sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Vztah, který ubíjí..
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Guest






PostPosted: Mon 22.1.2007 22:08    Post subject: Vztah, který ubíjí.. Reply with quote

Jsem zoufalá a vůbec nevím, co mám dělat. Dva a půl roku mám přítele, ze začátku to bylo super, byla jsem na něm nezávislá protože jsem ho tolik nemilovala, a klapalo nám to. Poslední rok mi ale připadá, že ho mám ráda až moc, prostě že do toho vztahu dávám víc já. Sice ho moc miluju a on mě taky, ale cítím, že to nemá budoucnost. V poslední době si uvědomuju, jak moc jsem si ho idealizovala - nemám pocit, že v něm mám vždy oporu - když mám starosti a problémy, místo aby mě podržel, tak na mě ještě vyjede že si za to můžu sama; občas mi připadá že jsou pro něj kamarádi důležitější v situacích, když by být neměli; jeden den něco udělá, je to v pořádku, druhý den to udělám já a naštve se a vypne si telefon; občas si ze mě dělá před kamarády legraci, je hrozně lehkomyslný a bezstarostný. Potřebovala bych poradit, jak se rozejít, když ho miluju, ale když si jsem jistá, že to tak bude lepší Crying or Very sad
Back to top
 
Guest






PostPosted: Mon 22.1.2007 22:10    Post subject: Reply with quote

Asi nejvíc mi ten rozchod ztěžuje to, že jindy je úplně úžasnej a jsem fakt šťastná, a pak si říkám, že nikdo není dokonalej, že bych mu to třeba mohla odpustit některý chyby. Ale dala bych všechno za to, abych ho přestala milovat nebo se s ním dokázala rozejít Crying or Very sad
Back to top
 
S.
Guest





PostPosted: Mon 22.1.2007 22:16    Post subject: Reply with quote

A omlouvám se že píšu jako Guest a ne přihlášená, trochu jsem asi zkazila náladu těm, co měli radost že teď tady žádný Guesti nebudou Laughing Embarassed
Back to top
 
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43058

PostPosted: Tue 23.1.2007 7:12    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by pecička on Fri 29.6.2007 11:38; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Tue 23.1.2007 9:11    Post subject: Reply with quote

Taky jsem tohle zažila. Neustále jsem se trápila. Jsou dvě možnosti. Buď se musíš začít chovat trochu nezávisle a nedávat do toho vztahu víc než on (ale je to strašně těžký) a on se třeba vzpamatuje, a nebo jednoduše rozchod. Taky jsem to měla tak. Byl úžasný když jsme spolu byli, ale věčně byl někde s kamarádama, nikdy mě neutěšoval kvůli problému, věčně se týden neozval a já jen seděla doma a brečela. Tak jsem se s ním jednoho dne rozešla. Za dva měsíce jsem se z toho dostala a byla jsem šťastná že už s ním nejsem. Taky jsem ho milovala. Z celého srdce, ale rozchod byl nutnej.

Zajímavý je, že mě teď chce zpátky a vypadá to že to i klapne. Jsme teď dva jiný lidi...no nechám se překvapit jak se to vyvine. Ale to sem nepatří...
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Tue 23.1.2007 9:15    Post subject: Reply with quote

Proc si myslis, ze do toho vztahu davas vic nez on? Jak se to konkretne projevuje?
Zkouseli jste ty problemy nejak resit? Rekla jsi mu, co ti vadi?
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Tue 23.1.2007 11:22    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by honey on Tue 26.2.2008 13:58; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43058

PostPosted: Tue 23.1.2007 12:52    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by pecička on Fri 29.6.2007 11:37; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
S.
Guest





PostPosted: Tue 23.1.2007 18:59    Post subject: Reply with quote

Rose Arrow spíš že mi na to vztahu záleží víc a snažím se nedělat věci, který by to mohly kazit. On se chová jako bych by snad jeho kamarádi byly pro něj důležitější než já. Důležitý věci se dozví dřív jeho kamarádi, nebyli jsme spolu oslavit jeho narozeniny, aby měl peníze na oslavu s kamarádama, prostě si připadám zbytečná, mám pocit že jsem až někde za kámošema Rolling Eyes

Přemýšela jsem o tom rozchodu, ale je to hrozně těžký a já jsem ještě ke všemu srab Rolling Eyes Pořád si říkám, že bych ještě měla zkusit najít si něco, co mě bude bavit, dělat si věci po svym, třeba by to pak bylo lepší. Je to totiž taky asi moje chyba, mám jen školu, občas brigádu a jinak nic nedělám, občas se sejdu s kamarádkama, ale protože jsou všechny zadaný a mají taky školu tak to není moc často. Ale zase je fakt, že mi nevadí to že spolu nejsme tak často, ale spíš jeho určitý chování.
Back to top
 
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Tue 23.1.2007 19:08    Post subject: Reply with quote

Kdyby muj pritel preferoval kamarady, taky by mi to zrejme dost vadilo. Jeste by me zajimala odpoved na me dve posledni otazky.
Jiste bude dobre, kdyz se kapanek osamostatnis, prestanes na tom vztahu tolik lpet. Snadno se rika, ja vim. Ale neni to nemozne. A jako vzdy, i v tomto pripade by mel pomoct rozhovor na dane tema - ovsem klicova je samozrejme ochota cokoli resit.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
S.
Guest





PostPosted: Tue 23.1.2007 22:17    Post subject: Reply with quote

Rose Madder wrote:
Zkouseli jste ty problemy nejak resit? Rekla jsi mu, co ti vadi?


Myslíš tyhle otázky?Zkoušeli, právě ono to je tak, že se chová skoro pořád normálně, ale zato když pak něco udělá, tak to stojí za to Rolling Eyes A co mi vadí jsem mu řekla, ale asi ne dost jasně Rolling Eyes Možná je moje chyba, že místo abych byla naštvaná aby to pochopil, tak mě to celkem brzo přejde a normálně se s ním bavím, možná pak má pocit že mi to zas tak nevadí Confused
Back to top
 
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Wed 24.1.2007 9:48    Post subject: Reply with quote

...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.


Last edited by Nocturmas on Tue 26.1.2010 15:41; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lala
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 446

PostPosted: Wed 24.1.2007 10:34    Post subject: Reply with quote

Jak kdybych to psala já. Taky mám pocit, že dávám do vztahu víc než přítel, že jsem podradnější. Skoro každý den přemýšlím nad tím, zda je to ten s kterých chci být, prožít život. Musím říct, že si v tomto nejsem jistá a je víc proti než pro. A v kategorii pro je většinou jen jeho přizažlivost, a věci ketré jsou u něj jěn někdy ne pořád(teď asi hodně z vás nepochopí co jsem tím chtěla říct). Ale jsem taky slaboch něco řešit. A vůbec myslím si, že u Tebe je to taky ten strach (mě užírá taky)
_________________
*Jen proto, že tě někdo nemiluje tak, jak bys chtěl, neznamená, že tě nemiluje jak nejvíc umí.*
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Wed 24.1.2007 13:47    Post subject: Reply with quote

Twisted Evil
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP



Last edited by Johanka on Sun 25.3.2007 19:33; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Wed 24.1.2007 13:54    Post subject: Reply with quote

No jestli se s ním hned nerozejdeš, čas to vše ještě prověří. Až přijdou různé životní situace tak se právě uvidí, zatím jak píšeš nic moc. Sama si musíš rozmyslet jestli je to osobnost, kterou budeš jaksi respektovat, doporučuju nespoléhat se na jakékoliv změny. Nikdo se nijak nemění, zůstáva takový jaký je.
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms