sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
"Pro ženu není problém sbalit jekéhokoliv muže"
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sun 9.9.2007 7:23    Post subject: Reply with quote

souhlas s matyldou, taky si myslim ze to neni az takovej problem pokud se jedna o postel a clovek nemusi byt zrovna sexbomba....
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 9.9.2007 9:10    Post subject: Reply with quote

Matylda wrote:
No mně se dařilo.. Po takový 20cítce jsem dostala, koho jsem chtěla.. Teda aspon do postele Laughing Teda netvrdim, že jich bylo moc, ale když jsem zapracovala, šlo to. A žádná hvězda nejsem.


a nebylo to nahodou tim, ze sis vybirala rovnou trochu nalomeny typy ? Razz

myslim, ze pokavad holka neni vylozene sexbomba, tak by se ji hodne chlapu vysmalo.. Smile
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sun 9.9.2007 9:18    Post subject: Reply with quote

myslim ze pokud uz chce zenska nekoho do postele tak si nebude vybirat nejaky chudacky Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 9.9.2007 9:21    Post subject: Reply with quote

no kdyz bude hnusna tak si muze vybirat koho chce... Smile

pekna holka kluku mit nedostatek nebude.. ale tady se prece nemluvi jen o peknejch holkach Smile

a nemusi byt zrovna sexbomba.. no takovejch holek je vetsina, a stejne na tom budou lip nez kluci na stejny urovni, ale tezko dostanou nejakyho sexbombaka Cool
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sun 9.9.2007 9:28    Post subject: Reply with quote

ten celej tvuj prispevek jsem nejak nepochopila cos tim chtel rict Myslik .......kazdopadne si myslim ze pes je zakopanej jinde, vetsina borcu zasune prakticky kamkoliv, kdezto vetsina zenskych jen tak do postele nekomu nevleze, z cehoz nasledne vyplyva proc jsou zensky v lamani nekoho do postele uspesnejsi
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 9.9.2007 9:34    Post subject: Reply with quote

tak se nauc cesky, rikam to, ze hnusna zenska nikoho nesbali. takze jde jen o to jak vypada. tak nejak podobne je to u kluku. peknej kluk o holky mit nouzi taky nebude. fakt si nemyslim ze by holky nebyly o nic mensi kurvy nez kluci kurevnici.. za tvejch dob, v sedesatejch letech , to mozna bylo jinak, to chapu Cool

dobre je to videt treba na holkach co jsou na dyl odlouceny od svejch partneru nebo proste nekde zavreny.. Smile to kluk taky vazne nemusi bejt zadnej sexbombak. a kdyz je.. no tak to uz je uplne bez debat Smile otazka pak je, kdo sbalil koho a kdo je ten kdo vybira .. Wink
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sun 9.9.2007 9:52    Post subject: Reply with quote

Kyo wrote:
za tvejch dob, v sedesatejch letech , to mozna bylo jinak, to chapu Cool


no ja zas chapu ze tebe v tvych letech nejspis zadna nebali tim padem jak by mohla balit nekoho jinyho ze ? Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 10065

PostPosted: Sun 9.9.2007 9:54    Post subject: Reply with quote

Kyo podle mě kecáš úplné blbosti, jako bys posledních 10 let nevylezl z baráku a nebo si vůbec nevšímal párů co kolem tebe chodí..

Kdyby přišla moc nehezká holka na diskotéku, vyslekla si tričko a začala tančit nahoře bez tak kolem ní bude najednou spousta nejen ošklivých a blbých chlapů..
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 9.9.2007 10:01    Post subject: Reply with quote

Eph, ne ja do tech let pred nedavnem dorost, ale jeste to neni presne k obrazu mymu Smile

ja chodim ven kazdej den, lidi si vsimam, a ze bych videl pary hnusnej kluk hezka holka nebo naopak to teda moc casty neni, i kdyz nerikam ze nemozny Smile nejcastejc je to na stejny urovni.

a nevim co si corbusiere chtela tim prikladem rict, to je myslim uz moc vzdalena teorie.. tu nehezkou holku oblec a posli ji ven a uvidis kolik peknejch borcu sbali Smile pokud teda nekterymu nehuci v klade a nerekne si hlavne ze ji ma a nesbali ji sam...
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
missE
let's go


Joined: 26 Jun 2007
Posts: 464

PostPosted: Sun 9.9.2007 14:35    Post subject: Reply with quote

souhlasim s ephelides....holka má téměř vždy včc šancí, chlap trochu méně.
Je to taky možná proto, že ne zrovna nejkrásnější holka může hodně vylepšit například změnou účesu, make-upem a chlap většinou do takových radikálních úprav nejde...
_________________
krása tkví v oku pozorovatele
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sun 9.9.2007 16:04    Post subject: Reply with quote

Já taky souhlasím s Ephelides Smile Chlapi chtějí hlavně rozsévat, to je obecně známá věc Smile A líbí se jim leccos, to se člověk občas až diví. A co se atraktivity chlapů týče, tak to není tak jednoznačné jako u ženských. Ženské nehledí tolik na pěkný ksichtík, jako spíš na celkový dojem, charisma. Proto se taky stává, že častějc potkáte pěknou holku s ne až tak pěkným klukem než naopak.
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Sun 9.9.2007 17:11    Post subject: Reply with quote

Podle mě je to balení chlapů holkami spíš otázkou chování, sebevědomí, "umu" té které holky, než jejího zevnějšku. Bude to tím, co psala mexxie - chlapi jsou hlavně "rozsévači" a proto je jim kolikrát jedno, co se jim nabízí, hlavně že je to ženského pohlaví.
Znám minimálně jednu nepříliš štíhlou a nepříliš hezkou holku, která si na nedostatek "nápadníků", aspoň těch postelových, rozhodně nestěžuje.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Sun 9.9.2007 21:19    Post subject: Reply with quote

Grapefruita wrote:
Podle mě je to balení chlapů holkami spíš otázkou chování, sebevědomí, "umu" té které holky, než jejího zevnějšku. Bude to tím, co psala mexxie - chlapi jsou hlavně "rozsévači" a proto je jim kolikrát jedno, co se jim nabízí, hlavně že je to ženského pohlaví.
Znám minimálně jednu nepříliš štíhlou a nepříliš hezkou holku, která si na nedostatek "nápadníků", aspoň těch postelových, rozhodně nestěžuje.


Přesně. Řekla bych, že je to kombinace toho, co jsi napsala - plus by k tomu měla být aspoň částečná přitažlivost Wink
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Mon 10.9.2007 6:22    Post subject: Reply with quote

Kyo wrote:
a nebylo to nahodou tim, ze sis vybirala rovnou trochu nalomeny typy ? Razz

Samozřejmě jsem musela cejtit nějaký jiskření z obou stran, než jsem do toho šla.

Quote:
myslim, ze pokavad holka neni vylozene sexbomba, tak by se ji hodne chlapu vysmalo.. Smile

Myslíš? Wink To bych neřekla. Jeden z příkladů jsem já Laughing , dalších několik znám z vlastní zkušenosti. Holky, u kterejch jsem nechápala jejich úspěch vzhledem k jejich nic moc vizáži. Ono taky záleží na tom, co vyzařuje. Mně se třeba taky kolikrát líběj kluci, který nejsou vyloženě pěkný, ale jsou zajímavý něčim jinym. I tak můžou bejt pekelně sexy Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11967

PostPosted: Mon 10.9.2007 6:52    Post subject: Reply with quote

no ja teda nevim,a le ja nejsem moc pekna, ani nejsem stihla.. ale na pozornost kluku si nemuzu stezovat.. a tim nemyslim jen ty kluky, co chtej nekoho jen do postele.. a naopak mam kamaradku, ktera je moc pekna, ale chybi ji charisma.. proste ty chlapy neumi zaujmout..
ja nemam nejake extra sebevedomi, ale hodne lidi rika, ze mam neco v sobe, neco co kluky zaujme..
takze ja si nemyslim, ze je to o vzhledu, myslim si, ze je to o charisma te slecny.. Ze ta holka musi neco vyzarovat, aby ty kluky upoutala..
a to i v pripade, kdyz jim jde jen o sex..
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
Page 10 of 13

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms