sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Projevy lásky, romantika aspol.
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
JÁjenJÁ
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7327
Location: doma :)

PostPosted: Fri 9.2.2007 13:43    Post subject: Reply with quote

mexxie wrote:
JÁjenJÁ wrote:
jednou se mi už dokonce v mekáčovi stalo, že mi nějaká slečna dala číslo at ho dám "bráchovi " Laughing Cvoknik


Roflnik
A cos jí na to řekla Laughing ?

Margax Arrow jestli byl předtím jiný, tak je to pro tebe dobrá zpráva Smile To znamená, že při správných podnětech takový může být zase Wink


Mile jsem se usmála, před ní to číslo zmačkala a hodila do koše. pak jsem šla za jirkem a chytla ho za ruku a důležitě se podívala.
Ona se zachovala bezvadně - přišla k nám a začala se mi omlouvat, že nechtěla a kdesi cosi a mě jí bylo najednou tak líto, že jsem se začala smát.
Dodnes jsme kamarádky, ale ona ted studuje v Pze a už se nevídáme Wink
_________________
Sebeláska je jediná láska, která trvá navěky

O. Wilde
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Fri 9.2.2007 20:57    Post subject: Reply with quote

držíme s eza ruce,ramena,za zadek a vůbec...
když jdeme na jídlo nebo kafe tak si sedáem naproti sobě,ale občas se stane že já najendou zjistím že sedím vedle ní a hladím jí,občas mě po chvilce vyžene,občas dělá to samé jako jáa nebo mě poprosí abych si sednul k ní.
Tuhle když jí byla pořád zima tak jsme vzal do mé tašky co nosím s sebou takovou malou larisu a když jsme byli na kafi tak jsem jí tou dekou přikryl.
Oan je velká romantička i když to tak občas nevypadá a nedává to najevo. Jednou když jsme leželi nazí před hořícím krbem na dekcáh a mazlili se,tak jsme se jí ptal na svíčky,že to už by byl úplný kýč... Ale chtěla je a bylo to přesně ono,kdžy o otm človkě bude číst bude o tom slyšet mluvit bude říkat že ot je kýč...
když to zažije... Love

ona mi v vánocům vlastnoručně vyrobila přáníčko(vůbec ,ale vůbec na takové věci není,naopak),koupila mi diář a do toho napsala že ten a ten den máme rande(to jsme ještě byli neoficiální pár) a že ona slibuje že na mě bdue moc hodná Love

no jinak se ale skoro pořád hádáme Laughing
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Fri 9.2.2007 21:06    Post subject: Reply with quote

melly wrote:
My sa za ruky drzime na verejnosti vzdy (iba ked sme pohadani nie).


my se držíme jen někdy, na veřejnosti si dáváme jen malý pusinky.. když jedeme metrem tak se třeba obejmeme, mám hlavu na jeho rameni, ale to olizování, zkoumání si dutin je nechutný..mě třeba vadí když mi kluk na veřejnosti ošahává, zadek a ta, nedej bože vyhrnuje věci Vrazdik

mimochodem.. když jsou dva lidi rozhádaní a nedrží se za ruce.. považuju za nejvýmluvnější a za nejhezčí smiřovací gesto, když mě přítel za tu ruku chytne..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
sony
kytky 0, meta: 25


Joined: 07 Feb 2007
Posts: 2

PostPosted: Fri 9.2.2007 23:11    Post subject: Reply with quote

baby ja vam to tak zavidim,ze mate pri sebe polovicku...
ja mam akurattak kamarata,ktory ma ma rad,ale miluje svoju byvalu.uz ho ani nemam rada...ale ked som u neho mam pocit ze ma ma rad...ale na verejnost ist spolu nemozme,lebo nas v lete spolu videla a pytala sa ho to...
celkom ma to mrzi zesa za mna hanbi,ale aspon ho vdakatomu nenavidim.
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19599

PostPosted: Fri 9.2.2007 23:30    Post subject: Reply with quote

My se s přítelem za ruce nedržíme. Dřív jsme se drželi, ale já to pokazila a ted to prostě nejde! Mrzí mě to, protože vím, že pro přítele je to vážné gesto. Není to tak, že by se za mě styděl nebo nechtěl dát veřejně najevo, že k sobě patříme, ale prostě... snad to jednou napravím!

Jinak ve společnosti si třeba dáme vyjímečna mělou pusku - třeba když něco jeden řekne něco pěkného a druhý s tím souhlasí a třeba mě přítel obejme nebo mě pohladí po ruce. Ale rozhodně se vášnivě nelíbáme a nic podobného - příjde mi to nevhodné!
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Sat 10.2.2007 0:37    Post subject: Reply with quote

hope wrote:

mimochodem.. když jsou dva lidi rozhádaní a nedrží se za ruce.. považuju za nejvýmluvnější a za nejhezčí smiřovací gesto, když mě přítel za tu ruku chytne..


jo, tak to můj dělá taky a úplně to miluju Love
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sat 10.2.2007 1:41    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sat 10.2.2007 10:01    Post subject: Reply with quote

a jedna věc která je úplně nejnádhernější.
To jak spolu spinkáme. Vždy se několikrát za noc probudí a přitulí se ke mě ještě víc a něco kráného zamumlá a nebo mě políbí,dělá to napůl ze spaní a já to už dělám také a je to tak horzně moc krásné že se to nedá ani popsat Love Love Love
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sat 10.2.2007 10:10    Post subject: Reply with quote

Tak my se za ruce drzime tak nejak automaticky, proste si ani neumim predstavit, ze by to melo byt jinak. Jsem kolikrat premyslela, proc se vlastne partneri drzi za ruce - si vzdycky vzpomenu, jak jsme se takhle tahali s detma ze skolky Smile. Ale tak asi proto, aby dali okoli najevo, ze k sobe patri nebo nevim...
Co se romantiky tyce, tak my jsme asi i na tu kycovitou. Pritel si hrozne ujizdi na svickach - jen co vejdem do pokoje, hned zapaluje Laughing . Asi se mu libi to svetlo - je fakt, ze je skutecne asi nejlepsi - denni svetlo je moc tvrde, ve tme nic nevidim a svetlo ze svicek je dokonce i lichotive pro telo Smile.
S tim spinkanim to mame podobne jako Man. Vzdycky do pritele v polospanku drknu a on se hned tuli Smile
Tohle vsechno jsou takovy hezky stereotypy.
Co se tyce chovani na verejnosti - v podstate se jen drzime za ruce + obcas pusa /ale nelibame se/ + sem tam objeti. Je fakt, ze nam kamaradi kolikrat vytykali, ze prehanime, ale ti, co to rikali jsou takovi psi cumaci /k pritelkynim absolutne nepozorni/, ze na ne v tomhle smeru nedbam.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sat 10.2.2007 10:19    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 25.5.2008 13:33; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sat 10.2.2007 10:23    Post subject: Reply with quote

Man of the world wrote:
a jedna věc která je úplně nejnádhernější.
To jak spolu spinkáme. Vždy se několikrát za noc probudí a přitulí se ke mě ještě víc a něco kráného zamumlá a nebo mě políbí,dělá to napůl ze spaní a já to už dělám také a je to tak horzně moc krásné že se to nedá ani popsat Love Love Love


no já na to přišla až ted.. že on mě v noci přikrývá, když mi koukaj zádíčka, přitulí se ke mě, dá přezemě ruku a tak. dává mi pusinku do vlasu, nbo na čelo..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Sat 10.2.2007 10:54    Post subject: Reply with quote

Ja som sa par krat prebudila na to, ze ma prikryval Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sat 10.2.2007 10:56    Post subject: Reply with quote

na rozespalé chování jsem expert.tuhle mi napsala na icq když jsem už skoro spal a pak ještě něco ve smyslu že mě vidí a já jak jsem byl zblblý tak jsem jí hledal po pokoji a pak se šel podívat i na hodbu a do koupelny kdeže by to mohla být...
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sat 10.2.2007 11:14    Post subject: Reply with quote

Man Arrow Laughing a za jak dlouho ti to doslo ?
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sat 10.2.2007 11:16    Post subject: Reply with quote

ephelides wrote:
Man Arrow Laughing a za jak dlouho ti to doslo ?


já nevím tak za 5-10 minut,byl jsme ještě takový zpomalený když jsme ji hledal.V tomhle jsem hrozně srandovní
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
Page 9 of 11

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms