sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
City? kde nic, tu nic :(
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Sun 4.2.2007 12:46    Post subject: Reply with quote

Suny,cetla jsem jen to puvodni a ne prispevky holek..mne prijde,ze tvuj pristup a stav by ti mohli desitky holek zavidet,protoze kazdy kdo je sam,nekoho chce a trapi se tim..nemyslim ted nekoho konkretniho,ale podivej se treba jen na board..ver,ze az se objevi nekdo,kdo bude stat za to,tak to prijde,ale tak lehky pristup,kterym toho kluka muzes dostat ti nevyhovuje..potrebujes nejakou nejistotu a ne,ze toho kluka vidis a hned jdete do kina(vis,jak to myslim).Jak dopadlo to kino vubec?
Nedelala bych si s tim hůavu,pokud dokazes zit naprosto normalne bez toho,aby ses trapila tim,kdy kdo prijde,brala bych to jako velke plus.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mari
addicted..
kytky 8, meta: 21650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 21241
Location: in my own time

PostPosted: Sun 4.2.2007 12:49    Post subject: Re: City? kde nic, tu nic :( Reply with quote

ed
_________________
♪♪♪


Last edited by Mari on Fri 28.3.2008 22:31; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 4.2.2007 13:11    Post subject: Reply with quote

Crazy: Kino bylo fajn (film byl úžasný), pak jsem spala u něj, protože jsem se neměla jak dostat domů, samozřejmě se o něco pokoušel, ale krom pár pus nic nebylo a nebude, ale akorát jsem si to zavařila, protože mi píše, kdy se zase uvidíme atd, tak jsem mu narovinu řekla, že jsem hrozná mrcha a ať s tím počítá, tak doufám, že pochopil, že nic nebude Confused
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 4.2.2007 13:13    Post subject: Re: City? kde nic, tu nic :( Reply with quote

Mari wrote:
vzdycky jsem si na zacatku vztahu davala bacha, abych se moc nezamilovala, abych pak nebyla zklamana, ze to nevyslo... jenze ouha, ti dotycni se zamilovali a me to pak uz nebavilo
a ted si preju, abych se blaznive zamilovala ja, aby to trvalo treba jen kratce, aby ten druhej to nebral vubec vazne ale abych ja byla neskutecne zamilovana Embarassed a pak at to klidne ukonci a ja ats e trapim Embarassed


Mluvíš mi z duše Smile
No, problém je, že když se někdo objeví, tak udělá něco, čím mě naprosto odradí, viz třeba ted ten filip, přitom kdyby se nenechal a kdyby mi okamžitě nezval do kina, tak se vsadím, že na něj budu aspon myslet. Hm, ted myslím na to, jak se ho zbavit Sad
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sun 4.2.2007 15:32    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.


Last edited by Shrew on Sat 16.6.2012 16:07; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sun 4.2.2007 15:34    Post subject: Reply with quote

jinak souhlas s holkama - až přijde "ON", uvidíš, že to bude jiné Smile
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Danny
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7052

PostPosted: Sun 11.2.2007 1:42    Post subject: Reply with quote

Taky jsem momentalne uplne bez citu. Nikdo me nedokaze neokouzlit, do nikoho se nedokazu zamilovat a mam pocit, ze bych nedokazala momentalne ani milovat. Po rozchodu jsem si zvykla na to byt sama a ted si nedokazu k sobe nekoho pustit. Chybi mi pocit na nekoho se tesit, cekat netrpelive na sms, premyslet nad tim, co prave dela. Vyhovuje mi byt sama, premyslet jen nad sebou, nad svymi problemy. Navic minuly vztah mi prinesl vic toho spatneho nez dobreho a ja ted nekde podvedome cekam, ze to tak bude v kazdem dalsi vztahu. A za to trapeni a slzy po rozchodu to taky nestoji. Jsem ze vsech chlapu tak nejak otravena Embarassed
Momentalne s nekym jsem. On je do me zamilovany, ale mne proste nejde pres pusu "mam te rada", ani nevim, jestli to tak je nebo neni. Nedokazu ten pocit presne urcit Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Blondie 007
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 144

PostPosted: Sun 11.2.2007 18:12    Post subject: Reply with quote

Dannny wrote:
Chybi mi pocit na nekoho se tesit, cekat netrpelive na sms, premyslet nad tim, co prave dela. Vyhovuje mi byt sama, premyslet jen nad sebou, nad svymi problemy.


Danny, pises, co ti chybi, ale zaroven ti vyhovuje byt sama. Ja si spis myslim, ze se jen bojis dalsiho zklamani a proto jsi radsi sama..

Mne ted taky prijde, ze jsem absolutne bez citu. Podvedome nekoho chci, ale nikdo ve mne momentalne nedokaze vyvolat ani touhu po flirtu natoz po vaznym vztahu... snad me to brzy prejde.. Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Mon 12.2.2007 2:14    Post subject: Reply with quote

tak u mě se ted jeden objevil, strašně se mi líbí, ráda si s nim píšu, je strašně ukecanej a asi spolu půjdem na ples .... ale .... já nevím, jestli jít chci, ale nedovedu říct ani jeden důvod, proč bych chtít neměla Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Mon 12.2.2007 2:16    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
Suny, a zažila jsi někdy nenaplněnou nešťastnou lásku?

(tzn. situaci, kdy by ses do někoho hodně moc zbláznila, ale nemohla jsi ho mít, protože tě ten dotyčný odmítl? ( s tím, že se mu třeba nelíbíš, že nejsi dost vtipná, a že tě bere jen jako kamarádku?(nemyslím, situaci, že by chtěl ale..! myslím situaci, že tys ho chtěla a on tě nechtěl, sám od sebe tě prostě nechtěl a nebylo žádné síly, která by ten názor změnila )

Mám pocit, že tohle se ti ještě nestalo.

Jinak by sis totiž mnohem víc vážila vztahů a okamžiku, kdy jsou si dva lidé navzájem sympatičtí a chtějí být spolu. Neztrácela bys zájem, naopak by jsi byla šťastná.


zažila jsem to, sice mě chtěl,ale já se zamilovala jak blázen a on si po týdnu našel jinou, takže jsem to určitě zažila a ne jednou Wink
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Mon 12.2.2007 8:45    Post subject: Reply with quote

Suny, mne obcas strasne primominas jednu kamaratku. Ona potrebuje chlapa, ktory ju neustale udrzuje v napati. Akonahle si niekoho "namota", straca zaujem. Na bezny vztah - ja mam rada teba a ty mna - bud zatial este nedospela alebo ja neviem. Nemoze to byt nieco podobne?
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29902

PostPosted: Mon 12.2.2007 9:10    Post subject: Reply with quote

Tak buďte rády, že teď nikoho nepotřebujete a užívejte si "singl života".
Horší je, když tohle přijde ve vztahu.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Mon 12.2.2007 9:23    Post subject: Reply with quote

Melly: já nevím jestli se dá říct, že jsem na vztah "nevyzrálá" ... já měla dlouhodobý vztahy - 2roky, půl roku, rok (i když to byl vztah nevztah) .... nebo leda že jsem vyzrálá byla a ted nejsem, pokud to tak jde Laughing

Ale jinak to mám asi jako ta tvoje kamarádka.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29902

PostPosted: Mon 12.2.2007 9:24    Post subject: Reply with quote

Suny, spíš často přijde v životě období, kdy se člověk potřebuje věnovat sám sobě a na vztah už se nedostává. Není na tom nic špatnýho. Říkám, buď ráda, že je to teď. Ono to prostě samo časem přejde.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Mon 12.2.2007 9:32    Post subject: Reply with quote

lenore máš pravdu a já si to užívám, jen se občas trochu "nudím" a zjišťuju, že se mnou žádnej chlap ani nehne, přitom taková jsem nikdy nebyla - spíš naopak.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms