sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Projevy lásky, romantika aspol.
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
margax
...


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 1453

PostPosted: Thu 8.2.2007 11:09    Post subject: Reply with quote

Tak schválně Cool
Když jdeme na ulici, musim se ho prosit, aby mi dal ruku, aby mi dal najevo, ze k sobe patrime (prijde mi, ze se za me stydi).
Kdyz jsme na verejnosti, nekde sedime, neobejme me, neda mi pusu, nepohladi me, ackoli naproti nam sedi nas kamaradsky parek, ktery je v sobe vecne zakously a jeho to ani nehne.
Kdyz jsme doma radsi me zlochta, misto aby se se mnou pomazlil.
O romantice ani slovo. Na to on proste neni.
On vlastne neni na vsechno. Kdyz si to tak vezmu,
tak jak mam z tohohle poznat, ze me vlastne ma rad? Dogeyes
Jo..do telefonu a obcas mi rekne, ze me miluje...ale to je vse. A tohle pro me neni dukaz, pro me je to proste fraze.
Jediny kdy se dockam polibku je az u sexu.
Kolikrat se nedockam pusy cely den. Prijdu si, ze se mu nelibim. Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Thu 8.2.2007 11:13    Post subject: Reply with quote

kecka wrote:
A když tady čtu, že se k holkám jejich přítel tulí a dá jim pusu tak Brecik


Ale tak ne vzdy je to ruzovy, ze jo Wink.
Mne treba driv vadilo, ze tech laskyplnym projevu nebylo vic na verejnosti - teda ne ze bych se chtela prede vsemi libat, to by mi prislo divne, ale letma pusa sem tam by nezaskodila. Musela jsem si to holt vydupat, no. Zalezi ale i na tom, jak je ten druhy ochotny. Na druhou stranu si myslim, ze jsem v tomhle az moc narocna - kdyz to mazleni je tak moc prijemny Embarassed
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
margax
...


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 1453

PostPosted: Thu 8.2.2007 11:16    Post subject: Reply with quote

Rose Madder wrote:
Zalezi ale i na tom, jak je ten druhy ochotny.


Tak ten muj neni vubec ochotny Evil or Very Mad , proste mi rekl, ze na tohle neni a zadny snazeni. Proste neni a basta. A starej se sama. Crying or Very sad Jenze ja na to jsem, ja jsem takovej ten az moc romanticky naivni snilek...a asi se toho nikdy nedockam.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Thu 8.2.2007 11:17    Post subject: Reply with quote

margax wrote:
Kolikrat se nedockam pusy cely den. Prijdu si, ze se mu nelibim. Rolling Eyes


Spis to bude asi tim, ze na to fakt neni Confused . Pochybuju, ze by s tebou byl, kdyby ses mu vyslovene nelibila - ja vim, klasicka fraze, ale myslim, ze plati. No kazdopadne mi to prijde zvlastni a chapu, ze se ti to ani trochu nelibi. Co ti na to rekl, kdyz jsi mu to vytkla?

edit - Tak koukam, ze jsme odeslaly prispevek stejne a ze mi na to odpovidas Smile. No kdyz to rekne takhle rezolutne, asi s tim nic moc nenadelas Confused . Ochoten ke kompromisu asi taky neni /abyste se napriklad vic mazlili alespon v soukromi/? Na druhou stranu nutit k tomu nekoho je taky zvlastni, to si pak clovek pripada jako idiot. No kazdopadne bych na nej zkusila zatlacit - nemusi to mit hned formu vytky. Ja na to sla treba tak, ze jsem priteli rekla, ze se mi libi, kdyz me hladi po vlasech. A ted to obcas dela. Tak treba takhle nejak na to jit?
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
margax
...


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 1453

PostPosted: Thu 8.2.2007 11:39    Post subject: Reply with quote

Rose - ja sem mu to nevycetla. Ale obcas se ho zeptam, jestli me ma vubec rad...a nekdy, jestli se mu vubec libim. Jeho odpoved, znudena, to vis ze jo. Rolling Eyes

Taky to treba neni takove porad....obcas uplne cumim, ze dokaze bejt milej, ochotnej..ale proste mi prijde,z e kdybych treba byla nemocna, tak mi neudela caj, nebude se o me starat, necitim v nem tu oporu. To by rekl, ze radsi nepriejde, aby se nenakazil.

O tom muckani na verejnosti jsme se uz bavili. On mi vytkl, ze pry po nem "moc lezu" a ze se mu to nelibi. Pred kamaradama...tak jak bys to pochopila? Proste se za me stydi. Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19604

PostPosted: Thu 8.2.2007 11:42    Post subject: Reply with quote

margax - přítel taky není na velké gesta. Mám to asi jako Rose. Už zhruba rok s přítelem žiju a prostě ta nezkrotná vášeň vyprchala. Ale já jsem ráda za to, že se o mě stará, když jsem nemocná, že tady prostě pro sebe jsme. Zvykla jsem si na to, že mi neříká, jak jsem krásná a nepíše už mi báničky - někdy mě to zamrzí, ale tak to prostě je.

Ale poslední dobou je to moje velké zlatíčko. Dneska jede pryč a tak se celý týden objímáme a hladíme a pořád mi v posteli říkal - pojď ke mě a tak Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28445

PostPosted: Thu 8.2.2007 11:43    Post subject: Reply with quote

no na otazku "mas me vubec rad/a" bych taky asi odpovidala ne uplne nadsene Embarassed to mi proste prijde strasne hloupy se na to ptat Confused

a nestydi se za tebe,kdyby se za tebe stydel,tak s tebou neni,nechodi s tebou mezi svy kamarady Wink holt je proste z tech,kteri tyhlety projevy lasky a romantiky nemusi a k zivotu moc nepotrebuji...ale rozhodne to neznamena,ze te nema rad Wink
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Thu 8.2.2007 11:46    Post subject: Reply with quote

Hm, no je to drsny. Zase je fakt, ze s kamarady jsme vedli diskusi na tohle tema a padali z nich pro me docela nepochopitelny veci. Byli jsme vsichni v chate, na dovce...byli tam i jejich pritelkyne. Ja sedela na priteli a oni se zacali hrozne podivovat nad tim, ze mu to nevadi (doslova - ze mu nevadi, ze po nem lezu). A co vim, tak nidko z nich se zrovna nepretrhl s laskyplnymi projevy vuci pritelkynim. Na druhou stranu si zase nemyslim, ze by se za ne vsichni stydeli. Tim jse chtela rict, ze to neni ojedinele, jak by se mohlo zdat.
A on teda ani neni ochoten se k tobe trosku mit, kdyz jste spolu sami?
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
margax
...


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 1453

PostPosted: Thu 8.2.2007 11:46    Post subject: Reply with quote

green- jenze ja nevmi jak si na to mam zvyknout (a hlavne aby mi z toho jeho chovani nevznikaly novy paranoi o rozchodu apod.), kdyz ja jsem silenej romantik a proste se v tom vztahu necitim "plne" nebo jak to nazvat.

Protoze, kdyz mi jeden den neda pusu, coz se stalo ted v utery, tak si pak myslim, ze ma jinou, kterou pusinkuje a proto nepotrebuje pusinkovat me.
Nevim, treba to bude jiny, az bude mit svuj byt a az tam budem sami. treba se k necemu dokope...treba me i obejme Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
margax
...


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 1453

PostPosted: Thu 8.2.2007 11:49    Post subject: Reply with quote

Rose Madder wrote:
A on teda ani neni ochoten se k tobe trosku mit, kdyz jste spolu sami?


jak kdy, on je hrozne pohodlnej, to me na nem stve, je hrozne rozmazlenej jedinacek Mad vsechno mu zenska musi strkat pod nos o vsechno se prosit.
promluvila bych si s nim, ale poradne nevim vlastne ani o cem.
A sami, kdyz jsme sami, tak jedine u nas doma u me v pokoji, kde si pusti telku a do pul hodiny usne, protoze je prej unavenej Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
jirka
...


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8350

PostPosted: Thu 8.2.2007 11:52    Post subject: Reply with quote

ja se ti divim, ze s nima mas trpelivost. Vzhledekm k tomu co ti dela.
_________________
[i]štestí je dar
]
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Thu 8.2.2007 11:55    Post subject: Reply with quote

mě třeba přítel nikdy neřekl že mě miluje, ani do telefonu a ani mi to nenapsal..a jelikož já čekám na to až to řekne on, tak jsem mu to taky neřekla..protože si myslim, že by to chlap měl říct první Embarassed, ale myslim, že když já to vim o něm, tak on to ví o mě.. Laughing
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Thu 8.2.2007 11:55    Post subject: Reply with quote

Nechci malovat certy na zed, ale spolecny souziti spis "zabiji" romantiku nez aby to bylo naopak Confused . Bohuzel.
Taky jsem chodila s klukem, ktery se projevoval /nebo spis neprojevoval/ podobne. A nevydrzela jsem to. Myslim, ze to hodne prispelo k rozchodu. Proste uz me unavovalo byt s nim ve spolecnosti a pripadat si odstrcena. Nepremyslela jsem tak, ze by mel hned jinou nebo tak, to vubec. Brala jsem to tak, ze proste takovy neni, ze mu nechybi citove projevy, mazleni,...A nakonec jsem se rozhodla, ze s takovym clovekem byt proste nemuzu, ptz bych se prave nikdy necitila "naplnena".
Ale tohle asi nechces slyset.

Promluvila bych si s nim o tom tak, ze bych mu jasne rekla, co by melo byt jinak....a nebo bych na to sla tak, jak jsem psala vyse /libi se mi, kdyz mi delas to a to.../. A pak bych doufala, ze mi bude chtit udelat radost.
Nicmene pokud tak zalozen opravdu neni, nevim, jestli diskuse ma nadeji na uspech Confused . Hlavne nehledej vinu v sobe, vazne to neni nijak ojedinele a to ta holka muze byt jakakoli...
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
margax
...


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 1453

PostPosted: Thu 8.2.2007 12:19    Post subject: Reply with quote

Me treba i vadilo, ze celou jeho oslavu narozenin jsem s nim neprohodila ani slovo, ani pusa, ani obejmuti, ani panaka jsme si nedali. vubec si me nevsiml.
me prijde, ze me bere jak svoji manzelku prave. jak manzelstvi po padesati letech.
jirka - proc mu to trpim, bude to znit hnusne, ale ja bych si stejne nikoho jinyho nenasla. takze se rasdi budu trapit a ani nevim jestli chci bejt od nej, chci bejt s nim. ale chci aby byl proste jinej.

rose - ja se snazim porad na to navazat debatu. ale neuspesne...dycky se vykrouti.
ja treba uz ani nevim co mu mam rikat do telefonu, kdyz si volame. protoze on se me terba vubec nezepta, jaky jsem mela den, co jsem delala....mlci a musim vest rozhovor ja Sad pak mi rekne tak jo, ja budu koncit, miluju te ahoj.

haha, jak romanticke Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
margax
...


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 1453

PostPosted: Thu 8.2.2007 12:24    Post subject: Reply with quote

rose - a myslis, ze se s tim da smirit? ze na tohle proste neni, kdyz ja tohle vylozene chci? ja se bojim, aby na tom ten vztah neskoncil. ja si porad rikam, jak s nim ta lenka mohla prede mnou byt 7 let. ja bych to asi nevydrzela, ale treba byly stejne typy a ani jedenomu nechybelo mucinkovani.
ja mam strach, ze si nezvyknu a porad to budu resit. a cist tady, jak jsou vasi pritelove romanticti, jak udelali takove gesto a takove gesto.
me vlastne jeste nicim poradne nedal najevo ze me miluje. (pokud nejde o sex).

a taky me dostal tim, ze pry, kdybych mu rekla, ze sex az po svatbe, tak me kopne do prdele.primo takhle...takze zrejme mu jde jen o sex. Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
Page 2 of 11

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms