sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Tchyne, skorotchyne a jim podobne
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 60, 61, 62  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Sun 21.1.2007 15:53    Post subject: Reply with quote

ja ji mam rada a za spoustu veci ji obdivuju. A na neposlednim miste jsem i dost vdecna.
a pro zasvecene - kafe ani chleba uz nam nenosi Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Sun 21.1.2007 16:53    Post subject: Reply with quote

Já teda teď žádnou nemam. Embarassed Ale maminka mýho ex byla fajn. Někdy mi taky pila krev... Laughing Ale byla a je to super žena!
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Sun 21.1.2007 19:24    Post subject: Reply with quote

tak ja jsem ji ani nepoznala a podle doslechu ani nechci! Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Linda Evangelista
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 20107

PostPosted: Sun 21.1.2007 19:27    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Linda Evangelista on Sun 27.10.2013 20:47; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
*Evianek
Guest





PostPosted: Sun 21.1.2007 19:51    Post subject: Reply with quote

ma me rada, bere me a jsem takovej "vzor", priteluv bracha dvojce si podle ni vybira nevhodny holky, zadna ji neni dobra a me dava za priklad, coz me paradoxne ale irituje, protoze me potom ty holky musej nesnaset!

jedna vec me na ni ale stve...treba dnes: na navsteve u ni jsem se zvedla a sla si udelat kapucino a ona: je tam posledni kapucino, tak ho udelej Mareckovi a my si udelame kafe Shocked no udelala jsem si kapucino a pritel si dal kafe, ale ona se stejne nezmeni, je to prkotina, ale snad me chapete,co mi vadi Confused ma to taky tak, ze se vsechno toci okolo chlapa, mozna proto me ma tak rada, protoze jejimu chlapeckovi delam pomysleni, jenomze nevidi, ze ja pro nej udelam prvni posledni jenom kvuli tomu, ze on totez dela pro me Idea
Back to top
 
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Sun 21.1.2007 21:51    Post subject: Reply with quote

Mati toho mojho je v podstate v pohode, je s nou aj sranda, len jedina vec, ktoru by som jej vytkla, ze svojmu synacikovi az moc posluhuje.Sice je jedinacik, tak asi preto, len sa obavam, aby to pri spolocnom zivote potom neocakaval aj odo mna......co uz, som sebec, ale nie som typ domacej putky.
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Mon 22.1.2007 1:08    Post subject: Reply with quote

moje skorotchyne je v pohode, rozumime si. Akorat ma nekdy az moc akcni nazory a strasne me stve, ze ac ma ridicak, tak neridi protoze se pry boji a tudiz ji porad nekdo vsude vozi. Embarassed nejvic samozrejme pritel
ted uz si na nic hroznyho dalsiho nevzpomenu Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Mon 22.1.2007 9:20    Post subject: Reply with quote

Já mojí skoro tchýni respektuju, nikdy jsme spolu neměly žádný spor. Ale myslím si o ní svoje, často mě štve jak a co říká, ale prostě je to jeho matka, tak to respektuju. Ale vím, že dokáže být dost divná...a trošku se toho děsím. Ale má mě ráda, tak snad na mě bude i nadáile hodná Mr. Green Každopádně mě vždycky štve, jak furt vaří (klidně deset chodů), uklízí a prostě všechno musí mít tip ťop. A kdyby jí přítel řekl, ať mu uvaří slona, tak mu ho fakt půjde někam shánět Rolling Eyes
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Mon 22.1.2007 10:54    Post subject: Reply with quote

Hrozne me sere Evil or Very Mad Za ty dva a pul roku na ni mam averzi Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Zorka
kytky 4, meta: 2550
kytky 4, meta: 2550


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 2416

PostPosted: Mon 22.1.2007 10:56    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Mon 22.1.2007 11:37    Post subject: Reply with quote

Jedna moje skoroextchyne byla fakt drsna...v dobe kdy jsem ji poznala ji bylo asi tak 47, pujcovala si obleceni od svy 15cti lety dcery, hned poprvy kdyz jsme se poznali, tak mi navrhla tykani. Celkem mi vadilo, ze borti tu barieru rodice-deti...obcas jsem si s ni sla sednout na kafco...nejhorsi bylo, ze chtela porad se mnou chodit na diskoteky a ja nevedela, jak se z toho vykroutit...

Za to kamoska to ma naopak...chodi s klukem 2,5 roku a jeho rodice ji vubec nechteji poznat...
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Mon 22.1.2007 11:43    Post subject: Reply with quote

otazka: za predpokladu, ze se svoji tchyni vychazite dobre, mate se vzajemne radi atd., a odjeli byste na nekolik tydnu pryc (jen vy, ditko tchyne zustava doma Wink ), pustili byste ji k sobe do bytu? Kdyz se sama nabidne, ze zalije kytky, utre prach, vyzehli treba co zbylo nevyzehleno? a nez prijedete zpet, tak nakoupi a uvari? Ptam se, protoze moc nevim jak zareagovat, nabidla se mi a chce mi tak pomoct a nechce, aby to delal manzel, ptz ted toho ma v praci moc.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29883

PostPosted: Mon 22.1.2007 11:45    Post subject: Reply with quote

Chocolate Arrow Proč ne? Spíš jestli jemu by to nepřipadalo blbý.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Mon 22.1.2007 11:49    Post subject: Reply with quote

ja myslim, ze asi ne, ptz je momentalne v praci do rana do noci Confused

spis si rikam, aby se mi nenarusilo moje image "dokonale manzelky" Laughing , pro kterou je domacnost malickost. Od zacatku se branim jakekoli pomoci z vnejsku, ale ted by to celkem bodlo Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29883

PostPosted: Mon 22.1.2007 12:01    Post subject: Reply with quote

Tak těžko můžeš dokonale zvládat domácnost ve své nepřítomnosti Laughing
(i když celkově si o té představě dokonalé manželky myslím svoje Confused )

Mně by to spíš přišlo z jeho pohledu takové - chudáček chlapeček, nedokáže se o sebe sám postarat, potřebuje nějakou ženskou... ale jestli jemu to tak nepřijde, tak snad není co řešit Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 60, 61, 62  Next
Page 2 of 62

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms