sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Patová situace ve vztahu dvou lidí
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Wed 7.2.2007 15:20    Post subject: Reply with quote

Smaily wrote:
Otázkou ale zůstává, zda-li jsem schopná milovat někoho, kdo mi takhle ubližuje)

No já si hlavně myslím, že on si ani neuvědomuje, že ti nějak ubližuje. Co mám tak zkušenost, tak chlap má pocit, že je z obliga, on ti přece řekl, jak to cítí a je na tobě, jestli na to přistoupíš, nebo ne (no vlastně má pravdu, ale není to tak jednoduchý Embarassed )
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Smaily
vždy a všude zírající SKRZ


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 959
Location: Brno, Šumava, občas Praha

PostPosted: Wed 7.2.2007 15:41    Post subject: Reply with quote

ne, on ví, jak to se mnou je a právě proto bojuje s tím, že by to měl skončit... (je to asi ta nejsprávnější možnost, ale ne bezbolestná)
_________________
Zdálo se jí, že je motýlem, a když se probudila nevěděla, jestli je člověk, kterému se zdálo, že je motýlem, nebo motýl, kterému se teď zdá, že je člověkem.

http://maureen.bloguje.cz/


Last edited by Smaily on Wed 7.2.2007 16:04; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11964

PostPosted: Wed 7.2.2007 16:03    Post subject: Reply with quote

ani nevis, jak te chapu, byla jsem ve stejne situaci, kdyz se se mnou vojta v zari rozesel, tak jsme spolu zacali jen spat, on pro svy poteseni, protoze nechtel zadny novy vztah a se mnou se mu to v posteli libilo.. a ja proto, ze jsem ho nechtela ztatit uplne, porad jsem ho milovala a takhle jsem mu byla aspon trochu nablizku,.
vydrzelo to dva mesice, ale ja uz to prestala zvladat, vedome jsem se tomu zacala vyhybat, protoze jsem vedela, ze to neni dobry..
dokonce jsem potkala jednoho kluka, ktery o me mel zajem, ja sice milovala porad vojtu, ale ztratila jsem nadeji, ze by se ke mne nekdy vratil (nerozesel se se mnou kvuli jine, ale proste mel v tu chvili vse zmotane a chtel byt sam).
kdyz jsem mu rekla, ze si neco zacinam s jinym, tak se stalo neco, co jsem necekala..
¨proste mu asi najednou doslo, ze em ztraci a vypadlo z nej, ze mu chybim a ze se chce ke mne vratit.. no a dopadlo to tak, ze ted jsme spolu uz tri mesice a je to naprosto krasny..
ale co ti chci rict..
byt tebou, necham toho... byla jsem blba, kdyz jsem si myslela, ze tim sexem ho pritahnu zpet..
ne... on te jen vyuziva pro vlastni uspokojeni a vyhovuje mu to..
nenic se tim..neublizuj si.. mela bys ho vypustit ze sveho zivota a snazit se zit i bez nej, tohle je totiz zacarovany kruh, je jen otazka chvile, kdy si zase nekoho najde..
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Wed 7.2.2007 17:28    Post subject: Reply with quote

Tak se nějak nedokážu do Tebe vcítit! Ono to vypadá, že sama víš, že to takhle neni dobrý. Na Tvym místě bych zkusila najít v sobě špetku hrdosti a šla dál. Vždyť Tě tohle zničí.
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Wed 7.2.2007 18:00    Post subject: Reply with quote

Smaily ale nakonec bezbolestná nebude žádná možnost, záleží jen, která bude bolet nejmín
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Wed 7.2.2007 18:07    Post subject: Reply with quote

Kecka Arrow a nebo, která bude bolet nejkratší dobu...
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Smaily
vždy a všude zírající SKRZ


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 959
Location: Brno, Šumava, občas Praha

PostPosted: Mon 12.2.2007 23:26    Post subject: Reply with quote

Dneska mi řekl, že když měl ted několik dní horečky, tak mi chtěl několikrát zavolat.....mlčela jsem........a on řekl, že je mu se mnou dobře.........

Takže asi tak, je těžký s tím skoncovat, když "nejsme na nože", jak se tak říká...
_________________
Zdálo se jí, že je motýlem, a když se probudila nevěděla, jestli je člověk, kterému se zdálo, že je motýlem, nebo motýl, kterému se teď zdá, že je člověkem.

http://maureen.bloguje.cz/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
zuza
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8193

PostPosted: Tue 13.2.2007 0:05    Post subject: Reply with quote

je dobre (a nutne) si uvedomovat realitu a stat nohama na zemi, nic si nenalhavat (ze se zase zamiluje a treba ze se vezmete)
no ale co se tyka radikalniho reseni, ja vim, ze bych s nim spala dal - sice je to delsi cesta, ale min to boli (ikdyz dyl)
stejne to nakonec dopadne tak, ze ti ten vztah prestane vyhovovat a ze se odmilujes - treba jako lilith (ikdyz to trvalo 4 roky)
mozna ze je to nakonec i lepsi reseni, protoze se ti ten chlap nakonec tak zhnusi, ze po nem do konce zivita uz nevzdechnes, kdezto kdyz ted od nej odejdes ve fazi zamilovanosti, tak ve vzpominkach to bude cim dal dokonalejsi muz, do kteryho si byla zamilovana, a muze to delat problem v dalsich vztazich, kdyz kazdeho chlapa budes srovnavat s milovanym "obrazem"

vsechno je to ale jen "mozna", kazdy se s takovouhle situaci srovnava jinak a tezko rict co je lepsi, ja se ale ridim radeji emocemi nez rozumem, protoze pak si nic nevycitam...
Back to top
View user's profile Send private message  
zuzla
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 126

PostPosted: Tue 13.2.2007 0:13    Post subject: Reply with quote

zuza wrote:

vsechno je to ale jen "mozna", kazdy se s takovouhle situaci srovnava jinak a tezko rict co je lepsi, ja se ale ridim radeji emocemi nez rozumem, protoze pak si nic nevycitam...


Presne tak, aj ked sa mozno na prvy pohlad zda cesta emocii ako viac riskantna, v konecnom dosledku moze byt bezpecnejsia, nez cesta rozumu.

Zivot je nepredvidatelny, takze v zalezitostiach srdca ho tazko mozeme prelstit rozumom, pretoze ten sa len marne snazi predvidat nepredvidatelne.

Hm hrozna formulacia, ale lepsie to neviem Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Smaily
vždy a všude zírající SKRZ


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 959
Location: Brno, Šumava, občas Praha

PostPosted: Tue 13.2.2007 0:23    Post subject: Reply with quote

zuza - tvoje rady jsem měla ráda už před lety na starým boardu. Děkuju, myslím, že něco podobného jsem potřebovala slyšet...
_________________
Zdálo se jí, že je motýlem, a když se probudila nevěděla, jestli je člověk, kterému se zdálo, že je motýlem, nebo motýl, kterému se teď zdá, že je člověkem.

http://maureen.bloguje.cz/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Smaily
vždy a všude zírající SKRZ


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 959
Location: Brno, Šumava, občas Praha

PostPosted: Sat 24.2.2007 19:17    Post subject: Reply with quote

Jo, mimochodem, jen kdyby někoho zajímal vývoj mého vztahu - trávíme spolu poměrně hodně času, nemluvíme o tom, co bude dál a myslím, že si stále nepřipouští, že bychom "spolu znova chodili", ale už se nevytrácím ráno tajně z jejich baráku, jako bych byla vetřelec, věci prostě vypadají zase jako když jsme spolu chodili. Jsem teď spokojená. Mimochodem omylem objevil můj blog a říkal, že nechápe, jak s ním ještě můžu chtít být (asi si přečetl ty mé depress příspěvky). Já se prostě jenom děsím, že zas přijde nějaká rána z čistého nebe... a pak už se fakt tituluju na krávu tisíciletí, že jsem zase dopustila, aby mi ublížil...
_________________
Zdálo se jí, že je motýlem, a když se probudila nevěděla, jestli je člověk, kterému se zdálo, že je motýlem, nebo motýl, kterému se teď zdá, že je člověkem.

http://maureen.bloguje.cz/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Sat 24.2.2007 20:08    Post subject: Reply with quote

Smaily Arrow ja ti jako jedna z mnoha rozumim..vim,jak je to tezky,ale cesta kterou jdes,neni spravna,ztracis hrdost jak v sobe,tak mozna urcitym zpusobem v nem.on ti rekne,ze ti chtel zavolat a ze je mu s tebou dobre..ale co z toho?Nikam to nevedepusobis si v konecnem zaveru vetsi bolest.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms