sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Rozchod
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lizi
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 465

PostPosted: Sun 28.1.2007 22:07    Post subject: Reply with quote

sun Topic wrote:
Lizi:
Je mi to luto.. vazne, moc. Kazda sa tohoto boji, ja strasne tiez.. urcite aj baby tu na boarde, aj v zivote, kamaratky, susedky.. Len musis ist dalej, vstat, mozno sa to stalo pre nieco, co teraz nevidis.. A bude trvat mozno dlho, a mozno to bude prretpeny cas plny slz, kym uvidis, preco sa to stalo, ale ver mi, to nieco bude stat za to.. Wink

Mna zaujima este, ze ako si sa spravala k nemu Ty? Ci su mu davala vsetko, co si mohla, ci sa s tebou nenudil, ci si nereagovala podrazdene alebo mu niekedy nehovorila veci, ktore si ani tak nemyslela? Ci si mu hovorila privelmi/primalo alebo primerane, ako Ti na nom zalezi a ako ho chces..? Aka si k nemu bola?


v poslední době to nebylo nejlepší, ale snažila jsem se aby se se mnou cítil fajn, jsem dost výbušná tak kolikrát řeknu věci co mě mrzí, ale pak se to spraví, vždycky jsem mu říkala že je pro mě jen on.
_________________
Nobody can go back and start a new beginning,
but anyone can start today and make a new ending..
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sun 28.1.2007 22:08    Post subject: Reply with quote

Suny wrote:
Lizi: Ale nejhorší co můžeš udělat je čekat a doufat, že se vrátí, tím se naprosto zničíš Sad Snaž se na to myslet co nejmín a nedělat si naděje, i když já osobně tomu docela věřím, že se bude chtít vrátit...


Jo, já si taky myslím Confused
Otázka je, jestli je o co stát.
Back to top
View user's profile Send private message  
lizi
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 465

PostPosted: Sun 28.1.2007 22:09    Post subject: Reply with quote

mexxie wrote:
Mně se nechce věřit, že by se do poslední chvíle choval k tobě tak hezky, mluvil o budoucnosti apod. a přitom myslel na jinou Confused
Opravdu tam nebyly žádné náznaky? Žádné problémy?
Fakt si to nedokážu představit, takhle z ničeho nic Embarassed


Ahojky lasko, vim ze me momentalne nesnasis, ale nemuzu si pomoc. Strasne moooc me mrzi, to co se vcera stalo, je mi to hrozne lito a nechci aby jsi me opustila kvuli moji chybe. uz nemuzu byt bez tebe NIKDY. Jsi to nejdulezitejsi co mam, nesmis me nechat samotneho. Styska se mi vic nez kdykoliv jindy. Nechci se hadat andilku, miluju te vic nez svuj zivot, prosim odpust mi. Mej se krasne a jestli budes chtit, tak mi klidne pisni i na mail at mam odpoledne v praci co delat, kdyz te nemuzu drzet v naruci. Styska se mi, miluju te PROMIN.

tohle je email který mi poslal ve čtvrtek po té hádce, nechápu jak to mohl napsat a dnes mi říct že má někoho jiného
_________________
Nobody can go back and start a new beginning,
but anyone can start today and make a new ending..
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 28.1.2007 22:09    Post subject: Reply with quote

mexxie, jasně, že není, ale každá z nás by na místě lizi netoužila po ničem jiném Sad
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Sun 28.1.2007 22:11    Post subject: Reply with quote

lizi, to je zvlastni, vazne.. Shocked
Myslim, ze ted nemuzes nic delat, jen pockat, snazit se "uzdravit" a treba si to jeste rozmysli, kdyz ti psal takovyhle mail.. Nechapu ho..
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 28.1.2007 22:14    Post subject: Reply with quote

lizi, taky to nechápu, to vůbec nepasuje dohromady, kdyby byl zamilovanej do jiný, tohle by přeci nepsal Confused
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sun 28.1.2007 22:17    Post subject: Reply with quote

lizi wrote:
v poslední době to nebylo nejlepší, ale snažila jsem se aby se se mnou cítil fajn, jsem dost výbušná tak kolikrát řeknu věci co mě mrzí, ale pak se to spraví, vždycky jsem mu říkala že je pro mě jen on.


Lizi, myslím, že tenhle příspěvek je pro osvětlení vašeho rozchodu podstatný Confused
Možná že kvůli té nepříjemné náladě a tvým výbuchům vzteku začal hledat klid jinde a šel k holce, která byla nejblíž po ruce.
Neznamená to, že by lhal nebo by něco předstíral. Spíš jsi signály, že něco není v pořádku, nebrala dost vážně a jemu teď ruply nervy a udělal to, co udělal.

Nemyslím si, že by tě přestal mít rád... Jenom teď asi potřebuje čas, aby si to uvědomil.
Back to top
View user's profile Send private message  
lizi
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 465

PostPosted: Sun 28.1.2007 22:22    Post subject: Reply with quote

ale nebylo to tak časté, jednou za měscí jsme se pohádali nebo tak, vždyt to je přeci normální.
říkal mi že s ní nic neměl, řekl mi že ji miluje, jak může milovat člověka tak rychle a na mě tak rychle zapomenout, já to prostě nechápu, včera večer mi říkal do telefonu miluju Tě, stýská se mi, mrzí mě že jsme nebyli spolu dneska a druhý den ráno tohle
nejradši bych usnula a probudila se za rok za dva, nic si nepamatovala
_________________
Nobody can go back and start a new beginning,
but anyone can start today and make a new ending..
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sun 28.1.2007 22:29    Post subject: Reply with quote

Lizi, neber si to prosím osobně, ale to že jsi problémy neviděla neznamená, že žádné nebyly. Něco muselo být v nepořádku, když udělal to co udělal.
Nakonec to nemusel být ani nijak vážný důvod, jenom takové to stokrát nic umořilo vola. Hádky o prkotiny, drobná nedorozumnění, neschopnost to nějak řešit nebo se toho vyvarovat a ta slečna, která byla nablízku s otevřenou náručí.
Lidi ze spokojených vztahů neutíkají jen tak pro nic za nic.


Stejně si ale myslím, že tě má rád, jenom si něco potřebuje v sobě vyřešit,
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 28.1.2007 22:34    Post subject: Reply with quote

třeba fakt někoho má, třeba už dlouho, jen se nemohl rozhodnout..až se rozhodl..
je to hnusný, já vim.. mě se to stalo taky choval se stejně, nenašla jsem žádnou změnu ve vztahu.. pak jsem zjistila, že 8 měsícu šuká někoho jinýho..
Back to top
View user's profile Send private message  
lizi
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 465

PostPosted: Sun 28.1.2007 22:34    Post subject: Reply with quote

asi máš pravdu, ale já si vždycky myslela že to spolu zvládneme, že problémy jsou od toho aby se řešili a ne se před nimi utíkalo, on nám vůbec nedal šanci, nepokusil se to nijak řešit, raději šel za někým jiným.hodil za hlavu všechno a jde dál, jenže co já, já nemám s kým začít, nemám se na co těšit, byli jsme spolu o víkendech a bylo to nádherný a ted, akorát si můžu představovat jak je s ní Crying or Very sad
_________________
Nobody can go back and start a new beginning,
but anyone can start today and make a new ending..
Back to top
View user's profile Send private message  
lizi
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 465

PostPosted: Sun 28.1.2007 22:34    Post subject: Reply with quote

hope wrote:
třeba fakt někoho má, třeba už dlouho, jen se nemohl rozhodnout..až se rozhodl..
je to hnusný, já vim.. mě se to stalo taky choval se stejně, nenašla jsem žádnou změnu ve vztahu.. pak jsem zjistila, že 8 měsícu šuká někoho jinýho..


on mi to řekl, že je v tom někdo jiný, že jí miluje atd
_________________
Nobody can go back and start a new beginning,
but anyone can start today and make a new ending..
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 28.1.2007 22:41    Post subject: Reply with quote

lizi wrote:
hope wrote:
třeba fakt někoho má, třeba už dlouho, jen se nemohl rozhodnout..až se rozhodl..
je to hnusný, já vim.. mě se to stalo taky choval se stejně, nenašla jsem žádnou změnu ve vztahu.. pak jsem zjistila, že 8 měsícu šuká někoho jinýho..


on mi to řekl, že je v tom někdo jiný, že jí miluje atd


hele uplně se mi vybavujou ty pocity co jsem měla já tenkrát.. už to bude rok.. Shocked
Back to top
View user's profile Send private message  
lizi
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 465

PostPosted: Sun 28.1.2007 22:45    Post subject: Reply with quote

je to na nic, ty pocity se ani nedají popsat, to je prostě neuvěřitelná prázdnota, že už není nikdo kdo mě má rád, že už není vůbec nic žádná budoucnost
_________________
Nobody can go back and start a new beginning,
but anyone can start today and make a new ending..
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 28.1.2007 23:07    Post subject: Reply with quote

ale prd, já si taky myslela, že nikdo lepší už není, že už nikdy nebudu nikoho milovat, a neni to tak..
člověk neumí bejt sám.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Next
Page 3 of 19

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms