sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Nechci ublížit
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Wed 7.2.2007 13:13    Post subject: Nechci ublížit Reply with quote

Popisovat tady svůj milostný život by bylo na dlouho, ale jedním slovem se to dá shrnout jak TRAGÉDIE...byly kluci, kteří mi buď vedomě i nevědomě ubližovali nebo mě prostě jen využívali...a tak jsem si sama v sobě vypěstovala zlobu a neschopnost milovat...jenže jsem si uvědomila, že i přesto bych taky chtěla mít nějaký normální vztah...
Poznala jsem jednoho kluka, nic spolu nemáme, jen jsme si byli párkrát sednou na kafe a pokecat...on je tak neskutečně hodnej, v životě jsem nepotkala nikoho takový...je mi s ním fajn a přitahuje mě...jenže se k sobě nehodíme...i když by to do mě nikdo neřekl (každý mě považuje za typickou blondýnu a to je kvůli tomu, že jsem ráda nakupuju a pečuju o sebe), ale zajímám se hodně o kuturu, jako divadla,galerie, čtu filozofický knížky apod. a to mu vůbec nic neříká, stejně jako mě neříkají nic jeho zájmy...
I když se s ním ráda vždcyk vidím, vím, že z toho nic nebude, aspoň ne z mojí strany, jenže on mi denně volá a píše strašně pěkný věci...
Nevím, jak mu mám tatkně naznačit, že můžem být akorát kamarádi, protože ať už ě napadne cokoli, přijde mi, že mu tím strašně ublížím...kdyby nebyl aspoň tak hodnej...
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Wed 7.2.2007 13:16    Post subject: Reply with quote

naprosto tě chápu, momentálně řeším totéž, i když on tak hodnej není, ale já mám pokaždý pocit, že tím tomu klukovi strašně ubližuju, je mi jich líto a nejsem schopná říct, jak se věci mají Sad
Ale když se vžiješ do jeho situace, pro něj bude lepší, když bude vědět, na čem je, než aby si dělal plané naděje.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Wed 7.2.2007 13:19    Post subject: Reply with quote

Nereide Arrow Myslím, že bys mu to měla říct hned. Tak mu určitě ublížíš mnohem méně než kdybys to z lítosti protahovala a nic netušil a později by ho to trápilo mnohem víc. Když vidíš hned ze začátku, že byste si nerozuměli a nemáte toho moc společného tak to asi fakt nemá cenu, i kdyby byl sebehodnější. Kluků (hodných) ještě potkáš, i když doteď to třeba byla tragédie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Wed 7.2.2007 13:33    Post subject: Reply with quote

Já vím, už jsem se mu to snažila naznačit, ale přijde mi krutý mu narovinu říct budem jen kamarádi po tom všem, co jsme si řekli a napsali...a všechno jsem to myslela vážně, jenže já už uvažuju dopředu a tak ten vztah ani nechci začínat , protože vím, že by to nemělo cenu...
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Wed 7.2.2007 13:42    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 18:46; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Wed 7.2.2007 13:45    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Jak muzes byt tak presvedcena, ze by to nemelo cenu?

Někdy to člověk prostě vycítí brzo, instinktivně. A to i když je hodný. Mně jste taky všichni psali ať to zkusím s básníkem Mr. Green a mně byl hned nějakej divnej a fakt, že jo Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Wed 7.2.2007 13:50    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 18:46; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Wed 7.2.2007 13:58    Post subject: Reply with quote

Loth Arrow jo to vycejtíš, ale samozřejmě se může stát, že se mýlím a budu toho litovat...jenže pořád je víc proti než pro...

Já to nechci prodlužovat, už jsem mu to chtěla říct včera, byla jsem pevně rozhodnutá, jenže pak jsem byla s ním a on je takovej balzám na duši, nedokázala jsem to...
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Wed 7.2.2007 14:15    Post subject: Reply with quote

Nereide wrote:
Já to nechci prodlužovat, už jsem mu to chtěla říct včera, byla jsem pevně rozhodnutá, jenže pak jsem byla s ním a on je takovej balzám na duši, nedokázala jsem to...


A jsi si fakt jistá, že by to neklapalo? Jen kvůli těm rozdílným zájmům? Nechci vyzvídat, ale o čem si teda vlastně povídáte, když se k sobě tak nehodíte? Navíc píšeš, že tě přitahuje Rolling Eyes

Já nevím, ale kdybych potkala hodnýho kluka, se kterým by to bylo jak balzám na duši, bylo mi s ní fajn a ještě mě i přitahoval (to je u mě ten největší problém), tak jsem šťastná jak blecha Paranoidnik
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Nicky...
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6943
Location: FUČ

PostPosted: Wed 7.2.2007 14:19    Post subject: Reply with quote

Rozumíte si spolu? Máte si co říct? Jestli jo, tak přece nevadí, že máte každý jiné zájmy. To může váš vztah jedině obohatit.

No ale pokud víš jistě, že to nechceš ani zkusit, tak bych ho zbytečně netrápila a ukončila to co nejdív.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Wed 7.2.2007 14:26    Post subject: Reply with quote

Lilith wrote:

A jsi si fakt jistá, že by to neklapalo? Jen kvůli těm rozdílným zájmům? Nechci vyzvídat, ale o čem si teda vlastně povídáte, když se k sobě tak nehodíte? Navíc píšeš, že tě přitahuje Rolling Eyes

Já nevím, ale kdybych potkala hodnýho kluka, se kterým by to bylo jak balzám na duši, bylo mi s ní fajn a ještě mě i přitahoval (to je u mě ten největší problém), tak jsem šťastná jak blecha Paranoidnik


Bavíme se o filmech, hudbě, práci, dikutujem o životě nebo prostě jen tak o blbostech a je to vždycky moc fajn Wink
Ono nejde jen o rozdílný zájmy, ale každej máme jinej styl života...třeba já trávím hodně času s rodinou, nepřijde mi divný jet s našima jen tak na výlet...on se v 18 od rodičů odstěhoval(aniž by ho k tomu vedl nějakej pádnej důvod), nemám potřebu každej pátek a sobotu někde pařit, ale on jo a tak...
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43069

PostPosted: Wed 7.2.2007 14:26    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Wed 7.2.2007 14:30    Post subject: Reply with quote

holky, ale to, že je hodnej /u mě to není třeba žádné plus, ale mínus/, že se jí líbí a že jí je s nim fajn ještě neznamená, že by s ním měla chodit ne? Taky takovýho znám, je to aktuální, ale VÍM, že s ním chodit nechci, že se nezamiluju, že i když je skoro to, co chci, tak tam něco chybí.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43069

PostPosted: Wed 7.2.2007 14:33    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Nicky...
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6943
Location: FUČ

PostPosted: Wed 7.2.2007 14:37    Post subject: Reply with quote

Suny wrote:
holky, ale to, že je hodnej /u mě to není třeba žádné plus, ale mínus/, že se jí líbí a že jí je s nim fajn ještě neznamená, že by s ním měla chodit ne? Taky takovýho znám, je to aktuální, ale VÍM, že s ním chodit nechci, že se nezamiluju, že i když je skoro to, co chci, tak tam něco chybí.

No jasně. Ale já jsem to z příspěvků Nereide pochopila tak, že myslí,že by jim to neklapalo, protože mají každý jiné zájmy. Pokud by tohle byla jediná bariéra, tak jí radím, aby to i přes to zkusila. Ale pokud cítí, že to není "ono" a že by s ním chodit nedokázala ať už jsou to nějaké racionální důvody nebo něco, co ani sama nedokáže vysvětlit, tak to chápu. Já mám taky takového kamaráda, rozumíme si, přitahujeme se a všechno, ale chodit bych s ním nemohla.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms