sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Mobilní telefony
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  

Jaký výrobce telefonů je podle vás nejlepší?
Nokia
57%
 57%  [ 100 ]
Sony ericsson
26%
 26%  [ 47 ]
Samsung
12%
 12%  [ 21 ]
Motorola
2%
 2%  [ 4 ]
LG
1%
 1%  [ 2 ]
Benq-Siemens
0%
 0%  [ 1 ]
Total Votes : 175

Author Message
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35468

PostPosted: Wed 13.9.2017 9:48    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18430

PostPosted: Wed 13.9.2017 13:28    Post subject: Reply with quote

Tak mám nakonec Hybrid kryt na tu S8 a zatím fakt super, člověk má alespoň v ruce pocit, že to není jen kousek plastu k ničemu, vypadá solidně. Ještě mám objednané pouzdýrko, abych mohla mobil chránit v kabelce, to jsem nakonec sehnala na fleru, s8 je velká a málokterý univerzální taštičkové pouzdro na něj pasuje.
https://www.czc.cz/spigen-crystal-hybrid-pro-samsung-galaxy-s8-glitter-rose/211672/produkt?gclid=Cj0KCQjwruPNBRCKARIsAEYNXIirKewWLQuU7R0cbRZvFDdK5bBFqi72hBm8pIyVXqdt0kWy7rB1-qYaArEIEALw_wcB

Jinak jsem s tím telefonem zatím maximálně spokojená, moc se nezahřívá, nic se neseká, má spoustu funkcí, až moc. Taková Bixby zatím moc k ničemu není, pro dlouhou chvíli maximálně. Baterka vydrží zhruba stejně jako u normálních telefonů. Líbí se mi, že si člověk může skoro všechno personalizovat, upravit podle přání, například zrychlené vytáčení, režimy focení, kterých je asi milion, například zrychlené natáčení, nebo spešl režim na jídlo Laughing Laughing Přední selfie kamera úžasná, jako zrcátko.
Skvělá je i kapacita vnitřní paměti, takže se fakt člověk nemusí bát, že se mu nějaká appka nevejde, jako jsem to měla u J5, kde 90% paměti zabral operační systém a na appky zbylo asi 1,5 GB z 8. A to se člověk musel rozhodnout, jestli watsapp nebo twitter, jestli linkedin nebo pinterest atd., nešlo mít všechno, ani z té základní nabídky, natožpak nějaké extra hry.
Back to top
View user's profile Send private message  
Effy
young & beautiful


Joined: 16 Jan 2013
Posts: 9629

PostPosted: Wed 13.9.2017 13:55    Post subject: Reply with quote

Super, že jsi spokojená, já jsem z něj nadšená, budu ho mít 5 měsíců (toto letí) a nesekl, neprosekl se ani jednou, přítel má s8+ a taky mu šlape jak hodinky a to tomu mobilu dává docela kotel (hraje hry).
Rozhodně koupě nelituji Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Linda Evangelista
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 20079

PostPosted: Wed 13.9.2017 14:01    Post subject: Reply with quote

Já mám teda telefon podstatně levnější než vy (i když i tak je mnohem dražší než jsem byla ochotná dát) a jsem teda taky maximálně spokojená. Žádný sekání, všechno reaguje rychle, super fotky... Chvilku jsem teda byla zklamaná, protože jsem ho reklamovala, ale to byl zbytečnej krok, závada byla jinde než na telefonu Cool Jen se teď bojím, že až tenhle doslouží (doufám, že to nebude dřív jak za pět let), tak už nebudu ochotná mít něco horšího.
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19584

PostPosted: Wed 13.9.2017 14:12    Post subject: Reply with quote

Linda - pět let u Iphonu? To si myslím nehrozí Smile Ale cajk, podle včerejších zpráv bude SE pořád podporován. Já jsem s telefonem taky spokojená, jediné, co se mi seká je aplikace Vinted - že nejde najet a musím ji "shodit" a pak už jde normálně - to moc nechápu.

Jinak mám taky ještě plast na skle (sklo to nebude, ale bylo to tvrdé) za dolar z Ali a vzadu silikon z Ali Smile a konečně nosím telefon jen tak v kabelce Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Linda Evangelista
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 20079

PostPosted: Wed 13.9.2017 14:15    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18430

PostPosted: Wed 13.9.2017 14:30    Post subject: Reply with quote

Myslím, že ty 4 roky jsou optimální pro změnu telefonu. 5 let už je na hraně, pokud člověk nemá ten telefon fakt jen na volání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tevi.
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 19324
Location: vedle blázince

PostPosted: Wed 13.9.2017 14:50    Post subject: Reply with quote

Linda Evangelista wrote:
já mám na telefonu ochranný sklo, z aliexpressu asi za dolar a půl a k tomu mám silikonovej obal na zadní stranu, .


Přesně já taky. Tvrzený sklo už jsem teda měnila - zachránilo mi displej Cool. A za dvacku? Paráda
_________________

* Žena nepotřebuje toho, kdo nepotřebuje ji.**
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19584

PostPosted: Wed 13.9.2017 15:01    Post subject: Reply with quote

Jako když píšete "sklo" tak fakt myslíte sklo? Já tedy objednávala "glass" ale sklo to není určitě, vždyť je to plast. Nebo jsem to špatně poznala?

A s reklamací - stát se to může vždycky, prostě to může být špatný kus od výroby (vím, že u tebe se to vyřešilo jinak), ale nějak bych s tím extra netrápila. Pokud reklamace proběhne v pohodě...
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18430

PostPosted: Wed 13.9.2017 16:10    Post subject: Reply with quote

to vrzené sklo je opravdu sklo, ale existují i plastová "skla" a folie
Back to top
View user's profile Send private message  
Willow
The mean one.


Joined: 26 Sep 2007
Posts: 6734

PostPosted: Wed 13.9.2017 18:08    Post subject: Reply with quote

Byzzy wrote:
Linda - pět let u Iphonu? To si myslím nehrozí Smile


Proc by ne? Ja mam svou 4S uz pet let a porad funguje. Samozrejme je pomala a baterka vydrzi necely den, ale funguje.
_________________
In the tide of hate
Throw down the counterweight
Tear up that flag and say
You’re worthy of more
Back to top
View user's profile Send private message  
Hyenečka
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 26143

PostPosted: Thu 14.9.2017 6:50    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Linda Evangelista
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 20079

PostPosted: Thu 14.9.2017 6:56    Post subject: Reply with quote

No sklo to asi není, i když to tam píšou. První jsem kupovala normálně v obchodě asi za tři stovky, taky psali, že je to sklo, ale tvářilo se to plastově. A z Ali vypadá úplně stejně, jen je za podstatně míň peněz.

Will, můj přítel teď právě měnil 4S po pěti letech a to jen kvůli tomu, že se mu nechtěly dávat čtyři stovky za opravu toho horního tlačítka a v práci měl nárok na objednání novýho IPhonu. Jinak mu telefon fungoval dobře, jen ho docela často nabíjel. Právě proto doufám, že to tak bude i s tím mým Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19584

PostPosted: Fri 15.9.2017 8:56    Post subject: Reply with quote

Lindo - tak fungovat ti asi bude, ale tak jak píše Willow - je pomalý a baterka - to pro mě není úplně funkční telefon jak bych si představovala, na to jsem spíš narážela.

Mně právě kamarád doporučil to "sklo", že si ho mám vzít z Ali, že je to to stejné, co prodávají za 300 Kč v obchodě Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Willow
The mean one.


Joined: 26 Sep 2007
Posts: 6734

PostPosted: Fri 29.9.2017 20:04    Post subject: Reply with quote

Potřebuju sehnat takovej ten "mobil pro důchodce", musí to umět volat a SMS, jinak tam nic nepotřebuju, ALE musí jít regulovat hlasitost budíku separátně od vyzvánění a případně nastavit melodie buzení.
Tohle na žádným e-shopu v parametrech nepopisujou, tak se ptám tady, kdyby měl třeba někdo zkušenost. Dík Smile
_________________
In the tide of hate
Throw down the counterweight
Tear up that flag and say
You’re worthy of more
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205  Next
Page 201 of 205

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms