sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Vadilo by vám kdyby váš partner dělal strip?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sat 27.1.2007 19:21    Post subject: Reply with quote

che wrote:
To je snad pak její blbost že neumí komunikovat s klukama, ne? Smile


Tahle pripominka je trefna. Pokud si slecna mysli neco jineho, nez co rika, je jeji problem, ze to nakonec dopadne tak, jak to dopadne. A to ze je z Venuse na tom nic nemeni Wink.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sat 27.1.2007 19:31    Post subject: Reply with quote

To by mi vadilo!! Jsem žárlivá a majetnická, tak bych to nepřekousla.


Jen si tě pamatuji, Mane, před pár lety, když jsi byl ještě panic a mám pocit, že tu píše někdo úplně cizí!
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Sat 27.1.2007 19:38    Post subject: Reply with quote

tak mne by to vadilo hodne a snazila bych se udelat jakymkoliv zpusobem vsechno proto,aby tam nesel..ne,ze bych rekla vylozene:Nechod tam!Ale nejaky tutu nunu a doufala bych.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sat 27.1.2007 19:44    Post subject: Reply with quote

Mně by to taky vadilo a celkem dost. Nechtěla bych, aby mi ho kdekterá okukovala nahatého nebo na něj nedejbože sahala Embarassed To můžu jenom já Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sat 27.1.2007 19:52    Post subject: Reply with quote

zatímj jsme to s ní řešil jen po icq...
holky já jí miluju a říkám si teď jestli by mě to bavilo také tolik,jestli vůbec chci,nechal jsme si to rozležet a teď sám nevím...

ne a opravbdu se tím neživím,asi bych si za to peníze ani nevzal.
A aby jste pochopili co mylsím tou show.
to že mě někdo bude mazat olejem,budu pro někoho jakoby tancovat,ale nesmí mi sahat an "citlivé" partie.Já nesahám.
A to co se dlo potom minulém bylo to že mě tam holky tahaly na parket,lezly,po mě,svlékaly mě, osahávaly(ale jen tělo)... některé mě chtěly i líbat,ale já nechtěl.
a když vám vaše partnerka řekne že vám tohle znovu klidně umožní protože si myslí že se vám to líbí,tak si uvědomíte co pro ni asi znamenáte a mnoho dalších věcí. Tohle by se ale už nedělo v žádném případě.
udělal bych strip s nějakým programem a pak bud šel a nebo vše udržoval v striktních mezích.z mé strany v otm nic sexuálního není.vůbec.je to jen hra a zábava.navíc jsem trochu exhibicionista...

no ještě to s ní dnes večer proberu.

a jedna věc,ona ví jak to mám s klukama,jelikož jsme byli nějaký čas jen takoví "kamarádi" ví vše o tomhle tématu. Ví že se možná jednou s klukem vyspím,ale ví že ne teď a ví že nemá na kluky důvod žárlit. Jí vadí akorát holky.

O otm říci jestli opravdu vadí a nebo ne. Mylsím že to je také otázka hrdosti,někdo občas neřekne že by mu to vadilo aby neukázal jak moc mu na vás záleží a také vás nechce omezovat.

Mě také nevadilo když šla předevčírem oslavovat narozeniny se svým bývalým(jen oni dva) i když vím že jejich vztah fungoval a i když vím že ji on chce pořád zpátky a pořád ji přesvědčuje.A nevadilo mi to i přesto že mi asi před týdnem řekla ve své slabé chvilce že exituje možnost že se k němu vrátí.i přesto že mi říká že se bude hrozně snažit mi být věrná,protože ještě žádnému klukovi věrná nebyla...
vím že chce mě a věřím jí

shrew Arrow možná jsem jiný,cítím že žiju,že mám to co chci a že jsem šťastný. ano jsem jiný
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Blondie 007
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 144

PostPosted: Sat 27.1.2007 20:09    Post subject: Reply with quote

Asi jsou i takovy holky, kterym by to nevadilo.
Mne by to ale vadilo urcite a to hlavne proto, ze pansky striptyz se mi vubec nelibi a nepripada mi ani trochu rajcovni.
Promin Mane, neni to nic proti Tobe, je to jen muj pohled na vec. Kazdopadne jak tady ctu prispevky holek a co pises o pritelkyni, tak myslim, ze to bude mit tak nejak podobne. Moc se ji to asi nezamlouva, ale ma te rada a tak te nechce nijak omezovat. Takze rozhodnuti je asi na tobe.
Jestli to tak moc chces a ma to byt jen jednou, tak to udelej.
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sat 27.1.2007 20:12    Post subject: Reply with quote

no...to je debata asi pro mně Very Happy Laughing ne, vtip Smile
mně by to asi vadilo, přestože mladej to toleruje mně co dělam(nedělam ale uplně strip) a ví že je to JENOM práce a že do toho nevkládám nějaké emoce a hlavně těm lidem nedovolim na mně sahnout.¨
Ale mně osobně by to vadilo kdyby můj přítel byl striptér.ale i když...nikdy jsem neměla příležitost tohle řešit a možná kdyby nastala tahle situace v reálu, nevím jak bych to brala, možná bych to nakonec i zkousla kdybych viděla že je to pro něj čistě jen pracovní věc
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Tevi.
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 19346
Location: vedle blázince

PostPosted: Sat 27.1.2007 20:18    Post subject: Reply with quote

Mně by to vadilo .... a hodně. S tim klukem bych už nejspíš nechtěla bejt. Nesnesla bych pomyšlení, že mi ho očumujou a slintají nad ním jiný... A hlavně s takovým klukem bych si "nesedla", takže bychom se ani dohromady nedali.
_________________

* Žena nepotřebuje toho, kdo nepotřebuje ji.**
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore_
Guest





PostPosted: Sat 27.1.2007 23:04    Post subject: Reply with quote

Tak jsem asi jediná, komu by to nevadilo Laughing Ale já jsem extrémně nežárlivá a navíc uznávám, že taková situace mi nehrozí a nedokážu si ji dost dobře představit, takže možná bych ve skutečnosti reagovala jinak.
Back to top
 
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Sat 27.1.2007 23:06    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
zuza
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8194

PostPosted: Sun 28.1.2007 0:51    Post subject: Reply with quote

jo vadilo, ani ne tak to ze se svlika, ale pri slove strip se mi vybavi nagelovany vypatlany svalovec a to neni nic pro mne Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
zuza
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8194

PostPosted: Sun 28.1.2007 0:59    Post subject: Re: Vadilo by vám kdyby váš partner dělal strip? Reply with quote

Man of the world wrote:

JAk byte to vnímali vy?Pro mě to není práce nebo tak něco není to pravidelné a ani pro peníze,jen zábava a sranda.
pravda je, ze kdyby s tim prisel tedka ten muj, ze si to chce zkusit, tak bych to brala uplne jinak a da se rict ze bych byla sama zvedava Twisted Evil
asi to je tak jak pise court, proste si nedokayu predstavit, ze by me zaujal nejaky stripter
pokud si nejses jisty, jak to vnima ona, tak si o tom s ni zkus jeste promluvit, pokud ale sama nerekne ze ji to vadi a pritom ji to vadit bude tak to fakt nevim co s tim, to uz je pak spis problem v komunikaci nez ve stripu a je to taky o duvere kterou k sobe mate
mozna pokud je vas vztah na zacatku tak nemusi takovouhle zkousku unest
Back to top
View user's profile Send private message  
Mykéna
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14010

PostPosted: Sun 28.1.2007 1:28    Post subject: Reply with quote

První, co mě napadlo, bylo, že by mi to vadilo. Tak jako prvoplánově bez rozmyslu by mi vadilo, že můj přítel se prostě svlíká před jinejma ženskejma. Asi bych mu to řekla, ale u toho by zůstalo, nezakázala bych mu to, nebo tak něco. Jestliže bych věděla, že ho to moc baví a že "o nic nejde" (jako to evidentně tvoje slečna ví), tak bych to prostě nervózně "vydržela" Laughing

Naštěstí (pardon za ten obrat) jsem to nikdy řešit nemusela. Spíš jsem trnula, že se bývalej přítel někde ožere a provede něco hodně trapnýho, nebo že ho zatknou policajti, nebo se někde popere. Tvůj strip je oproti tomu nevinná zábava a tvoje milá má štěstí, že to má dejme tomu pod kontrolou a že na ní bereš ohledy.
_________________
Za práva holubů.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sun 28.1.2007 3:36    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Sun 28.1.2007 6:40    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 5 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms