sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Tchyne, skorotchyne a jim podobne
Goto page 1, 2, 3 ... 60, 61, 62  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sun 21.1.2007 11:24    Post subject: Tchyne, skorotchyne a jim podobne Reply with quote

tak piste Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
broocinka
nevim, fakt nevim.


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 225

PostPosted: Sun 21.1.2007 11:51    Post subject: Reply with quote

Mám ji ráda, co mám víc napsat Smile


Teda pravá máma od přítele je super ženská Jen ho trochu rozmazluje . Jeho nevlastní je taky určitě fajn,¨ale nějak jsme si nesedly. Ona musí mít všechno hrozně akorát a na to já nejsem. Taky bere roli manželky moc vážně ( že ej žena podřízena muži atd).
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sun 21.1.2007 12:17    Post subject: Reply with quote

ja mam rada svoji exskorotchyni, muzu si s ni vykladat jak s kamoskou,
ale je fakt ze za dob meho ex jsem ji teda moc rada nemela Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 21.1.2007 12:23    Post subject: Reply with quote

mě přijde, že všechny maminky od našich chlapečků jsou určitym způsobem pošahaný..
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sun 21.1.2007 12:29    Post subject: Reply with quote

Laughing ......no to je asi fakt, kazdopadne je strasnej ten hyperprotektivni pristup, to jak vidim tak z toho zurim, hlavne pak chlapecek si mysli ze mu to co maminka budu delat i ja
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 21.1.2007 12:31    Post subject: Reply with quote

no takovýho mám doma..
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28433

PostPosted: Sun 21.1.2007 12:32    Post subject: Reply with quote

tak to myslim pritel neceka a hlavne doufa,ze nebudu delat to,co dela jeho maminka Laughing oni maji fajn vztah,ale jeste lepsi bude,az se pritel odstehuje od rodicu Laughing
jinak,ja mam svoji potencialni tchyni docela rada,prijde mi fajn...a ma muj obdiv za to,ze vychovala/vychovava 4 deti,stara se o domacnost a ted jeste dela vysokou skolu Praise
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sun 21.1.2007 12:32    Post subject: Reply with quote

no prave...a jake je pak rozcarovani.....me prijde ze 90% hadek ve vztahu pak prameni prave tady z toho....
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Sun 21.1.2007 12:41    Post subject: Reply with quote

tak já to mám teď takové divné...rodiče mého současného Love jsou divní...nežijou spolu ale nejsou rozvedení, jeho matka byla v léčebně s alkoholem a ještě pořád má problémy se závislostí, otce jsem viděla jednou ale podle toho co říká přítel je to člověk který si není schopný dát život do pořádku a chový se jak děcko... Sad

hrozně mě překvapilo že jeho máti se o mě vůbec nezajímá, prohodila jsem s ní za celou dobu pár vět a to s ním jsem půl roku a jezdím k němu domů často...prostě ji vůbec nezajímá, s kým její syn chodí nebo kdo jí to přespává v bytě... Confused

není mi moc jasné že takoví pro mě divní lidi zplodili tak milého hodného a inteligentního člověka jako je přítel...a poslední dobou, když ho poznávám víc a víc tak je začínám nesnášet za to jak ho tím svým divným vztahem, chlastem a tak poznamenali a ublížili mu... Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 21.1.2007 12:55    Post subject: Reply with quote

jako mě přijdou rodiče toho mýho taky divný.. naši jsou takový akční, společenský pařící typy..člověk skoro nepozná ten generační rozdíl..
Jeho rodiče jsou takový uhlazení, přísně platí pravidlo že ženské práce jsou ženské práce..až mi to vadí..Jeho maminka má něco se srdíčkem, je v invalidnim důchodu, takže je pořád doma a neustále sleduje televizi, zná všechny serialy.. když tam přijdu pokaždý si stěžuje co všechno jí bolí a jak už nemuže ani stát a tak.. pak se mě zeptá jestli nechci něco k jídlu, tak radši řeknu ne, aby u toho chudinka neumřela..
Sama nevim jaký to je být takhle nemocnej, možná je to ode mě bezohledný a sobecký, ale myslim si, že se ve svý nemoci až moc vyžívá.. znám spoustu lidí, nebo jsem znala i s rakovinou a tak,ale nikdo z nich se takhle nelitoval a rozhodně takhle nečekal až umře..
Štve to celou rodinu, ale nikdo jí nic neřekne, přítel mi řekl, že jestli jsem si nevšimla, tak to její skuhrání všichni ignorujou..
A jeho táta.. férovej chlap, je fajn, akorát je na něm vidět jak ho zmáhá a trápí nemoc jeho manželky..jezdí za švagrovou (manželka jeho mrtvýho bráchy), která je super akční, milá a krásná i ve svým věku..no rozhodně má jeho táta zajímavý osud..
Ale porád jsou milionkrát lepší než rodiče mýho ex..
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Sun 21.1.2007 13:04    Post subject: Reply with quote

Priateľovu maminku mám veľmi rada, je úplne perfektná Smile . Býva síce v Budapešti (ale pochádza z Prahy), kam sa druhýkrát vydala, ale vždy sa veľmi teším, keď ju ideme s priateľom pozrieť. Tykáme si, píšeme si sms-ky (priateľ už občas trochu žiarli, lebo ja si s ňou pomaly píšem viac ako on Laughing ).. a vždy mi vie zdvihnúť náladu. Je veľmi empatická, zaujíma sa o mňa aj o moju rodinu, o moje problémy... a super sa to počúva, keď mi hovorí: "joooj, ty moje zlatíčko..." Smile .. No proste neviem komu (alebo čomu) mám vďačiť za to, že budem mať (teda dúfam) takú dobrú svokru... Love

Priateľova nevlastná mama je tiež v pohode, ale je úplne iná ako jeho maminka. Zdá sa mi byť dosť egocentrická a občas trochu falošná, ale beriem ju s rezervou. Zatiaľ som s ňou problémy nemala, ale náš vzťah je.. hm.. povedzme neutrálny.
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
ariely
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 6360

PostPosted: Sun 21.1.2007 14:38    Post subject: Reply with quote

[quote="Geike"]

hrozně mě překvapilo že jeho máti se o mě vůbec nezajímá, prohodila jsem s ní za celou dobu pár vět a to s ním jsem půl roku a jezdím k němu domů často...prostě ji vůbec nezajímá, s kým její syn chodí nebo kdo jí to přespává v bytě... Confused

Mám úplně stejný pocity. To jsem ráda, že nejsem sama Smile U nás doma bylo velký představování, naši ho mají rádi, normálně se s ním pořád baví, berou ho skoro jako člena rodiny Very Happy
Jeho matka se mnou nikdy neprohodila ani slovo, když jsem u nich, ani se na mě nepodívá, někdy mě sotva pozdraví Confused Jeho tatík bydlí jinde, ten je fajn, ale viděla jsem ho jen jednou.
Ještě tam s nima bydlí jeho babička, která je taky šílená a jeho bratr je hroznej kretén, kterej mě nesnáší. No...bezva rodinka Confused
Taky nechápu, jak může patřit do takovýhle rodiny, když je úplně jinej než oni.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sun 21.1.2007 15:01    Post subject: Reply with quote

hope wrote:
mě přijde, že všechny maminky od našich chlapečků jsou určitym způsobem pošahaný..


No, asi tak jsou my všichni Cool
Každý z nás má nějakou tu "úchylku" a bylo by naivní si myslet, že rodiče budou jiní jenom proto, že jsou rodiči Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Sun 21.1.2007 15:10    Post subject: Reply with quote

ariely wrote:

Mám úplně stejný pocity. To jsem ráda, že nejsem sama Smile U nás doma bylo velký představování, naši ho mají rádi, normálně se s ním pořád baví, berou ho skoro jako člena rodiny Very Happy
Jeho matka se mnou nikdy neprohodila ani slovo, když jsem u nich, ani se na mě nepodívá, někdy mě sotva pozdraví Confused Jeho tatík bydlí jinde, ten je fajn, ale viděla jsem ho jen jednou.
Ještě tam s nima bydlí jeho babička, která je taky šílená a jeho bratr je hroznej kretén, kterej mě nesnáší. No...bezva rodinka Confused



Taky nechápu, jak může patřit do takovýhle rodiny, když je úplně jinej než oni.


jo...já se třeba celkem bojím, aby v něm nebyly nějaké skryté geny... Confused připadá mi z jejich rodiny nejchytřejší a taky že asi je, tak doufám že po nějaké době nezístím opak...ale snad ne, no...taky jsem zvyklá od našich že se zajímají, ptají, baví se...taťka by asi nepřežil kdyby u nás spal někdo o kom stěží ví jak se jmenuje... Laughing

když on je strašné zlatíčko a hrozně se o svoje rodiče stará, dává jim peníze, zařizuje věci... Sad přitom je mu teprv 23, a místo aby se rodiče starali trochu o něj tak on se stará o ně...tak nějak nenápadně se mu snažím naznačit že na některé věci by se měl vykašlat, ať si to vyřeší sami...doufám že se brzo odstěhuje...možná jsem hnusná, ale byla bych nejradši kdyby s nima měl co nejméně společného...vím, je to jeho rodina, a já ze svého idylického rodinného prostředí tomu asi nemůžu úplně rozumět... Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Meesha
:-)


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 949

PostPosted: Sun 21.1.2007 15:17    Post subject: Reply with quote

Má skorotchýně je šílená. Nejen, že je dost jednoduchá, ale neshodnu se s ní v ničem. Myslí jen na sebe, je přehnaně hysterická a neschopná. O ženách si myslí, že jsou podřízené muži a nemají chodit do práce, ale akorát tak držet hubu a krok Mad
Vážně je mi to líto, ráda bych měla správnou "druhou mamku", ale co no, ona se mnou taky není spokojená, tak jsme si kvit Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 60, 61, 62  Next
Page 1 of 62

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms