sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Krvácení mimo cyklus...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Mon 26.3.2007 8:31    Post subject: Reply with quote

Loth Arrow pardon, som trubka, na starom boarde som si zmazala všetky sz a úplne mi vypadlo, že sme to už riešili Embarassed . Skleróza no... Embarassed
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nymph of the woods
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 15 Jan 2007
Posts: 989

PostPosted: Mon 26.3.2007 20:42    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
little B- my jsme to kdysi resily sz, vid? Smile Ja ted beru Triquilar, sice se to obcas stane, ze krvacim i mimo pauzu, ale zatim to bylo tak 3x, beru ho tak 2 roky? mozna dyl? takze zatim dobry, klep klep Razz
Doktor rikal, ze je tahle ha nejlepsi pro nekoho, kdo ma s timhle problem.

Ja si myslim, ze to s tim otehotnenim nebude tak zhavy, nemyslim ze by muj doktor neco zanedbal, je to fakt peclivka.


já mám taky takový problém, už jsem změnila 3x prášky, ale to že ta antikoncepce nechrání je blbost...Dr. říkal, že bohužel někomu nesednout žádný prášky a tyhle problémy se proto můžou objevovat pravidelně...
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Wed 25.4.2007 20:35    Post subject: Reply with quote

už dva dny špinim a trochu mě pobolívá podbřišek

v sobotu jsme byli ve sklípku a já to trochu přehnala a zvracela jsem Embarassed tak jsem si tabletku místo ráno(beru kolem osmé) vzala až v jednu, ale tu už jsem nevyzvracela, myslíte, že určitě fungovala? Dogeyes Já vim, že vždycky všem píšu, že do 12 hodin je to v pohodě, ale tedka si nejsem vubec jista Crying or Very sad
v pondělí mi to přítel dělal rukou a dneska jsem si všimnula, že má trošku delší nehty tak mě taky mohl škrábnout, ale to nevysvětluje ty bolesti

a taky jsme ze soboty na neděli spali v nevytopených chatkách a já se ráno vzbudila odkopaná tak jsem se mohla nachladit, ale to bych měla asi spíš zánět močáku než špinění a navíc si jsem jistá, že dlouho jsem odkrytá nebyla, ptž jsem se probrala zimou pěkně rychle a jinak jsem byla ve spacáku do -6

možná by to mohlo být ještě stresem, zítra zápočet, dodělávám diplomku

nebo ještě neco jineho, jenom jsem se chtěla vypsat a kdyby chtěl nekdo vyjádřit svuj nazor tak se zlobit nebudu. je mi prostě divně Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Thu 26.4.2007 5:24    Post subject: Reply with quote

kecka Arrow neboj se Razz Některý prášky jsou citlivý na pravidelný braní i co se týče hodin. Třeba ty moje Confused Jak si vezmeš o pár hodin dýl než máš, můžeš pak špinit. To potvrzuju. A můžeš špinit i z nachlazení, ale při pravidelnym braní HA spíš ne, u tebe to bude tim výkyvem v hodinách Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Thu 26.4.2007 9:48    Post subject: Reply with quote

Kecka Arrow a pobolívá Tě to tak, jako kdybys to měla dostat, nebo jinak? Pokud je to jiné, nebo divná bolest, tak bych neváhala a zašla za doktorem.
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Thu 26.4.2007 10:47    Post subject: Reply with quote

tak mám po písemce a už to nebolí, sice ještě trošku špinim, ale už míň takže nervy asi taky sehráli roli. Až budu na konci června před státnicema řešit něco podobnýho tak mi to prosím připomeňte. K doktorovi jdu příští měsíc určitě, tak kdyby se to vrátilo tak mu to samozřejmě řeknu
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sat 28.4.2007 8:14    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Wed 4.6.2008 19:25; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Sat 28.4.2007 11:01    Post subject: Reply with quote

Kecko, tohle se mi už taky kdysi stalo. Trvalo to vždy 1-3 dny, bylo to teda vždy velmi slabé a podbřišek mě někdy bolel, někdy ne. Vždycky jsem byla nachlazená, ve stresu. Pokud to samo odezní, tak bych to neřešila. Kdyby to trvalo třeba pět dní, tak bych zašla určitě k doktrovi. Já se na to kdysi ptala po emailu gynekologa a tohle mi odpověděl (tehdy jsem byla nachlazená, byla jsem pařit a zapomněla si vzít tabletku včas).

"onen hnědý výtok je tzv. krvácení z průniku. Čas od času se může objevit, zde asi souvisí jednak s nepravidelným životním režímem, jednak s
nachlazením. Pokud jste neudělala v rámci toho večírku nějakou další chybu v užívání, tak spolehlivost není snížená a význam tohoto výtoku je pouze
kosmetický, v dalším cyklu by to mělo zmizet.
P.S.: Hnědý výtok není nic jiného než slabé krvácení, krev se stává hnědou,
když zůstává nějakou dobu v pochvě."
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Sat 28.4.2007 14:30    Post subject: Reply with quote

Koogi moc děkuju, dneska už to nemám Smile a tohle si budu pamatovat. Ale měla jsem strach, ptž se mi to nikdy nestalo
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 14.5.2007 20:55    Post subject: Reply with quote

začala jsem dneska z ničeho nic krvácet, nic mě nebolelo, ani nebolí.. zbývá mi asi 10 prášků.. krvácím víc, než když mam menses.. Evil or Very Mad bojim..
a mám ty prášky normálně dobrat? jo a taky 100% vim, že jsem ty prášky brala pravidelně a včas..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Infinita.tristeza
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1533
Location: Praha

PostPosted: Tue 15.5.2007 7:47    Post subject: Reply with quote

Dostala jsem menstruaci, ale je jiná, mnohem slabší. Už minule to tak bylo. A mám bolesti, který jsem jindy nemívala.
Prášky beru pravidelně, ale těhotná asi být můžu, že?
Může se test udělat v průběhu menstruace?
_________________
Milovat a udržet je nejlepší; milovat a ztratit je druhá nejlepší možnost.
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Tue 15.5.2007 8:55    Post subject: Reply with quote

hope Arrow a ako dlho tie prášky berieš? Ja som to mala podobne, až na to, že to začalo len špinením, ale každým mesiacom to bolo horšie, až som krvácala v strede cyklu viac ako pri menštruácií. Tabletky som brala normálne až do konca, a potom sme to začali s doktorkou riešiť iným spôsobom. Povedala by som, že skús tie tabletky dobrať a uvidíš, čo bude budúci mesiac. Občas sa môžu stať takéto výkyvy. Ak sa to bude opakovať, tak bude možno potrebné zmeniť HA.

Infinita Arrow ak berieš HA pravidelne, tehotná by si nemala byť. S tou menštruáciou to môže byť rôzne, raz môže byť slabšia, raz silnejšia, s bolesťami alebo bez... Niekedy silné bolesti môžu signalizovať zápal, ale nemusí to tak byť. Ja to mám tiež tak - niekedy mám menzes v pohode, inokedy trpím ako zviera a dopujem sa tabletkami proti bolesti Confused .
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Infinita.tristeza
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1533
Location: Praha

PostPosted: Tue 15.5.2007 9:56    Post subject: Reply with quote

little_B: Děkuju alespoň za trochu uklidnění. Mně hrozně nahlodala diskuze v tématu těhotenství, porod, péče o dítě. Prášky beru pravidelně, takže bych musela mít fakt velkou smůlu, což bych se ani nedivila. Jen mi je divný, že to už je podruhý za sebou, co jsem to dostala o pár hodin dýl a mnohem slabší a s bolestma, předtím jsem to měla 3 roky ve stejnou hodinu a bez bolestí.
Určitě zajdu k doktorovi, v pondělí.
_________________
Milovat a udržet je nejlepší; milovat a ztratit je druhá nejlepší možnost.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30731

PostPosted: Tue 15.5.2007 9:58    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
katule dee
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 399

PostPosted: Tue 15.5.2007 18:43    Post subject: Reply with quote

to já mám naštěstí po ruce účinnou, levnou a spolehlivou antikoncepci - přítelova syna Viteznik
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 5 of 9

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms