sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Má ten vztah cenu??
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Mon 29.1.2007 10:28    Post subject: Má ten vztah cenu?? Reply with quote

Ahoj,mam problémek..Před dvěma tejdnama jsem se dala dohromady s jedním klukem ze třídy.Ani nevim,jak k tomu došlo..Prostě jsme se spolu začali víc bavit,pak mi přijel domu pomoct s něčim do školy a zvrtlo se nám to Rolling Eyes Laughing Je to hrozně milej kluk,má mě moc rád,věří mi(asi jako jednomu z mála),chová se ke mně nádherně.Jenže..Jde o to,že je to hodně "jinej" kluk.Nechci mu vůbec nijak ubližovat tim,jak ho teď nazvu,ale je to spíš takovej outsider..Je hodně inteligentní,ale ve třídě ho nikdo nikdy moc nemusel(přitom nevim proč,jen kvůli tomu,že má jiný zájmy než ostatní a neoblíká se supermoderně,neni špatnej).

Já si teď připadám hrozně rozpolceně.Je mi s nim fajn,je na mě opravdu moc hodnej,ale ve mně toho moc hlodá.
Arrow Jsme každej uplně jinej.Máme jiný zájmy,přemejšlíme jinak atd..
Arrow Je o třičtvrtě roku mladší(mě bylo 19,jemu teprve bude a je to na něm hrozně znát-občas se prostě chová jako dítě Sad ...)
Arrow Díky tomu,jak je jinej se mě začíná zmocňovat pocit,že když budu s nim,odtrhnu se tak nějak od svýho okolí.Že když budu chtít někam jít,tak buď jen s nim a nebo jen s kámošema.Že obojí nejde,protože on vážně nezapadá..(a tenhle důvod je pro mě asi ten nejneskousnutelnější.. Sad )

Cítim se hrozně.Mam ho ráda,nějaká slabost vůči němu tam je,ale žádný chvění v podbřišku se nedostavuje a jsem z toho zoufalá.. Sad Tak ráda bych se do něj zamilovala naplno,abych už nemusela řešit tyhle věci..Jenže právě tyhle věci zmíněný vejš mi v tom hrozně brání,táhnou mě k zemi..Nevim,co s tim..VŮBEC!! Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Mon 29.1.2007 10:34    Post subject: Reply with quote

Prosím tě, to přece nejsou žádné důvody proti Wink Když se ti líbí, tak to s ním zkus a uvidíš. Hlavně že si s ním rozumíš ty ne? Co na tom že je to ,,outsider"? Vždyť ho můžeš seznámit se svou partou ne? Proč by ses měla rozhodovat mezi ním a jemi? A pokud si s nimi nebude rozumět, tak přece s nimi nemusíš přerušit kontakt, ne? A 3/4 roku fakt není žádný rozdíl.
Back to top
View user's profile Send private message  
sashenka
*


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1053

PostPosted: Mon 29.1.2007 10:36    Post subject: Reply with quote

Myslím, že ten vekový rozdiel je absolútne zanedbateľný, že rozdielnosť pováh nie je vždy na príťaž (samozrejme tu musí byť niečo čo vás spája), ale pravdepodobne ako sama vravíš sa nevieš zmieriť s tým ako ho vníma okolie. Skús sa nejako v myšlienkach odtrhnúť od toho či zapadá v škole a zamyslieť sa nad tým čo znamená pre Teba. Ak cítiš, že to nie je to pravé, po čom túžiš a nevedela by si s ním byť šťastná zostáva len mu vysvetliť ako to cítiš. Rozhodne s ním nezostávaj z ľútosti, ale nezavrhuj ho len z toho dôvodu, že nie je in v škole.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Mon 29.1.2007 10:38    Post subject: Reply with quote

Má to cenu, pokud překousneš tuhle podle mě blbost.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Mon 29.1.2007 10:38    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Tornado_Lou on Fri 5.10.2007 7:43; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Mon 29.1.2007 11:02    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou wrote:
ja myslim, ze ste ho za vsechny ty skolni roky hodiili do nejaky skatulky a on se z ni ted nemuze vyhrabat.

Na druhou stranu je mozna zbytecny plytvat energii, kdyz uz na nem od zacatku vidis jen chyby.


Skoro celá třída ho hodila do nějaký škatulky,ale já určitě ne,neposuzuju lidi povrchně..

Fakt se v tom děsně plácám.Jednou si přijdu zamilovaně,podruhý se na něj ani netěšim.. Je jasný,že tomu dám šanci,ale potřebovala bych v sobě ty negativa nějak vymazat a neřešit je.Kdyby přiletěl Amor a vypálil do mě celou zásobu svých šípů,vůbec bych se nezlobila Laughing
Přijdu si,jako kdybych byla přivázaná na laně,díky kterýmu nemůžu dosáhnout na něco,co chci uchopit... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Mon 29.1.2007 11:35    Post subject: Reply with quote

ste spolu len chvilu a uz hladas veci proti? myslim ze to su zanedbatelne veci...ak ho mas rada ako to pises, tie chyby .nechyby nic neznamenaju

casom pridu vacsie Rolling Eyes
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Mon 29.1.2007 11:37    Post subject: Reply with quote

ehm přítel je o tři roky mladší, o pár cm menší, zájmy se nám taky nijak zvlášť nepřekrývají ale nevyměnila bych. Teďka jsme si říkali, že si od sebe o víkendu odpočineme a budem každej u svejch rodičů...dopadlo to tak, že jsme se stejně viděli každej den Laughing Za toho půl roku co spolu bydlíme jsme si na sebe prostě tak zvykli že si chybíme když spolu den nejsme
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Mon 29.1.2007 11:43    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Tornado_Lou on Fri 5.10.2007 7:41; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Mon 29.1.2007 13:00    Post subject: Reply with quote

Možná bych tomu ještě dala čas... někdy to amorovi trvá... Laughing

Musíš vědět, co cejtíš... TY...ale je mi jasný, že je těžký se odpoutat od toho, co si myslí ostatní...

Jinak -) věkovej rozdíl to je detail, zájmy taky, a to že "nezapadá"...tak hlavní je, jestli si s ním rozumíš Ty...
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Mon 29.1.2007 13:04    Post subject: Reply with quote

Johanka wrote:
...ale je mi jasný, že je těžký se odpoutat od toho, co si myslí ostatní...


Díky za podporu..Jinak ono je to opravdu těžký.Nikdy jsem si to nemyslela,vždycky jsem si říkala,jak bych byla s kymkoliv,kdybych ho měla ráda...I kdyby to byl bůhví kdo...i outsider...Jenže pak se člověk do tý situace dostane a už si neni tak jistej v kramflecích Confused Ale opravdu se snažim zapomenout na všechny okolnosti,byla bych moc ráda,kdyby to dopadlo dobře...
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Mon 29.1.2007 13:09    Post subject: Reply with quote

Njn, předsudky s náma zůstanou... Embarassed Dej tomu čas...Skončit to můžeš vždycky.
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 29.1.2007 14:26    Post subject: Reply with quote

Brala bych to jako výzvu, mě každej mých přítelů Laughing ukázal jinej svět a naučil mě strašně moc věcí.
všichni chlapy jsou jako děti, pořád si hrajou..
A že nezapadá mezi tvý kámoše? až spolu chvilku budete, vezme si něco on z tebe a ty z něj, klidně ho ber mezi kámoše, uvidíš, že ho třeba časem začnou obdivovat a budou se možná i zajímat o věci který dělá.
Já nevim, nikdy jsem nad vztahm takhle neuvažovala, to zní skoro jako by ses za něj styděla..když ho nebudeš ponižovat ty, tak ostatní taky ne.
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Tue 30.1.2007 19:49    Post subject: Reply with quote

Jééé,jsme spolu pořád..Když ty pocity jsou tak smíšený Rolling Eyes Po dnešku mam pocit,že by to i šlo (hurá hurá hurá,Bože ať mě to nepustí!! Laughing ) ,ale po společně stráveným víkendu...Někdy se mi zdá,že mezi náma konverzace trochu vázne...On to pak vyplňuje tulením a mazlením a v tu chvíli mě zachvacuje panika,protože jsem v koncích..Ne že by se mi nelíbilo mazlení,ale spíš se mi něco honí hlavou a on ke mně pořád vysílá zamilvaný pohledy.. Rolling Eyes Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Tue 30.1.2007 20:06    Post subject: Reply with quote

tady je videt,ze ho nemas asi vylozene rada,protoze jinak bys tohle prekousla..jo ja vim,co si budou myslet ostatni,tahle otazka te asi hloda,ale neni to jedno,co si ostatni mysli??
PAmatuj si,ze lidi te vzdycky pomluvi,at je to kvuli cemukoliv!Takze se nad tim zamysli
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms