sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Nestvůry pijící nám krev...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16, 17, 18  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Mon 22.1.2007 19:19    Post subject: Reply with quote

hope wrote:
ježiši s čim jste to chodili?


Jo, tak tuhle otázku si poslední dobou kladu velmi často... Laughing
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9460

PostPosted: Tue 23.1.2007 9:48    Post subject: Reply with quote

Mě pila a zase pije krev jedna neskutečná kráva. Když jsem chodila s Matesem, balila ho a flirtovala s ním před mýma očima. Je to taková trapná protivná holka typu "hahaha hihihi". Hihňá se a dělá na kluky oči a oni jí to prostě žerou. Ani není extra hezká. Mates se do ní tenkrát nějak asi zamiloval a asi by jí chtěl dodnes, kdyby se nevyspala s jeho kamarádem a bůhví co ještě. Ona vždycky věděla že jí má rád a tak toho náležitě využívala. A se mnou se ke všemu ještě chtěla kamarádit Bicovnik Kdybyste jí viděli nebo slyšeli. To se nedá. To se buď musim smát nebo se ve mě vaří krev Evil or Very Mad Vypadá to že se s Matesem zas dáme dohromady, ale nestrpim aby se ti dva spolu dál bavili kdyby to takhle bylo. On jí naštěstí už docela prokouknul a tak počítá s tím že to kamarádění přestane, když on bude mít holku. Taky co mu zbyde. Jestli o mě fakt stojí, tak já to jejich kamarádství fakt trpět nebudu. S ní ne.
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Tue 23.1.2007 9:50    Post subject: Reply with quote

me se libi jak tady ty afektovany balici typy zenskych delaji oci a napadne se smejou, a vsechny zensky v mistnosti okamzite vi ze je to krava, ale chlap ten nevidi nikdy nic Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9460

PostPosted: Tue 23.1.2007 9:53    Post subject: Reply with quote

ephelides wrote:
me se libi jak tady ty afektovany balici typy zenskych delaji oci a napadne se smejou, a vsechny zensky v mistnosti okamzite vi ze je to krava, ale chlap ten nevidi nikdy nic Laughing


No to je naprosto přesný. Kráva, kráva, kráva. Kopla bych jí do toho jeího hnusnýho uhihňanýho ksichtu Bicovnik Mě jsou lidi většinou buď jedno, nebo je mám ráda, ale tohle je fakt jedinej člověk kterýho ze srdce nenávidim. Ať si už najde chlapa a nechá ty ostatní napokoji Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Tue 23.1.2007 14:26    Post subject: Reply with quote

ephelides wrote:
me se libi jak tady ty afektovany balici typy zenskych delaji oci a napadne se smejou, a vsechny zensky v mistnosti okamzite vi ze je to krava, ale chlap ten nevidi nikdy nic Laughing


Nastesti vzdycky nepadnou stejne, vsechny zensky od sebe tim odezene a chlapy to casem prestane bavit.....a pak aby zmenila pusobiste, protoze v tom puvodnim uz si ani nevrzne Wink
Back to top
 
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9460

PostPosted: Tue 23.1.2007 14:58    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
ephelides wrote:
me se libi jak tady ty afektovany balici typy zenskych delaji oci a napadne se smejou, a vsechny zensky v mistnosti okamzite vi ze je to krava, ale chlap ten nevidi nikdy nic Laughing


Nastesti vzdycky nepadnou stejne, vsechny zensky od sebe tim odezene a chlapy to casem prestane bavit.....a pak aby zmenila pusobiste, protoze v tom puvodnim uz si ani nevrzne Wink


No, to by ses divil/a. Ta o kterej jsem psala se těší zájmu kluků z jednoho okruhu už tak rok a ani jeden jí ještě nezavrhnul. Chtěla bych aby ta chvíle přišla co nejdřív. Ke všemu jsem jí teď potkala v autobuse Evil or Very Mad ó, ja byla milá Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9782

PostPosted: Tue 23.1.2007 16:04    Post subject: Reply with quote

ephelides wrote:
me se libi jak tady ty afektovany balici typy zenskych delaji oci a napadne se smejou, a vsechny zensky v mistnosti okamzite vi ze je to krava, ale chlap ten nevidi nikdy nic :lol:

Ono to nemusí být balící, znal jsem holku co se smála když byla nervózní nebo nevěděla co říct.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 23.1.2007 16:44    Post subject: Reply with quote

jsem to asi nepochopila..
Back to top
View user's profile Send private message  
JÁjenJÁ
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7327
Location: doma :)

PostPosted: Wed 24.1.2007 13:51    Post subject: Reply with quote

Mě momentálně pije krev moje matka. Vypisovat čím, to bych tady mohla rovnou napsat knížku.
čím dál víc cítím , že doma je pro mě nezdravý prostředí.
nejhorší je, že mi to skoro nikdo nevěří, že by moje matka byla až takový magor.
_________________
Sebeláska je jediná láska, která trvá navěky

O. Wilde
Back to top
View user's profile Send private message  
Meesha
:-)


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 949

PostPosted: Fri 26.1.2007 18:09    Post subject: Reply with quote

JÁjenJÁ wrote:
nejhorší je, že mi to skoro nikdo nevěří, že by moje matka byla až takový magor.

To je fakt, protože čím víc má člověk, co tě sere, špatných vlastností, tím míň ti to lidi věří Confused když někomu řeknu o mé skorotchýni, co zas vyvedla, tak mi to nikdo už nevěří Cvoknik
Back to top
View user's profile Send private message  
JÁjenJÁ
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7327
Location: doma :)

PostPosted: Fri 26.1.2007 20:41    Post subject: Reply with quote

Meesha wrote:
JÁjenJÁ wrote:
nejhorší je, že mi to skoro nikdo nevěří, že by moje matka byla až takový magor.

To je fakt, protože čím víc má člověk, co tě sere, špatných vlastností, tím míň ti to lidi věří Confused když někomu řeknu o mé skorotchýni, co zas vyvedla, tak mi to nikdo už nevěří Cvoknik

jj pravda. snažím si moc neztěžovat pak to vypadá, že jsem už zaujatá a přikresluju si, ale někdy to jinak nejde.
_________________
Sebeláska je jediná láska, která trvá navěky

O. Wilde
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Fri 26.1.2007 20:59    Post subject: Reply with quote

Mě neuvěřitelně vytáčí sestra mého přítele Bicovnik To co vyvádí a jak se k mně chová nemá obdoby Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Larra
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 24 Feb 2007
Posts: 170

PostPosted: Sat 24.2.2007 1:54    Post subject: Reply with quote

Tak mě dost vytáčí můj ex, i když už s ním nejsem, díky bohu, v kontaktu. Nebo se to možná nedá nazvat, že mě vytáčí ale já si sama strašně nadávám za to, že jsem strávila 2 roky s chlapem, kterej mě ponižoval, ubližoval mi, lhal mi, ztrapňoval mě atd. Neříkám, že měl jen špatný vlastnosti, to ne, ale hodně jsem se s ním natrápila. A všechno mi to zpětně dochází až teď, co mám "nového" přítele (jsme spolu půl roku) a vidím, jak se ke mně chová on. Po pravdě se stydím sama za sebe, že jsem byla tak blbá a nechala se sebou tak dlouhou dobu mávat. Díky bohu, že už ho nepotkávám a doufám, že to tak zůstane!!!!

Jinak zdravím všechny skoro po roce Wink !
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sat 24.2.2007 10:04    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 25.5.2008 13:14; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Sat 24.2.2007 10:23    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by strawberry on Thu 13.3.2008 19:37; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16, 17, 18  Next
Page 4 of 18

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms