sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
City? kde nic, tu nic :(
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sat 3.2.2007 15:43    Post subject: City? kde nic, tu nic :( Reply with quote

celou noc jsem nad tím přemýšlela. Přijde mi, že jsem najednou úplně bez citů. Je to víc než půl roku, co jsem do někoho byla poblázněná, no a zamilovaná, to už si ani nepamatuju.
Ne, že by mi to vadilo a byla bych proto v nějakých depresích, to určitě ne, ale jde o to, že mi přijde, že už to snad ani neumím, já si dokonce občas přeju, aby se objevil někdo, a ublížil mi Embarassed prostě potřebuju v sobě najít nějaký city, já NECHCI kluka, momentálně bych nechtěla chodit vůbec s nikým, ale strašně mi chybí ty pocity, kdy od rána do večera sedím nad telefonem a čekám, jestli se ozve, kdy od rána se těším, až ho večer uvidím, když jsem zoufalá, když nemůže a nebo to vypadá, že nemá zájem .... strašně moc bych tohle chtěla zase prožít, já vím, že to zní strašně divně, ale já si nemůžu pomoct Embarassed Sad

Minulý týden k nám do školy přišel kameraman - točíme klip na ples. Ten kluk mě naprosto dostal, je mu 24let, je strašně zajímavej a strašně fajn, studuje medicínu (letos končí) a jak jsem zjistila, s mým bráchou chodil do ročníku. Ale to je vedlejší. Celý to odpoledne jsem na něm mohla oči nechat a říkala jsem si, že by "stál za hřích". Za dva dny přišel znovu, protože to nebylo dotočený. Ten den jsem se kolem něho trochu motala a bylo na něm evidentně vidět, že se mu líbím. Nakonec mě pozval do kina (dneska jdem), jenže co se nestalo? Mě to už nebaví. Najednou vidím, že ho můžu mít a už nechci ... přitom po tom prvním natáčení jsem na něj myslela snad do večera, ted přemýšlím, jestli to mam zrušit, nebo ne. Jsem ze sebe už docela zoufalá. Tohle není jedinej příklad. Nedávno mě kamarád seznámil se svým bratránkem - přesně můj typ, bezva jsme si pokecaly, ráda bych se s ním viděla znovu .... jenže večer mi napsal, že jsem hrozně fajn holka a najednou se začal vyptávat, jak jsem na tom s klukama .... výsledek = už mu nereaguju na SMSky a nechci ho vidět Sad

Nevím, čím to je, když jsem byla mladší, byla jsem permanentně zamilovaná, ať už šťastně, nebo nešťastně, ale byla.
Teď kluka nechci, protože mě vztahy nebaví (a není to z nějakýho zklamání, jak mi pár kluků neustále píše (za což bych vraždila), prostě mi je fajn bez toho, aniž bych na někom byla vázaná), ale to citový vzplanutí mi prostě chybí Sad

Nevím co to se mnou je, proč se mi každej zhnusí (ano zhnusí, není to přehnaný slovo) a proč se nejsem schopná do někoho alespon trochu zakoukat, neříkám zamilovat, ale aspoň trochu pobláznit, určitě víte, co myslím.

Já už jsem došla tak daleko, že když vidím nějakýho kluka, co se mi líbí a není to uplný tele, tak si dávám za úkol se do něj zamilovat Laughing zamilovat je silný slovo - prostě zakoukat. Kdyby mi někdo četl myšlenky, tak se opravdu pobaví. Sedím proti němu a říkám si "Je super, je super, haha ten je vtipnej, hm a jak je hezkej" ... opravdu tohle dělám, já samu sebe vyprovokovávám, abych se do někoho zakoukala Embarassed

Pořádně nevím, co od Vás chci slyšet, možná to, že jsem fakt divná, nebo že se časem objeví někdo neodolatelný, kdo mě nebude chtít a nebo že alespoň víte, o čem mluvím.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sat 3.2.2007 15:50    Post subject: Reply with quote

no jednak ti upřímně závidím, že se ti někdo líbí, ty se kolem něj ochomejtáš a pak tě pozve do kina Smile chjo, jak moc bych si to přála umět Rolling Eyes

a k tomu, že je pak necháš - možná je to pro to, že nehledáš přítele, a jistotu a lásku, ale vzrušení. A když to vzrušení pomíjí, ztrácíš zájem. Možná nejsi zralá a vztah, nebo prostě nechceš, chceš jen ty hezké pocity z "lovení a dobývání" ale když vidíš, že cíl je snadno dostupný, tvůj zájem se ztrácí, protože cítíš, že by z toho mohl být vztah, stereotyp atd. a to ty nechceš. A tobě to nějak vadí? Buď jsi nikoho z nich nemilovala a tak tam ten zájem nezůstal, nebo vůbec nikoho zatím nechceš. Věřím, že až se opravdu zamiluješ tak ten tvůj zájem nepoleví Wink třeba se zatím jen hledáš
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sat 3.2.2007 15:59    Post subject: Reply with quote

Shrew: Máš pravdu, jsem ted ve stádiu kdy se nejspíš hledám - vztahů jsem několik měla a ne zrovna krátkých, ale momentálně potřebuju spíš to vzrušení než stereotyp, navíc nikdo z těch kluků by pro mě asi nebyl (na vztah) jenže já ani nevím, jaký by byl Rolling Eyes to je jedno, v tom mám ted jasno, že vztah ne, ale mě prostě ubíjí to, že tak strašně rychle ztrácím zájem. Třeba by ty kluci ani se mnou nechodili, ale i tak mě to nebaví. Já si přijdu jak kluk - jak kluk, kterýmu jde jen o to, dostat holku do postele Embarassed Embarassed Embarassed já je sice do postele netahám, ale princip je stejný - zní to strašně, že? Sad
Já to ani nemůžu nikomu říct, protože se mi všichni smějou - kamarádce jsem řekla, že se mi líbí ten filip (=kameraman) a on že to je fajn, že se zdá jako dost zajímavej typ no a za dva dny jsme jí psala na ICQ co se stalo a ona se smála, že jsem neuvěřitelná.
Do toho kina půjdu, ale vůbec se mi nechce, jen se děsím toho, aby na mě něco nezkusil, protože když nic jinýho, můžeme být kamarádi.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Sat 3.2.2007 16:09    Post subject: Reply with quote

mě se třeba stávává, že o toho kluka ztratím zájem, dřív než s ním něco mám (asi proto, že to šlo moc snadno, nebo já nvm) ... horší je, že se mi už dvakrát stalo, že jsem se rozešla s klukem, kterého jsem fakt milovala, proto, že mě to přestávalo bavit ...a já se s ním rozešla, strašně mě to štvalo,a le udělala jsem to...
_________________
I smile when I’m angry
I cheat and I lie...
I do what I have to do
To get by...
But I know what is wrong,
And I know what is right...
And I’d die for the truth
In My Secret Life...
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sat 3.2.2007 16:14    Post subject: Reply with quote

ewe: no to já s nika taky nestihnu nic mít, dřív mě odradí, přitom bych se TŘEBA mohla zamilovat později, ale já jim ani nedám šanci Sad
Jinak ve vztahu to mám stejně, akorát že já se s nima rozešla, protože se objevil někdo jinej = opět jsem měla chuť na trochu vzrušení a díky tomu skončil vztah, protože už mě nudil Confused
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Sat 3.2.2007 16:18    Post subject: Reply with quote

Jinak ve vztahu to mám stejně, akorát že já se s nima rozešla, protože se objevil někdo jinej = opět jsem měla chuť na trochu vzrušení a díky tomu skončil vztah, protože už mě nudil Confused[/quote]


jo, tak to mám taky.... Confused
_________________
I smile when I’m angry
I cheat and I lie...
I do what I have to do
To get by...
But I know what is wrong,
And I know what is right...
And I’d die for the truth
In My Secret Life...
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Sat 3.2.2007 16:44    Post subject: Reply with quote

A co se vykašlat na lovení a hokusy pokusy a užívat si tý volnosti?? Wink
Když se ti každej kluk "zhnusí",tak se do ničeho nenuť a buď ráda,že nemáš žádný trápení Rolling Eyes Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sat 3.2.2007 17:29    Post subject: Reply with quote

ale já si volnosti užívám, ale děsí mě to, že mě každej odradí, že i když už se mi někdo líbí a zdá se mi fajn, tak mě dokáže odradit i jedno slovo, gesto, prostě maličkost a ze zájmu je naprostý nezájem a snaha se dotyčného zbavit.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Sat 3.2.2007 19:39    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Tornado_Lou on Fri 31.8.2007 7:29; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Sat 3.2.2007 20:29    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Sat 3.2.2007 23:19    Post subject: Reply with quote

Taky si myslím, že zamilovanost přijde. Prostě se do toho nenuť. Myslim, že kámen úrazu je v tom, že nad tím moc přemýšlíš. Říkáš si, že se musíš zamilovat. Jenže když se na to soustředíš, tak se nezamiluješ. Žij, užívej si a ono to přijde.
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Meesha
:-)


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 949

PostPosted: Sat 3.2.2007 23:37    Post subject: Reply with quote

Suny, nech tomu volej průběh, čas, kdy budeš zase někoho chtít přijde, do té doby bych si užívala klidu bez chlapa Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Sun 4.2.2007 8:21    Post subject: Reply with quote

Meesha wrote:
Suny, nech tomu volej průběh, čas, kdy budeš zase někoho chtít přijde, do té doby bych si užívala klidu bez chlapa Wink


Taky si myslím,že je to dočasný,pár týdnů,možná měsíců...
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Sun 4.2.2007 11:08    Post subject: Reply with quote

Neboj sa, ja som mala rovnake obdobia, ked pride niekto, kto bude stat za to, urcite sa tvoje pocity zmenia, nechaj tomu volny priebeh...
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 4.2.2007 12:39    Post subject: Reply with quote

Holky, ale já netoužím po tom se zamilovat (spíš jen to POBLÁZNIT se do někoho, zamilovanost je asi moc silný slovo), možná jsem to blbě napsala, ale problém je v tom, jak se mi každej okamžitě zprotiví. Včera jsem byla s tím filipem v kině, a pak jsem u něj spala, protože to mám domů přes celý město a neměla jsem na taxi. Bylo to docela fajn, jakmile se o něco začal pokoušet, ráno mi řekl (nic se nestalo, krom pár pus) jestli se ještě uvidíme a já ani nejsem schopná mu říct NE, přitom vím, že nechci, a to mě tak moc zaujal, ale udělal NĚCO co ani nevím co to bylo, čím se mě naprosto a dokonale zprotivil. ¨
Já si říkala že se ted o kluky stejně zajímat nechci, že až budu mít po maturitě, tak zase začnu "žít" ale občas mi to prostě chybí a najednou to vůbec nejde, nevím, jestli jsem moc náročná, ale to je přeci blbost, pobláznit se můžu i do někoho, kdo se bude úplně lišit od mýho "ideálu" ....
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms