sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Má ten vztah cenu??
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Thu 1.2.2007 18:28    Post subject: Reply with quote

Tak dnešní odpoledne bylo hrozný Crying or Very sad Byli jsme spolu u nás,nejdřív celkem v pohodě,ale pak se chtěl tulit,já začala zmatkovat...Tížilo mě to,tak jsem o tom začala mluvit..že vlastně vůbec nevim,jak co chci...že bych byla hrozně ráda,kdyby to vyšlo,ale že zamilovanost se nedostavuje a já nevim co s tim Crying or Very sad ..že mu nechci ubližovat...on pořád že tohle je na mně.. Crying or Very sad Bylo mi to najednou tak líto,cejtila jsem se hrozně provinile že jsem ho do toho stáhla a přitom ani nevim,jestli to chci Crying or Very sad Nevim,co s tim a to už to budou 3 tejdny..Ráda bych ještě počkala,ale nechci si s nim hrát,kdyby to vyjít opravdu nemělo Sad

Jsem nemožná,mam na sebe vztek Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Thu 1.2.2007 18:48    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Thu 1.2.2007 19:00    Post subject: Reply with quote

mamba wrote:
Sluničko, já myslím, že ho máš ráda jenom jako kamaráda, občas se to zvrtne a ty city se prostě zvětší, ale potom opět poklesnou. Uvidíš, že když mu oznámíš, že ho máš ráda, ale nechceš ho za jako za kluka, tak to přežije. Hlavně se netrap..... Wink


To jsem mu říkala...Je z toho smutnej a tim pádem já taky...Ono je pěkně těžký přepnout z režimu "pár" do režimu "kamarádi".Přece jen se děly určitý věci a najednou...Žádnej fyzickej kontakt,nic...
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Thu 1.2.2007 21:51    Post subject: Reply with quote

Slunicko ja hlavne nechapem, preco riesis, co si budu o tom mysliet ini ludia, ze chalan nie je dost kuul..Ale neboj, casom prides na to, ze ludom sa vsetkym "nezavdacis" a ked chcu, vzdy si najdu nieco proti, takze treba pozerat na svoje pocity a nie co si ini budu mysliet.
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Fri 2.2.2007 8:27    Post subject: Reply with quote

no.... řeknu ti jen tohle.... asi před rokem jsem řešila to samé.... a nakonec jsem se po chvíli chození s tím klukem rozešla (znala jsem ho asi 10let, byl strašně inteligentní,outsider a strašně stydlivý v "určitých věcech").... a můžu ti říct, že je to jedna z mála věcí, kterých fakt strašně moc lituju... prostě to jen potřebovalo víc času na "rozběhnutí"...
_________________
I smile when I’m angry
I cheat and I lie...
I do what I have to do
To get by...
But I know what is wrong,
And I know what is right...
And I’d die for the truth
In My Secret Life...
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Fri 2.2.2007 8:36    Post subject: Re: Má ten vztah cenu?? Reply with quote

Sluníčko:-) wrote:
Arrow Jsme každej uplně jinej.Máme jiný zájmy,přemejšlíme jinak atd..
Arrow Díky tomu,jak je jinej se mě začíná zmocňovat pocit,že když budu s nim,odtrhnu se tak nějak od svýho okolí.Že když budu chtít někam jít,tak buď jen s nim a nebo jen s kámošema.Že obojí nejde,protože on vážně nezapadá..(a tenhle důvod je pro mě asi ten nejneskousnutelnější.. Sad )

tohle by myslim az tak velky problem byt nemusel. Mohl by to byt kamen urazu, ale ne duvod k rozchodu. Zajmy se daji kombinovat, obcas muzete udelat kompromis. A jit s nim i kamaradama, proc myslis, ze by to neslo< Kamaradi by rekli "nejdeme, kdyz jde on"?

Sluníčko:-) wrote:
Cítim se hrozně.Mam ho ráda,nějaká slabost vůči němu tam je,ale žádný chvění v podbřišku se nedostavuje a jsem z toho zoufalá.. Sad Tak ráda bych se do něj zamilovala naplno

Tohle chce urcite trochu cas. Po dvou tydnech, nevim, ale zda se mi to kratka doba na lasku jako tram. Dej tomu cas.
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Fri 2.2.2007 8:39    Post subject: Reply with quote

*LEATITIA* wrote:
No mám Love Už dlouho, přes 2 a půl roku, ale dneska mi zasadila kámoška brouka do hlavy, protože jsem se začaly tak nějak bavit o tom mém vztahu (ona měla totiž úplně stejného kluka - typ, a ona je mi hodně podobná, a já zjistila, ale né díky ní, už to vím dýl, že to už možná nemá cenu, protože on je úplně jiný jak já).. Sad S kámoškama mi je líp než s ním, a tím že je jiný jak já jsem myslela to, že já jsem takový ten ,,divoký" typ, je sranda, dělám kraviny, za to mu je 20 let, a chová se tak na 50, neumí udělat srandu, nedá se s ním normálně bavit, je to spíš posluchač, a to já celkově nemám moc ráda, a krizí procházíme už tak od listopadu.. Teď je na lyžáku, tak si to ještě nechám projít hlavou..

Dogeyes co to? Dogeyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Fri 2.2.2007 8:54    Post subject: Reply with quote

E_w_e wrote:
no.... řeknu ti jen tohle.... asi před rokem jsem řešila to samé.... a nakonec jsem se po chvíli chození s tím klukem rozešla (znala jsem ho asi 10let, byl strašně inteligentní,outsider a strašně stydlivý v "určitých věcech").... a můžu ti říct, že je to jedna z mála věcí, kterých fakt strašně moc lituju... prostě to jen potřebovalo víc času na "rozběhnutí"...


A co tě nakonec přimělo k tomu,aby jsi se s ním rozešla??

Fantagiro Arrow já už neřeším,co si pomyslí ostatní..je mi to jedno..potřebuju se prostě "jen" zamilovat..

Terrynka Arrow děkuju za podporu...kdyby to byla jen otázka času,kdy se do něj zamiluju,byla bych šťastná!!Tak doufám,že v tom máš pravdu...

Já mezi náma cítim takovej blok v komunikaci..Ne pořád,to je jasnný,ale on vůbec nedokáže mluvit třeba o nás dvou,o tom,co se v něm děje a tak...A já zrovna o tomhle mluvit potřebuju..jenže jinak,než přes sms z něj člověk nic nedostane a já se chci sblížit s nim a ne s jeho telefonem Rolling Eyes Rolling Eyes Možná že tohle je to,co mi v tom chybí...větší blízkost...
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Fri 2.2.2007 9:13    Post subject: Reply with quote

Tak to je pak jina. Zkousela jsi s nim o tomhle konkretne mluvit?
A kdyz uz, jak pises, neresis, co rikaji ostatni, to je polovicni cesta k uspechu Wink Drzim palce.
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Fri 2.2.2007 9:36    Post subject: Reply with quote

terrynka wrote:
Tak to je pak jina. Zkousela jsi s nim o tomhle konkretne mluvit?
A kdyz uz, jak pises, neresis, co rikaji ostatni, to je polovicni cesta k uspechu Wink Drzim palce.


Dík,snad jo Wink
Říkala jsem mu to,když jsme spolu,tak o nás skoro nemluvíme..když já začnu,tak on skoro pořád mlčí..ale přes telefon mu to problém nedělá,psala jsem mu,že mě to mrzí..on že je dost ostýchavej..Ještě o svých citech a hlubších věcech nikdy s nikym nemluvil,asi mu budu muset pomoct kapkou alkoholu nebo nevim Laughing Ale v tom případě opravdu jen kapkou..radši Laughing třeba mu to rozváže jazyk Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Fri 2.2.2007 9:54    Post subject: Reply with quote

To je tezky. Asi mu budes muset pokladat otazky, na ktere on by mel odpovidat, asi z nej jinak nic nedostanes, jestli je tak ostychavy a ma problem o tomhle mluvit...
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Fri 2.2.2007 10:02    Post subject: Reply with quote

terrynka wrote:
To je tezky. Asi mu budes muset pokladat otazky, na ktere on by mel odpovidat, asi z nej jinak nic nedostanes, jestli je tak ostychavy a ma problem o tomhle mluvit...


Asi to jinak nepůjde...Jenže právě tahle rozhovory u mě vedou k tomu,že se do někoho zamiluju..Právě když mam pocit duševního souznění-a ten přichází potakových rozhovorech...uvidíme Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Fri 2.2.2007 10:33    Post subject: Reply with quote

No tak to Ti drzim palce, at to vyjde Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Fri 2.2.2007 20:30    Post subject: Reply with quote

[quote="Sluníčko:-)"]
E_w_e wrote:
no.... řeknu ti jen tohle.... asi před rokem jsem řešila to samé.... a nakonec jsem se po chvíli chození s tím klukem rozešla (znala jsem ho asi 10let, byl strašně inteligentní,outsider a strašně stydlivý v "určitých věcech").... a můžu ti říct, že je to jedna z mála věcí, kterých fakt strašně moc lituju... prostě to jen potřebovalo víc času na "rozběhnutí"...


A co tě nakonec přimělo k tomu,aby jsi se s ním rozešla??




No... abych byla upřímná... jen moje vlastní blbost.... do té doby jsem totiž vždycky chodila s kluky o dost staršími, kterým nedělal jakýkolik fyzický kontakt problém (jako, že by se báli, styděli nebo tak něco), nebyli stydliví, měli jasno... no a u najednou to tak nebylo, byla jsem z toho nějak vedla (byla jsem prostě krawka)... tak jsem se s ním rozešla s tím, že ho mám ráda jen jako kamaráda a že jsem si porstě myslela, že je to jinak...
_________________
I smile when I’m angry
I cheat and I lie...
I do what I have to do
To get by...
But I know what is wrong,
And I know what is right...
And I’d die for the truth
In My Secret Life...
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Fri 2.2.2007 21:25    Post subject: Reply with quote

Pokud už teď řešíš, že to nějak nejde, tak mam pocit, že to neni moc dobrý...

Když jsem kdysi začala chodit s M., tak mi trvalo hodně dlouho, než jsem se zamilovala, ale pak to stálo za to... Embarassed Byla jsem do něj zblázněná jak nikdy...

Dneska už bych do vztahu bez zamilovanosti nešla...

Tak ho zkus, jak jsi psala, opít. Myslim, že je to dobrý nápad.
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms