sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Nejhorsi rande
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11964

PostPosted: Thu 8.2.2007 20:26    Post subject: Nejhorsi rande Reply with quote

Tema je jasne, at se taky pochlubime temi nejstrasnejsimi zazitky z rande Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Thu 8.2.2007 20:52    Post subject: Reply with quote

Potkala jsem nějakýho kluka, který si řekl o telefonní číslo. Byla jsem dost opilá...tak jsem mu ho dala. Moc jsem si ho nepamatovala, ale nebyl nejhorší...

Druhý den mi volal, že jsem ho okouzlila a že by se mnou chtěl někam vyrazit. Nechtělo se mi, ale byl vytrvalej a říkal, že je doktor, tak jsem nakonec souhlasila...

Sešli jsme se, ale on chtěl jít do takovýho divnýho podniku... tak jsem ho přemluvila, aby jsme šli jinam.

Začal mi vykládat o tom, jak dělá skvělou práci... něco na principu, těch pyramidovejch podvodů... Rolling Eyes Jak je děsně za vodou, kolik má peněz, a že člověk, kterej nemá prachy, je úplně na dně a nemůže bejt šťastnej, a že chudý lidi by neměli mít děti, protože je ožebračujou...pak z něj vylezlo, že je "skorodoktor", protože tu medicínu nedodělal... A že je děsně oblíbenej, sebevědomej a že má spoustu známejch...

...kdykoli jsem se nadechla, že něco řeknu, tak jsem tu větu zase polkla, protože mi neustále skákal do řeči. Nejdřív jsem si myslela, že se mě snaží přesvědčit o tom, jak je úžasnej. Záhy jsem pochopila, že se snaží přesvědčit sám sebe...

Vrcholem večera bylo, když mi říkal, že mi dá vizitku, sáhl do kapsy a vytáhl kouli zmuchlanejch tisícovek a říkal...zrovna asi žádnou nemam... očividně si myslel, že mě timhle položí...

Asi po hodině jsem se zmohla na to, že jsem řekla...jééé, to je ale hodin, už musím běžet... (Moje první a poslední věta za celý to hodinový rande).

Pořád se domáhal, že mě doprovodí domu, zabralo až to, že jsem si vymyslela, že bydlim s rodičema a že můj táta je děsnej rapl... Embarassed

Druhej den mi napsal, že to bylo nejlepší rande v jeho životě, a že bysme mohli zase někam zajít... Že "je vzácné, potkat ženu, která ví, co chce a že čas se mnou byl kvalitně stráven"...

Pak mi pořád volal (několikrát denně), a já to buď nezvedla, nebo jsem tvrdila, že nemam čas... a on mi pak poslal smsku:"Nemysli si, že se chci vnucovat. Tohle já nedělám, z toho už jsem vyrostl. Vnucovat se nemám za potřebí, kdybych se chtěl vnucovat, tak bych neměl svoje lidi, svoji firmu. Chtěl jsem Ti jenom pomoct, věř, že já lidem pomoci umím." Pak si dal týden pauzu a teď už zase otravuje...

Prostě je hustej a já nevim, jak mu mam slušně říct, že od tý doby, co ho znam až do konce svýho života mam jinej program...
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Fri 9.2.2007 11:27    Post subject: Reply with quote

No to je výborná story Roflnik

Asi bych si změnila číslo.
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11964

PostPosted: Fri 9.2.2007 11:38    Post subject: Reply with quote

tak to ja, kdyz mi bylo asi 14, tak jsem si na chatu psala s jednim,co bydlel kousek od mesta, kam jsem chodila na gympl. tak jsme se dohodli, ze se sejdeme v tom meste na nadrazi na prvnim nastupisti. Kamoska ze tridy, ktery jsem to rekla a rekla jsem ji, jak se ten kluk jmenuje a kde bydli, nahodou to jmeno znala a rikala, ze vi, jak vypada, tak ze pujde se mnou..
no tak jsme sly a koukaly, ale na tom prvnim nastupisti sedeli jen nejake babky a jeden takovej divnej kluk, vypadal jak Rom, malinkej..
no to sme si rekly, ze to neni on.ale cim dyl jsme tam cekaly a nikdo neprichazel, tak sem si rekla, ze se toho kluka pujdu zeptat. tak jsem sla a ptam se ho, jestli je ten Michal a on, ze jo Shocked Laughing .no, tak sem si ze slusnosti k nemu sedla.. byl fakt desnej, takovej usmudlanej.. ale nejhorsi bylo, ze proste cumel a mlcel.. tak jsem po chvili rekla, ze uz musim a s kamoskou jsme zdrhly.. jeste tyden potom mi psal sms, ze se mu libYm Laughing a proc jsem zdrhla..
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35506

PostPosted: Fri 9.2.2007 11:57    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Theresa on Thu 9.8.2007 19:43; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
jirka
...


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8350

PostPosted: Fri 9.2.2007 12:02    Post subject: Reply with quote

Theresa wrote:
J.No cestou z nej vypadlo, ze opravdu teda pracuje v modnim odvetvi.Skladnim obleceni v carrefouru.


modni odvetvi.
_________________
[i]štestí je dar
]
Back to top
View user's profile Send private message  
Meesha
:-)


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 949

PostPosted: Fri 9.2.2007 12:12    Post subject: Reply with quote

Když mi bylo asi 18, tak jsem na jedné akci potkala jednoho kluka (byl asi o deset let staršínež já), zdálo se, že si docela rozumíme, na druhý den jsme se domluvili, že půjdeme na procházku do lesa. Když mě druhý den vyzvedl, přijel v kvádru a lakýrkách ( Shocked ), já byla oblečená samozřejmě jen na procházku, tak jsem ho zavedla do toho nejstrmějšího lesa(když výlet tak pořádný), co jsem znala a on pořád padal, lakýrky se mu chudáčkovi smekaly po jehličí a pak řekl, že nečekal, že půjdeme na takovou tůru. Tak jsem navrhla, že tedy půjdeme někam na kafe. Když jsme tam dorazili, on si vytáhl album s fotkama a pak mi ho hned jak jsme se posadili začal ukazovat. Málem jsem se potrhala smíchy, protože tam měl samé fotky jak čůrá jako dítě Laughing a když mi to celé ukázal, tak vytáhl papír, na kterém byl předpřipravený test osobnosti. No tragikomedie! celou dobu měl monolog a říkal, že až se vezmeme, že budeme mít taky takové dětičky jako byl on. To už jsem nerozdejchala. Vážně jsem nečekala, že by se v 28 letech mohl chovat někdo tak dětinsky a směšně Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Fri 9.2.2007 12:15    Post subject: Reply with quote

V cajovne s Einsteinem a jednim nechutnym blondakem. (dotahla me tam kamoska) Celou dobu jsem sedela a poslouchala jejich kecy, nechutnej smich, dokonce me tak polozili, ze jsem si musela objednat medovinu, abych tam prezila a nezacala hystercit. Laughing Nebudu to rozvadet, dopodrobna si to nepamatuju, neprijemny zazitky rychle zapominam. Nastesti.
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17712
Location: VePř

PostPosted: Fri 9.2.2007 12:20    Post subject: Reply with quote

meesha - mne to ani neprijde detinske a smesne, jako psychopaticke Laughing

ja snad zadny takovy rande nemela, kdyz pominu pana pravnika Confused
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
Meesha
:-)


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 949

PostPosted: Fri 9.2.2007 13:59    Post subject: Reply with quote

Merykara wrote:
meesha - mne to ani neprijde detinske a smesne, jako psychopaticke Laughing


psychopatické každopádně, ale on se i choval strašně dětinsky, uvažoval jak malé dítě Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Fri 9.2.2007 15:55    Post subject: Reply with quote

Pisala som si cez internet, s jednym chlapcom, mala som 16. On mal 19. Odhliadnuc od toho, ze vyzeral dost biedne, taky vyziabnuty typ, sama ruka sama noha, cely nezdravo bledy... no nic, tak bol aj extremne nezhovorcivy. Bolo to same hmmm...ummmm....mumlanie si popod nos a citoslovcia. Confused Ja som sama dost hanbliva, ale tu som sa snazila aspon aby to nebolo uplne fiasko, trochu komunikovat. Chytil sa na jedinu temu - "ON ma digitalny fotak za 12 tisic, a mobil za 5 tisic a dostane auto za tristotisic." Shocked Laughing aaaach. no zazitok. Mali sme ist na nejaku vystavu. Poznala som cestu, no on poznal SKRATKU. Rolling Eyes Asi trikrat sme zabludili, skoncili pri nejakych zahradkach v slepej ulici Rolling Eyes Cesta, ktora inak trva asi 10 minut nam trvala tristvrte hodinu Shocked Tvaril sa velmi galantne a zaplatil za mna vstup. Nasledne to vyzeralo tak, ze sme sa zastavovali pri exponatoch, kde ja som si ich pozerala a on vzdy stal niekde za mnou obdalec a robil hmmmm....ummmm Rolling Eyes Potom povedal, ze by sme si mohli niekam sadnut. Vtedy som este moc nevedela hovorit nie a nechala som sa prehovorit. Objednala som si Vineu, mala som na nu chut. On povedal, ze chce Colu, potom chvilu studoval napojovy listok a nasledne povedal, ze aj on si da Vineu, lebo je o 2 KORUNY LACNEJSIA Shocked Shocked Shocked Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Fri 9.2.2007 16:11    Post subject: Reply with quote

Laughing


Last edited by Shrew on Tue 26.1.2010 18:05; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Fri 9.2.2007 16:40    Post subject: Reply with quote

Holky to jsou story Roflnik Zatím u mě vede Meesha a lakýrky Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Fri 9.2.2007 16:42    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 25.5.2008 13:12; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35506

PostPosted: Fri 9.2.2007 16:47    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Theresa on Thu 9.8.2007 19:55; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 1 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms