sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Nevěra
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 60, 61, 62  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kyokushi
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1963

PostPosted: Wed 31.1.2007 21:48    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Wed 31.1.2007 21:56    Post subject: Reply with quote

kyokushi wrote:
noo.. myslim ze kdyz se rekne ze zenska nekam jede s kamaradkou tak je to uplne jasny Cool

a teda i obracene.. Smile


to si zase nemyslim,to tomu trosku krivdis Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Dahlia
illegally


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 138
Location: Streets of my life

PostPosted: Wed 31.1.2007 21:58    Post subject: Reply with quote

Bruillard Arrow tak to je dost smutný! Já to nechápu. Fakt nechápu, jak může člověk, který je ve vztahu šťastný a zamilovaný, něco takovýho udělat. Cvoknik

Mně se několikrát stalo, že se mi v noci zdál sen, že jsem přítele podvedla a vždycky jsem se probudila celá spocená a moc jsem si oddechla, že to není pravda. Pro mě už by ten vztah byl prostě "poznamenaný", ať už něvěrou z jeho či mojí strany Exclamation Věrnost je pro mě velmi důležitá.

Jestli jsem někdy byla nevěrná? Vlastně ani přesně nevím. Můj první vztah, který trval déle než pár týdnů, se zrovna hroutil a mně bylo 16. Oficiálně jsme spolu pořád byli, ale rozchod byl na spadnutí a hlavně přítel se ke mně už dávno nechoval jako přítel. Bylo to už v háji a v týhle době něco proběhlo... Když o tom ale zpětně přemýšlím, tak on mě s největší pravděpodobností podváděl taky a i v době, kdy to mezi náma bylo ještě v pohodě. No byli jsme tenkrát oba dost nevyzrálí... Rolling Eyes

Rozhodně si nedokážu představit, že bych podvedla současného přítele, protože ho prostě miluju a s nikým jiným bych nic mít nedokázala. Ani bych nechtěla a hlavně proč tak primitivním způsobem kazit šťastný vztah Question Kdybych se dozvěděla, že mě podvedl, brala bych to jako šílenou zradu a nevím, jak bych reagovala, ale doufám, že to nebudu muset nikdy řešit. Možná bych mu i odpustila, protože bych náš vztah nechtěla zahodit, ale časem by se to asi stejně rozpadlo. Nedokázala bych mu věřit, pořád bych ho podezírala, kdyby někam šel a na to vážně nemám nervy. Nedokázala bych s tím žít. Mám z nevěry strach, je všude a už mě takhle několik velmi šťastně vypadajících párů nepříjemně překvapilo. O nevěře je prostě slyšet ze všech stran.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Wed 31.1.2007 22:01    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 18:36; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
kyokushi
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1963

PostPosted: Wed 31.1.2007 22:34    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Wed 31.1.2007 22:37    Post subject: Reply with quote

udelat to nemusis,ale kdyz budou chtit jet,tak proste pojedou a ty tomu nezabranis Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
kyokushi
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1963

PostPosted: Wed 31.1.2007 22:38    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Wed 31.1.2007 23:08    Post subject: Reply with quote

Tak ale to zavisi od cloveka a ovela viac teda od jeho povahy nez vyzoru. Spustit sa tam s niekym moze aj ked vyzera zle (poznam taky pripad osobne Rolling Eyes ) Nejaki zufalci sa totiz najdu vsade. Rolling Eyes

Ale to co pisala Bruillard je fakt sila Shocked Pride mi to uplne sialene. A vsetkych 8? Ta holka musela byt aka ***** Zvracik A ti chlapi... Rolling Eyes taketo veci su nieco, co asi nikdy nepochopim. Jedna vec je to, ze to zaiskri s niekym inym alebo co... ale toto? Evil or Very Mad Po niecom podobnom by som ho uz vidiet nechcela. Nikdy. Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Wed 31.1.2007 23:21    Post subject: Reply with quote

kyokushi wrote:
neni to normalni.. ale pustit spolu treba dve pekny holky nekam treba na dovolenou.. to.. bych neudelal Smile


Hele, já třeba jezdím na dovolenou s mojí nejlepší kamarádkou, a ještě nikdy tam žádná zahýbačka neproběhla Mr. Green
Z čehož asi vyplývá, že nejsme pěkné Laughing

Taky mám kamaráda, který š*** kde kterou. Dívá se na to z pohledu, že musí vyzkoušet všechno, dokud je mladý. V místě, kde studuje, má slečnu, ale když si vyrazí bez ní nebo když je doma, jede do každé holky v okolí. A nejhorší je, že mu na to skáčou Shocked Přitom není oslnivě krásný, inteligentní, bohatý ani vtipný, prostě takový obyč kluk.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Wed 31.1.2007 23:41    Post subject: Reply with quote

kyokushi wrote:
neni to normalni.. ale pustit spolu treba dve pekny holky nekam treba na dovolenou.. to.. bych neudelal Smile

podle me neni normalni nepustit dve pekny holky na dovolenou.
Zahnout ti muze i za humnama.
Back to top
View user's profile Send private message  
kyokushi
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1963

PostPosted: Wed 31.1.2007 23:47    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Wed 31.1.2007 23:52    Post subject: Reply with quote

mexxie wrote:

Taky mám kamaráda, který š*** kde kterou. Dívá se na to z pohledu, že musí vyzkoušet všechno, dokud je mladý. V místě, kde studuje, má slečnu, ale když si vyrazí bez ní nebo když je doma, jede do každé holky v okolí. A nejhorší je, že mu na to skáčou Shocked Přitom není oslnivě krásný, inteligentní, bohatý ani vtipný, prostě takový obyč kluk.

Takovýho výkuka znám taky, je to nej kamarád bývalého Rolling Eyes Se svou holkou je už 7 let, ale podvádí ji každý týden s jinou. Ona to prej neví, ale podle mě musí něco tušit. Jenže je do něho blázen, odpustí mu všechno (on se k ní i jinak nechová hezky). Takoví chlapi to je největší hnus Rolling Eyes Sice jsem s ním taky spala, ale to bylo spíš natruc bývalému
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Thu 1.2.2007 0:17    Post subject: Reply with quote

kyokushi wrote:
ale tam nema tolik prilezitosti Smile a furt je pod "dozorem". na dovoleny si muze delat co chce a vecery jsou dlouhy..

Very Happy zas varis z vody, co?
ja kdybych chtela, tak bych pritele mohla podvest klidne a ani nemusim jezdit na dovolenou. Vecery mam nekdy dlouhy taky Cool
ale proste ho podvest NECHCI. A to se s vycestovanim za hranice nezmeni.

Kamaradku podvadel pritel cca dva roky s mnoha holkama, bydleli od sebe par kilometru, meli spolecny znamy...a ona o tom nevedela.
A pod dozorem byl taky, vidali se temer kazdy den.
(teda je snad jedno, jakeho pohlavi je podvadeny, nebo apson pro me, protoze je to fifty fifty)
Back to top
View user's profile Send private message  
kyokushi
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1963

PostPosted: Thu 1.2.2007 0:27    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Thu 1.2.2007 7:57    Post subject: Reply with quote

mexxie wrote:
Přítel ale zastává názor, že o nevěře by si partneři měli říct. Že podvedený má právo to vědět, aby se mohl rozhodnout, co dál. A že o tom, jestli to podvedeného zraní, má podvádějící přemýšlet předtím, než podvede Neutral


souhlasim s Tvym pritelem. Hlavne s tou posledni vetou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 60, 61, 62  Next
Page 5 of 62

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms