sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
jak se chovat ke kamaradce po rozchodu?
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Sun 4.2.2007 12:52    Post subject: Reply with quote

Kess Arrow jo tohle je dost tezky,vis dala bych ji najevo,ze se o tebe muze oprit a ze kdyz si bude chtit promluvit,at ti da vedet,ze se treba sejdete..ale mluvim z vlastni zkusenosti..taky po rozchodu volam vzdy kamosce a brecim,ale nechci ji videt,je to takovy pud,ze potrebuju neco slyset,ale jsem ve stavu,kdy nechci nikoho videt...ale potesi me,kdyz treba napise,ze muzeme nekam vyrazit,proste ze na me MYSLI!To je dulezity.zeptat se ji jestli nechce zajit treba nakupovat,do posilovny nebo jen tak si proste pokecat..ale do niceho ji nenutit,jde o ten pocit,ze vi,ze tady pro ni jsi!
Back to top
View user's profile Send private message  
Kess
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6825

PostPosted: Sun 4.2.2007 15:05    Post subject: Reply with quote

ja si taky nemyslim, ze by metoda "honem rychle nekoho dalsiho" byla zrovna nejstastnejsi Confused mozna v 15, kdy jeste o nic neslo v podstate a kdyz nic jinyho, neni to rozhodne fer k tomu novymu Confused

Byzzy - planuju vyzkouset podobnou metodu, tak doufam, ze to "zabere" Smile to ze za to nestoji bych ji nikdy nerekla, pokud bych si nemyslela, ze ten kluk je idiot (pak si bohuzel/bohudik? neumim brat servitky) a o tomhle si nic spatnyho nemyslim..

s tim navratem to myslim tak, ze on nevi, co chce. ja myslim, ze s tim, ze uz ji nemiluje to nebude tak horky...no uvidime Smile znam par paru, kde "silnejsi" polovicka mela podobnou krizi a nakonec to dobre dopadlo..a nevratili se k dobe jen ze soucitu. ale ve falesnych nadejich ji urcite podporovat nebudu.

Byzzy wrote:
Asi je to klišé, ale prostě tady pro ni buď, kamarádi jsou ted pro ni asi důležití!

jen takova filozoficka vsuvka, je to ale zvlastni, kolik holek zjisti, ze jsou po rozchodu sami, ze? ja moc nefandim takovymu tomu, ze se nekdo s nekym rozejde a pak by kolem nej meli vsichni skakat...kdyz na ne ta dotycna cely dva roky kuprikladu se*e, mozna si pak ty pocity osameni i zaslouzi? ja tohle v sobe vyreseny nemam, moc sympaticky mi tohle chovani neni, bohuzel i kdybych chtela (jako ze bych mozna i chtela? nevim)neumim se ke svym kamaradum chovat extra hnusne, takze je vzdycky utesuju atd...ale fer mi to neprijde ani nahodou. to ani tak nesouvisi s touhle holkou...i kdyz??! nevim, zas tak moc dobre ji neznam..ale uz se mi to parkrat stalo Confused

Crazy - ja chci, aby vedela, ze ni myslim, ale napsat ji jen tak sms tak jak je...mi prijde, ze by ji to jeste dodalo Sad pockam do zitrka, uvidime ve skole..
_________________
Jen lidská mysl dokáže udělat z nebe peklo a z pekla nebe.
"Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít." Honoré de Balzac
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Sun 4.2.2007 19:32    Post subject: Reply with quote

Kess Arrow nemyslim,abys ji napsala zpravu:JAk je...?Ale treba:Ahoj ...,napadlo me,ze bychom si dneska mohli jit zaplavat a popovidat si,co rikas?...
takove zpravy jsem myslela Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms