sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Nevěra
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 60, 61, 62  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Bodie.CI5
kytky 1, meta: 250
kytky 1, meta: 250


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 227

PostPosted: Mon 29.1.2007 22:01    Post subject: Reply with quote

JÁjenJÁ wrote:
Myslím, že partner zahne v případě, že je ve svým vztahu nespokojený.

Chlap může úplně v klidu zahnout ikdyž je spokojený ve vztahu... Prostě to vezme jako další zářez a hotovo, konec a v klidu se vrátí ke své partnerce.
_________________
Matouš, 7.kapitola:
Nesuďtež, abyste nebyli souzeni. Nebo kterýmž soudem soudíte, týmž budete souzeni, a kterou měrou měříte, bude vám zase odměřeno.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Mon 29.1.2007 22:02    Post subject: Reply with quote

Míšo, já si myslím to samé, co ty Smile
Přítel ale zastává názor, že o nevěře by si partneři měli říct. Že podvedený má právo to vědět, aby se mohl rozhodnout, co dál. A že o tom, jestli to podvedeného zraní, má podvádějící přemýšlet předtím, než podvede Neutral

Nevím, no. Já bych přece jenom radši nevěděla, pokud by mělo jít jenom o nepodstatnou záležitost Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Mon 29.1.2007 22:04    Post subject: Reply with quote

Bodie.CI5 wrote:
JÁjenJÁ wrote:
Myslím, že partner zahne v případě, že je ve svým vztahu nespokojený.

Chlap může úplně v klidu zahnout ikdyž je spokojený ve vztahu... Prostě to vezme jako další zářez a hotovo, konec a v klidu se vrátí ke své partnerce.


O tom nechci radši ani přemýšlet Confused
Ale myslím, že tohle můžou dělat i ženské. Asi ne tak často, ale můžou Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Bodie.CI5
kytky 1, meta: 250
kytky 1, meta: 250


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 227

PostPosted: Mon 29.1.2007 22:08    Post subject: Reply with quote

mexxie wrote:
Ale myslím, že tohle můžou dělat i ženské. Asi ne tak často, ale můžou Wink

Tak to každopádně Wink

Mě jen přišlo trochu naivní spojení spokojeného vztahu a věrnosti... Ano, může to tak fungovat, ale taky nemusí
_________________
Matouš, 7.kapitola:
Nesuďtež, abyste nebyli souzeni. Nebo kterýmž soudem soudíte, týmž budete souzeni, a kterou měrou měříte, bude vám zase odměřeno.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Mon 29.1.2007 22:14    Post subject: Reply with quote

corona wrote:
Nemohla bych žít ani s chlapem, který by chodil na kafe s kamarádkami (tzv. "falešné rande" Confused )

Tohle dělal ten jedinej, kterýho jsem nepodvedla. Nebyla jsem moc nadšená, že chodí s bývalkama na kafe, ale budiž. Až když jsem byla bývalka já a "šla jsem s ním na kafe" tak mi to všechno došlo a on se jenom smál, že jsem mu prej určitě taky bývala nevěrná Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Tue 30.1.2007 0:50    Post subject: Reply with quote

neviem si predsatvit ze by som bola neverna
ked som si treajsim priatelom zacinala a bola som este mlada hlupa nevyburena, ale to sme spolu este oficialne nechodili tak nejake tie bozkavacky mimo sa stali
ale teraz- aj ked par krat uz bolo na male som z toho vzdy vycuvala pretoze to tak za a necitima za b by som sa mu nedokazala potom pozriet do oci
proste som spokojna s tym co mam, nejake opite bozkavnie v bare mi za to nestoji a ze by som mala sex s niekym inym, to si uz ani neviem predstavit, sme tak zohrati ze by sa mi ani necheclo nieco nove skusat Wink
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
JÁjenJÁ
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7327
Location: doma :)

PostPosted: Tue 30.1.2007 21:06    Post subject: Reply with quote

mexxie wrote:
Míšo, já si myslím to samé, co ty Smile
Přítel ale zastává názor, že o nevěře by si partneři měli říct. Že podvedený má právo to vědět, aby se mohl rozhodnout, co dál. A že o tom, jestli to podvedeného zraní, má podvádějící přemýšlet předtím, než podvede Neutral

Nevím, no. Já bych přece jenom radši nevěděla, pokud by mělo jít jenom o nepodstatnou záležitost Confused


Já si zas myslím, že to, že se ten nevěrník přizná je vlastně taková úleva pro něj. On se bude cítit jako čestný člověk, ale v podstatě jen uleví svýmu svědomí. A tomu druhýmu to jen ublíží.
Já říkám raděj nevědět Confused
_________________
Sebeláska je jediná láska, která trvá navěky

O. Wilde
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Wed 31.1.2007 15:22    Post subject: Reply with quote

Každopádně zatloukat!
Pokud jsem nevěrná, mám výčitky a jdu se vybrečet (přiznat) partnerovi na rameno, tak tím nic nevyřeším, jen si ulevím a tomu druhému ublížím. A pohnojím si i vztah Confused Pokud by to byl jen úlet a vztah bych nechtěla zkazit, nikdy bych o nevěře nemluvila.

A můj vztah k nevěře ... na věrnost (bohužel) vůbec nevěřím, nevěra je fakt všude, je to hrůza, radši nad tím nepřemýšlím. Skoro neznám vztah, kde by nějaká nevěra neproběhla.
Nečekám, že mi partner bude věrný (ale doufám v to Embarassed ) a já taky nemůžu přísahat, že budu navěky věrná (a taky jsem nebyla). Vždycky jsem si dokázala stanovit priority, věděla jsem, na jakém vztahu mi záleží a s kým jde jen o flirt (ale nešlo nikdy o sex) a podle toho jsem se řídila. Věřím tomu, že když budu ve vztahu opravdu spokojená, nebudu mít důvod ulítnout s někým jiným.

Souhlasím ale s Bodiem, nevěra nemusí do vztahu zasáhnout a se spokojeností nemusí mít moc společného. Jak kdy Rolling Eyes
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Bruillard
....


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1996

PostPosted: Wed 31.1.2007 15:49    Post subject: Reply with quote

Já jsem se nedávno dozvěděla věc, na základě který jsem musela přehodnotit všechny svoje názory týkající se nevěry, protože jsem zjistila že to co jsem si celej život myslela neni pravda - ve zkratce jeden kamarád mého příele slavil u sebe doma a pozval kamarády. Velkou shodou náhod se stalo, že tam s nima nepřišli partnerky - jedna byla nemocná, jedna na služební cestě apod., rozhodně to nebyl od těch kluků záměr. A taky velkou shodou náhod tam nebyl můj přítel, kterého taky pozvali. Ten co to pořádal čeká s přítelkyní miminko, narodí se jim za měsíc. Je to chytrej kluk, dělá ředitele jedné větší firmy. Další kluk co tam byl má miminko čerstvě - chodí s krásnou sympatickou holkou, kdykoliv je spolu vidim vypadaji jak moc šťastnej pár. Další kluci co tam byli nemaji děti, ale všichni maji stálý partnerky. No a stalo se to že tam v průběhu noci kdy už byli všichni opilí přijela jedna holka, kterou znali jen dva z nich a nevím jak k tomu došlo, postupně se s ní vyspali všichni, tedy asi 8 lidí. Když jsem se to dozvěděla, bylo mi z toho fakt špatně, protože kdyby se mě někdo zeptal, jestli např. ten co to pořádal svou holku někdy podvádí tak budu říkat že nikdy, protože neznám víc bezproblémovej pár. Do jejich soukromí nevidim, to je jasný, ale myslim že vážnější problémy opravdu nemaji a on od ní odejít určitě nechce. Prostě to udělal z hecu, protože všichni taky, protože tam nebyly ženský a jemu to ujelo. Pak se všichni domluvili že to nepoví žádný ženský, aby se to nemohli dozvědět jejich partnerky a vím že dost z nich se bojí, aby to neprasklo. Já jsem se to dozvěděla vlastně náhodou. Je mi z toho špatně, když si přestavim že bych s přítelem čekala miminko, on si odjel slavit narozky a já ho klidně pustila ať se jede bavit, jako to děláme běžně a on tam mezitim s prominutim ošukal nějakou cizí holku, tak bych se zbláznila. A to ani nechci přemýšlet co by se stalo, kdyby tam býval můj přítel jel. Můžu jen doufat, že by se toho nezůčastnil, ale kdo ví...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Wed 31.1.2007 16:06    Post subject: Reply with quote

Bruillard Arrow to je fakt síla Shocked

Podobnou story mám taky - pár lidí (většinou dvojic - o to je to horší) se sešlo na horách večer v hospodě, kolem půlnoci se dva chlapi sebrali, že se jdou někam projít na vzduch (partnerky zůstaly v tom podniku) a vypravili se do nejbližšího bordelu, odkud se vrátili za dvě hodinky zpět do té hospody. Takže asi tak Confused
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Bruillard
....


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1996

PostPosted: Wed 31.1.2007 16:29    Post subject: Reply with quote

Lilith: tímhle jsi mi připomněla ještě další pro mě nepochopitelnou věc - znám kluka, je mu asi 28 a ten má přítelkyni se kterou je asi 5 let, staví s ní dům a pokouší se o miminko, protože ho oba moc chtěji, ale z nějakýho důvodu jim to zatim nejde. A já jsem se nedávno přímo od něj dozvěděla, že chodí tak dvakrát do měsíce do bordelu. S tou holkou je šťastnej, má jí rád, jakej je jejich sexuální život nevim, ale neřekla bych že to je tim že by byl špatnej. On prostě říká, že ho to baví tam občas zajít, tak tam chodí. Ona samozřejmně nic netuší. Vždycky jsem si typickýho návštěvníka bordelu představovala trochu jinak, ale za poslední dobu jsem zjistila o tolika lidech že tam chodí Shocked až je mi z toho zle.
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Wed 31.1.2007 18:04    Post subject: Reply with quote

byla jsem neverna jednou,vyspala jsem se s byvalym,taky jsem nemela zadne vycitky,ale ukazalo mi to,ze ten vztah neni v poradku a tak jsem to ukoncila Confused Wink

Bruillard Arrow vzdycky kdyz ctu takove veci,je mi na nic Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Wed 31.1.2007 21:22    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by strawberry on Thu 13.3.2008 19:21; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Bodie.CI5
kytky 1, meta: 250
kytky 1, meta: 250


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 227

PostPosted: Wed 31.1.2007 21:34    Post subject: Reply with quote

kostra wrote:
a pro me byly panske jizdy takova jistota. konecne jsem nemusela zarlit a ted tohle....

Některé samozřejmě jsou, ale co já jsem kolikrát slyšel za story, to jsem koukal Shocked Nechci nikomu brát iluze, ale kolikrát lidi do kterých byste to nikdy neřekli udělají takový věci, ze kterýcj je člověku až skoro špatně... Rolling Eyes
_________________
Matouš, 7.kapitola:
Nesuďtež, abyste nebyli souzeni. Nebo kterýmž soudem soudíte, týmž budete souzeni, a kterou měrou měříte, bude vám zase odměřeno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Wed 31.1.2007 21:42    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 25.5.2008 13:16; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 60, 61, 62  Next
Page 4 of 62

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms