sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Stolni hry, hlavolamy... zkratka zabava pro dva a vice
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Hry
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Mon 29.1.2007 15:12    Post subject: Stolni hry, hlavolamy... zkratka zabava pro dva a vice Reply with quote

Sem piste jake stolni hry mate, jak jste s nimi spokojeni (po xx hrach, zda nejsou uz pak stejne) a tak vubec. Tohle tema by mohlo fungovat jako inspirace pro ostatni, protoze her je na trhu strasna spousta (a ceny casto silene) a ne kazda hra je zabavna i po patnacte.

Ja momentalne "ujizdim" na takove rychlovce jmenem Tsuro. Hra trva treba jen pet minut a je skvela.

Info: http://www.wizkidsgames.com/tsuro/default.asp

V obchode stoji asi 700, ale neni problem si ji vytisknout a vystrihnout (zajemci SZ, poslu), je to otazka ctvrt hodinky.

Dalsi moje oblibena hricka je uz klasicky hlavolam Tangram. Jednoduchy princip a prakticky nevycerpatelne obehrani skyta zabavu az do duchodu Laughing

http://en.wikipedia.org/wiki/Tangram
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Mon 29.1.2007 15:23    Post subject: Reply with quote

My parime scrabble Smile ceske me bavi hodne, ale nemecke jeste vic, ptz vim, ze tim delam i neco pro rozsireni slovni zasoby

a uz pres rok se me manzel snazi naucit backgamon, ale odolavam Embarassed Laughing

jinak hrajeme klasiku - kartu, damu, manzel me uci sachy, stavime takovou tu vez co se zespoda vytahujou kostky a davaji nahoru - dobry, kdyz je clovek pripitej Mr. Green hrozne me bavi pexesa, hlavne s vecernickama, ale to zase nepobira manzel, clovece nezlob se a tak...nic zvlastniho

rada se tu inspiruju Smile

ed: chtela bych zkusit takovou tu erotickou, evianek ji myslim objednavala priteli k Vanocum... Wink
ed 2: a bavi me Dostihy, ty miluju, ale ve 2 jaksi to nema smysl...no za par let to snad pujde Mr. Green


Last edited by Chocolate on Mon 29.1.2007 15:32; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29902

PostPosted: Mon 29.1.2007 15:30    Post subject: Reply with quote

Já mám ráda Soudruhu, nezlob se, ale to se nedá hrát moc často Laughing

Jinak na takový věci nemám moc čas, ale já jsem prostě infantil a hry všeho druhu zbožňuju, jenom nemám s kým hrát Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Mon 29.1.2007 15:35    Post subject: Reply with quote

Chocolate: myslis Francouzskou lasku? Smile Jeste je i Svedska, ale ta je prej uchylna a divna Laughing

Lenore: ja vedel, ze v tomhle tematu budes Very Happy Jsem na tom podobne. Zkus to Tsuro, je to fakt na par minut, das tri hry a ses spokojena. Vyborny odreagovani.

Scrabble hravame taky, mam i v mobilu, ale anglicky, ktery je fajn ve vice lidech, ale proti samotnymu pocitaci se nechytam. On na me vybaluje slova za 50 bodu, ktery ani muj slovnik nezna, cheater jeden Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Mon 29.1.2007 18:03    Post subject: Reply with quote

K vánocům jsme doma dostali Osadníky z Katanu, hrála jsem to už předtím a bavily mě tak první 4 hry...jednak je to hrozně dlouhé, a navíc mi připadá že průběh celé hry záleží jen na počátečním uspořádání, jak někdo chytne blbé umístění, nemá moc šancí na výhru...

Arrow lepší mi přišlo Carcassone, bývalý přítel měl tu verzi "lovci a sběrači" a s tím jsme se docela vyblbli... Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Mon 29.1.2007 21:23    Post subject: Reply with quote

Geike: dik za nazor, my o Osadnicich taky uvazovali. Takze uz neuvazujeme Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Mon 29.1.2007 21:45    Post subject: Reply with quote

Já si na horách oblíbila vláčky (Zug um zug nebo tak Trans America nebo evropská verze) Love
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Mon 29.1.2007 21:48    Post subject: Reply with quote

My jsme casto hrali monopoly, ruzne karty, poker Laughing, osadniky z katanu, pexeso, cerneho petra a treba i pantomimu..Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Mon 29.1.2007 21:51    Post subject: Reply with quote

Jo, doma teď rodiče, bráchu, návštěvy otravuju se scrabble Laughing Ráda bych si pořídila nějakou fakt dobrou náročnější hru, ale není to zrovna levná záležitost na to, že bych ji vytáhla jednou za uherskej rok Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Mon 29.1.2007 22:11    Post subject: Reply with quote

Pro fajnsmekry je treba Civilizace, obdoba klasicke pocitacove hry, to je opravdu rozsahla strategicka hra. Cetl jsem, ze nekdy jedna hra trva treba dva dny. Je tam tuna figurek a vseho moznyho, ale cena se blizila tusim peti tisicum Sad Ale rad bych to nekdy zkusil.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29902

PostPosted: Tue 30.1.2007 9:36    Post subject: Reply with quote

Felicity wrote:
Pro fajnsmekry je treba Civilizace, obdoba klasicke pocitacove hry, to je opravdu rozsahla strategicka hra.


Chciiiiii Dogeyes A ještě najmout pár lidí, co to se mnou budou hrát Laughing Nebo to budu nosit na srazy a pod pohrůžkou násilí nutit aorťaky civilizovat Twisted Evil

Tangerine - vláčky, to je takový to, jak se kreslí trať na předtištěném papíře se šestiúhelníky? Už si to skoro vůbec nepamatuju, ale vím, že mě to hrozně bavilo.

Taky bych někde mohla vyhrabat Dostihy, v těch jsem byla neporazitelná Twisted Evil A hrozně mě bavilo, jak mi všichni dlužili a já byla největší boss Laughing

Nebo Česko-Slovenská bitva o jižní Moravu Twisted Evil Opilecká hra Ivana Mládka Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Tue 30.1.2007 9:47    Post subject: Reply with quote

Lenore Arrow Tady vagónkama spojuješ města
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29902

PostPosted: Tue 30.1.2007 10:01    Post subject: Reply with quote

Aha, tak to je něco jinýho, ale princip bude podobný. Ta hra byla hrozně stará.
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Tue 30.1.2007 10:04    Post subject: Reply with quote

dostihy jsem nutila hrát celou rodinu Very Happy a hodně hrajeme scrablle, teďka nejvíc s mamou po internetu
Back to top
View user's profile Send private message  
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Tue 30.1.2007 11:15    Post subject: Reply with quote

Lenore: http://www.megami.cz/detail.php?game=1089-CIVILIZATION:-The-Boardgame-Stoln%C3%AD-a-deskov%C3%A9-hry
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Hry All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms