sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Nestvůry pijící nám krev...
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 21.1.2007 12:59    Post subject: Reply with quote

ephelides wrote:
jo a vrcholem bylo, kdyz muj ex pronesl, ze i salat je u jeho maminky krupavejsi nez u jeho soucasne zeny Laughing Laughing
Laughing Laughing
tak to zase ten muj je myslim slušně vychovanej..a jeho maminka naštěstí nevaří moc dobře..
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Sun 21.1.2007 13:14    Post subject: Reply with quote

Momentálne ma neirituje nikto, hoci pred častom ma tak trochu iritoval môj ex. Povedzme, že ja som bola príčinou nášho rozchodu pred 2,5 rokmi, ale aj po tom rozchode sme boli v kontakte a všetko bolo ok. Potom začal chodiť s mojou susedou, nasťahoval sa k nej (áno, do nášho schodišťa Rolling Eyes ) a už 2 roky u nej býva. A odvtedy sa zmenil na nepoznanie. Ostal z neho náfuka No. 1. Ani sa na mňa nepozrie, keď sa aj náhodou stretneme, dobre že ma nezabije pohľadom Rolling Eyes .. Fakt neviem, čo sa mu v tej jeho hlave pomotalo.. Ale je to jeho vec. Len sa občas zamyslím nad tým, ako môže rýchlo láska prerásť do nenávisti... Rolling Eyes

Pred istým časom som riešila podobnú záležiťosť, ako Loth Arrow to s tým "ach, ty si taký úžasný".. Rolling Eyes , s priateľovou bývalkou. Písala som už o tom aj na bývalom boarde, stačil mi jeden deň strávený s ňou a priateľom v trojici a myslela som, že ju dorazím Vzteklik ... Tiež to bolo samé "jeee, ty si to tak úžasne vymyslel na tej chate.. jeeeej, máš to tu perfektne spravené.. jeeej, si fakt šikovný...".... Našťastie je to už za nami, ale vtedy som fakt zúrila Laughing .

Btw, Johanka Arrow ja teda neviem, ale keby mi môj ex spravil to, čo tebe (to s tými jeho trápnymi hláškami), už by som ho k sebe viac nepozývala...
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Příšera
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 979

PostPosted: Sun 21.1.2007 13:28    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
_________________
Kolik roků zabere bolest...


Last edited by Příšera on Sun 21.1.2007 15:14; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Berus
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1650

PostPosted: Sun 21.1.2007 13:31    Post subject: Reply with quote

Cantarella wrote:
Jinak, taky, kdo mě deptá je jedna velká fanynka A., pro kterou je on "životní láska" a pořád ho nahání a píše mu dlouhatánské sms. Původně mi ji bylo líto, on se k ní chová dost dvousečně, ale je jí 14 a to velký melodrama mi už leze krkem. Mám chuť s ní zatřást a zařvat na ní: "Jdi s tou Venezuelou do prdele, kdo si myslíš, že Ti to žere? Jen proto, že je pěknej a líbí se Ti, si nenamlouvej, bůhvíjaká to není láska."

Ehm, původně jsem to sem psát nechtěla, ale ta přítelova ex, co mě tak irituje, je něco takového v bledě modrým. Kromě sms teda ještě neustále telefonuje nebo aspoň prozvání, píše na icq a mailuje.
Jenže ten můj jí neumí odpálkovat, v tom je ten problém. Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
Příšera
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 979

PostPosted: Sun 21.1.2007 13:36    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
_________________
Kolik roků zabere bolest...


Last edited by Příšera on Sun 21.1.2007 15:14; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Berus
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1650

PostPosted: Sun 21.1.2007 13:40    Post subject: Reply with quote

No, právě že ten můj ji má nejspíš taky rád a taky s ní v minulosti něco měl.. A je jí 16, no. Jemu 23. Neznám ji (BOHUŽEL Twisted Evil ), ale všude v internetových profilech a seznamkách ho má napsaného jako svůj koníček a tak nějak ho všude prezentuje jako svého přítele, ačkoli je to už víc jak rok pryč. Je mi z toho trochu divně, hlavně on se k tomu neumí jednoznačně vyjádřit a poslat ji kamsi nebo jí aspoň říct, že už spolu vlastně nechodí a že má někoho jiného. Shocked
Back to top
View user's profile Send private message  
Příšera
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 979

PostPosted: Sun 21.1.2007 13:50    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
_________________
Kolik roků zabere bolest...
Back to top
View user's profile Send private message  
violetka
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7111
Location: v mlze

PostPosted: Sun 21.1.2007 13:51    Post subject: Reply with quote

můj exex měl v dobách našeho vztahu taky pořád poznámky na mou postavu (nemyslím, že bych byla tlustá, i když uznávám, že 2-3 kg dolů by jít mohly, přesto si myslím, že jeho poznámky byly dost trapné) a když jsem ho před časem potkala tak mi povídá "No jo, pořád máš prdel jak vrata, co?" Myslela jsem že ho nakopu.
Nicméně můj zadek mu zjevně nevadil ve chvílích, kdy po rozchodu s jeho novou holkou volal a škemral že mu chybí sex Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Berus
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1650

PostPosted: Sun 21.1.2007 13:52    Post subject: Reply with quote

Canta Arrow Jsem ráda, že v tom nejsem sama. Ještě by to chtělo nějaký tip, jak se jí zbavit.. Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sun 21.1.2007 13:53    Post subject: Reply with quote

violetka wrote:
a když jsem ho před časem potkala tak mi povídá "No jo, pořád máš prdel jak vrata, co?"


no tak to je teda drsny Exclamation , me tohle nekdo rict, tak je v tu chvili snad uz i vykastrovanej Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
violetka
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7111
Location: v mlze

PostPosted: Sun 21.1.2007 13:55    Post subject: Reply with quote

ephelides wrote:
violetka wrote:
a když jsem ho před časem potkala tak mi povídá "No jo, pořád máš prdel jak vrata, co?"


no tak to je teda drsny Exclamation , me tohle nekdo rict, tak je v tu chvili snad uz i vykastrovanej Very Happy


taky jsem o tom přemýšlela ale pak jsem si říkala že mi to za tu práci nestojí Laughing on byl takovej vždycky
Back to top
View user's profile Send private message  
Příšera
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 979

PostPosted: Sun 21.1.2007 13:57    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
_________________
Kolik roků zabere bolest...
Back to top
View user's profile Send private message  
Nicky...
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6943
Location: FUČ

PostPosted: Sun 21.1.2007 14:07    Post subject: Reply with quote

Můj exex byl taky pěkný buran, naštěstí to naše chození trvalo jen pár dnů, takže se nedá o nějakém vztahu ani mluvit. Už když jsme spolu chodili, tak měl občas poznámky na mou postavu. (kdysi mi řekl, že takových 10 kilo bych zhubnout mohla, přitom tehdy jsme měla asi 60 kilo na 177 cm) A pak po rozchodu mě pomlouval, kde to šlo. Věřím i tomu, že všem navykládal, že dal kopačky on mně, přitom to bylo naopak. Když o mě projevil zájem jeho kamarád, tak mu o mně samozřejmě řekl jen to nejhorší a varoval ho, ať si se mnou nezačíná. Ten jeho kamarád pobral naštěstí více rozumu než můj exex, nenechal se těmi keci odradit a začali jsme spolu chodit.
Ještě si pamatuju, jak jsem se s tím bývalým potkala na nějaké akci, on za mnou přišel a vykládal, jak je strašně rád, že chodím s tím jeho kamarádem, že se k sobě hodíme a jak nám to strašně přeje. Laughing Ubožák.
Back to top
View user's profile Send private message  
Berus
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1650

PostPosted: Sun 21.1.2007 14:07    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Berus on Sun 21.1.2007 15:00; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
ariely
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 6360

PostPosted: Sun 21.1.2007 14:41    Post subject: Reply with quote

Já mám svýho ex pořád šíleně ráda Embarassed Je to takový to, že ho budu milovat napořád.

Jinak mě spíš irituje ex mýho přítele a to sakra moc. Vlastně mě štvou všechny jeho ex, protože jsem retrospektivně žárlivá Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Next
Page 2 of 18

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms