sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Nestvůry pijící nám krev...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Příšera
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 979

PostPosted: Sun 21.1.2007 14:47    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
_________________
Kolik roků zabere bolest...
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sun 21.1.2007 15:24    Post subject: Reply with quote

Já mám taky svého bývalého ráda Smile Nerozešli jsme se ve zlém. Před časem jsem ho po dlouhé době potkala, a úplně se mi podlomily kolena Embarassed

Nejtrapnějsí mi přišel můj úplně první kluk, se kterým jsem byla sotva dva měsíce. Ještě po třech letech jsem se od různých lidí doslýchala podrobnosti z našeho "vztahu" (kterých rozhodně nebylo mnoho, fakt jsme spolu byli krátce), a taky hlášky typu, že jsem byla jeho "první dlouhodobý vztah" Shocked Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Sun 21.1.2007 15:41    Post subject: Reply with quote

ex mi krev nepije, vychazime spolu fajn

jedinej clovek na svete, ktery m pije krev, je byvala spoluzacka. Je to zajimavy, bud mam lidi rada a nebo jsou mi jedno, ale tuhle xxx fakt nemuzu a myslim, ze je to vzajemny. akorat s tim rozdilem, ze ja nebudu jeji jedinej pripad Mr. Green

zpusobila mi hodne zleho, na gymplu hlavne ze zavisti (k cemuz se sama v opilosti priznala), na VS to tak nejak pokracovalo. Myslela jsem si, ze spolu se statnicema se te potvory zbavim, ale opak je pravdou. Obcas mi napise mail, ze ktereho mam tyden spatny spani.

Ale je to fakt jedinej clovek, jinak jsem schopna s kymkoli vicemene vyjit.
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Sun 21.1.2007 16:47    Post subject: Reply with quote

Cool
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP



Last edited by Johanka on Sun 25.3.2007 19:34; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Cavendish
mňau


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 11164
Location: všude a nikde

PostPosted: Sun 21.1.2007 18:46    Post subject: Reply with quote

Momentálně mi pije krev můj ehm přítel Evil or Very Mad Evil or Very Mad
_________________
Jednou jsem si v tichu řekl, že my spolu dožijem.
Jedna cesta do posledních tonů requiem.
Láska je proměnlivá, chcem ji pevnou jako kámen.
Dej mi ruku, povedu tě, pak se vystřídáme.
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28436

PostPosted: Sun 21.1.2007 18:48    Post subject: Reply with quote

tak mne jsou moji ex naprosto ukradeni Laughing ale je fakt,ze kdybychom se obzvlaste s tim jednim ex nejak casteji vidali,tak by mi lezl uplne neuveritelne na nervy...doted nechapu,proc jsem s nim chodila Shocked
nastesti zadny ex meho pritele neznam,takze s tim problem neni...akorat jedna mu cas od casu napises smsku...prijde mi jak naprosta blbena Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Sun 21.1.2007 18:51    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by strawberry on Thu 13.3.2008 19:16; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Blondie 007
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 144

PostPosted: Sun 21.1.2007 20:02    Post subject: Reply with quote

E.x.i.l.i.a wrote:
Ptal se mě kde jsem, co dělám takže jsem mu řekla pravdu, že jsem s přítelem a on se začal úplně smát:Ó, ty máš přítele? ( Rolling Eyes)

To fakt nechapu, co mu na tom prislo vtipnyho. Si spis myslim, ze se tim jen snazil nedat najevo, jak moc ho to žere.
Back to top
View user's profile Send private message  
evianek
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11252

PostPosted: Sun 21.1.2007 20:15    Post subject: Reply with quote

odmazano na prani. --che
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Sun 21.1.2007 20:23    Post subject: Reply with quote

kostra wrote:
jeden muj byvaly nejenze po rozchodu samozrejme rozhlasil, ze poslal k vode on me ( ha ha). ale zaroven take s nepredstavitelnou radosti vypustil do eteru velice pikantni vymysly z naseho intimniho zivota. a to "vymysly" je v tom to klicove. vubec se neostychal barvite popisovat...no ja to ani nemuzu rict. ale vyvratte to lidem, se kterymi do tak blizkeho kontaktu neprijdete, ze.


Toto som zažila aj ja s mojim prvým priateľom Rolling Eyes .. Holt si potreboval trochu zvýšiť sebavedomie alebo čo (pretože som ho poslala k vode ja) a myslel si, že keď ľuďom zo svojho okolia porozpráva vymyslené historky z nášho vzťahu, tak bude hrdina.. ha-ha-ha... Chudák chalan, trochu si neuvedomil, ako sa vlastne sám strápnil... Rolling Eyes
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Blondie 007
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 144

PostPosted: Sun 21.1.2007 22:29    Post subject: Reply with quote

evianek wrote:
ale jeho predminula byvala mi ani neodpovi na pozdrav a vyhyba se mi pohledem, kdyz nas potka, tak se zahadnym usmevem pozdravi jenom jeho..a ta preziravost me fakt s..e at se snazim sebevic si to nepripoustet


Kamoska mela stejny problem s ex svyho pritele. Proste ji naprosto ignoruje a na nej se desne usmiva. Kamoska se jednou i snazila zapojit do hovoru a ona ji uplne ignorovala. Stezovala si mi a pak jsme to nejak probirali vsichni tri ( tedy ja, moje kamoska a jeji pritel). Samozrejme, ze jeji pritel to jako klasickej chlap vubec nechape a tvrdi, ze ji krivdime.

Proste je videt, ze ty holky se s tim nevyrovnaly.. jinak by se takhle nechovaly..
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Mon 22.1.2007 8:59    Post subject: Reply with quote

To jeden můj ex mě neustále vychvaloval, že je rád, že nejsem zrovna vychrtla a pak jednou stál nahej, hladil si pivní břicho a pronesl:"Mohla bys trochu zhubnout" ironií zrovna bylo, že v tý době jsem měla zdravotní problémy a zhubla jsem asi tak 5 kilo...

A dál mě fakt dokáže vytočit jedna čísnice v mojí oblíbený hospůdce, chodím tam čsto, takže mě moc dobře zná, vždycky tam jdu s nějakým kámošem a ona mě úplně vytáčí tím, že si mě vůbec nevšímá. Když vidí, že má dopito kámoš, tak hned utíká, co si ještě dá a když vidí, že mám dopito já, tak to úplně přehlíží...donedávno jsem nevěděla, čím to je...teď už to vím, je to nynější přítelkyně mýho dávnýho ex, kterýho údajně všude pomlouvám jen kvůli tomu, že se se mnou rozešel...až na to, že já se rozešla s ním...
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Mon 22.1.2007 9:07    Post subject: Reply with quote

Nereide wrote:
To jeden můj ex mě neustále vychvaloval, že je rád, že nejsem zrovna vychrtla a pak jednou stál nahej, hladil si pivní břicho a pronesl:"Mohla bys trochu zhubnout"


Laughing Laughing Laughing
jo to je presne to ze proste vetsina chlapu nema zadnou sebereflexi
Back to top
View user's profile Send private message  
Blondie 007
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 144

PostPosted: Mon 22.1.2007 16:25    Post subject: Reply with quote

Abych se priznala, tak jeden muj ex me taky neustale predhazoval, jak bych mela zhubnout. V ty dobe jsem pri svych 169cm vazila 50kg a rozhodne na me nebylo co hubnout. Sebe vzdycky predhazoval jako vzor dokonaleho muze, pritom do nej ml vzhledem i povahou ( tou obzvlast) hodne daleko.
Jako je jasny, ze pritel muze obcas jemne naznacit, co by slo treba vylepsit... Ale mel by te mit rad takovou, jaka jsi. Jinak je to sebestredny hovado... ( ten muj ex teda byl urcite).
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 22.1.2007 19:01    Post subject: Reply with quote

ježiši s čim jste to chodili?
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Next
Page 3 of 18

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms