sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Zápal plic

 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Wed 31.1.2007 13:33    Post subject: Zápal plic Reply with quote

Přítel má zápal plic, ale je s ním doma, prý ho pustili z nemocnice po vyšetření....a já sem myslela že s tím se má být v nemocnici. Můžete mi říct, co to vlastně je? Embarassed Jestli s tím máte někdo zkušenosti...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29894

PostPosted: Wed 31.1.2007 13:36    Post subject: Reply with quote

Co je zápal plic? Tu otázku jsem moc nepochopila Embarassed

Já byla taky se zápalem plic doma, asi záleží, jak je těžký a jak je v nemocnici narváno Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Wed 31.1.2007 13:40    Post subject: Reply with quote

Lenore Arrow Myslela jsem, jak se to projevuje a jak moc je to nebezpečný....no mě to přijde divný, protože před 3 týdny měl pneumotorax nebo jak se to píše a byl s tím na operaci (měl něco s plící, jako prasklou, něco takovýho...byl s tím v nemocnici skoro týden) tak právě proto bych čekala, že ho v tý nemocnici nechají zase...že to může být nějaká komplikace třeba...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29894

PostPosted: Wed 31.1.2007 13:43    Post subject: Reply with quote

Tak to je všechno v tom odkazu...
Jestli si ho v nemocnici nenechali, tak to asi není tak vážný, no, to bys měla být ráda.

Ale v jaký souvislosti měl pneumothorax? To jako po úrazu?
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Wed 31.1.2007 13:46    Post subject: Reply with quote

jsem ráda, jen se bojím aby něco nezanedbali Embarassed Vím, že se v tom vyznají, ale stejně Embarassed Laughing Měl už to kdysi z fotbalu, před třemi lety, a teď to vypadá že z dlouhodobýho fyzickýho vyčerpání, ale stalo se mu to zrovna když nic nedělal, ne při nějakém sportu...

i když bych byla radši kdyby si ho v tý nemocnici nechali, včera večer byl doma s kamarádem a začal se dusit a ten kamarád musel volat záchranku, nechci myslet co by se stalo kdyby byl sám....právě proto sem nechápala, že ho pustili. Teď mám akorát nervy když neodepíše, jestli se mu něco nestalo... Rolling Eyes Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29894

PostPosted: Wed 31.1.2007 13:49    Post subject: Reply with quote

Tak to je divný, jestli je na tom tak blbě, že by ho pouštěli Confused A jak k tomu zápalu plic přišel? Ne že by se tam nenabízela nějaká souvislost s tou operací Paranoidnik

To má ale vůbec teda docela problém s plícema, jestli měl takhle spontánní pneumothorax Shocked
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Wed 31.1.2007 13:53    Post subject: Reply with quote

Moc díky za ten odkaz, přesně to jsem potřebovala vědět. No on je hroznej, pár dní co ho pustili si byl zahrát fotbal, chodil i míň oblečenej než by po tý operaci měl, tak možná z toho....No upřímně, vůbec nevím co si o tom mám myslet... zvlášť po tý operaci, že ho takhle nechají doma se zápalem...byl v Praze v Motole. Tak snad se v tom vyznají Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29894

PostPosted: Wed 31.1.2007 13:59    Post subject: Reply with quote

Jestli chodil hrát fotbal, tak je prostě blbej a není se co divit Evil or Very Mad

Ale stejně se mi to zdá divný, to tam vůbec neřešili, z čeho to vlastně má? Ono v Motole se taky najdou "umělci", jako asi všude (prý má docela špatnou pověst, ale to nemůžu posoudit a stejně nakonec záleží na konkrétních lidech).

A co mu na to nasadili? Doufám, že teď aspoň leží v posteli a nedělá blbosti. Má horečku?
Kdyby se mu to zhoršilo, tak by ho do nemocnice teda snad měli vzít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Thu 1.2.2007 16:00    Post subject: Reply with quote

No taky sem mu vynadala Laughing Vím že je to jeho chyba, může si za to sám. Prý to není zápal plic, ale viróza. Bere antibiotika, aby se to nerozšířilo na ten zápal. Teď je doma, starám se o něj, ale vypadá fakt hrozně Sad Teda aspoň včera, dnes to bylo lepší, tak doufám že po víkendu už by to mohlo být skoro dobrý. Horečku má, bere si Ibalgin, to mu na to pomáhá. Akorát ty antibiotika, jsou to tři prášky v krabičce a berou se jednou za 24 hodin, snad mu to pomůže..
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms