sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Henna
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
andrea-lin
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1504

PostPosted: Thu 1.9.2011 19:51    Post subject: Reply with quote

Moze sa na vlasy farbene hennou naposledy pred 3 mesiacmi dat chemicka farba? nespravi to zelenu alebo podobne uzasnu farbu? Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
mariposa
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 8306
Location: u něho...

PostPosted: Fri 2.9.2011 8:31    Post subject: Reply with quote

Andrejko nespravi, ale nemusí ti to chytnout úplně podle tvých představ, protože ta henna ti ten vlas obalí a normální barva moc nechytá nebo chytá jinak třeba...Já si pak dávala dvakrát za sebou černou - poprvé nechytla a podruhé už jo, ale za měsíc jsem měla zase středně hnědou
_________________
věřím
Back to top
View user's profile Send private message  
Siddalae
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 04 Sep 2008
Posts: 7971

PostPosted: Mon 5.9.2011 12:21    Post subject: Reply with quote

máte tu někdo zkušenost s blond hennou na tmavě blond vlasy? Vím, že mi je to nezesvětlí, jen mně zajímá zda-li se ta barva zvýrazní, případně abych to pak třeba neměla do rez:D já pořád nevim co s vlasama tak vymýšlím kraviny... moje přirozená se mi nějak nelíbí no
_________________
neměli na guláš přesto byli nejbohatší na zemi protože neznali závist jež blahobyt promění v mindráky
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18423

PostPosted: Mon 5.9.2011 15:59    Post subject: Reply with quote

Siddalae wrote:
máte tu někdo zkušenost s blond hennou na tmavě blond vlasy? Vím, že mi je to nezesvětlí, jen mně zajímá zda-li se ta barva zvýrazní, případně abych to pak třeba neměla do rez:D já pořád nevim co s vlasama tak vymýšlím kraviny... moje přirozená se mi nějak nelíbí no

já za poslední měsíc vyzkoušela na své tmavě blod vlasy hennu z DM, Hennecolor a egyptskou hennu vše v odstínu zlatá blond, první dvě mi neudělaly nic, vlasy mi trochu zhrubly, což je při mých ultrajemných vlasech plus, ale barevně nula, egyptská henna mi je trochu zesvětlila, respektive světlejší přirozené pramínky v mých vlasech obarvila vlemi lechce do citronova, moc se mi to nelíbí a už mám koupenou normální barvu od Schwarzkopf, pak si budu dávat tu bezbarvou hennu z DM pro zpevnění, ale jako barvu ani omylem... škoda, že to nemůže barvit víc, ale tmavší barvu jsem se bála dát, abych zase nebyla červená
Back to top
View user's profile Send private message  
Siddalae
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 04 Sep 2008
Posts: 7971

PostPosted: Mon 5.9.2011 17:59    Post subject: Reply with quote

děkuju:D tak nějak sem potřebovala asi utvrdit v tom, že to jsou vyhozené peníze Laughing
prostě a jednoduše štve mně moje barva vlasů, ale nechci je zesvětlovat něčím s peroxidem, protože sem je pak měla šíleně zničené, kvalitu mi chválila i paní v kadeřnictví a říkala že něco takového už dlouho neviděla a že mi jsou vlasy určitě vděčné za to že je neničím.
Chtěla sem asi trochu zvýraznit? Já prostě sama nevím asi mně to nudí. Hledala sem v diskusích o henne a právě sem nenašla nic uspokojujícího, co to s těmi vlasy udělá no.
_________________
neměli na guláš přesto byli nejbohatší na zemi protože neznali závist jež blahobyt promění v mindráky
Back to top
View user's profile Send private message  
andrea-lin
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1504

PostPosted: Mon 5.9.2011 19:43    Post subject: Reply with quote

mariposa wrote:
Andrejko nespravi, ale nemusí ti to chytnout úplně podle tvých představ, protože ta henna ti ten vlas obalí a normální barva moc nechytá nebo chytá jinak třeba...Já si pak dávala dvakrát za sebou černou - poprvé nechytla a podruhé už jo, ale za měsíc jsem měla zase středně hnědou

Nakoniec z toho nic nebolo, chcela som zopar pasikov svetlohnedej farby, pre istotu sme najskor skusili iba jeden pasik a tam, kde mam hennu, bol ten melir taky rysavy.. Na odrastenych uz taky ako som chcela. Takze nic, farbu si na vsetky vlasy davat nechcem, mozem len pockat kym odrastie henna Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18423

PostPosted: Mon 5.9.2011 20:29    Post subject: Reply with quote

sidd - a ty je nemáš nijak barevně ošetřené? na té fotce co jsi ji dávala do srdečních záležitostí mi přijde, jako kdybys měla vlasy barvené Shocked
Back to top
View user's profile Send private message  
Siddalae
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 04 Sep 2008
Posts: 7971

PostPosted: Mon 5.9.2011 22:14    Post subject: Reply with quote

ne ne nemámSmile tak jak je to na těch fotkách tak to je moje. Barva prostě nic moc, spíš vůbec nic Laughing
_________________
neměli na guláš přesto byli nejbohatší na zemi protože neznali závist jež blahobyt promění v mindráky
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18423

PostPosted: Mon 5.9.2011 22:19    Post subject: Reply with quote

mně to přijde dobrý Shocked co bych za to dala mít takovou barvu Sad já mám sice od přírody přirozené pramínky, ale vypadají jako melír, což se mi nelíbí, nejsou ani blond, ani hnědé, takové divné Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Siddalae
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 04 Sep 2008
Posts: 7971

PostPosted: Tue 6.9.2011 7:24    Post subject: Reply with quote

to je zajímavý jak téměř nikdo není spokojený s tím co má na hlavě Laughing ale muž mi řekl, že moje vlasy maji takovou barvu diky peroxidu Laughing A já můžu přísahat, že tak 7 let se jich nedotkla krom šamponu žádná chemie ani příroda:)
Pro to sem chtěla vyzkoušet tu hennu, ale i tak mám strach co by to mohlo udělat, abych pak nebyla jako duha, zrovna vlasy s nádechem do citronově žluté mít nemusím
_________________
neměli na guláš přesto byli nejbohatší na zemi protože neznali závist jež blahobyt promění v mindráky
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18423

PostPosted: Tue 6.9.2011 7:28    Post subject: Reply with quote

ty máš mnohem světlejší vlasy než jsem měla já, když jsem si je nabarvila tou zlaotu hennou, tobě by to určitě chytlo jinak a víc
Back to top
View user's profile Send private message  
Siddalae
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 04 Sep 2008
Posts: 7971

PostPosted: Tue 6.9.2011 7:32    Post subject: Reply with quote

ruth, nepleteš si mně se sawatdee? já žádné fotky v srdečních záležitostech nemámVery Happy
_________________
neměli na guláš přesto byli nejbohatší na zemi protože neznali závist jež blahobyt promění v mindráky
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18423

PostPosted: Tue 6.9.2011 7:55    Post subject: Reply with quote

teď ne, ale dřív jsem tvoje fotky viděla (možná se pletu a nebylo to v srdečních záležitostech ale ve výcvacích), stopro, máš určitě tmavší vlasy než sawat ale pořád světlejší než já
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18423

PostPosted: Tue 6.9.2011 7:58    Post subject: Reply with quote

+ máš popelavý podton a já mám už sama od sebe spíš teplý podton, proto na mě zlatavá henna nebyla vidět
Back to top
View user's profile Send private message  
wewe
Why is raven like a writing desk?


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3873

PostPosted: Wed 7.9.2011 10:32    Post subject: Reply with quote


prave mi prisla henna od Logony, som velice zvedava co to spravi, dufam ze to chyti ovela lepsie ako ta z DMky
uz sa nemozem dockat ako ju zajtra vyskusam
_________________
Not until we are lost do we begin to understand ourselves.

And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music...
Follow your joy
ॐ नमः शिवाय
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
Page 11 of 12

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms