sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
dotazy a rady, vše co se týká cvičení, sportu atd
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 249, 250, 251  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport
View previous topic :: View next topic  
Author Message
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 30.1.2007 23:25    Post subject: Reply with quote

to já bych do dámský posilovny nikdy nevkročila, stačí to peklo co mi dělaj v šatně Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Snowy
pocketful of sunshine


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 23092

PostPosted: Tue 30.1.2007 23:38    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲


Last edited by Snowy on Sun 13.7.2008 16:16; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 30.1.2007 23:55    Post subject: Reply with quote

víš přibližně jak vypadám.. když slyšíš kecy od těch holek co maj 40kg a neuzvednou legpress ani prázdnej, no podívej se na ní, já takhle vypadat tak nevyjdu ani s košem.. a pod.. jo jse tlustá a snažim se s tim něco dělat..ale v tomhle.. zlatý chlapi.
třeba když jdu cvičit ve dvou, jdu radši s chlapem, aspon si zacvičim a neprokecám to.
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19592

PostPosted: Tue 30.1.2007 23:56    Post subject: Reply with quote

No posilovnu právě teď řeším. Pro mě je kritériem i to, aby bylo blízko - protože se mi nechce nikam dojíždět, stačí mi, že klasické cvičení je z ruky.

Mě by se líbila taková, kde by bylo dostatek místa, spíš více než méně posilovacích strojů a nechodilo moc lídí. Pěkné šatny a bar, kde si můžu koupit pití. A nějaký ten "pán" co poradí jak cvičit.

U nás jsou dvě poměrně vyhlášené. První je relativně blízko, ale je tam málo místa kolem strojů, když cvičím a někdo cvičí třeba vedle tak je hrozně blízko a koukáme na sebe (spíš ona na mě, jak s tím zápasím) a vadí mi, že když čekám na stroj, tak ani není. Když je málo strojů tak musím dlouho čekat, než se něco uvolní a většinou se na nich střídají chlapi - takže nemám ani šanci se tam dostat. To stejné kola na rozehřátí Rolling Eyes

Ve druhé je víc místa i stojů, ale je daleko Smile

Je tady jedná dámská, kde mají omezeno, kolik tam může být lidí, takže se na stroje nečká, ale je taky z ruky - ale asi budu chodit tam!
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Wed 31.1.2007 8:37    Post subject: Reply with quote

hope Arrow to fakt maji takovy kecy ? Shocked Shocked to prave ja teda pokud vidim nejakou takovou holku ktera ma treba nadvahu, tak ji spis obdivuju, ze s tim zacla neco delat


posilka Arrow jo, mela by byt relat blizko, mam rada takou stredni velikost / nemam rada uplne tovarny/, no a co se tyce vybaveni, mely by tam byt i mensi - napr. 7kg cinky k dispozici, a co se tyce stroju tak staci zaklad, jo a mam rada rotopedy kde jde nastavit "kopcovej" program
Back to top
View user's profile Send private message  
Nells
kytky 4, meta: 2350
kytky 4, meta: 2350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2205

PostPosted: Wed 31.1.2007 9:14    Post subject: Reply with quote

Mám jednu fakt super, je v centru, moderní, hodně strojů, vím přibližně hodiny, kdy tam je nejmíň lidí, příjemná obsluha, skoro nikdy na nic nečekám...jen někdy ze začátku na pás
Back to top
View user's profile Send private message  
Snowy
pocketful of sunshine


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 23092

PostPosted: Wed 31.1.2007 9:17    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲


Last edited by Snowy on Sun 13.7.2008 16:15; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 31.1.2007 9:31    Post subject: Reply with quote

já nějak jako neřešim vzhled když cvičim a pocení k tomu patří..myslim, že vzhled ženy neřeší kvuli chlapum, ale spíš kvuli ostatním ženám,(teda aspon já to tak mám) když jdu s klukama na pivo a vim, že tam holky nebudou jo, dám se do pucu, namaluju se, vezmu si džíny a triko a jdu.. ale když vim že tam holky budou, tak je to porod, od vlasu až po boty a stejně se pomluvám nevyhnu.. jako mě třeba nenapadne řešit na jiný holce co má za boty a jestli ji laděj k tričku..prostě celkově se cítim líp mezi klukama a mám s nima i víc témat k povídání bo kosmetice a modě nerozumim, a problémy s chlapem probírám s nima. dostanu tak objektívní a pravdivej názor.. ale to jsme se dostali někam jinám..prostě posilovna pro ženy je pro mě jako scéna z psycha..

jinak pro mě posilovna ani tak nemusí mít bar jako dobrý a čistý šatny,na rozehřátí mi stačí jakejkoliv cyklotrenažer, měl by tam být prostor aby se člověk mohl protáhnout, no a pak tam musí být stroje který používám, dostatek lavic a činek, je fajn, když tam jsou zrcadla, člověk si tak muže kontrolovat provedení..no a samozřejmě vzdálenost od domova.
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Wed 31.1.2007 10:39    Post subject: Reply with quote

jo bez zrcadel je to divny Confused ne ze bych byla nejakej exhib ale pro kontrolu se to fakt hodi
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Wed 31.1.2007 13:13    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Wed 31.1.2007 14:14    Post subject: Reply with quote

Nejdřív jsem se bála, že do fitka kam chodíme, chodí spíš vyfintěný kočičky a měla jsem z toho trochu nepříjemnej pocit. Nakonec to ale není tak hrozný a většina ženských stejně pořádně necvičí, ale nijak blbě po nás nekoukají. My vždycky jedem hodně rychle, takže si jich nevšímám, nevšimám si už skoro nikoho. Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Snowy
pocketful of sunshine


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 23092

PostPosted: Thu 1.2.2007 10:03    Post subject: Reply with quote

Nevíte, co znamená cvičení na BOSU? Embarassed

zní to celkem dobře:
Při cvičebních hodinách s BOSU:

1. Zlepšujeme fyzickou kondici

2. Procvičujeme současně celou řadu svalových skupin, zejména svaly podílející se na udržování vzpřímeného postavení trupu.

3. Narozdíl od jiných druhů cvičebních lekcí je zapotřebí celou hodinu na BOSU udržovat rovnováhu a stabilitu pomocí břišních a zádových svalů.

4. Pohybujeme se celou lekci v aerobním pásmu, ve kterém dochází ke spalování energie a vzhledem k balančním pozicím se svaly zpevňují a zeštíhlují.

5. Cvičení s BOSU neprovádíme za účelem zvýšení svalové hmoty, ale jedná se o posilování za účelem formování celého těla.
_________________
▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Thu 1.2.2007 10:05    Post subject: Reply with quote

to jako na sefovi s jednim S ? Smile no to teda fakt nevim Shocked jestli to neni nejaky z tech novych pomucek jak jsou takovy ty balacni plosinky apod.
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Thu 1.2.2007 10:34    Post subject: Reply with quote

ty budes tak trosku takovej boardovej velvyslanec Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Thu 1.2.2007 11:41    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 249, 250, 251  Next
Page 3 of 251

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms