sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
.:Maturita:.
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9414

PostPosted: Sat 16.6.2007 13:46    Post subject: Reply with quote

Dekuju amorcillo Wink Ted jeste nejaka udelat ten zbytek...
Back to top
View user's profile Send private message  
Marfuschka
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 469

PostPosted: Sat 16.6.2007 13:48    Post subject: Reply with quote

Neahoo wrote:
Dekuju amorcillo Wink Ted jeste nejaka udelat ten zbytek...

Tak k tomu aťsi: budiž, nechť..
A vztah mezi několikanásobnými větnými členy by měl bejt vztah přiřazování Myslik.
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9414

PostPosted: Sun 17.6.2007 15:56    Post subject: Reply with quote

To bude ale ostuda ve stredu Sad Fakt se mi to silene mota, nevim, kdo co napsal, nevzpominam si na hlavni postavy tech del... dopoledne se neco naucim, odpoledne uz to nevim. nejhorsi je, ze ja jak dostanu neco jinyho nez jednicku, tak si o tom budou vsichni suskat jeste o prazdninach. proste ode me se nic jinyho neceka Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Shannon
where no man has gone before


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5086

PostPosted: Sun 17.6.2007 17:17    Post subject: Reply with quote

neboj se - dopadne to dobře.
_________________

SIC TRANSIT GLORIA MUNDI.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 17.6.2007 17:22    Post subject: Reply with quote

neahoo, tohle je nejhorší, jedna holka vedle na gymplu je pověstná se samýma jedničkama no a u maturity dostala jednu 2, a šuškalo si o tom celý město Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ale kašli na to, o to vůbec nejde a navíc ty jsi tak chytrá holka, že ty jedničky stejně budeš mít Wink Navíc profesoři tě určitě znají a jen tak tě nenechají jít s dvojkou, uvidíš Wink
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Marfuschka
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 469

PostPosted: Sun 17.6.2007 17:29    Post subject: Reply with quote

Neahoo wrote:
To bude ale ostuda ve stredu Sad Fakt se mi to silene mota, nevim, kdo co napsal, nevzpominam si na hlavni postavy tech del... dopoledne se neco naucim, odpoledne uz to nevim. nejhorsi je, ze ja jak dostanu neco jinyho nez jednicku, tak si o tom budou vsichni suskat jeste o prazdninach. proste ode me se nic jinyho neceka Sad

Neahoo, neboj, myslím, že před maturou z češtiny to měla většina lidí podobně. Wink Mně třeba pomohlo, když jsem si před maturou vypsala, co do každý z otázek patří za autory a k nim díla (byla to taková stručná kostra), protože jsem měla strach, že se mi nevybaví, co všechno do otázky patří.. Uvidíš ale, že i když se ti teď zdá, že v tom máš guláš, ono se to do tý středy ještě uleží a při zkoušení si to vybavíš správně. Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9414

PostPosted: Sun 17.6.2007 17:35    Post subject: Reply with quote

Suny Arrow Jj, a presne tohle se stane mne, kdyz ty jednicky nebudou... Pocinaje spoluzakama, moji rodinou konce, vsichni se budou divit, jaktoze ty jednicky nemam, kdyz jsem se tolik ucila... No ale uz so zacinam rikat, ze hlavne aby to uz bylo za mnou.

marfushka Arrow To vypsani autoru a del je dobrej napad Wink Asi to zkusim. Mam jeste dva dny na opakovani cj, tak zitra si ji prectu a ve stredu zkusim to vypisovani - i kdyz nechci se videt, az zjistim, ze mi to nejde Laughing Myslik
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sun 17.6.2007 17:58    Post subject: Reply with quote

Neahoo wrote:
nejhorsi je, ze ja jak dostanu neco jinyho nez jednicku, tak si o tom budou vsichni suskat jeste o prazdninach. proste ode me se nic jinyho neceka Sad


Neblazni. Nad tohle se musis povznest. Vim, jak je tezky povznest se nad ocekavani ostatnich, ale musi to jit. Ty jsi taky takova perfekcionistka jako ja...nechci malovat certa na zed, ale pokud se toho nezbavis, tak treba vejska pro tebe bude v budoucnu obcas peklem na zemi. "Flakaci" to maji vzdycky lepsi. Takze klidek Wink Vsak ono to nejak dopadne.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9414

PostPosted: Sun 17.6.2007 18:09    Post subject: Reply with quote

Rose Madder Arrow No tak to mi rikaj vsichni, ze se na vejsce s mym perfekcionismem zblaznim. Fakt se nad to nedokazu povznest, nechci ty lidi zklamat. Uz vidim, jak dostanu za dva (nebo taky treba za tri...) a nebudu tejden vychazet z baraku Rolling Eyes Njn, radsi se jdu ucit, abych se toho vyvarovala. Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Shannon
where no man has gone before


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5086

PostPosted: Sun 17.6.2007 18:56    Post subject: Reply with quote

neahoo - tohle znám, já jsem radši ty lidi přesvědčovala, že jedničky nebudou... ještě že jsem se nevsadila Cool. myslím, že tyhle zkoušky jsou dost i tom, jak pracuješ průběžně. ne sice oficiálně, ale podvědomě to učitelé hodnotí určitě. a myslím, že v tom se nemáš čeho bát Very Happy
ale i kdybys náhodou měla třeba jednu dvojku, tak si o tom po prázdninách nebudou povídat, protože mnohem dřív budou jiné starosti, třeba jak oslavit, že to máte za sebou. a po té oslavě jim bude zle a nebudou si pamatovat nic... možná ani nebudou schopni mluvit, viz moji spolužáci.
_________________

SIC TRANSIT GLORIA MUNDI.
Back to top
View user's profile Send private message  
Marfuschka
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 469

PostPosted: Sun 17.6.2007 19:03    Post subject: Reply with quote

Neahoo Arrow Já to mám s tím perfekcionismem a přehnanou cílevědomostí podobně.. A z vlastní zkušenosti potvrdím, že ti, kteří školu zas tak neřeší, to mají o dost jednodušší a nakonec to často dopadá tak, že i flákači mají stejnou známku jako ti, kdo se poctivě učili - sice to je nespravedlivý, ale jsou zkoušky, který jsou spíš o štěstí a náhodě..
Jinak vim, jak se cejtíš, když víš, že od tebe všichni očekávají perfektní výkon; vlastně to berou jako samozřejmost, že budeš "jako vždy" dokonale připravená.. je to hrozně zavazující a člověk si kolikrát říká, o kolik to má lehčí ten, kdo je "průměr" a od koho se výborný výkon nečekává..
Ale i kdyby ti to nááhodou nevyšlo (i když si myslím, že to dopadne výborně), tak pokaždý můžeš říct, že to byla smůla na otázky nebo že jsi řekla všechno a nevíš, proč ti dali tu známku apod. Já měla třeba z matury jedinou dvojku z účta - a to z toho důvodu, že jsem prý nemluvila tak, jak si učitelka představovala (jako popořadě Shocked ), ale jinak jsem prej řekla všechno dobře a zaúčtovala bez chybičky. Rolling Eyes Takže někdy se můžeš snažit sebevíc, ale stačí narazit na blbce a je to v háji. Laughing Ale to u vás asi nehrozí. Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sun 17.6.2007 19:36    Post subject: Reply with quote

Neahoo wrote:
Rose Madder Arrow No tak to mi rikaj vsichni, ze se na vejsce s mym perfekcionismem zblaznim. Fakt se nad to nedokazu povznest, nechci ty lidi zklamat. Uz vidim, jak dostanu za dva (nebo taky treba za tri...) a nebudu tejden vychazet z baraku Rolling Eyes Njn, radsi se jdu ucit, abych se toho vyvarovala. Embarassed


A co kdyz to ty lidi vlastne neresi tolik, jak si myslis? Vis, ono to je ve finale stejne tak, ze lidi maji spis hodne prace sami se sebou, nez aby se zabyvali nevim jak dlouho nekym jinym.

Perfekcionismus je fajn, pokud te netyra. Jakmile ho zacnes pocitovat jako pritez, je potreba s nim zatocit. Jenomze to uz se dela hure. S tou vejskou je to bohuzel pravda. Nakonec to je strasne smutny, ptz ti, co na to vic kaslou, si to skolni obdobi prozijou mnohem lepe...a o to prece jde...zit, uzivat si a ne porad stresovat. Ale vim, ze to neni lehky.

Na znamkach nakonec stejne nesejde. Tak se zkus co nejvic uklidnit a v klidu se uc.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9414

PostPosted: Tue 19.6.2007 10:32    Post subject: Reply with quote

Tak uz zitra... Jestli si nekdo vzpomenete, tak mi, prosim, drzte palce, bude se to urcite hodit. Zajimavy je, ze ani nejsem nervozni, vubec me nechyta zadna panika, ale neni to tim, ze bych to vsechno umela... Zda se mi, ze to nejak vnitrne beru na lehkou vahu, coz mi vubec neni podobny a urcite mi to jen uskodi. Proste si rikam, ze tam neco reknu, kdyz budu mit stesti na otazky, kdyz me osviti a na vsechno si vzpomenu a do niceho se nezamotam, tak to treba i vyjde Laughing

Zitra v devet jdu poprvy na potitko - na cj... A v pul jedenacty francouzstina.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mantis_religiosa
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 2565
Location: Nebe

PostPosted: Tue 19.6.2007 10:47    Post subject: Reply with quote

Neahoo: Myslim na tebe Smile Správně, v klidu, není důvod se nervovat. Umíš to a máš dobrý vstupní známky Exclamation Takže už jen to štěstí! Wink
_________________
"Kdo z vás může jen o píď prodloužit svůj život, bude-li se znepokojovat?
Nedokážete-li tedy ani to nejmenší, proč si děláte starosti o to ostatní?"
(Ježíš)
Back to top
View user's profile Send private message  
Shannon
where no man has gone before


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5086

PostPosted: Tue 19.6.2007 11:56    Post subject: Reply with quote

neahoo - budu držet palce. a nebuď nervózní z toho, že nejsi nervózní, to mívám taky. nejvíc se stresuju asi dva měsíce předem, pak už moc ne. Je to výhoda!
_________________

SIC TRANSIT GLORIA MUNDI.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97  Next
Page 93 of 97

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms