sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
bydlení s klukem-bojím se
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  

co myslíte že mám zvolit?
garsonku a sama
43%
 43%  [ 10 ]
1+1 s přítelem
56%
 56%  [ 13 ]
Total Votes : 23

Author Message
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Tue 23.1.2007 12:39    Post subject: Reply with quote

Byzzy wrote:
A co myslíte tím, že ztratíte soukromí, nebo máte ráda soukromí - to jako že jste rády sami nebo tak? Já tohle nikdy nepocítila, ale možná je to tím, že i s rodičema jsem bydlela v malém bytě a měla pokoj se sestrou.


No to bude asi ono - já jsem vždycky měla pokoj sama pro sebe a můj sen bylo bydlet sama, od 18 taky sama bydlím Embarassed
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
*LEATITIA*
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 7252
Location: USA

PostPosted: Tue 23.1.2007 12:54    Post subject: Reply with quote

Já to mám taky tak, podobně jako lilith.
Od 7 let mám sama pokoj, celkově mám radši klídek, bojím se, že jak třeba půjdu na výšku na koleje, tak jak jsem zvyklá na ten svůj klid a teď budu s někým na pokoji.. Embarassed je toho víc..
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Tue 23.1.2007 12:55    Post subject: Reply with quote

Já bych šla do 1+0 sama, ve tvym případě. Může u tebe občas přespat, můžeš si zkusit na pár dní, jaký je s nim bydlet. Změnit to časem můžete, ale pokud tam s těmahle problémama půjdete spolu už ted, pak se to těžko mění. Už jsou s tim větší problémy. Zkus nejdřiv únikovou možnost 1+0 sama, myslim si já Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Bea
kytky 1, meta: 300
kytky 1, meta: 300


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 254

PostPosted: Tue 23.1.2007 13:15    Post subject: Reply with quote

Lilith, ak sa mozem spytat (pretoze riesim teraz taketo rozhodnutie) , kedze byvas od 18tich sama, mas podnajom ci vlastny byt, studovala si a popritom pracovala? ako si to riesila s peniazmi (ucty, podnajom a pod)? ospravedlnujem sa za naval otazok, ale myslim, ze by mi pomohli rady od skusenejsich .
_________________
Nemrač se, že nemáš nic. Máš úsměv, s tím zvládneš víc
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Tue 23.1.2007 13:18    Post subject: Reply with quote

Bea wrote:
Lilith, ak sa mozem spytat (pretoze riesim teraz taketo rozhodnutie) , kedze byvas od 18tich sama, mas podnajom ci vlastny byt, studovala si a popritom pracovala? ako si to riesila s peniazmi (ucty, podnajom a pod)? ospravedlnujem sa za naval otazok, ale myslim, ze by mi pomohli rady od skusenejsich .

nevim jak Lilith, ale ja to tak mela
od 19 v podnajmu, studium VS + prace na polovicni uvazek, z vyplaty jsem platila najem + maminka mi prispivala jako ze "alimenty" dokud jsem studovala
a bydlela jsem sama az do nejakych... uf... 22,23, kdy jsme se sestehovali s tehdejsim pritelem.
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Tue 23.1.2007 13:22    Post subject: Reply with quote

Bea wrote:
Lilith, ak sa mozem spytat (pretoze riesim teraz taketo rozhodnutie) , kedze byvas od 18tich sama, mas podnajom ci vlastny byt, studovala si a popritom pracovala? ako si to riesila s peniazmi (ucty, podnajom a pod)? ospravedlnujem sa za naval otazok, ale myslim, ze by mi pomohli rady od skusenejsich .


No u nás je to tak, že bydlím v baráku, který patří naší rodině, máma se odstěhovala s přítelem (dneska už manželem), když mi bylo 18. Takže já bydlím vlastně ve svým, platím jen poplatky. Jenže na druhou stranu se o ten barák musím starat (mj. tam má byt i moje babička), takže taky není o co stát Myslik

Jinak jsem si byla zvyklá vždycky přivydělávat. Asi musí být hrozný platit kromě inkasa ještě nájem (třeba v Praze Confused ), ale než bydlet s mojí mámou (i když je jinak skvělá), tak radši dám všechny peníze do nájmu.
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Tue 23.1.2007 13:23    Post subject: Reply with quote

Jo a studovala jsem asi do 22, pak jsem si školu dodělala při práci.
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Tue 23.1.2007 13:28    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28440

PostPosted: Tue 23.1.2007 14:46    Post subject: Reply with quote

lady-pokud je to ten samy pritel,tak bych sla do garsonky...a presne jak to tu nekdo rikal (nepamatuju si kdo Embarassed ),tak si to zkusit,ze by u tebe cas od casu prespal atd...

my to s pritelem ted taky resime,budem spolu bydlet nejspis uz od rijna a musim rict,ze jsem rada,ze je to velky byt 3+1 Embarassed ,cely zivot ziju v malym byte,pokoj mam se segrou,tak jsem na to zvykla,ale i tak,jsem rada,ze tam je vic mistnosti-uz kvuli uceni apod...my mame naopak,ze kdyz jsme spolu delsi dobu (treba na morave v jejich starym byte),tak nam to klape uplne skvele... Smile takze snad moc hadek nebude,ale kdo vi Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Tue 23.1.2007 19:06    Post subject: Reply with quote

Rokkan wrote:
Jestli je to ten přítel, který se probíral už na starým boardu v souvislosti s kamoškou Dianou, šla bych do garsonky.


Asi tak, no. S tímhle chlapem bych se nikam nestěhovala Shocked

Jinak jak jste mluvily o té ponorce... Bydlela jsem s přítelem rok a půl v jednom pokoji na studentském privátě, de facto taková garsonka. A už bych do toho nešla Confused Prostě potřebuju svoje soukromí. A není to o tom, že bych ho neměla ráda nebo tak, ale o tom, že každý potřebuje čas od času svůj klid. To se na tak malém prostoru prostě zajistit nedá. Jeden se chce učit, druhý má zrovna pauzu, tak by se chtěl dívat na televizi. Samozřejmě, dohodnete se, ustoupíte si, ale prostě je mnohem jednodušší, když můžete zmizet do vedlejšího pokoje. Takže pro příště aspoň 2+kk
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Tue 23.1.2007 19:08    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Tue 23.1.2007 19:59    Post subject: Reply with quote

Ja by som nerozmyslala ani chvilku - do vlastnej garsonky. Citala som o tom priatelovi..ale sama musis vediet, ci sa na to citis.
Avsak ja by som si nedokazala predstavit zit s priatelom v tak malom byte, aj keby som ho mala velmi rada (odmalicka zijem v 5izbovom byte, mam vlastnu izbu a v zivote do nej nikto nechodi, vlastne tu byvame traja, otec stale pozera telku, mama je mimo a brat tu moc ani nezije, nakolko je stale prec a spi tu mozno raz-dva krat do tyzdna, takze mam este aj jeho izbu, obcas aj tu spavam).
Potrebujem proste priestor. Rolling Eyes Obcas byt sama.
A niekedy priam samotu zboznujem. Ticho, klud, tma a vnimas len vlastne myslienky Smile inak som extrovert a strasne ostentativna ako mi bolo povedane Laughing

Kazdopadne, brala by som vlastne byvanie. Aj keby bolo male a bolo by to ohladom financii narocnejsie.
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 23.1.2007 20:21    Post subject: Reply with quote

takže holky myslíte že je lepší ta garsonka, jo? no abych pravdu řekla, říká mi to spousta lidí...ale já se bojím že sama nedam ty poplatky...že je to na mně moc. vemte si 6cca nájem i s energiema, benzín, jídlo, paušál, škola...bože to je tak 10tisíc SadSad

ano je to ten z boardu. ale fakt seká totálně latinu Smile

takže vy myslíte že kdybych s ním tedy chtěla bydlet, je lepší minimálně 2+1?
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Tue 23.1.2007 20:30    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Tue 23.1.2007 22:15    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 20:25; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms