sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Má ten vztah cenu??
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
*LEATITIA*
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 7252
Location: USA

PostPosted: Wed 31.1.2007 16:18    Post subject: Reply with quote

Sluníčko: Já bych to s ním taky zkusila.. Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Wed 31.1.2007 17:47    Post subject: Reply with quote

*LEATITIA* wrote:
Sluníčko: Já bych to s ním taky zkusila.. Love


Díky moc za podporu,tu teď asi hodně potřebuju...Ale už začínám věřit tomu,že by to mohlo vyjít,to je dobrý znamení... Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
*LEATITIA*
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 7252
Location: USA

PostPosted: Wed 31.1.2007 17:52    Post subject: Reply with quote

Já bych si z toho vůbec nic nedělala, že je outsider, sestra má taky kluka, který byl taky takový, i dost divně se oblíkal, ale díky sestře se hodně změnil.. Wink Možná mu budeš muset ze začátku taky trochu pomoc, časem se to zlepší uvidíš..
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Wed 31.1.2007 18:01    Post subject: Reply with quote

*LEATITIA* wrote:
Já bych si z toho vůbec nic nedělala, že je outsider, sestra má taky kluka, který byl taky takový, i dost divně se oblíkal, ale díky sestře se hodně změnil.. Wink Možná mu budeš muset ze začátku taky trochu pomoc, časem se to zlepší uvidíš..


Taky si to říkám...Ale když já bych se do něj potřebovala naplno zamilovat,nemáte někdo číslo na Amora??Nebo nějakej lektvar lásky? Laughing Neeeee...ale přece když tak moc chci,tak to přece musí přijít,ne? Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
*LEATITIA*
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 7252
Location: USA

PostPosted: Wed 31.1.2007 18:20    Post subject: Reply with quote

Taky si to říkám...Ale když já bych se do něj potřebovala naplno zamilovat,nemáte někdo číslo na Amora??Nebo nějakej lektvar lásky? Laughing Neeeee...ale přece když tak moc chci,tak to přece musí přijít,ne? Wink[/quote]

Laughing to musí samo... A vy už spolu jako chodíte? Nebo jste zatím jen dobří kámoši?
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Wed 31.1.2007 18:22    Post subject: Reply with quote

*LEATITIA* wrote:
Laughing to musí samo... A vy už spolu jako chodíte? Nebo jste zatím jen dobří kámoši?


No my už spolu tak nějak jsme,ale pořád mě štve,že on je v tom daleko víc než já...Je to vůči němu nespravedlivý a občas mě přepadnou výčitky co mu to dělám Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
*LEATITIA*
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 7252
Location: USA

PostPosted: Wed 31.1.2007 18:36    Post subject: Reply with quote

Sluničko: No právě z toho bych měla strach, radši bych mu teď nedávala moc tu lásku najevo, aby se do tebe ještě víc nezamiloval, než si budeš 100% jistá, že s ním chceš být, aby jsi mu pak kdyžtak moc neublížila.. Sad Podle mě to bude fajn kluk, a co, že je to outsider třídy, venku je možná úplně jiný.. Já bych klidně takového kluka brala.. Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Wed 31.1.2007 18:45    Post subject: Reply with quote

Já jsem to spíš brala tak,že je pro něj blbý to,jak mu tu lásku neopětuju tak,jak by chtěl (zatim,doufám Very Happy )
Ty máš teď po boku nějakýho prince?? Love
Back to top
View user's profile Send private message  
*LEATITIA*
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 7252
Location: USA

PostPosted: Wed 31.1.2007 18:52    Post subject: Reply with quote

No mám Love Už dlouho, přes 2 a půl roku, ale dneska mi zasadila kámoška brouka do hlavy, protože jsem se začaly tak nějak bavit o tom mém vztahu (ona měla totiž úplně stejného kluka - typ, a ona je mi hodně podobná, a já zjistila, ale né díky ní, už to vím dýl, že to už možná nemá cenu, protože on je úplně jiný jak já).. Sad S kámoškama mi je líp než s ním, a tím že je jiný jak já jsem myslela to, že já jsem takový ten ,,divoký" typ, je sranda, dělám kraviny, za to mu je 20 let, a chová se tak na 50, neumí udělat srandu, nedá se s ním normálně bavit, je to spíš posluchač, a to já celkově nemám moc ráda, a krizí procházíme už tak od listopadu.. Teď je na lyžáku, tak si to ještě nechám projít hlavou..
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Wed 31.1.2007 19:09    Post subject: Reply with quote

No říká se,že vztah má cenu,dokud vedle toho druhýho "rosteš" a to jakkoliv-myšlenkově,v poznatcích,že se obohacujete...Je jasný,že tohle nemůže trvat věčně,pak to přerůstá v něco hlubšího...
2 měsíce krize?Třeba je to taky tim,jak jste spolu dlouho...Třeba to překonáte a pojede se dál Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
*LEATITIA*
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 7252
Location: USA

PostPosted: Wed 31.1.2007 19:14    Post subject: Reply with quote

Sluníčko:-) wrote:
No říká se,že vztah má cenu,dokud vedle toho druhýho "rosteš" a to jakkoliv-myšlenkově,v poznatcích,že se obohacujete...Je jasný,že tohle nemůže trvat věčně,pak to přerůstá v něco hlubšího...
2 měsíce krize?Třeba je to taky tim,jak jste spolu dlouho...Třeba to překonáte a pojede se dál Smile


No tak to už asi nemá cenu, protože já ho spíš vychovávám, a on mě docela spíš brzí.. Je prostě úplně jiný než jsem já... Už je to dýl, co si to uvědomuji, ale kdybych se s ním chtěla rozejít, tak mi prostě nedá pokoj, kolikrát jsme se už ,,rozešli" ale on mi pořád psal a pořád volal.... Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Wed 31.1.2007 19:19    Post subject: Reply with quote

*LEATITIA* wrote:
No tak to už asi nemá cenu, protože já ho spíš vychovávám, a on mě docela spíš brzí.. Je prostě úplně jiný než jsem já... Už je to dýl, co si to uvědomuji, ale kdybych se s ním chtěla rozejít, tak mi prostě nedá pokoj, kolikrát jsme se už ,,rozešli" ale on mi pořád psal a pořád volal.... Sad

A tim si tě zase získal zpátky?? Takovýhle vztahy nevztahy jsou blbý Confused Tak mu na tobě asi hodně záleží....No jestli tě dusí tak to je špatný Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
*LEATITIA*
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 7252
Location: USA

PostPosted: Wed 31.1.2007 19:21    Post subject: Reply with quote

Sluníčko:-) wrote:
*LEATITIA* wrote:
No tak to už asi nemá cenu, protože já ho spíš vychovávám, a on mě docela spíš brzí.. Je prostě úplně jiný než jsem já... Už je to dýl, co si to uvědomuji, ale kdybych se s ním chtěla rozejít, tak mi prostě nedá pokoj, kolikrát jsme se už ,,rozešli" ale on mi pořád psal a pořád volal.... Sad

A tim si tě zase získal zpátky?? Takovýhle vztahy nevztahy jsou blbý Confused Tak mu na tobě asi hodně záleží....No jestli tě dusí tak to je špatný Rolling Eyes


Dusí a dost, mamka mi furt říká, jak si ho mám vážit, že takový kluk se vidí málokdy Rolling Eyes protože on je až abnormálně hodný, ale já potřebuji něco ,,divočejšího" Twisted Evil Embarassed Laughing Držím ti pěstičky, ať ti to s tvojim vyjde.. Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Wed 31.1.2007 19:22    Post subject: Reply with quote

Dík Wink v tom případě já držim pěsti tobě,ať najdeš někoho na stejný vlně jako jsi ty Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
*LEATITIA*
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 7252
Location: USA

PostPosted: Wed 31.1.2007 19:50    Post subject: Reply with quote

taky děkuji Pusnik uvidíme.. Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms