sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Oblečení do práce: žensky oblečená = neprofesionální?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30714

PostPosted: Sun 28.1.2007 17:59    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Sun 28.1.2007 18:02    Post subject: Reply with quote

corona wrote:
přitom v životě nedržela zákoník v ruce Idea

ehm, drzeni zakoniku v ruce taky moc nepomuze tomu, aby se clovek stal pravnikem Laughing

Che - nekdy se takhle oblekam zcela zamerne Twisted Evil muj nazor je ze pravnicina je z velke casti taky o diplomacii a psychologii. A protoze k diplomacii tihnu a psychologie me zajima, obojiho hojne vyuzivam Razz
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
Bodie.CI5
kytky 1, meta: 250
kytky 1, meta: 250


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 227

PostPosted: Sun 28.1.2007 18:04    Post subject: Reply with quote

corona wrote:
Bodie Arrow No, někteří jsou tak staří, že možná umřou už před pondělní svačinou Laughing Laughing

Tak to vypadá nadějně Laughing
_________________
Matouš, 7.kapitola:
Nesuďtež, abyste nebyli souzeni. Nebo kterýmž soudem soudíte, týmž budete souzeni, a kterou měrou měříte, bude vám zase odměřeno.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sun 28.1.2007 18:15    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
mex Arrow na me vetsina studentu prav pusobi jako agenti s teplou vodou Laughing


Jo, jako ti chlápci, co tě na ulici přetahujou k jinému operátorovi Laughing

Někteří naši studenti se do svého budoucího povoláná stylizují především oblečením. Nejvíc mě v tomto směru fascinují prváci Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Sun 28.1.2007 18:20    Post subject: Reply with quote

Mex Arrow Kde studuješ?

Když vy máte pravdu všichni... Je něco jinýho první dojem...pohled na člověka, kterýho znam dlouho... Pak, že je to i o jinejch věcech než o oblíkání...na druhou stranu zase oblečení podtrhuje určité vlastnosti...

Confused Nutí mě to přemýšlet... auauauauauau... Evil or Very Mad
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
corona
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 405

PostPosted: Sun 28.1.2007 18:24    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by corona on Sat 6.10.2007 17:46; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Bodie.CI5
kytky 1, meta: 250
kytky 1, meta: 250


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 227

PostPosted: Sun 28.1.2007 18:37    Post subject: Reply with quote

corona wrote:
Mně se nezdá, že by třeba v Plzni na právech chodili studenti na přednášky v saku...

Tys dělala práva v Plzni? Smile

corona wrote:
Ale když už jsme u těch sak a agentů s teplou vodou... Úplně mě fascinuje, že když v nějakém nákupním centru potkám chlápka v obleku a kravatě, tak to je buď ochranka nebo agent vnucující ty levné tarify nebo nějaký upocený dědula, co mu zrovna skončila šichta na vrátnici. Nevinnik

Tssss, mě bys taky klidně mohla potkat v saku... A na vrátnici nedělam Laughing

corona wrote:
No, tak nic. Nejlepší je módu moc neřešit. Vyřádit se v soukromí a do práce nosit nudné ale kvalitní a pohodlné oblečení, co "nenadchne ani neurazí" Twisted Evil Laughing

Já myslim, že rozhodně nemusí být nudné... Wink
_________________
Matouš, 7.kapitola:
Nesuďtež, abyste nebyli souzeni. Nebo kterýmž soudem soudíte, týmž budete souzeni, a kterou měrou měříte, bude vám zase odměřeno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Sun 28.1.2007 20:59    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Mon 29.1.2007 11:55    Post subject: Re: Oblečení do práce: žensky oblečená = neprofesionální? Reply with quote

corona wrote:
Mám trochu dilema a zajímá mě, jak ho řešíte Vy. Pracuju jako právnička, ale nesnáším nošení kostýmů ve stylu "stará mladá" Rolling Eyes . Bohužel mám tu zkušenost, že když se obléknu po svém (tzn. svetřík, džíny, kabelka Oilily), tak tím oblečením jakoby ztratím respekt. Názorný příklad: Do té doby, co jsem se "ovládala" Very Happy a nosila do práce saka a přísné brýle (tzn. působila jsem starší o 5-10 let Rolling Eyes ), mi říkali s úctou "paní doktorko". Sotva jsem se odvážila oblíknout se přiměřeně mémo věku (do třicítky daleko Wink ), tak mi kolegyně okamžitě nabídla tykání a hned první den mě zahltila informacemi o průběhu své menstruace. Rolling Eyes

Jo, je to asi úsměvná historka, ale takových příkladů ze života mám bohužel víc. Bojím se, že jakmile se obléknu přiměřeně věku, tak rychle ztratím respekt. Najednou jakoby si všichni uvědomili, že jsem o generaci nebo dvě Cool mladší než oni... a začali se chovat spíš "mateřsky" než jako k právníkovi. Twisted Evil Navíc jsem ještě blondýnka... Twisted Evil Twisted Evil Chápete.

Prostě mám pocit, že na dojmu z vizáže záleží snad víc než na znalostech. Jak se do práce oblékáte vy?[/b]


Ja by som to v tvojej situácii riešila tak, že by som sa v práci prezliekala ak máš takú možnosť. Poprípade do práce elegantne obliekla a hneď ako by som prišla domov prezliekla a venovala svojmu programu v oblečení ktoré je v mojom štýle.
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Mon 29.1.2007 13:30    Post subject: Re: Oblečení do práce: žensky oblečená = neprofesionální? Reply with quote

podla mna sa da najst aj nieco medzitym nejaky spotovo- elegantny styl, ja tiez elganciu moc nemusim, vystacim si s riflami, teniskami pripadne nejakymi balerinkami, takze ak nemas rada opatky Rolling Eyes Arrow mozno by bola do prace vhodna takato moda -skombinovat s nejakou kosielkou alebo trickom



su to podla mna pekne, mladistve veci, aj obycajna bluzka sa da ozivit napr.takto Arrow [/img]
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Mon 5.2.2007 14:45    Post subject: Reply with quote

ten hnedý nohavicový kostým už dlho chcem ten sa mi páči aj keď vo všeobecnosti kostýmy nemusím. Tento je Love je z Otta nie? Len kto vie či tak vyzerá aj v skutočnosti. Nemá ho nieko?
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Mon 5.2.2007 15:41    Post subject: Reply with quote

No já momentálně taky řeším problém s profesionálním oblečením, hrozně se mi líbí jednoduchý styl - kalhoty, šátky, korálky, podpatky, úzký sukně atd atd, ale nikdy se nepřinutím si to koupit. Mám ráda džíny a kabelky Oilily - v tomhle si s coronou rozumíme.

Řeším teď něco podobného, nastupuju do nové práce (jde o banku) a já se bojím, že mi džíny nepovolí.

Rolling Eyes

Nebudu ale v kontaktu s klienty, tak to snad nebude tak zlý. V bývalé práci jsem nesměla přijít do práce ani v džínové bundě (i když jsem ji pak sundala), v současné práci džíny nesundávám. Špatný je, že se v "business" oblečení necítím, černý kalhoty jsou moje noční můra Confused

K tématu: líbí se mi přístup Rhiannon, nemyslím si, že je potřeba nosit kostýmky jako šedé myšky, profesionální oblečení může být i hodně pěkné a atraktivní. A myslím, že kolegové nezačnou být familiární jen kvůli kabelce Oilily - spíš se snaží dostat se k tobě blíž, ne? Wink
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Mon 5.2.2007 15:56    Post subject: Reply with quote

Pro mě je maximum business toto Arrow
Embarassed
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Mon 5.2.2007 16:07    Post subject: Reply with quote

Lilith wrote:
K tématu: líbí se mi přístup Rhiannon, nemyslím si, že je potřeba nosit kostýmky jako šedé myšky, profesionální oblečení může být i hodně pěkné a atraktivní.

Lilith to me tesi Razz
ja sice cerny kalhoty miluju, ale myslim si ze "business" muzou byt i kalhoty v nejake veselejsi barve nebo sukynka, ne? a nemusi byt uzka kostymkova Smile

Treba dneska jsem byla vylozene naslusno, cerna zavinovaci sukne, vzorovane cerne puncochace, lodicky, zlaty top a cerny svetrik s kozesinkovym limcem. zadny kostymek a presto mi o sve menstruaci nikdo nevykladal Wink Razz
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30714

PostPosted: Mon 5.2.2007 16:22    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 5 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms