sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Lékaři
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18437

PostPosted: Tue 6.2.2007 17:10    Post subject: Reply with quote

Můj obvoďák je hrozný. maximálně vám změří tlak, koukne do krku a konec. Všechno je podle něj "normální", kolikrát jsem za ním přišla, že mi něco bylo a vždycky mě jen odbyl a odborník se pak chytl za hlavu, ale už bylo pozdě... Těším se, až mi bude za rok a půl 19 a najdu si jiného doktora.
Back to top
View user's profile Send private message  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Tue 6.2.2007 18:15    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
Jo, možná ten fakultní na koleji Hvězda. Ten je taky paralenovej Laughing
Toho miluju, napsal mi osvobození z tělocviku, takže jsem měla v prváku 4 body za nic Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13155

PostPosted: Tue 6.2.2007 19:03    Post subject: Reply with quote

já k obvodačce moc nechodím, spíš obrážím pohotovosti Laughing v Brně sem byla asi 6 různejch nemocnicí..nejlíp u svaté Anny....jinak mě když něco je,tak prostě uvařím čaj a ležím plus vitaminy,echinaceové kapky apod, paralen beru jen když už je mi fakt špatně..a tak nevím co bych u doktorky dělala,jaký jiný rady než tohle mi může dát když přijdou s virózou....takže k obvodačce chodím jen na preventivní prohlídky, a byla sem tam s boreliozou..a spokojenost Smile ..na všechno se ptá, prohlídne, na požádání a i bez nej klidně testy navíc bez remcání, prostě fajn..
zubařku mám dobrou,naše známá,ted už teda asi rok nemocná, ale nějak si dalšího zubaře nehledám Embarassed ..dokud zas nebudu mít zánět, tak mě tam nikdo neuvidí..
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 17.6.2007 19:58    Post subject: Reply with quote

potrebuju vedet jeslti je mi praktickej lekar povinej vydat dokumentaci do rukou kdyz chci prejit jinymu.

pripadne jeslit tady nekdo prechazel od jednoho k druhymu a jak to s tou dokumentaci bylo ?
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 17.6.2007 20:07    Post subject: Reply with quote

kecko, to jsi na tom ještě dobře, že ti předepisuje paralen, ten můj zas všechno léčí "ČAJÍNKEM" ... už z toho máme srandu. Jenže, on i jeho žena (oba lékaři) jsou naši nejlepší známý a bylo by hodně hodně trapný, kdybych od něj odešla, teď mi je 20, tak jdu k jinýmu, tak uvidíme.
Jinak jeho žena je pro změnu skvělá, ale ta nebyla nikdy obvodní.

Taky musím říct, že mi jednou zadělal na pořádnej průšvih, protože on neodebírá krev, no a já měla mononukleózu a on mi nasadil nějaký šílený prášky Rolling Eyes

Podruhý mi způsobil chronický zánět mandlí, že jsem se pak 3týdny léčila s antibiotikama. To jsem pak šla k jeho manželce a ta se jen zhrozila, co mám v puse.

Takže asi tak.

Gynekoložka je sice vyhlášená, ale nikdy mi nebrala krev, nikdy mi neprohmatávala prsa a ani nic podobnýho. Taky zvláštní.

Zubař (bývalý) smrděl na sto honů kouřem a vypadal jak bezdomovec. Ten nový je prima.

No, s doktorama dobré zkušenosti prostě nemám Evil or Very Mad
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 10054

PostPosted: Sun 17.6.2007 20:09    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Kačenka on Tue 28.12.2010 21:45; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Sun 17.6.2007 20:10    Post subject: Reply with quote

Moje obvodní doktorka je zvláštní, jako vždycky mě prohlédne a většinou pomůže, ale nějak extra dobrý pocit z ní nemám. Naštěstí mi nikdy nic vážnějšího než lehčí zánět moč.cest nebylo. Jenže teď už mám delší dobu zdravotní potíže, mám neustále zvýšenou teplotu a nikdo neví co mi je. Dělali mi už nějaká vyšetření, ale nic. Zítra tam jdu zase a jsem zvědavá, jestli mi napíše doporučení na imunologii do Prahy, mám pro ní už vytisklou žádanku z jejich stránek Mr. Green Ta ze mě zase bude mít radost. Upřímně jí jako doktorce moc nevěřím.

Gynekologa mám fajn a zubařku výbornou. Na ty si nemůžu stěžovat.

Jiný doktory jsem zatím nepotřebovala, až teď. Byla jsem na pohotovosti v Motole, na chirurgii. A byli tam moc milí a svědomití. Ale bohužel mi nepomohli Sad Jejich diagnóza zněla, že jsem asi lehce přistydla Confused
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.


Last edited by Koogi on Sun 17.6.2007 20:11; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 17.6.2007 20:11    Post subject: Reply with quote

zadny posuilani nebude.. proste ji potrebuju dostat do ruky, jen si nejsem jistej jestli mi ji musi dat nebo ne. myslim si ze jo..

ja mu reknu ze se budu stehovat pryc at mi da slozku ze se tam prevedu k mistnimu lekari protoze sem to budu mit daleko, a ze jeho adresu jeste neznam. snad nebude delat problemy Smile
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
kika
kytky 8, meta: 25650
kytky 8, meta: 25650


Joined: 20 May 2007
Posts: 25310

PostPosted: Sun 17.6.2007 20:11    Post subject: Reply with quote

Cool


Last edited by kika on Mon 26.1.2009 14:03; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sun 17.6.2007 20:19    Post subject: Reply with quote

Můj obvoďák taky na všechno předepisuje paralen. A nedávno mi řek ať rychle vyklopím, co mi je, že už toho má za celý den dost. Tak ať jde do důchodu, stejně je starej jak Metuzalém. Na to, že už někoik měsíců kašlu, v jednom kuse mě bolí hlava a mám často i motáky mi řekl, že mi nic není a ať začnu sportovat. Prostě Rolling Eyes Nevím ale jestli mě vezmou jinam ptž naši čtvrť má on Confused Ptž za ním už nepůjdu ani kdybych umírala.
Jinak gynekolog je v pohodě, o všem si se mnou promluví, všechno vysvětlí, milej, šikovnej.
A zubařku mám pořád tu ssamou už odmalička a je hrozně hodná a vždycky mě chválí jak mám zdravé zuby.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lujsa
Srdečnice


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12862

PostPosted: Sun 17.6.2007 20:21    Post subject: Reply with quote

kyo-měla by ti ji dát, můj bracha musel jít na jednu preventivní prohlídku k jiné doktorce a ta mu kartu normálně dala.
_________________
Revenge is a dish best served cold.
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Wed 20.6.2007 16:42    Post subject: Reply with quote

Kyo Arrow povinost dát Ti jí do rukou nemá, někteří doktoři trvaj na tom, že jí pošlou tomu novýmu. Nicméně pokud jim řekneš, že se stěhuješ do jinýho města, tak si myslim, že Ti jí dá.
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14087

PostPosted: Wed 20.6.2007 17:22    Post subject: Reply with quote

Koogi wrote:
Jiný doktory jsem zatím nepotřebovala, až teď. Byla jsem na pohotovosti v Motole, na chirurgii. A byli tam moc milí a svědomití.


milý, jo?
v motole na chirurgický pohotovosti mi to přišlo trochu jak z hororu. sestřička mě seřvala, proč řvu, že to co mám s prstem já, má ona taky. a pak mi to zašily bez umrtvení. teda něco mi na to stříkli, ale k ničemu to nebylo.
i když jeden z pánů se snažil. když mi to ten druhej šil, tak se mě zeptal, jestli mám psa. já mu ovšem řekla, proč se mě jako ptá. on, že chtěl jen, abych myslela na něco jinýho, což jsem bohužel nepochopila a zadusila jakékoli náznaky dobrosrdečnosti a pak už mi jen řikal něco ve smyslu, že když jsem takovej srab, tak jak jako chci rodit děti. řekla jsem mu, že si děti adoptuju.
vrcholným číslem bylo "jste očkovaná proti tetanu?" "nevim." "tak jste." Laughing a napsal mi to do tý zprávy.

no, ale mohlo to být horší. kamarádka mi odtud vyprávěla taky jednu dobrou s něčim uřezanym. aspoň mám vtipnou historku a nijak blbě mi to nezašili.

jinak obvoďačka se mi zdá celkem v pohodě, ale nic závažnýho jsem s ní nikdy řešit nemusela. ono vůbec u nás na poliklinice jsem snad neměla žádnou špatnou zkušenost s doktorama.
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35500

PostPosted: Wed 20.6.2007 17:34    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Thu 23.8.2007 12:46; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Thu 21.6.2007 7:56    Post subject: Reply with quote

Tak moje obvodočka je celkem fajn, vyšetří bere krev a tak, akorát mě štve, jak bere pacienty.Vůbec ne,jak přišli za sebou, ale prvně vezme všechny důchodce a pak teprve nás mladý. Jednou jsem tam seděla v děsných bolestech břicha, byla jsem úplně bledá, přišla jsem mezi prvníma, ale do ordinace jsem přesto šla až někdy po dvou hodinach.

Gynekolog je taky celkem fajn, je to straší pán v důchodovým věku, trochu morous, ale svojí práci rozumí, tak by mi už dělal spoustu vyšetření a tak.

Nejlepší je ovšem zubař, mám ho už od malička, nikdy jsem neptrpěla tím strachem z chození k zubařům, vždycky si pěkně popovídáme a nejvtipnější vždycky je, když se mě na něco ptá a má zrovna ruce v mojí puse, tím pádem mu nemůžu odpovědět a on to několikrát opakuje, protože si myslí, že jsem mu nerozumnla:-)

Takže s těma dokotorama, co chodím pravidelně skoro žádný problémy nemám.

Ale byla jsem např. u nás v nemocnici na operaci s kyčlí na ortopedii. Po operaci jsem měla děsný bolesti, nedali mi žádný prášky proti bolesti, nemohla jsem spát nebohla jsem se nijak otočit, navíc jsem měla moc silně obvázaný nohy, obvaz mě dřel a prsty mi úplně modraly. Několikrát jsem zvonila na sestru, ale vůbec nepřišla až po nějaká dbě přišel doktor, co zrovna sloužil a prej co jako chci. Tak jsem mu to řekla a on, že to musím vydržet...a na tý stejný ordopodii řekli babičce, která nutně potřebuje vyměnit kyčelní klouby, protože už sotva chodí, dvakrát do tejdne jí tam vozím pro prášky na bolesti, že je na čekací lisitině a na řadu se dostane až tak za tři roky...její stav se pořád zhoršuje, prvně chodila o hůlce a teď už má dvě francouzský hole, ale z bytu téměř nevychází, protože prostě už nemůže...
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms