sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Divný pocit
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Thu 25.1.2007 10:52    Post subject: Divný pocit Reply with quote

Stává se někomu z vás (holek), že když váš přítel nevydrží a skončí dřív než vy, přičemž jste už taky skoro byly, a dál už mu to nejde (stane se), jste pak rozmrzelý? Já najednou chytnu úplně hroznou náladu, drží mě to tak 1/4 h a nejsem schopná se s nim ani bavit, přitom vim, že mu to ubližuje Sad Já to v tu chvíli nedokážu ovládnout, i když se snažim, a pak mě to hrozně mrzí (už v tu chvíli, ale prostě mě to přepadne a nic s tim neudělám) Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29899

PostPosted: Thu 25.1.2007 11:18    Post subject: Reply with quote

Tak prostě je to frustrující, to by mohl pochopit. Taky z toho nejsem zrovna nadšená, naštěstí se to skoro nestává.

No ale mohl by to třeba napravit alternativní cestou, ne? (u mě teda ne, ale to je čistě můj problém Mr. Green)
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Thu 25.1.2007 11:30    Post subject: Reply with quote

Taky si myslim, že by mohl využít alternativní řešení... Twisted Evil Ale pokud se to někdy stalo, tak jsem taky cítila takový zvláštní pocit. Za prvý jsem se cejtila jako kus hadru, nemilovaná... a za druhý jsem to brala, jako zradu... Věděla jsem, že za to nemůže a že to nebylo naschval... Myslim, že za to může ten stav hormonu v těle... Hormony se těší na velké finále a nakonec nic, tak se tělo cítí ošizený... Laughing
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Thu 25.1.2007 11:45    Post subject: Reply with quote

ještě že nemám orgasmus..
souhlasim s alternativní cestou..a nebo musí přítel trénovat..
Back to top
View user's profile Send private message  
Gia
... in my silence ...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 459
Location: ... in his arms ...

PostPosted: Thu 25.1.2007 11:47    Post subject: Reply with quote

Matyldo mě se nedávno stalo něco podobného. Přítel teda nebyl dřív než já, ale prostě je to asi stresem ze zkoušek nebo co Question prostě jsem zvyklá, že mám orgasmus pokaždé. Už si to nějak bez něj ani nedovedu představit (jsem zlá a sobecká vím to Laughing ). No a nedávno už jsem skoro byla, byl tam ten náběh nebo jak to popsat a čekala jsem to krááásné a najednou nic Shocked Evil or Very Mad Myslela jsem, že vztekem puknu. Vylezlo ze mě jen: "Kurva Exclamation Embarassed " A taky jsem byla potom dost rozmrzelá a mrzelo mě, jak se chovám, protože ho to trápilo a přitom za to nemohl Sad
_________________
Sni, sni, sni!
Nebudeš mít nikdy čas ... trpět zoufalstvím.
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Thu 25.1.2007 12:06    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Tue 23.12.2008 20:28; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Thu 25.1.2007 12:09    Post subject: Reply with quote

Myslím že to je normální, protože si vzpomínám že se to taky párkrát u nás stalo, já sem vteklá už jen když já chci a on ne.

Spíš co blbýho se mi stalo asi dvakrát nebo třikrát- byl o kousek dřív a já kousek za ním, jenže jeho to už lochtalo a dycky se začne smát Evil or Very Mad což mě hrozně urazí, jakoby se smál mě a pak se rozpláču Embarassed i když vím že prostě měl důvod, cítím se pak zahanbená a trapná.
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Gia
... in my silence ...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 459
Location: ... in his arms ...

PostPosted: Thu 25.1.2007 12:14    Post subject: Reply with quote

Sugababe wrote:
Myslím že to je normální, protože si vzpomínám že se to taky párkrát u nás stalo, já sem vteklá už jen když já chci a on ne.

Spíš co blbýho se mi stalo asi dvakrát nebo třikrát- byl o kousek dřív a já kousek za ním, jenže jeho to už lochtalo a dycky se začne smát Evil or Very Mad což mě hrozně urazí, jakoby se smál mě a pak se rozpláču Embarassed i když vím že prostě měl důvod, cítím se pak zahanbená a trapná.
Ježišmarjá Suga tak tohle znám taky Embarassed Začne to pak čvachtat a ho lechtat, tak se různě kroutí a směje, ale já mu vždycky poručím a je klid a drží Laughing Twisted Evil
_________________
Sni, sni, sni!
Nebudeš mít nikdy čas ... trpět zoufalstvím.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Thu 25.1.2007 12:18    Post subject: Reply with quote

Gia wrote:
Sugababe wrote:
Myslím že to je normální, protože si vzpomínám že se to taky párkrát u nás stalo, já sem vteklá už jen když já chci a on ne.

Spíš co blbýho se mi stalo asi dvakrát nebo třikrát- byl o kousek dřív a já kousek za ním, jenže jeho to už lochtalo a dycky se začne smát Evil or Very Mad což mě hrozně urazí, jakoby se smál mě a pak se rozpláču Embarassed i když vím že prostě měl důvod, cítím se pak zahanbená a trapná.
Ježišmarjá Suga tak tohle znám taky Embarassed Začne to pak čvachtat a ho lechtat, tak se různě kroutí a směje, ale já mu vždycky poručím a je klid a drží Laughing Twisted Evil

Vážně? Love Hm, já poručit nedokážu když jsem v nejlepším zrovna, občas tu chvilku mám fakt dlouhou a ke konci mi jí už zkazí Evil or Very Mad ale minule sem slzičky zatajila Cool doufám že se to už nestane, ale lehce jo když to máme po delší době a já většinou u něj dost "předehrávám".
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Thu 25.1.2007 12:20    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Tangerine on Fri 12.2.2010 21:37; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Thu 25.1.2007 12:26    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Thu 25.1.2007 12:33    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Tangerine on Fri 12.2.2010 21:36; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Thu 25.1.2007 12:44    Post subject: Reply with quote

Mo Cuishle wrote:
když je dřív, tak se to zopakuje za chvilku přece ještě jednou, ne? Wink Twisted Evil (a tohle můžeš brát prostě jako takvou předehru).... beztak podruhé je to vždycky lepší.

Ještě jednou? Kdepak, to se u nás třeba nikdy nestalo za žádných okolností. Když se to povede, tak po druhý nemáme potřebu a když je tam zádrhel, zmizí prostě ta chuť, ta přirozená atmosféra. A navíc by musela být větší pauza aby ho to nebolelo údajně Cool Nechápu jak někdo může celou noc
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
jirka
...


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8350

PostPosted: Thu 25.1.2007 12:46    Post subject: Reply with quote

2x, nekdy i 3x za sebou to jde, nez se vzpamatuje.... pak uz to boli, musi byt vetsi pauza.

ja se tedfa vzdy snazil uspokojit holku, i kdyz sem byl driv nez ona, tak pote jsem se nazil, aby byla stastna.... a ne se na vse vybodnout...
_________________
[i]štestí je dar
]
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Thu 25.1.2007 13:04    Post subject: Reply with quote

Jééé, to jsem ráda, že nejsem sama, myslela jsem si, že jsem zlej a sobeckej exot Very Happy
Můj ex moh většinou hned pokračovat, ale současnej hned nemůže, potřebuje pauzu a za tu já ztratim ten super náběh.. On se snaží mě dodělat jinak, rukou, ale občas se to nepovede, pže mně to už nejde..
Myslela jsem si, že to může bejt hormonama, ale jak k tomu přijde on Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms