sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Lékaři
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Mantis_religiosa
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 2565
Location: Nebe

PostPosted: Thu 21.6.2007 8:14    Post subject: Reply with quote

Kyo: Mně ji dali do ruky, když jsem přecházela, akorát ji pečlivě zalepili a razítko, abych to nemohla otevřít. Neřešim, jen mi to přijde dost divný, že nemám právo se podivat na svoje zprávy.
_________________
"Kdo z vás může jen o píď prodloužit svůj život, bude-li se znepokojovat?
Nedokážete-li tedy ani to nejmenší, proč si děláte starosti o to ostatní?"
(Ježíš)
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Thu 21.6.2007 9:08    Post subject: Reply with quote

tak dnes ma zas vytocila kozna

su tam dve, ale ta ku ktorej som chodila na SŠ ordinuje len po a st, a ja vtedy kvoli praci nemozem tak som sla k tej druhej a ta ma sprdla ze co idem k nej a ja ze nejdem len tak ze mam na riti utvar neznameho povodu ...uz dlho a ze inak s ami prist neda...tvarila akoze jezismaria no to je toho, povedala ze to mam alergiu na nikel, aj ked na riti ziaden nikel nenosim a este ked som jej povedala ze mam hrozne citlivu, vzdy podrzadeznu kozu, napriklad po holeni , na slnku a pod.. tak mi zahlasila ze .. no co kozu si nevyberiete Rolling Eyes
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
cloudy
kytky 2, meta: 600
kytky 2, meta: 600


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 591
Location: chlievik

PostPosted: Thu 21.6.2007 11:37    Post subject: Reply with quote

sashenka wrote:
Moja praktická lekárka ma má veľmi rada. Máme blízky vzťah, bola som tancovať na svadbe jej syna a podobne Wink . Je nesmierne milá.
Zaujímavé mám skúsenosti s ortopedičkou.

aj ja lubim nasu doktorku Laughing
a od dotycnej ortopedicky som odisla po tom, co mi na vyskoceny stavec v krku povedala, ze mam virozu... taku istu diagnozu mi dala predtym aj na kolena, z ktorych nakoneic vyberali znicene menisky Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Thu 21.6.2007 15:32    Post subject: Reply with quote

Mantis_religiosa wrote:
Kyo: Mně ji dali do ruky, když jsem přecházela, akorát ji pečlivě zalepili a razítko, abych to nemohla otevřít. Neřešim, jen mi to přijde dost divný, že nemám právo se podivat na svoje zprávy.


mylsim ze pravo podivat se mas. pokavad mi tam daj razitko tak to klidne rozlepim podivam se do toko, dyt se na to zadny tajemstvi nevztahuje.. to je nejmensi problem, a pochybuju ze ten lekar pro kteryho je to urceny bude vubec nejakou pecet cekat.. ale uvidim no, nekdy ooprazdninach ji zkusim dostat.
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mantis_religiosa
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 2565
Location: Nebe

PostPosted: Thu 21.6.2007 18:31    Post subject: Reply with quote

Já zas myslim, že ten zákon, který ti dovoluje nahlédnout do osobní dokumentace, teprve nedávno schválili.
_________________
"Kdo z vás může jen o píď prodloužit svůj život, bude-li se znepokojovat?
Nedokážete-li tedy ani to nejmenší, proč si děláte starosti o to ostatní?"
(Ježíš)
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Thu 21.6.2007 20:06    Post subject: Reply with quote

Tak já si nijak nestěžuju, odktory mám nový protože sem se přestěhovala.

Alergolog dobrej pán kterej má na vás opravdu dostatek času. Ale předchozí byl větší fešák, tenhle má mega brejle Cvoknik
Praktická... nic moc sympatická, zatím ničím nezklamala, až na to že aniž věděla co mi je, strčila mi na vysokou sedimku rovnou ATB a když sem ji donesla kartu, ještě měla řeči co to sem zač že mám tak tlustou.
Gynekolog... honem mi řekněte kdo chodíte ještě k Homolovi na pětce Laughing dozvěděla sem se od sestřičky, že mají 5000 pacientek... že je holt oblíbenej Shocked Shocked takovej starej pán za kterýho víc mluví sestřička Rolling Eyes no ona je to totiž manželka Rolling Eyes Laughing
Ortoped... u něj sem už dlouho nebyla ale byl takovej uspěchanej, což mi docela vadí takový doktoři, ale holt oni za to moc nemůžou. A dělá mu sestru manžekla a ta je neskutečně protivná a bojíte se jí něco zeptat nebo říct. Běda vám jak přijdete bez objednání Laughing
Zubařka... v poho pani, zatím sem moc spokojená, byla sem tam 2x. Pořád o něčem povídá a naposled mluvila o breberkách a o loupežníkovi (všechno v souvislosti s mojí pusou Paranoidnik Laughing )
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Thu 21.6.2007 20:08    Post subject: Reply with quote

K tý kartě... taky mi jí zalepili ale vše sem si pročítala a tak protože tam toho mám opravdu hodně a mnoho věcí si už nepamatuju třeba kdy mi operovali ruku kdy se mi objevilo a tak. Což se mě u doktorů ptávají když jdu k novýmm.... takže sem fakt koukla a pak to nějak zakamuflovala, taky vím že se to nějak nemá. Ale člověk se tam dozví zajímavý věci. I třeba kolikátý dítě jste a jeslti vaše matka měla potrat a takový věci, tudíž může vyplynout na povrch třeba i rodinný tajemství Twisted Evil Zajímalo by mě jak to třeba mají adoptovaný děti, jestli tam o matce maj nemaj.
Jo a hlavně to nejdůležitější sem si z tý karty prostě okopírovala.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Thu 21.6.2007 20:20    Post subject: Reply with quote

tak moji doktori..
Prakticka: driv sem chodila k takovemu sedivemu uchylovi-jako jeste k detskem-od te doby se se zarekla ze nikdy doktor-chlap..ale pak sem presla k jedne narosto perfektni doktorce,nemuzu si stezovat,aj sa tam tesim (ikdyz tam casto nechodim Laughing ) je perfektni,mlada (no,ma dceru o rok mladsi nez ja) ale vypada tak na 20 -ale hlavne vi a umi,je nejlepsi v nasem meste...a jednani naprosto vzorove,zadne upjatosti,proste jak nejlepsi kamoska Love
Gynekolozka: takova starsi pani,ale naprosto super,nebojim se ji cokoliv rict..zadna stara raspla s predsudkama...nemenila bych Smile
Zubarka: no..at je zubar jakykoliv,ja je nesnasim a nesnasim Vrazdik Vzteklik proste mam z nich panickou hruzu Bojik
Ocni: spoluzak moji mamky, v pohode chlap Smile
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
sawatdee
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 24 Jan 2007
Posts: 5334

PostPosted: Fri 22.6.2007 0:15    Post subject: Reply with quote

jj,s tou kartou...kamarad si takhle sel pro kartu,aby ju zanes k firemni doktorce, taky nakoukl....a zjistil, ze jeho otec jaksi neni ten, se kterym zil 25let v jedne domacnosti Sad
_________________

If it makes you happy
It can't be that bad
If it makes you happy
Then why the hell are you so sad...
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Fri 22.6.2007 10:32    Post subject: Reply with quote

sawatdee - jo, tak to není jediný komu se tohle stalo Wink

Jinak jsem se svýma doktorama docela spokojená:

praktický lékař - mohl by být lepší, ale nestěžuju si, pořád lepší než bývalá lékařka, která byla věčně ožralá Confused.
gynekolog - naprosto skvělý chlap, mám ho moc ráda a až jednou budu rodit, tak chci aby to odrodil on
zubařka - taky moc skvělá ženská a hlavně citlivá, žádná sadistka Laughing
kožní - zatím jsem ji moc nepotřebovala, ale vypadá v pohodě
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms