sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
bydlení s klukem-bojím se
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  

co myslíte že mám zvolit?
garsonku a sama
43%
 43%  [ 10 ]
1+1 s přítelem
56%
 56%  [ 13 ]
Total Votes : 23

Author Message
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Mon 22.1.2007 21:53    Post subject: bydlení s klukem-bojím se Reply with quote

ahoj holky, chtěla bych slyšet Váš názor.

s přítelem jsme spolu přes dva roky, sice jsme si udělali pár hloupostí, ale dospěli jsme k názoru, že budeme spolu bydlet. Jenže to není tak jednoduché. já jsem bydlení musela zvolit povinně protože mně máma už dává najevo že sem nepatřím (jsem studentka 21let, 2 ročník VOŠ) a musím si tedy najít podnájem. ale tohle tu nechci rozebírat Smile

Chci se zeptat jestli máte zkušenosti s bydlením s klukem-jestli je to v pohodě nebo ne, protože já mam buď na výběr 1+1 s nim nebo 0+1 sama, co byste zvolily?je fakt že sama se budu muset finančně dost otáčet, ale zase budu sama, nikoho nebudu muset poslouchat co dělat se svými penězi a co si můžu a nemůžu koupit...a k tomu ještě se s přítelem často hodně drsně pohádáme....i když pak je to zas v pohodě, u nás to patří k vztahu. ale prostě se bojim že při bydlení s nim ztratím soukromí...už těď mi celkem omezuje-nelíbí se mu moje práce, říká že bych si neměla kupovat světla na auto ale šetřit na byt...prostě značný omezování...a to já moc nemůžu..co myslíte teda?budu více šťastná sama v garsonce nebo s nim v 1+1?


budu moc ráda za váš názor, i když jasně že si to vyřeším po svým Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Mon 22.1.2007 22:03    Post subject: Re: bydlení s klukem-bojím se Reply with quote

LadyCroft wrote:

budu více šťastná sama v garsonce nebo s nim v 1+1?



jó, troufám si říct, že na to Ti neodpovíme, i kdybychom chtěly.
Já myslím, že zkusit žít s ním bys mohla, to ti hlavu neutrhne. Tedy hlavním problémem by bylo, kdyby se ten byt kupoval. Protože z podnájmu můžeš vypadnou vždycky (*ví o čem mluví, sestra se snad pětkrát stěhovala a problém nikdy nebyl*)
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Mon 22.1.2007 22:24    Post subject: Re: bydlení s klukem-bojím se Reply with quote

nechapu ceho se bojis, pokud spolu jednou chcete zit, tak prece nebudete porad jen randit
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Mon 22.1.2007 22:40    Post subject: Reply with quote

Jestli je to ten přítel, který se probíral už na starým boardu v souvislosti s kamoškou Dianou, šla bych do garsonky.
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19599

PostPosted: Mon 22.1.2007 22:47    Post subject: Reply with quote

NO Lady - pokud by to mělo být tak, že by ti snad měl přítel při společném bydlení říkat co dělat se svými penězi a co si koupit nebo ne, tak bych do toho asi nešla. Jo jasně - v případě, že nemáte na nájem a jídlo a ty si chceš koupit drahé světla do auto bych to pochopila (ale to je věc zdravého rozumu) ale když bude poplacené co být má (pokud to budete mít nějak na díly) tak nevidím jediný důvod k tomu, proč ti měl něco zakazovat.

A jestli máš strach o své soukromí a už teď tě omezuju - já bych si asi našla svoji garsonku.

Taky bydlím s přítelem, ale jako omezování to v žádném případě neberu. A co se peněz týká - on vydělává a já spíš přispívám, ale sem tam si něco koupím. Koulel by očima v případě, že bych si domů přinesla místo večeře popáte v týdnu nové tričko...
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Mon 22.1.2007 22:48    Post subject: Re: bydlení s klukem-bojím se Reply with quote

honey wrote:
*ví o čem mluví, sestra se snad pětkrát stěhovala a problém nikdy nebyl*

jo ja jsem se taky stehovala po podnajmech aspon petkrat a hrozny to bylo pokazde a pri vyhlidce na dalsi stehovani se mi chce zvracet Confused

jinak souhlas s Rokkan. Pokud to je ten stejny clovek, docela by me zajimalo co se stalo, ze ses najednou rozhodla s nim bydlet Shocked
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Mon 22.1.2007 23:06    Post subject: Reply with quote

Tady záleží jak moc jste si blízcí, třeba my jsme spolu skoro 6 let a bydlíme spolu ale nešli jsme do ničeho co bysme nečekali, protože jsme spolu vlastně bydleli o víkendech kdy za mnou jezdil.

Pokud jste si nic takovýho nevyzkoušeli, může tě spoustu věcí zarazit, pokud před sebou máte určitý intimní tajemství ještě, tak to třeba bude nezvyk ale zvyknout se dá.

Hlavně si uvědom že to už bude jiný, žádný rande, uvidí tě pořád jakkoliv. Ale jestli to s ním myslíš dost vážně, šla bych do toho.
Back to top
View user's profile Send private message  
Cassie
serendipity


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5388

PostPosted: Tue 23.1.2007 6:25    Post subject: Reply with quote

Ja bych do toho sla, ted nevim jak to presne vyjadrit, ale jestli s nim chces zustat tak aspon zjistis jestli jste spolu schopny bydlet, odstehovat se muzes vzdycky.
Aspon tak jsem si to rikala ja.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Tue 23.1.2007 9:24    Post subject: Reply with quote

Tak jako jednou spolu stejne budete chtit bydlet, tak se nabizi - proc to nezkusit, ze. Nicmene ja si stejne neumim predstavit, ze bych s nekym prebyvala v 1 + 1, to se mi zda hrozne malo /i kdyz vim, ze ve finale to tak kvuli financim muze dopadnout/
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Tue 23.1.2007 11:59    Post subject: Reply with quote

Rose Madder wrote:
Tak jako jednou spolu stejne budete chtit bydlet, tak se nabizi - proc to nezkusit, ze. Nicmene ja si stejne neumim predstavit, ze bych s nekym prebyvala v 1 + 1, to se mi zda hrozne malo /i kdyz vim, ze ve finale to tak kvuli financim muze dopadnout/

bydleli jsme spolu s pritelem v garsonce, my dva a pes. Ta prostorova tisen byla sice drsna, ale byli jsme tak rok a pul a prezili jsme to a bylo to docela ok. Ted uz bych do mensiho nez 2+ kk nesla, hlavne proto, ze nam pribyli jeste dva kocouri Smile
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Tue 23.1.2007 12:08    Post subject: Reply with quote

Rhi, jako ono se to asi da. Ale vis jak - protiponorkova prevence je zaklad Smile.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
*LEATITIA*
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 7252
Location: USA

PostPosted: Tue 23.1.2007 12:31    Post subject: Reply with quote

Já bych radši bydlela sama, protože já mám taky ráda soukromí a s přítelem se taky někdy dost pohádáme, a pak jsem kolikrát ráda, že jedu domů, a odpočinu si od něj Very Happy Za to, kdybych s ním bydlela v jednom bytečku, tak nevím, já vím, že bych to nedala.
Sestra je klidnější typ, a má i klidného kluka, tak bydlí v garsonce (ale je to opravdu velký pokoj), a jsou spokojení, akorát když třeba potřebuje telefonovat, nebo potřebuje nějaké to soukromí, tak se zavírá v koupelně.. Neutral
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Tue 23.1.2007 12:35    Post subject: Reply with quote

Já bych do toho asi nešla, hlavně pokud se jedná o kluka, kterého jsi na boardu řešila. Respektive já bych do toho určitě nešla, protože jsem příliš samostatný člověk než abych zvládla s někým být v 1+1 Bojik

ale na druhou stranu to můžete zkusit a pak se uvidí.
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Tue 23.1.2007 12:37    Post subject: Reply with quote

ed.
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...


Last edited by Lilith on Tue 23.1.2007 12:40; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19599

PostPosted: Tue 23.1.2007 12:38    Post subject: Reply with quote

O ty hádky podle mě tak ani nejde - my se s přítelem taky porafáme a aspoň se dřív usmíříme, když nejedu domů.

A co myslíte tím, že ztratíte soukromí, nebo máte ráda soukromí - to jako že jste rády sami nebo tak? Já tohle nikdy nepocítila, ale možná je to tím, že i s rodičema jsem bydlela v malém bytě a měla pokoj se sestrou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms