sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Koronavirová apokalypsa a všechno kolem
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 250, 251, 252  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Tue 21.4.2020 10:11    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14088

PostPosted: Tue 21.4.2020 10:22    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:

No právě. Jako nošení roušek venku je to poslední, co by s tím nějak výrazně zahýbalo, jen je to odraz stejného přístupu "mám to v ***"


Právě to mi nepřijde. Ale tak prostě beru to podle sebe, že pravidla dodržuju, ale ano, když jdu s dětmi ven, tak si občas dáme zmrzlinu. Nebo jsme si dali venku džus. Tak mě pak prostě fakt točí číst nějaký pohoršený komentáře, jak jsou lidi hrozně hrozný a nezodpovědný, že si daj venku pivo.

Nehledě na to, že asi žiju v jinym světě nebo svět vnímám jinak, ale nikde nic hroznýho a ohrožujícího nevidim. Ale asi je to o přástupu k životu obecně, protože když potkám člověka bez roušky, tak nezačnu láteřit, jakej je to děsnej sobec. Mohl mít milion důvodů.

Geike, tak projít se po frekventovaný cyklostezce bych nešla ani za normálního stavu. A ten zbytek ani nekomentuju fakt.
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Tue 21.4.2020 10:25    Post subject: Reply with quote

No jenze to je porad to stejny dokola - je dat si pivo a dat si pivo a bohuzel plno lidi to neni schopno rozlisit

Taky jsme si ted s L v nedeli davaly venku zmrzlinu a kafe - koupila jsem to a sly jsme o kus dal od lidi a ona si to tam jedla a ja popijela kavu a prijde mi to ok Smile
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43101

PostPosted: Tue 21.4.2020 10:29    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14088

PostPosted: Tue 21.4.2020 10:34    Post subject: Reply with quote

Peci, mně to jako blbost nepřijde. Ale víc nechápu, proč lidi chodí na ty frekventovaný místa a pak se pohoršujou, že tam jsou lidi. Laughing

Taky jdu s dětma na hřiště, ale když tam je minimum lidí. Když je to fakt malý hřiště, tak když tam nikdo neni. Když se tam těch lidí nakupí víc, což se mi teda stalo včera poprvé, tak prostě odcházim.
Back to top
View user's profile Send private message  
spanish.eyes
vi, ale nedba


Joined: 20 Nov 2007
Posts: 37798
Location: Praha

PostPosted: Tue 21.4.2020 10:40    Post subject: Reply with quote

No presne! Kdyz uz tam jdu ve frekventovany cas (kdykoliv pred sedmou, vikendy kdykoliv za svetla), tak proste s tema lidma pocitam a nepohorsuju se. Treba moje bezecke trasy vzdy obsahuji frekventovany i klidny mista. Nejvic chodim hodne pozde vecer ale proste taky ne vzdycky. No a taky je ted mnohem tezsi ty klidny mista a trasy hledat kdyz ven na prochazky a spol chodi VSICHNI, protoze nic jinyho delat nesmi. Mne samozrejme taky vyrazne vic vyhovuje, kdyz je pulka z tech lidi v nakupaku a na detskych hristich jako jsem zvykla z nenouzovyho stavu Smile
_________________
She's a rainbow and she loves the peaceful life
A change of heart comes slow..
*
Je třeba žít, je třeba milovat, je třeba tvořit
(JK)
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43101

PostPosted: Tue 21.4.2020 11:21    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Franchise
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 24 Aug 2008
Posts: 8382

PostPosted: Tue 21.4.2020 13:08    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Zítřek Ti nikdo neslíbil ...
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43101

PostPosted: Tue 21.4.2020 13:13    Post subject: Reply with quote

Tak aj si taky musela najit jiny les na behani, ten co byl uplne kousicek je ted zasypany a to jsem byla zvykla tak i ve "spicce" potkat max do tri lidi...no ale jak rikam, chapu ze ne VSICHNI maji moznost odjet nekde bokem v idelani casy, ale ikdyby se 50% tech lidi zamyslelo tak by to stacilo - a neverim ze 100% tech lidi na tehle mistech nema tu moznost se nekde sebrat a dojet si bokem...dyt to pisu. dokonce myslim hned dvakrat.
Back to top
View user's profile Send private message  
Franchise
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 24 Aug 2008
Posts: 8382

PostPosted: Tue 21.4.2020 13:16    Post subject: Reply with quote

Chápu...jen jsem napsala svůj názor. A vůbec, nejlepší by bylo kdyby se v dohledný době neoteplovalo. Laughing Nebo ať otevřou obchoďáky, kam stejně nechodím a budu na stezce zase sama. Laughing
_________________
Zítřek Ti nikdo neslíbil ...
Back to top
View user's profile Send private message  
Hyenečka
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 26214

PostPosted: Tue 21.4.2020 13:20    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Člověk
jsem duhová víla


Joined: 10 Jan 2010
Posts: 13693

PostPosted: Tue 21.4.2020 13:29    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
* Peace * Authenticity *Gratitude * Nonviolence * Honesty * Kindfulness *

** every action you take is a vote for the type of person you wish to become.
make peace, be kind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Člověk
jsem duhová víla


Joined: 10 Jan 2010
Posts: 13693

PostPosted: Tue 21.4.2020 13:34    Post subject: Reply with quote

a před měsícem mi zubař nechtěl povolit ochranný štít, který jsem si pořídila (já ho teda při práci používám, ani jsem se ho na jeho názor neptala a vždycky si ho nasadím, když máme vrtat Laughing ) a včera zubařka/jeho manželka/ přišla a donesla další dva úplně stejné štíty z Bunnings (to je něco jako OBI, obchod pro kutily). tak to mě pobavilo Laughing
_________________
* Peace * Authenticity *Gratitude * Nonviolence * Honesty * Kindfulness *

** every action you take is a vote for the type of person you wish to become.
make peace, be kind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18434

PostPosted: Tue 21.4.2020 13:39    Post subject: Reply with quote

Ja byla o vikendu behat nejak odpoledne u nas v lese a teda priste si to rozmyslim. Sla jsem s tim, ze si v lese sundam rousku a bude pohoda. Jenze tam byly sileny davy. Prochazky, rodiny s detmi, dalsi bezci, cyklisti. I ve vsedni den rano kolem 8 je tam docela plno.
Takze proste kdyz behat, tak vybiham v 7 rano. Dneska jsem byla v 7:30 ve venkovnim gymu jeste s nejakou pani, ale byly jsme tam dve, tak jsme si nijak neprekazely. Halt si proste privstat.
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14088

PostPosted: Tue 21.4.2020 13:52    Post subject: Reply with quote

Hyenečko, tohle já třeba vnímám jako docela problém a přišlo by mi v tuhle chvíli smysluplný otevřít zahrádky za dodržení nějakých přísných podmínek jako neshlukování, omezení počtu míst, rozestupy a tak. A s tim samozřejmě používat normální nádobí a otevřít záchody, protože by mi to ve finále přišlo mnohem lepší a hygieničtější než tenhle stav.

Jak otevřeli ty venkovní sportoviště, tak jsme šli za poměrně nekřesťanský prachy hrát nějakej fotbalgolf s dětma. Za ty peníze sportoviště prázdný. Ovšem poměrně mě naštvalo, že jsme pak museli odejít dřív, protože záchody jako údajně otevřený mít nemohli a mně teda přišlo trapný jim tam čurat někde za bukem.
A teď jsme byli ve Veltrusech - park otevřenej, lidí dost a záchody samozřejmě zavřený. Já úplně nechápu, co se jako předpokládá, že ty lidi budou dělat? V restauraci jsem teda pochopila, že na záchod snad lidi na požádání pouštěli. Jinak ale bylo otevřený okýnko a stejně tam jsou okolo lavice, lidi seděli na zemi, v dostatečných rozestupech teda (i když předpokládám, že pro řadu lidí by to bylo pobuřující chování), ale prostě v podstatě to byla normální venkovní zahrádka, akorát jsi všechno dostala do plastikovýho nádobí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 250, 251, 252  Next
Page 86 of 252

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms