sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Objem vlasů
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 13.2.2007 18:55    Post subject: Reply with quote

no já mám vlasy hrozný nepomáhá nic, když na to nacpu věci na objem a vyfoukám v předklonu, tak nez vyrazim z domova vypadám jako když jsem si 3 dny nemyla hlavu Rolling Eyes
jediný co zabírá jsou krátký rozčepejřený vlasy..ale přítel mi zakázal se ostříhat, nechápu co na mých vlasech muže mít rád.
co mi pomáhá trošku je takovej ten sprej od avonu nevim jak se to přesně jmenuje asi liftingový sprej na objem..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Fri 16.2.2007 21:19    Post subject: Reply with quote

jejej, objem vlasů, to je něco pro mě=)))...mám na to jediný recept, a to si každé ráno umýt vlasy, vyfoukat a upravit...nebo culík, když se nechce=)

mám jeden trik, když někdo vidí jak to dělám hrozně se směje ale vypadá to dobře...=)mám vlasy sestříhané do mikáda, prostříhané, takže dá se říct každý vlas jinak dlouhý...a když je umyju, vyfoukám v předklonu, a ještě v tom předklonu napatlám na ruce trochu gelu a dlaněma jakoby nadzvedávám ty vlasy, aby se toho gelu dotýkaly jen konečky...nijak to netvaruju, jen tak ťupkám=)...a když pak hodím vlasy dozadu je to úplné kouzlo, krásně se mi zvednou a vytočí konečky, pak to přelakuju a vydrží to, kdyžtak to přes den ještě jednou zopakuju. Mám vlasy úplně rovné, zdravé a lesklé ale není jich moc a tohle je jediné co mi na to zabírá, a je to rychlejší a pro mě i s lepším výsledkem než foukání přes kartáč...=)
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Fri 16.2.2007 21:25    Post subject: Reply with quote

Geike nechceš dát fotku
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Fri 16.2.2007 21:31    Post subject: Reply with quote

jj, už jsem o tom uvažovala, ale žádnou momentálně nemám a zrovna nemám umyté vlasy tak by to asi moc nepomohlo Wink ale někdy až budu "krásná" tak se vyfotím a hodím=)
Back to top
View user's profile Send private message  
Infinita.tristeza
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1533
Location: Praha

PostPosted: Tue 20.2.2007 15:19    Post subject: Reply with quote

Objem ti částečně vytvoří i správný účes. Jinak já s objemem nemám žádné problémy, ale i přesto používám Volume Lift od L'oréalu, je to pěna pro objem od kořínků a výsledek je fakt znát (to jsem už myslím někde psala) + teď používám Volum Energy od L'oréalu a to je objemový sprej pro jemné vlasy. Moc mě baví stříkat si to na vlasy a výsledek taky stojí za to.
_________________
Milovat a udržet je nejlepší; milovat a ztratit je druhá nejlepší možnost.
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Wed 28.2.2007 10:59    Post subject: Reply with quote

Koupila sem si lak na vlasy Nivea pro objem, máte s ním zkušenost?
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lily Water
....................


Joined: 25 Feb 2007
Posts: 1324

PostPosted: Wed 28.2.2007 19:37    Post subject: Reply with quote

Já mám vždycky největší objem když se o něj vůbec nesnažím Laughing Cool Koupila jsem si tužidlo (Megaloman Schwarzkopf), ale když si ho dám tak ty vlasy mám spíš "těžké" a splihlé Sad Myslíte že ho třeba dávám blbě? Confused

Moje rada na objem: Nezatěžovat vlasy žádnýma "zbytečnostma" - prostě jenom umýt a vyfoukat (nejlépe v předklonu). Pak taky funguje nastříkat si na konečky prstů lak a nadzvedávat vlasy u kořínků Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Wed 28.2.2007 20:05    Post subject: Reply with quote

flowing - mamka ma tenhle lak na objem od Nivei strasne rada, jinej si nekupuje. Snad bude dobrej Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Wed 28.2.2007 23:20    Post subject: Reply with quote

Tak jsem podlehla reklamě, a koupila jsem na objem tužidlo od Schwarzkopf -got2b- a musim říct, že jsem mie překvapená. Nečekala jsem to.
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Lily Water
....................


Joined: 25 Feb 2007
Posts: 1324

PostPosted: Thu 1.3.2007 11:47    Post subject: Reply with quote

Johanka wrote:
Tak jsem podlehla reklamě, a koupila jsem na objem tužidlo od Schwarzkopf -got2b- a musim říct, že jsem mie překvapená. Nečekala jsem to.


To mám taky a výsledek nic moc Confused Popsala bys mi pls kolik ho dáváš a jakým způsobem ho nanášíš? Jinak nevím kde dělám chybu Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Thu 1.3.2007 14:56    Post subject: Reply with quote

Mam vlasy na ramena. Nastříkam si jednu sevřenou plnou hrst...asi jako střední pomeranč. Dávám to na mokré vlasy, ale hlavně ke kořínkům, pak to rozčešu...čímž rovnoměrně rozmístím tužidlo až ke konečkům a pak hodim hlavu do předklonu, sčesu vlasy a vyfoukám, ale už nečešu, pak hlavu narovnam...dofoukam to, bez česání a pak za 10 minut to rozčešu do potřebné podoby a mam super háro.

Víš jak, na některé vlasy sedne a na jiné asi ne. Já mam příšerný zkušennosti s Taftem, ale někteří si ho chválí.Takže třeba patříš k těm, kterym nesedne. A co jiný tužidla?

Dřív jsem používala od Schwarzkopfu GlissKur volume, ale pak ho přestali vyrábět a tohle mi přijde dost podobný...teda účinek stejnej, jen vůně je jiná...a ten -got2b- mi strašně hezky voní.
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
*LEATITIA*
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 7252
Location: USA

PostPosted: Thu 1.3.2007 15:00    Post subject: Reply with quote

Mě na objem vůbec nic nepomáhá Sad mám je pořád splihlé Dogeyes Brecik Ale asi zkusím toto.. Wink jak psala Lily Water

[/quote]Moje rada na objem: Nezatěžovat vlasy žádnýma "zbytečnostma" - prostě jenom umýt a vyfoukat (nejlépe v předklonu). Pak taky funguje nastříkat si na konečky prstů lak a nadzvedávat vlasy u kořínků Cool [/quote]
Back to top
View user's profile Send private message  
Lily Water
....................


Joined: 25 Feb 2007
Posts: 1324

PostPosted: Thu 1.3.2007 17:48    Post subject: Reply with quote

Johanka Arrow díky, zkusím to tak Wink Já jsem právě ještě nikdy jiné tužidlo nezkoušela, tohle je moje první... Mám dost husté vlasy takže ho moc nepotřebuju, ale teď jsem se prostě rozhodla, že chci ještě víc objemu Cool A kromě toho mi taky hrozně voní Love asi jsem si ho dávala moc a špatně ho "rozmístila", protože jsem ty vlasy měla místy takové polepené Rolling Eyes

Tohle jsem dneska našla:
Profesionální tip
Pro retro objem vlasy vyfoukejte a upravte jako obvykle. Partie, kde požadujete extra objem, natočte na velké natáčky a pak na ně nastříkejte OSiS Freeze. Nechejte pár vteřin zaschnout, poté odstraňte natáčky a vlasy upravte.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18441

PostPosted: Thu 1.3.2007 17:55    Post subject: Reply with quote

Docela mi pomáhá jablečný ocet - vmasírovat do vlhkých vlasů a nechat uschnout
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Thu 15.3.2007 14:10    Post subject: Reply with quote

mě pomáhá umejt vlasy nechat uschnout a jít.. jak mile je učešu nebo něco..tak je konec Rolling Eyes
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 4 of 7

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms