sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Nejhorsi rande
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Fri 9.2.2007 16:57    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Pak mi zacal vysvetlovat, ze je neonacista a jaky to ma vyhody Rolling Eyes Dokonce mi chtel dat kontakt na nejaky ten spolek neonacistu

Laughing Tak to muselo být rande snů.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Fri 9.2.2007 17:02    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 25.5.2008 13:12; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Fri 9.2.2007 17:46    Post subject: Reply with quote

Prve rande celkovo bola sranda... Sedeli sme na lavicke v obchodnom centre a on mi rozpraval, ako sa s chalanmi cestou na bikeoove preteky vo vlaku zhulili. A rozpraval ako snupal a daval bongo a zacal mi vysvetlovat ako sa to bongo pripravuje Shocked . A ze ked sa nahuli tak ho svrbi lave vajce Shocked Laughing . Rozmyslala som, ako co najrychlejsie zdrhnut, ale on ma dorazil, zevraj ci nemam alobal, ze si spravime vodne bongo, v strede toho centra vytiahol plastovu flasu a zacal to tam pripravovat Laughing . A ked som mu tvrdila, ze naozaj musim ist domov, povedal, ze si este musi kupit farbi na vlasy a creatin lebo schudol pol deka a klesol mu objem Shocked a ze nemam mat zo seba mindraky lebo som nadherne a uzasne dievca Shocked Shocked Shocked Roflnik

Ale sranda bola s terajsim priatelom, jedno z prvych stretnuti sme sli na hrad, lahli sme si na travu a pozerali nejake veci na PSP. Dosla nejaka skupinka Japoncov a zacali si nas fotit Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Fri 9.2.2007 17:59    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Fri 9.2.2007 18:01    Post subject: Reply with quote

sun Topic wrote:
Ale sranda bola s terajsim priatelom, jedno z prvych stretnuti sme sli na hrad, lahli sme si na travu a pozerali nejake veci na PSP. Dosla nejaka skupinka Japoncov a zacali si nas fotit Laughing


_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
mariposa
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 8306
Location: u něho...

PostPosted: Fri 23.2.2007 12:01    Post subject: Reply with quote

Mně se jednou docela líbil kluk z posilovny (asi tam bylo špatné osvětlení)Přisla zamnou jeho segra jestli bych mu nedala číslo, že ji posílá Laughing tak sem mu dala číslo. Chvilku sme si psali a asi za dva dny sme se měli sejít. Přišel kluk který mi svou výškou dosahoval k prsám a nebyl vůbec tak hezký jak sem si ho vzpomínala. Strašně ráčkoval, pořád mluvil tváří hrozně blízko ke mně a přitom strašně plival. No nekecám, normálně se mi z něho chtělo zvracet a taky sem to málem udělala. Myslel si asi jak není oslňující a vyprávěl různé vtípky a já sem zadržovala to zvracení a kdyz se me zeptal proc jsem takova mlcenliva a pritom na me vychrstl dalsi davku slin, tak sem mu rekla ahoj, otocila se na podpatku a uz me nevidel Laughing
_________________
věřím
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Fri 23.2.2007 12:14    Post subject: Reply with quote

mariposa wrote:
Mně se jednou docela líbil kluk z posilovny (asi tam bylo špatné osvětlení)Přisla zamnou jeho segra jestli bych mu nedala číslo, že ji posílá Laughing tak sem mu dala číslo. Chvilku sme si psali a asi za dva dny sme se měli sejít. Přišel kluk který mi svou výškou dosahoval k prsám a nebyl vůbec tak hezký jak sem si ho vzpomínala. Strašně ráčkoval, pořád mluvil tváří hrozně blízko ke mně a přitom strašně plival. No nekecám, normálně se mi z něho chtělo zvracet a taky sem to málem udělala. Myslel si asi jak není oslňující a vyprávěl různé vtípky a já sem zadržovala to zvracení a kdyz se me zeptal proc jsem takova mlcenliva a pritom na me vychrstl dalsi davku slin, tak sem mu rekla ahoj, otocila se na podpatku a uz me nevidel Laughing


Roflnik
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
culotes
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4784

PostPosted: Fri 23.2.2007 19:58    Post subject: Reply with quote

mariposa wrote:
Mně se jednou docela líbil kluk z posilovny (asi tam bylo špatné osvětlení)Přisla zamnou jeho segra jestli bych mu nedala číslo, že ji posílá Laughing tak sem mu dala číslo. Chvilku sme si psali a asi za dva dny sme se měli sejít. Přišel kluk který mi svou výškou dosahoval k prsám a nebyl vůbec tak hezký jak sem si ho vzpomínala. Strašně ráčkoval, pořád mluvil tváří hrozně blízko ke mně a přitom strašně plival. No nekecám, normálně se mi z něho chtělo zvracet a taky sem to málem udělala. Myslel si asi jak není oslňující a vyprávěl různé vtípky a já sem zadržovala to zvracení a kdyz se me zeptal proc jsem takova mlcenliva a pritom na me vychrstl dalsi davku slin, tak sem mu rekla ahoj, otocila se na podpatku a uz me nevidel Laughing

a to se tě ani nesnažil nějak zadržet?Smile)
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Fri 23.2.2007 20:10    Post subject: Reply with quote

tak taky jedno povedený rande přidám Laughing

Tenkrát mi bylo čerstvých 15let a chodila jsem ještě na xchat, no a seznámila jsem se tam s docela fajn klukem od nás z města a prostě jsme se dohodli, že si dáme sraz, dohodli jsme se i na tom, že půjdeme někam posedět, možná do kina.
Sraz jsme měli nějak odpoledne, čekala jsem na něj asi 40minut, než se uráčil přijet - na kole - na takovym tom pionýru Laughing Tak jsme se pozdravili a já koukám, že je nějak divně oblečený, načež pravil, že změníme plán, že půjdeme na ryby Shocked Já měla na sobě minisukni, tílko a žabky. Ale šla jsem....4!!! hodiny jsme chodili okolo nějakýho šílenýho potoku, on mi vyprávěl o rybách a já se neustále oplacávala, protože mě bud byla zima, nebo mě žrali komáři a nebo sem se pálila o kopřivy (jelikož okolo potoku samozřejmě nebyla cestička, nýbrž tráva vyšší než já Smile On měl holinky natažený až po stehna, takže byl v pohodě.
Vrcholem toho všeho bylo, když mi řekl, jestli bych mohla míň dupat, že to ty ryby vyplaší. Pak když jednu konečně chytil, tak s ní chudinkou klepnul o strom, zabalil ji do novin a do igelitovýho sáčku a dal mi jí se slovy, že jí musím prvně vykuchat Shocked
No a šťastný happyend: jelikož bylo už něco kolem 11 večer, pravil, že pospíchá a jestli mi nebude vadit, že mě nedoprovodí, že jede na opačnou stranu Shocked takže já zůstala sama v nějakým šílenym porostu, v ruce s mrtvolkou pstruha, s popálenejma nohama, poštípanejma rukama a v tomhle stavu jsem šla asi 6km domů Laughing

Tenkrát mi to moc vtipný nepřišlo, ale když si na to vzpomenu ted, tak se směju Smile
Pak mi ještě napsal, že to bylo moc fajn (já řekla za celou dobu asi 3 věty) a že mě rád ještě uvidí, a jesli mám čas za týden v neděli, že vezme kamaráda, já kamarádku a můžeme jet na ryby Laughing
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
culotes
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4784

PostPosted: Fri 23.2.2007 20:13    Post subject: Reply with quote

Suny, tak mě napadá.. proč jsi neutekla dřív?Smile)
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Fri 23.2.2007 20:14    Post subject: Reply with quote

Culotes: protože jsem se bála, bylo to v lese, byla tma atd ... čekala jsem, že zpátky půjde se mnou Laughing
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Fri 23.2.2007 20:15    Post subject: Reply with quote

Suny Arrow Roflnik prej nedupat abys nevyplasila ryby Laughing no ale teda ze te nechal samotnou to je desny Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
culotes
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4784

PostPosted: Fri 23.2.2007 20:18    Post subject: Reply with quote

Suny wrote:
Culotes: protože jsem se bála, bylo to v lese, byla tma atd ... čekala jsem, že zpátky půjde se mnou Laughing

Laughing jezis, já bych se děsně bála:))
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Fri 23.2.2007 20:21    Post subject: Reply with quote

A vlastně ještě mam jedno hrozný rande, opět na slepo, ale tentokrát bez fotky (od té doby bych asi s nikým nešla, kdo by mi nejprve neposlal fotku)

To mi bylo 14 a jemu 17let, chodili jsme na xchat do místnosti MB a prostě jsme se dohodli, že se sejdeme.
Sraz jsme měli u gymplů, byla zima, všude sníh, tma .... a najednou se ke mně v dálce v uličce hrnula taková kulhající koule s růží v ruce Confused Laughing kdyby okolo někdo byl, tak snad uteču, ale evidentně by poznal, že jsem to byla já, tak jsem zůstala.
Když ke mně došel (což mu trvalo poměrně dlouho), tak se na mě zazubil (měl chrup "díra, zub, díra"), podal mi tu růži a povídal, že nic nevidí (měl uplně zamlžený brýle, takový ty jogurty Laughing Embarassed ) No, poté mě vzal do největšího pajzlu v MB, kde jsme byli sami, jen obsluha (cikáni) a v tv šla kamasutra. Choval se šíleně galantně (vzal mi kabát, odsunul židli atd, ale já na to nebyla zvyklá, takže jsem se chovala jak buran, když odsouval židli, sedla jsem si na jinou atd Laughing ) no a pak 2 hodiny byl na mě nalepený, chvílema mě chytal za ruku a říkal, jak mám krásný prstýnky, potom se mi naprosto zhnusil, když se napil piva - to byste museli vidět, on děsně našpulil pusu a prostě vypadalo to šíleně nechutně Laughing ) no pak jsem řekla, že už budu muset jít domů, tak mě doprovodil, a jelikož byl trochu širší, na nohách mě nějaký onošený kecky, tak se mu to strašně smekalo na tom sněhu a vždycky když letět k zemi tak se mě chytal Laughing no hrůza. A pak jsme stáli kus od našeho baráku, on už byl opět celej zamlženej a povídal, že by mi dal pusu, ale že nemá žvýkačku Shocked Laughing no a ukončím to, nakonec jsem se musela ze slavnýho chatu odregistrovat, jelikož mi tam neustále psal, že se do mě zamiloval Rolling Eyes
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Fri 23.2.2007 20:22    Post subject: Reply with quote

No holky já byla po... až za ušima, ale tak měla jsem sebou tu mrtvolu tý ryby, tak jsme na to byly dvě Laughing
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 2 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms