sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Projevy lásky, romantika aspol.
Goto page 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
margax
...


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 1453

PostPosted: Thu 8.2.2007 0:07    Post subject: Projevy lásky, romantika aspol. Reply with quote

Chytla me nejaka melancholicka nalada..tak se chci zeptat, jak vam pritel/pritelkyne dava najevo svou lasku. Cim vas potesi? Je pro vas dulezita romantika? Jak ji provozujete?
Je vas vztah v kolejich ala manzele po deseti letech s letmou pusou nebo je to porad vasnive, v objeti, zhave polibky..no vsak vite.
Question
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Thu 8.2.2007 8:45    Post subject: Reply with quote

No, u nas je to ani ani. Vasnive to nie je, naopak to zacina byt dost stereotypne, ale na druhej strane sme stale v blizkom fyzickom kontakte, tulime sa, pusinkujeme a tak. Mame tuto potrebu nejaku zvysenu alebo co Embarassed Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Thu 8.2.2007 9:34    Post subject: Reply with quote

My jsme taky spis "mazlici par" Smile. Casto se pusinkujeme /zhave polibky nee Smile/, casto spolu lezime v posteli, tulime se a hladime...To je prijemne.
Nevim, jestli se da mluvit o vasni. To asi v prevazne vetsine pripadu ne. I kdyz cas od casu k nejakemu opravdu nadstandardne vasnivemu incidentu dojde Smile
Kdyz on to je proste takovej medvidek, no Love
"Manzelstvi po 10 letech" to taky neni, ackoli o "zamilovanosti" bych uz taky nemluvila. Spis se jedna o jakysi kompromis mezi vzajemnym okouzlenim a pevnym pratelstvim.
Pritel bohuzel neni na verbalni projevy lasky, rozhodne nehrozi, ze by se nejak sahodlouze rozhovoril o tom, jak jsem uzasna, neprekonatelna a jak strasne me miluje Laughing . Obcas me to mrzi, ale clovek holt nemuze mit uplne vsechno.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Thu 8.2.2007 9:42    Post subject: Reply with quote

Rose Madder wrote:
Obcas me to mrzi, ale clovek holt nemuze mit uplne vsechno.
´

Pravda...vztah je hodně o kompromisech...člověk nemůže chtít všechno Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Thu 8.2.2007 9:50    Post subject: Reply with quote

tohle téma jsi neměla zakládat Dogeyes Já mazlící jsem, nekdy strašně moc, ale přítel na to moc není. Nekdy mě to strašně mrzí když mám náladu se mazlit a přijdu za ním a on mě odstrčí. Jenže sám za mnou nepřijde nikdy. A když tady čtu, že se k holkám jejich přítel tulí a dá jim pusu tak Brecik
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Thu 8.2.2007 9:51    Post subject: Reply with quote

My se teď moc nevídáme a nestačím koukat, jak je přítel milý a romantický Smile
Když jsme spolu bydleli, romantické to moc nebylo Laughing Confused Připadala jsem si jako stálý inventář našeho pokoje.
Teď mám strach, jaké to bude, až spolu v budoucnu zase začneme žít. Protože pokud se nerozejdeme, bydlet spolu budeme muset, že jo. Jsem rozhodnutá nenechat to zajít tak daleko jako tehdy, každopádně určitému stereotypu a zevšednění se člověk nevyhne Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Thu 8.2.2007 9:59    Post subject: Reply with quote

my jz
_________________
all i wanna do is have some fun....)


Last edited by bublinka111 on Mon 2.2.2009 0:48; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Thu 8.2.2007 10:02    Post subject: Reply with quote

u nás je to mazlivý a vášnivý, vídáme se málo, tak je to asi tim..spíš než vášně si užíváme mazlení,ale když přijde vášen tak pořádná..romantika.. myslim že přítel se snaží.. třeba když přijdu k němu jsem unavená z práce.. lehnu si a on mi zpívá All I want is you.. nebo něco jinýho.. ale dostane mě tim.
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Thu 8.2.2007 10:03    Post subject: Reply with quote

hope all I want is you od U2?
tak takého chcem aj ja Dogeyes
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
sashenka
*


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1053

PostPosted: Thu 8.2.2007 10:05    Post subject: Reply with quote

Mala som nepríjemné pocity, keď sa zo vzťahu pomaly začala vytrácať tá zaľúbená vášeň. Trvalo mi dlho, kým som pochopila, že romantiku nemusím vždy nájsť za slovnými prejavmi, za pusinkovaním...keď mi priateľ donesie Coldrex, pretože som chorá, robí pre mňa niečo čo považujem za romantické. Prejavuje mi lásku tým, že chce byť so mnou. Odvezie ma do školy a ja viem, že mu na mne záleží. Strachuje sa o moju bezpečnosť a pre mňa je hneď romantickým hrdinom.
Nevie písať básne, siahodlho rozprávať o mojich očiach, nie je hladkací medvedík...napriek tomu nemám pocit, že je to vzťah bežný a už vôbec nie, že je ako po desiatich rokoch manželstva.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Thu 8.2.2007 10:09    Post subject: Reply with quote

bublinka111 wrote:
hope all I want is you od U2?
tak takého chcem aj ja Dogeyes


přesně..od U2, no a když jdem z hospy třeba tak zpívá všechno co ho napadne, ale strašně..ale když u toho hraje na tu kytaru )říká jí Lady korinka a musim jí dávat pusinky..,je to hrozně roztomilý, když mám špatnou náladu, tak hraje Perfect Day, jak to zpívaj ruzný interpreti.. no a napodobuje hlasy rozných zpěváku, mimo jiné třeba Haničku zagorovou.. no to se řežu vždycky..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Thu 8.2.2007 10:39    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 25.5.2008 13:31; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
margax
...


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 1453

PostPosted: Thu 8.2.2007 10:53    Post subject: Reply with quote

kecka - u nás je to právě podobné, proto jsem chtěla udělat průzkum, jestli jen ten muj je takovej neandrtalec bez citů.

A co dělá ten tvůj? Jako vůbec nic?
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28440

PostPosted: Thu 8.2.2007 11:03    Post subject: Reply with quote

tak u nas je to i docela vasnivy...samozrejme,ze ne porad,ale docela casto...klidne i na ulici Twisted Evil Embarassed Laughing
kdyz jsme nekde venku,tak se vzdycky drzime za ruce,nebo me objima kolem ramen...kazdou chvilku si dame pusu- na tvar, do vlasu apod Smile
jako uz to asi neni jak na zacatku,ale porad je tam ta zamilovanost....ten stereotyp nekdy taky,ale jeste to neni nijak tragicky Laughing
nejaky sileny vyznani lasky,tak to taky nevedem,ale docela casto si rikame "miluju te"...a je to opravdu tak mysleno...je fakt,ze mi to casteji napise do smsky nez mi to rekne live,ale to vubec nevadi...kdyz jsme spolu,tak mi lasku nemusi vyznavat slovy,staci,ze je Love
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
jirka
...


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8350

PostPosted: Thu 8.2.2007 11:07    Post subject: Reply with quote

fnuk

ja jsem mazlici, ale nemam s kym.
_________________
[i]štestí je dar
]
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
Page 1 of 11

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms