007 16:24    Post subject: Reply with quote

Suny - aspoň nějaký přínos to "rande" mělo Laughing
_________________

SIC TRANSIT GLORIA MUNDI.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 25.2.2007 16:26    Post subject: Reply with quote

to jo no, tatínek se najedl Laughing
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
nia
zavislost je utek


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 558

PostPosted: Sun 25.2.2007 21:54    Post subject: Reply with quote

tak ja nerandim, takze zadne spatne historky.
ale vzpominam si jak jsme byli u babicky a dedy na chalupe se sestrenkou a ta mela naplanovane rande.

tezko rict kolik ji bylo, jestli 15, 16, to uz si vazne nepamatuju.
nemaluje se, a je velmi obtizne ji namalovat.
tudiz mela jedno oko namalovane normalne, a jedno rozmazane. uz nebyl cas a tak jsme letely na autobus.

on bydlel o vesnici pred nama, tak uz jsme pristoupily k nemu. delaly jsme ze k sobe nepatrime, tak jsem si prisedla k sousedce. jak jsme prijely do mesta, mela jsem je sledovat, tak jsem nenapadne sla za nima, a on se otacel a ptal jestli me zna / ona rekla, ze ne, ze nevi kdo jsem.
pak uz jsem to vzdala a jela zpatky.

sestrenka dorazila s tim, ze se divali na autobus > vubec se v tom nevyzna. a on rikal ze nic nejede a sli 8km k nam pesky, ona nasrana, za tech 8km nepromluvili ani slovo a sli za sebou.

prisla, a sli jsme hlidat sousedce dite, a prochazime kolem zastavky spolu [i prestoze tvrdila ze me nezna], ani se na neho nepodivala.
on tam chudak cekal na autobus 4 hodiny!

a pak se chtel sejit znova Laughing
_________________
moci se rozletet..
povznest se nad vsechno a nad vsechny

.. tomu rikam zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 4 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms