sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Páteř
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lala
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 446

PostPosted: Mon 22.1.2007 6:55    Post subject: Páteř Reply with quote

Holky chci se zeptat. Dnes mně nějak pohled v zrcadle uvízl na zádech a objevila jsem, že mi nad psam(myslím zezadu Very Happy )vylézá a to dost znatelně 5 obratlů. Mám tam i miniaturní modráček. Může na to mít vliv cvičení na břicho(už nějaký ten pátek cvičím) či to, že jsem zhubla. Myslíte, že to s tím, že přestanu cvičit zmizí? Či mám přibrat? Cool Vážně se mi to nelíbí a to nechci vidět to, až si toho všimne přítel Rolling Eyes
_________________
*Jen proto, že tě někdo nemiluje tak, jak bys chtěl, neznamená, že tě nemiluje jak nejvíc umí.*
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 22.1.2007 8:34    Post subject: Reply with quote

hele fakt nevim, neřekla bych, že na to má něco vliv, možná tak držení těla, a pukud tam máš modřinu, muže to být od cvicení, teda ta modřina..
Back to top
View user's profile Send private message  
Q
------------------------------


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 485

PostPosted: Thu 25.1.2007 19:33    Post subject: Reply with quote

mě jich taky pár vylejzá a jeden dost hodně.....ale nikdy jsem nad tim nepřemejšlela...myslim že je to normální, někomu vylejzal klíční kosti a někomu zas obratle Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
sim-karta
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 133

PostPosted: Fri 26.1.2007 1:02    Post subject: Reply with quote

Snad mě Lala neukamenuje, že se jí sem vtírám s dotazem Embarassed Ale potřebovala bych poradit, přijde mi zbytečný kvůli tomu zakládat nové téma a sem, zdá se mi, se můj dotaz hodí asi nejvíc.

Dneska ráno jsem si nějak podivně hnula s krkem. Na pravou stranu se nemůžu ani podívat, nebo tam naklonit hlavu, ptž to pekelně bolí. Nemyslim, že by to bylo nějak strašlivý, že bych potřebovala k doktorce, ale za pár dnů mám mat. ples a nerada bych při šerpování vypadala jak s Downovym syndromem Laughing . Předpokládám, že se to spraví samo, nevíte jak to urychlit? Jestli by třeba pomohlo na to něco namatlat nebo tak?

Díky moc. : )
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucie
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1868

PostPosted: Sat 27.1.2007 3:47    Post subject: Reply with quote

to nevim, ale věděly jste, že má každej nárok dvakrát ročně na masáž??
Back to top
View user's profile Send private message  
Lala
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 446

PostPosted: Sat 27.1.2007 11:37    Post subject: Reply with quote

Lucie wrote:
to nevim, ale věděly jste, že má každej nárok dvakrát ročně na masáž??


Cože??? Shocked Jako zadara?
_________________
*Jen proto, že tě někdo nemiluje tak, jak bys chtěl, neznamená, že tě nemiluje jak nejvíc umí.*
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1677

PostPosted: Sat 27.1.2007 12:11    Post subject: Reply with quote

Tak ten modrák je ztoho cvičení,mám to taky když cvičím na zemi na břicho a proto už cvičím břisní svaly na gymnastickém míči-zpevní ti to zároveň i zadek a všechny břišní svaly najedou.
Jinak páteř mi taky leze ven a je to tím že záda nemám obaléná tukem a ani svalem
Back to top
View user's profile Send private message  
Lala
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 446

PostPosted: Sat 27.1.2007 14:19    Post subject: Reply with quote

Lenka wrote:
Tak ten modrák je ztoho cvičení,mám to taky když cvičím na zemi na břicho a proto už cvičím břisní svaly na gymnastickém míči-zpevní ti to zároveň i zadek a všechny břišní svaly najedou.
Jinak páteř mi taky leze ven a je to tím že záda nemám obaléná tukem a ani svalem


taky uvažuji nad tím, že s tím přestanu. Poradíš nějaký cviky na ten míč?
_________________
*Jen proto, že tě někdo nemiluje tak, jak bys chtěl, neznamená, že tě nemiluje jak nejvíc umí.*
Back to top
View user's profile Send private message  
kyokushi
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1963

PostPosted: Sat 27.1.2007 14:23    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Sat 27.1.2007 14:24    Post subject: Reply with quote

sim-karta Arrow mne se to stalo vcera taky. trochu mi pomohla tepla koupel, jakoby se to tam uvolnilo a pak mamka namazala francovkou ci co to bylo smradlavyho Confused zkus to rozmasirovat a pry je dulezity v tom miste neprochladnout
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1677

PostPosted: Sat 27.1.2007 14:50    Post subject: Reply with quote

Lala wrote:
Lenka wrote:
Tak ten modrák je ztoho cvičení,mám to taky když cvičím na zemi na břicho a proto už cvičím břisní svaly na gymnastickém míči-zpevní ti to zároveň i zadek a všechny břišní svaly najedou.
Jinak páteř mi taky leze ven a je to tím že záda nemám obaléná tukem a ani svalem


taky uvažuji nad tím, že s tím přestanu. Poradíš nějaký cviky na ten míč?


Lehni si na míč zádama a tak aby si měla zadek ve vzduchu,měj ho zarovno s tělem a zpevněný (zatni dírky tak jako by se ti chtělo čůrat i kadit-to zároveň posiluje dolní část břicha),nesmíš se prohýbat.A teď si dej ruce pod hlavu a zvedej se,ale jen do ůrovni lopatek......dál ne,protože pak namáháš páteř a většinou je cvičení kničemu.A správně dýchej (ale teď si nejsem jistá jestli máš jít nahoru s výdechem,nebo nádechem Confused )
Back to top
View user's profile Send private message  
sim-karta
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 133

PostPosted: Sun 28.1.2007 1:48    Post subject: Reply with quote

Choco> To rozmasírování a francovku zkusim, díky. O tom, že mám mít krk v teple, jsem byla informována už taky od mamuš, tak všude chodim s krkem omotaným několika vrstvama šály a pomáhá to.
Back to top
View user's profile Send private message  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Sun 28.1.2007 8:22    Post subject: Reply with quote

sim-karta Arrow zablokovaný krk jsem měla prvně asi před rokem a od té doby se mi to občas stává. Pomáhá mi teplo a fixace, záchranáři byli tak hodní a nechali mi plastový límec, takže se můžu vesele fixovat, když mě to chytne.
S tím rozmasírováním opatrně, měl by to dotyčný umět Exclamation
A to zablokování mělo nějakou příčinu, nebo zničehožnic? (Proč se ptám - mně totiž teprve tehdy zjistili na rentgenu, že mám defektní pátý obratel Confused )
Mně se to poprvé stalo ráno hned po probuzení, chtěla jsem zvednout hlavu, najednou křup a už jsem s ní nehnula ani o milimetr. Příšerně to bolelo a museli jsme volat záchranku. Na neurologii mi na to dali prášky na povolení svalů, ale ty nezabraly. Až jedna dobrá duše ( Love Praise ) mi poradila hmat z reflexní terapie, který mi to za dva dni odblokoval.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lala
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 446

PostPosted: Sun 28.1.2007 14:25    Post subject: Reply with quote

kyokushi
+lenka Arrow Díky Wink
_________________
*Jen proto, že tě někdo nemiluje tak, jak bys chtěl, neznamená, že tě nemiluje jak nejvíc umí.*
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Tue 30.1.2007 9:44    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms