sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
.:Maturita:.
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 95, 96, 97  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Claris
Každý den odvahu!
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 28819
Location: v nadoblačnu

PostPosted: Fri 26.1.2007 8:17    Post subject: Reply with quote

nevíte jak to nakonec je se státní maturitou?? maturuju za rok a furt nevím, jestli budu maturovat státně nebo ne...každý říká něco jiného Evil or Very Mad a už bysme ksakru mohli vědět, na čem jsme
_________________
Pane, ať jsi stéblo trávy nebo obyčejný list,
prosím dej, ať aspoň trochu umím ve tvých vzkazech číst.
Prosím dej, ať řeči stromů aspoň trochu rozumím,
ať vědí, že se učím a že nic neumím.

Dej, ať zlomím svoji pýchu, dej mi hledat pokoru,
když se trápím zbytečnostmi, ať pohlédnu nahoru.
Ať mi stačí dohlédnout na obzor, který jsi mi dal,
ať se smířím se vším, co jsi mi kdy vzal.
Back to top
View user's profile Send private message  
amorcillo
...Impossible is nothing...
kytky 5, meta: 6150


Joined: 17 Jan 2007
Posts: 5883
Location: v říši divů

PostPosted: Fri 26.1.2007 16:57    Post subject: Reply with quote

Neahoo wrote:
Jak dlouha by mela byt vypracovana MO z cetiny? Na kolik stranek na pocitaci?


já je vypracovávám s tím, že tam píšu ve zkratce skoro vše....ale všechno se to učit asi nebudu, protože tam stejně skoro nic říct nestihneš...nám říkala, tak charakteristika toho období, nějaký hlavní autor + třeba děj toho co jsi přečetla a nějaké dva tři navíc a jejich díla....nic moc podrobně...to se nestihne...
_________________

Nejkrásnější vzpomínky jsou ty, při kterých zjistíš, že se usmíváš...
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9414

PostPosted: Fri 26.1.2007 18:42    Post subject: Reply with quote

No ja mam tu MO tak na sedm stranek, ale jeste mam dost pramenu, z kterych bych to doplnila, ale nevim, jestli se s tim mam patlat - na jednu stranu nechci aby me na necem nachytali, na druhou stranu kdyz toho budu mit deset stranek, tak se bojim, ze se to nenaucim
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35514

PostPosted: Fri 26.1.2007 18:48    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Theresa on Thu 9.8.2007 7:22; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Fri 26.1.2007 19:36    Post subject: Reply with quote

Neahoo: ČJ mám většinou tak na 6 stránek - nepočítám mluvnici. Nějaký mam kratší, protože to je spíš o četbě a jiný mám i na 10, ale rozhodně se to nenaučím vše, zato ZSV mám obsáhlé až moc a musím umět všechno Sad

Claris: No u nás na gymplu je to hotová věc, holky co jsou o rok níž z toho mají šílený strach, ani se nedivím, nikdo o tom nic neví, ani profesoři Sad
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Claris
Každý den odvahu!
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 28819
Location: v nadoblačnu

PostPosted: Sat 27.1.2007 14:18    Post subject: Reply with quote

Suny wrote:
Claris: No u nás na gymplu je to hotová věc, holky co jsou o rok níž z toho mají šílený strach, ani se nedivím, nikdo o tom nic neví, ani profesoři Sad
tak to je děs...nevim jak se to všechno naučím...už tak budu mít dost co dělat s odbornýma předmětama a teď se nejspíš ještě budu muset našrotit občansko-právní základ nebo jak se to jmenuje. protože matematika, přírodní vědy ani informatika pro mě není nepřipadá v úvahu Sad já chci maturovat postaru. je to strašně nefér, na střední jsem šla ještě v době, kdy se o státních maturitách mluvilo až na pozdější dobu
_________________
Pane, ať jsi stéblo trávy nebo obyčejný list,
prosím dej, ať aspoň trochu umím ve tvých vzkazech číst.
Prosím dej, ať řeči stromů aspoň trochu rozumím,
ať vědí, že se učím a že nic neumím.

Dej, ať zlomím svoji pýchu, dej mi hledat pokoru,
když se trápím zbytečnostmi, ať pohlédnu nahoru.
Ať mi stačí dohlédnout na obzor, který jsi mi dal,
ať se smířím se vším, co jsi mi kdy vzal.
Back to top
View user's profile Send private message  
Cavendish
mňau


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 11179
Location: všude a nikde

PostPosted: Fri 2.2.2007 18:15    Post subject: Reply with quote

Tak co, jak válčíte?? Já už chci tak hrozně květen, už mě nebaví čekat Cool chci to mít za sebou a pokud možno úspěšně. Největší strach mám z němčiny, to bude katastrofa, hlavně němčinářka hrozně straší Confused jinak jsem relativně v pohodě, co vy, ostatní maturanti?
_________________
Jednou jsem si v tichu řekl, že my spolu dožijem.
Jedna cesta do posledních tonů requiem.
Láska je proměnlivá, chcem ji pevnou jako kámen.
Dej mi ruku, povedu tě, pak se vystřídáme.
Back to top
View user's profile Send private message  
sim-karta
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 133

PostPosted: Sun 4.2.2007 2:20    Post subject: Reply with quote

To já bych si to klidně ještě prodloužila Laughing

Strašně se bojim, že se to všechno nestačim pořádně naučit .. na maturu a přijímačky Embarassed Asi sem lempl, navíc momentálně dutej a s psychem Embarassed

A nedávno jsem zjistila, že profesor mého jednoho maturitního předmětu se rozhodl odejít ... za 14 dní. Nebudeme ho mít jako hl. zkoušejícího u maturity, místo něj přijde někdo úplně nový a aby to nebylo příliš stereotypní, u m. nás bude zkoušet zase jiná profesorka, sice z našeho gymplu, ale kt jsme naposledy měli někdy v tercii a kt je 'proslulá' přísným zkoušením u m. Evil or Very Mad Sad

Paráda Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
amorcillo
...Impossible is nothing...
kytky 5, meta: 6150


Joined: 17 Jan 2007
Posts: 5883
Location: v říši divů

PostPosted: Sun 4.2.2007 8:52    Post subject: Reply with quote

sim-karta wrote:
To já bych si to klidně ještě prodloužila Laughing

Strašně se bojim, že se to všechno nestačim pořádně naučit .. na maturu a přijímačky Embarassed Asi sem lempl, navíc momentálně dutej a s psychem Embarassed


jsem an tom úplně stejně, pocit, že to nestihnu, nezvládnu a ještě na to pořád myslím... Embarassed Confused
_________________

Nejkrásnější vzpomínky jsou ty, při kterých zjistíš, že se usmíváš...
Back to top
View user's profile Send private message  
sim-karta
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 133

PostPosted: Wed 7.2.2007 5:26    Post subject: Reply with quote

Tak aby nám diskuze nestála Mr. Green Už víte, kdy budete maturovat?

My ústní máme 28. - 31.5. .. a zdá se mi, že je to docela pozdě. Předpokládala sem (proč teda nevim ; ), že bude mít dostatek času na zapití maturity (případné maturity Laughing ) a na následnou rekonvalescenci .. a né, že budu mít pár dnů po m. nějaký přijímačky Paranoidnik
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Wed 7.2.2007 13:42    Post subject: Reply with quote

synapse wrote:
Nereide wrote:
synapse wrote:
Hlásím se do V.I.P. klubu maturantů Wink a veřejně prohlašuju (možná naposled), že se maturity nebojím Cool Však co, oni nás tam bít nebudou...no a i kdyby.
...ale už si tuhle diskuzi radši nebudu moc číst, protože davové psychózy typu: Pomóc , já to určitě neudělám , nic nestíhám, stávkuje mi mozek, nepomáhá mi ani ginko biloba... mi nedělají moc dobře a navíc si jich dost užiju ve třídě.


Chi,chi, taky jsem měla takovej přístup, pořád jen to je jen taková banalita... hle,neodmaturovala jsem...ale je to kus od kusu:-)
Nutno ještě podotkout, že to nebyla pouze moje chyba...napodruhý jsem byla podě*ná až za ušima a šlo to hladce...

Když z něčeho nemám strach, neznamená to přece hned, že to považuji za banalitu. Evil or Very Mad (Mně osobně by připadalo, že to někdo považuje za banalitu, kdyby napsal: " Nebudu se vůbec učit, však co, oni mě prolézt nechají" A tohle jsem přece nenapsala Evil or Very Mad )
Co myslíš tím, že to nebyla pouze tvoje chyba? Byli na tebe zasedlí?


Nechtěla jsem se tě nějak dotknout, jen mi to prostě připomělo mě...
Za celý čtyři roky jsem si nevšimla, že by byl někdo na mě vyloženě zasedlej,do školy jsem chodila celkem pravidelně...nikdy jsem neměla problémy...ale hned jak nám řekli známky, tak za mnou přišly dvě učitelky a jedna mi řekla, že jsem byla drzá, nechodila jsem na hodiny a že mi to patří a druhá mi řekla, že me prospěje, když si to zopakuju za rok (nedaly mi to ze dvou předmětů)...bohužel mi to řekli v naprostým soukromý, takže jsem se nemohla dovolávat nějakýho práva...
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 7.2.2007 13:48    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.


Last edited by Shrew on Sat 16.6.2012 16:08; edited 3 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
amorcillo
...Impossible is nothing...
kytky 5, meta: 6150


Joined: 17 Jan 2007
Posts: 5883
Location: v říši divů

PostPosted: Wed 7.2.2007 15:39    Post subject: Reply with quote

sim-karta wrote:
Tak aby nám diskuze nestála Mr. Green Už víte, kdy budete maturovat?


jj, vím...12.4. a 19.4. písemné...hrozně se to blííž!!! Rolling Eyes
a pak ústní 14. - 18.5. a to myslím, že zrovna naše třída má nedřívější termín ze školy...ale nvím, jestli je to dobrý, nebo ne...aspoň to budem mít brzo za sebou Laughing
_________________

Nejkrásnější vzpomínky jsou ty, při kterých zjistíš, že se usmíváš...
Back to top
View user's profile Send private message  
synapse

kytky 4, meta: 2750


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 2695
Location: země Pána Koblih a jeho tupých voličů

PostPosted: Wed 7.2.2007 18:55    Post subject: Reply with quote

Nereide wrote:
synapse wrote:
Nereide wrote:
synapse wrote:
Hlásím se do V.I.P. klubu maturantů Wink a veřejně prohlašuju (možná naposled), že se maturity nebojím Cool Však co, oni nás tam bít nebudou...no a i kdyby.
...ale už si tuhle diskuzi radši nebudu moc číst, protože davové psychózy typu: Pomóc , já to určitě neudělám , nic nestíhám, stávkuje mi mozek, nepomáhá mi ani ginko biloba... mi nedělají moc dobře a navíc si jich dost užiju ve třídě.


Chi,chi, taky jsem měla takovej přístup, pořád jen to je jen taková banalita... hle,neodmaturovala jsem...ale je to kus od kusu:-)
Nutno ještě podotkout, že to nebyla pouze moje chyba...napodruhý jsem byla podě*ná až za ušima a šlo to hladce...

Když z něčeho nemám strach, neznamená to přece hned, že to považuji za banalitu. Evil or Very Mad (Mně osobně by připadalo, že to někdo považuje za banalitu, kdyby napsal: " Nebudu se vůbec učit, však co, oni mě prolézt nechají" A tohle jsem přece nenapsala Evil or Very Mad )
Co myslíš tím, že to nebyla pouze tvoje chyba? Byli na tebe zasedlí?


Nechtěla jsem se tě nějak dotknout, jen mi to prostě připomělo mě...
Za celý čtyři roky jsem si nevšimla, že by byl někdo na mě vyloženě zasedlej,do školy jsem chodila celkem pravidelně...nikdy jsem neměla problémy...ale hned jak nám řekli známky, tak za mnou přišly dvě učitelky a jedna mi řekla, že jsem byla drzá, nechodila jsem na hodiny a že mi to patří a druhá mi řekla, že me prospěje, když si to zopakuju za rok (nedaly mi to ze dvou předmětů)...bohužel mi to řekli v naprostým soukromý, takže jsem se nemohla dovolávat nějakýho práva...

To mě mrzí, vážně. Je to hnus, když se člověk setká s nespravedlností a nemůže proti tomu nic dělat. Na všem zlém je ale možné vidět kus dobrého, podle mě, takže já bych to se to asi snažila využít jako možnost důkladnější a obsáhlejší přípravy na přijímačky na VŠ.

sim-karta wrote:
Tak aby nám diskuze nestála Mr. Green Už víte, kdy budete maturovat?


písemné : 4.4. 07 (to jsem netušila, že na různých školách je to různě, myslela jsem si, že písemné jsou celorepublikové Embarassed )
ústní: 21.-24.5. (u nás byl mat. týden vždy jen 4 dny, alespon co si pamatuju)
_________________
MIAOW!
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Wed 7.2.2007 19:13    Post subject: Reply with quote

Shrew: my máme v čj většinu otázek tak na 5 stránek, často i víc
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 95, 96, 97  Next
Page 4 of 97

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms