sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Nepřizpůsobiví obyvatelé...
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 63, 64, 65  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  

Vadí vám "nepřizpůsobiví spoluobčané"?
Strašně, mělo by se s tím něco dělat!
54%
 54%  [ 55 ]
Ano, ale toleruju je.
19%
 19%  [ 20 ]
Neřeším to.
10%
 10%  [ 11 ]
Ani ne.
1%
 1%  [ 2 ]
Ne, dokonce je mám rád/a.
1%
 1%  [ 2 ]
A kdo to jako je?
10%
 10%  [ 11 ]
Total Votes : 101

Author Message
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Tue 30.1.2007 1:31    Post subject: Reply with quote

Já bych věděla co s tim, ale bylo by to protiústavní a porušila bych všechny úmluvy o liských právech! Twisted Evil Dneska mam na ně fakt pifku. Tušim, že víc než v našem městě je jich snad jen v Mostě.
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
kyokushi
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1963

PostPosted: Tue 30.1.2007 1:33    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Tue 30.1.2007 2:20    Post subject: Reply with quote

Ale já pořád doufám, že se najde nějaká vyšší moc, která to vyřeší!
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Tue 30.1.2007 8:50    Post subject: Reply with quote

s tim bytem to je teda sila Shocked no ja bych teda byt takovym lidem nepronajala, je to mozna rasismus, ale proste ne, za celou dobu jsem se setkala snad jen s par co by se dali spocitat na prstech jedne ruky a byli fakt slusni
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Tue 30.1.2007 9:35    Post subject: Reply with quote

Johanka wrote:
Kdyžtak mám ještě takový dotaz pro naše právničky... ehm... výklad §686a odst. 3 OZ Arrow musí to být vždy vykonatelné rozhodnutí?


Nemusí. Stačí, když ti dlužník dluh písemně uzná Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
Nells
kytky 4, meta: 2350
kytky 4, meta: 2350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2205

PostPosted: Tue 30.1.2007 11:12    Post subject: Reply with quote

škoda, že tam nemáte Čunka, ten by vám je hned odstěhoval Very Happy

a teda dávat si do podnájmu cikány? asi jsem hodně ovlivněna tím, kde bydlím, ale tohle by v našem městě nikdo neudělal...
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Tue 30.1.2007 11:20    Post subject: Reply with quote

Johanka wrote:
Kdyžtak mám ještě takový dotaz pro naše právničky... ehm... výklad §686a odst. 3 OZ Arrow musí to být vždy vykonatelné rozhodnutí?

nac vyklad? vzdyt to tam primo doslova pisou:
"...závazků nájemce v souvislosti s nájmem, přiznaných vykonatelným rozhodnutím soudu nebo vykonatelným rozhodčím nálezem nebo nájemcem písemně uznaných"

edit: oni maji slozenou kauci? to me docela udivuje, kdyz tak nad tim premyslim.

nejde je dostat pryc? pokud byt zdemolovali a chovaji se takhle, vypovedela bych jim hned ted najem pro hrube porusovani povinnosti vyplyvajicich z najemniho vztahu (nemusi jit jen o placeni najemneho prece). Vypovedni lhuta sice zustava, ale aspon se to ted da udelat bez privoleni soudu.

Nells - pokud chapu spravne, nejde o podnajem, ale o najem. Kdyby to byl podnajem, dal by se ukoncit lepe a rychleji.
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Tue 30.1.2007 11:36    Post subject: Reply with quote

Oni sami řekli, že odejdou do konce měsíce.

My jsme je tu nechtěli, ale původně to byli městský byty a když se odkupovali do osobního vlastnictví, tak tam byla podmínka, že tam musí stávající nájemníci zůstat.

Mně jde hlavně o tu kauci. Nezaplatili nájem. Takže pokud to chápu, tak si nemůžeme tu kauci nechat za nájem, že?
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Zorka
kytky 4, meta: 2550
kytky 4, meta: 2550


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 2416

PostPosted: Tue 30.1.2007 11:44    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Tue 30.1.2007 11:48    Post subject: Reply with quote

Zori Arrow ty jsi asi z Ústí, co?

Přesně, dospělý nemakaj, akorát natahujou ruku a říkaj dej dej a vychovávaj tak i děti, ze kterejch se stanou stejný lemplové.
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Tue 30.1.2007 11:54    Post subject: Reply with quote

Johanka wrote:
Mně jde hlavně o tu kauci. Nezaplatili nájem. Takže pokud to chápu, tak si nemůžeme tu kauci nechat za nájem, že?

pokud vam to pisemne neuznali a nemate ani pravomocny rozsudek, tak ne.

Johanko a ty jim veris, ze do konce mesice odejdou?
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Tue 30.1.2007 11:56    Post subject: Reply with quote

napada me jeste.. a predtim najemne platili radne a vcas, i predchozimu vlastnikovi?

a jak byla formulovana ta podminka ze savajici najemnici musi zustat?
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Tue 30.1.2007 12:23    Post subject: Reply with quote

Nevim přesně, jak to bylo formulovaný (byty kupovala sestra a smlouvy má u sebe), ale tušim, že s odkoupenim bytů na ní přešly i nájemní smlouvy.

Právě, že včas neplatili ani předtim, měli velký dluhy, který sestra zaplatila (to byla podmínka, aby ty byty mohla odkoupit).

Doufam, že odejdou...ale asi tomu taky moc nevěřim.

Ještě mě tak napadá, oni jsou taky povinný dát výpověď s tříměsíční vypovědní lhůtou, že? Takže pokud by odešli hned, tak by se to dalo vymáhat za celý ty 3 měsíce + ten měsíc, co nezaplatili, že?

A ještě...jak to je s energiema? Oni je maj nahlášený na sebe, tak v případě, že by tam vznikly dluhy, tak to budou vymáhat na vlastníkovi a nebo to budou chtít po cigoších?

Rhi Arrow Díky moc!
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Tue 30.1.2007 12:37    Post subject: Reply with quote

Johanka wrote:
Nevim přesně, jak to bylo formulovaný (byty kupovala sestra a smlouvy má u sebe), ale tušim, že s odkoupenim bytů na ní přešly i nájemní smlouvy.

no to rozhodne presly, ale to neznamena ze je podminka ze tam najemci zustanou Smile

Johanka wrote:
Právě, že včas neplatili ani předtim, měli velký dluhy, který sestra zaplatila (to byla podmínka, aby ty byty mohla odkoupit).

v tom pripade si myslim ze by slo jim dat vypoved pro neplaceni okamzite s tim ze na najemnem dluzili i predchozimu vlastnikovi. Nepredpokladam ze by se sestra s nimi dohodla, ze prevezme jejich dluh vuci mestu, tzn pokud na zaklade smlouvy s mestem za ne zaplatila, slo o pristoupeni k zavazku, mohla by se taky domahat po nich aby ji to zaplatili.

Johanka wrote:
Ještě mě tak napadá, oni jsou taky povinný dát výpověď s tříměsíční vypovědní lhůtou, že? Takže pokud by odešli hned, tak by se to dalo vymáhat za celý ty 3 měsíce + ten měsíc, co nezaplatili, že?

a myslis ze z nich doopravdy nekdo neco vymuze? Smile pokud by odesli hned, byla bych rada ze je mam z krku. Jinak vypoved z jejich strany by taky musela byt pisemna, o cemz pochybuju, takze pokud odejdou, musela by to byt opet sestra, kdo jim najem vypovi a ta trimesicni lhuta by tam byla.

Johanka wrote:
A ještě...jak to je s energiema? Oni je maj nahlášený na sebe, tak v případě, že by tam vznikly dluhy, tak to budou vymáhat na vlastníkovi a nebo to budou chtít po cigoších?

Budou to chtit IMHO po tom, s kym maji smlouvu. Energie a spol doporucuju okamzite po jejich odstehovan prehlasit.
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Tue 30.1.2007 13:30    Post subject: Reply with quote

Já se jich taky bojím. Celý roky jsem chodila obklikou, abych nemusela kolem jejich baráku. Vím, že by byli schopní mě zmlátit za to, že jdu po ulici s cigaretou a nedám jim. A co jsem s nima užila to by bylo na dlouho Rolling Eyes Ještě, že je pan Č. odstěhoval Mr. Green Konečně můžu jít večer po městě beze strachu. Ono nejde o to, že to jsou Cikáni. Vždyť cikánská hudba, kultura, jazyk, umění jsou krásné, ale k tomuhle otřesnýmu chování je dohnal náš podivný stát. Kdo je slušnej a chce se prosadit tak se prosadí (Bittová, Kelarová, Bílá, v našem bytě dřív bydlel manželský pár Cikánů, kteří oba normálně pracovali a vždy žili v normálních bytech... ). Co se týče nepouštění do podniků a diskriminace v hledání práce-ano, je škoda, že i někteří slušní Cikáni doplácí na to, že s těma méně slušnýma byly problémy v něčem. Ale co mě fakt baví je např. Británie podle které jsme rasisti, že chudáčci Cikáni museli ve velkém emigrovat a pak je nám hromadně posílali zpátky Laughing
A ano, je zvláštní, že s Vietnamci a černochy takové problémy nejsou, ale možná proto, že jich je míň? Těžko říct.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 63, 64, 65  Next
Page 2 of 65

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms