sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Rozchod
Goto page 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lizi
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 465

PostPosted: Sun 28.1.2007 20:44    Post subject: Rozchod Reply with quote

já jsem sem nikdy moc nepřispívala, ale teď se potřebuju nějak vypovídat, trošku pomoc.
Prostě se se mnou rozešel přítel po třech a půl letech nádhernýho vztahu. Choval se ke mě tak nádherně, prožili jsme spolu tolik nádherných věcí a nezapomenutelných zážitku, plánovali jsme si budoucnost, za čtrnáct dní jsme měli jet na hory, na léto plánovali krásnou dovolenou. Ale ve středu jsme se pohádali,do pátka jsme se jeden druhému neozval a večer když jsme spolu mluvili, tak mi řekl že by potřeboval pauzu nebo být chvíli sám, jenže já jsem brečela a říkala mu jak ho potřebuju, že pak najednou obrátil a říkal že se mu strašně stýská a že chce být se mnou. V sobotu měl přijet ale já jela k babičce, tak večer volal a říkal že ho to mrzí a že chtěl být se mnou, tak že přijede ráno. Když ráno přijel, tak mi řekl že už se mnou být nechce, že má někoho jiného,prosila jsem ho aby se mnou zůstal, on brečel a říkal že to nejde, že nemůže. Pak odjel a je pryč, všechno je pryč. mám pocit že se mi zbořil celý svět, že už nemám na co se těšit, vůbec nevím co mám dělat Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
Nobody can go back and start a new beginning,
but anyone can start today and make a new ending..
Back to top
View user's profile Send private message  
Furbina
usměj se :-)


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 311

PostPosted: Sun 28.1.2007 20:46    Post subject: Reply with quote

a to jsi nepoznala, že měl někoho jiného? Rolling Eyes takovéto tušení že se něco děje.....
Back to top
View user's profile Send private message  
lizi
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 465

PostPosted: Sun 28.1.2007 20:56    Post subject: Reply with quote

vůbec nic, on říkal že spolu nic neměli, že si jen psali a párkrát se viděli, nic jsem netušila, ještě v pátek i v sobotu mi říkal jak se mu stýská a že by chtěl být se mnou
Crying or Very sad
_________________
Nobody can go back and start a new beginning,
but anyone can start today and make a new ending..
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Sun 28.1.2007 20:58    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by strawberry on Thu 13.3.2008 19:17; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
kubinka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1684

PostPosted: Sun 28.1.2007 21:00    Post subject: Reply with quote

Lizi, to je strasne smutne...
nepochopim, proc ti chlapi klidne zahodi fungujici vztah..
pokud si nevazil toho, co mezi vama bylo, musis zapomenout..je to strasne tezke, ale nic jineho nezbyva
Back to top
View user's profile Send private message  
lizi
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 465

PostPosted: Sun 28.1.2007 21:04    Post subject: Reply with quote

ale on mi řekl že možná na ty hory pojede s ním a tudíž už tam pro mě nebude místo, já už nemůžu, když mi to řekl tak jsem myslela že se zastavil svět že už nikdy nevstanu. prosila jsem ho nakolenouch aby se mnou zůstal, tak strašně jsem se ponižovala a nic, akorát jsem ublilžovala sama sobě. já vůbec nevím co mám dělat, nedokážu bez něj být, nemám se na co těšit, nemám žádný plány protože ty se všechny zhroutili, nemám vůbec nic
_________________
Nobody can go back and start a new beginning,
but anyone can start today and make a new ending..
Back to top
View user's profile Send private message  
kubinka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1684

PostPosted: Sun 28.1.2007 21:05    Post subject: Reply with quote

coze?? on ti rekl ze na hory kde mel jet s tebou pojede s ni??? tak to je teda pekne hnusne a jeste hnusnejsi je ze si to neuvedomuje..
muzu se zeptat kolik mu je?
Back to top
View user's profile Send private message  
lizi
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 465

PostPosted: Sun 28.1.2007 21:15    Post subject: Reply with quote

jo, on mi pořád říkal že mám žít dál, ale jak když mi vezme všechno na co jsem se těšila, těšila jsem se na to jak tam budeme spolu, užijeme si srandu pohodu lyžování a teď mi z toho nezbylo vůbec nic.
je mu je 21
_________________
Nobody can go back and start a new beginning,
but anyone can start today and make a new ending..
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Sun 28.1.2007 21:15    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by strawberry on Thu 13.3.2008 19:18; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 28.1.2007 21:31    Post subject: Reply with quote

lizi, je mi to moc líto, ani nemám slov

je to těžký, člověk má pocit, že mu vypadlo srdce na chodník a rozprsklo se na tisíc kousků. jediný co mě napadá je to samý co psala kostra, začni se prostě věnovat sama sobě, hlavně se víc neponižuj, ono to bude chvilku bolet, ale přejde to věř mi.
nejhorší na tom je že takhle bez varování..i když u nás to bylo tak nějak podobně.
Back to top
View user's profile Send private message  
kubinka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1684

PostPosted: Sun 28.1.2007 21:38    Post subject: Reply with quote

no pokud jste spolu od jeho osmnacti, mozna se mu zacly zapalovat lejtka a ma chut si to jeste s nekym zkusit..nekteri kluci takovi bohuzel jsou Confused
kazdopadne jednou muze sakra litovat, ze rozbil fungujici vztah, ted ho nejspis jeste nedokaze ocenit
neozyvej se mu, zachovej si svoji hrdost, muze se ti stat, ze se priplazi a ty uz ho nebudes potrebovat, budes nekde jinde..
je to hrozne moc tezke, hlavne prvnich par tydnu, nekdy i mesicu Confused ...ale potom jak se k tobe docela skarede zachoval, si to ani nezaslouzi...
Back to top
View user's profile Send private message  
lizi
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 465

PostPosted: Sun 28.1.2007 21:39    Post subject: Reply with quote

já se nedokážu soustředit na nic jinýho, jenom si pořád představuju jak je třeba ted s ní zatímco já tady brečím, jak jí říká to samý co říkal mě, už nemám vůbec nic, vždycky jsem si myslela že spolu už budeme na pořád, plánovali jsme si to, vždycky se mě ze srandy ptal "vezmeš si mě" a já se smála, věděla jsem že jednou se to stane. vždycky mi všichni říkali že je neuvěřitelný jak se ke mě chová, že takovýhleho kluka nepotkali, byl tak neuvěřitelně hodnej a pozornej, dělal mi co mi na očích uviděl a ted tohle, jen tak zničeho nic mi řekne že má někoho jinýho, přitom ještě ve čtrvtek mi psal email, kde mi psal že jsem pro něj to nejdůležitější na světě, že si beze mě svůj život nedokáže představit, že jsem pro něj všechno na světě, že ho nikdy nesmím opustit Crying or Very sad a ted opustil on mě
_________________
Nobody can go back and start a new beginning,
but anyone can start today and make a new ending..
Back to top
View user's profile Send private message  
Furbina
usměj se :-)


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 311

PostPosted: Sun 28.1.2007 21:44    Post subject: Reply with quote

[quote="kostra"]furbino, evidentne ne. a s tim smajlikem si jdi koulet oci jinam



tohle je veřejný board, takže si tady muže každý koulat očima, jak se mu zachce Exclamation

Arrow lizi: soucítím s tebou, stalo se mi něco podobného, ale já tak nějak cítila, že je odtažený a prostě jsem cítila jakoby se scházel s někým jiným
Back to top
View user's profile Send private message  
kubinka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1684

PostPosted: Sun 28.1.2007 21:49    Post subject: Reply with quote

Lizi, ja jsem mela, a vlastne porad mam, uplne stejne pocity... Sad vim, ze je to strasna rana...nejhorsi je, kdyz si myslis, ze nekoho znas a on se po rozchodu zacne chovat tak, jak bys necekala (u tebe napr. ty hory Evil or Very Mad )
ted je jeste moc brzo na to, abys citila neco jineho...
hlavne o te holce nezjistuj zadne informace..ja tu chybu udelala - teda vim jak se jmenuje a kde bydli, ale uz takove zdanlive nepodstatne informace moc nepomahaji Evil or Very Mad radsi nevedet nic, tak si ji aspon nemuzes ani predstavovat. u me se to zatim dari a je to aspon trochu lepsi
Back to top
View user's profile Send private message  
zuzla
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 126

PostPosted: Sun 28.1.2007 21:49    Post subject: Reply with quote

[quote="Furbina"]
kostra wrote:
furbino, evidentne ne. a s tim smajlikem si jdi koulet oci jinam



tohle je veřejný board, takže si tady muže každý koulat očima, jak se mu zachce Exclamation

Arrow lizi: soucítím s tebou, stalo se mi něco podobného, ale já tak nějak cítila, že je odtažený a prostě jsem cítila jakoby se scházel s někým jiným


no to sice moze, ale bolo to dost sproste
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Next
Page 1 of 19

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms