sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Kayla Itsines
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Linda Evangelista
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 20095

PostPosted: Thu 5.2.2015 12:30    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Effy
young & beautiful


Joined: 16 Jan 2013
Posts: 9634

PostPosted: Thu 5.2.2015 13:35    Post subject: Reply with quote

Já to budu muset zkusit jen co se uzdravím Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Gilthoniel
Dancing in the moonlight


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4952

PostPosted: Sat 7.2.2015 14:14    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Victim is another name for lover.

Mé srdce děsící se prázdna, vánice
sní o minulosti a o příznivém klima!
Vrak slunce utonul v své krvi, která dýmá.
Ty ve mě zůstáváš jak zlatá monstrance!
(Baudelaire)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9405

PostPosted: Sun 8.2.2015 10:25    Post subject: Reply with quote

Ja si u toho pripadam jak tuzka, dneska pri druhym opakovani circuit 2 uz jsem musela u commandos a mntclimbers+pushup delat ty cviky na kolenou, protoze uz jsem to cely telo na rukou nedokazala udrzet Embarassed Snad to cviceni k necemu bude a zacne se to zlepsovat, nejsem schppna ty cviky na ruce a core odcvicit poradne a nevim, jestli to moje matlani vubec k necemu je.
Back to top
View user's profile Send private message  
Effy
young & beautiful


Joined: 16 Jan 2013
Posts: 9634

PostPosted: Mon 9.2.2015 10:33    Post subject: Reply with quote

Tak jsem zkusila Legs & Cardio a čekala jsem to teda těžší, circuit 1 mám na 5min a 2 na 4 min, takže jsem měla za 18min hotovo, nohy jsem teda těžký měla, zapotila jsem se taky, ale dle popisu (ne jen tady, ale i jiné diskuze) jsem očekávala něco jako Insanity nebo tak Smile Možná si dát opakování ještě jednou (ale to zase nevím jestli takhle dokola by mě bavilo). Pokud budu mít odpoledne čas, tak zkusím ještě Arms & Abs.

Ale špatný to není, asi to někam zařadím, když nebude čas, nebo budu chtít trošku změnu, ale videa se Shaunem, či Bobem mě baví víc.


Last edited by Effy on Mon 9.2.2015 10:41; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Seventh Sister
11


Joined: 09 Sep 2007
Posts: 26455

PostPosted: Mon 9.2.2015 10:38    Post subject: Reply with quote

Ale to máš jet dokola, dokud nemáš těch 28 min Smile . Takže s nějakýma 18 tu nechoď Laughing (vtip)
_________________
.
Mike?
Back to top
View user's profile Send private message  
Effy
young & beautiful


Joined: 16 Jan 2013
Posts: 9634

PostPosted: Mon 9.2.2015 10:41    Post subject: Reply with quote

No ale to právě musí být už nuda ne? Laughing Tak příště nebo u toho Arms & Abs.
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9405

PostPosted: Mon 9.2.2015 10:58    Post subject: Reply with quote

Mne ten week 1 prisel docela v pohode, az pak kdyz prijdou na radu commandos a jiny cviky furt v planku, tak mi to prijde uz docela drsny. A samozrejme je to o tom to jet vkuse tech sedm minut a nezastavit se. U me bejva teda nejkritictejsi kdyz uz ten circuit jedu po ctvrty, to uz to fakt nedavam. Ale tak nemam za sebou moc posilovani, v podstate jen 30DS Embarassed Hodne je to i o tom, jak se clovek dokaze namotivovat, jak poctive, s jakou vervou a v jakym tempu to dela, podle me se to vzdycky da prizpusobit, popr. si dat misto 3kg cinek 6kg apod. Nebo muzes zacit rovnou s BBG 2.0, na to jsem sice jeste nekoukala, ale melo by to bejt narocnejsi.
Back to top
View user's profile Send private message  
Effy
young & beautiful


Joined: 16 Jan 2013
Posts: 9634

PostPosted: Mon 9.2.2015 11:02    Post subject: Reply with quote

Já spíš nepochopila, že se musí jet těch 7min pořád, jsem myslela, že si člověk odjede circuit a jde na další, ale zase upřímně nevím, zda by mi to dokola vyhovovalo. Ještě něco od ní určitě zkusím, není to zase, že bych to necítila, jen mě asi ty videa baví víc. Ale myslím si, že takhle na změnu, když budu mít plný zuby Insanity - který teď nemám šanci ani udýchat, tak proč ne, je to zase takový jiný Smile

Hlavně jsem se dneska zasekla na jejím instagramu, kam lidi posílají before x after fotky, docela se tam člověk pokochá (i když je mi jasný, že to jsou holky, co dřou v posilovně, že doma toho ani docílit nemůžou - pokud nemají někde ve sklepě soukromou posilku Laughing ) Ale je to inspirativní.
Back to top
View user's profile Send private message  
Scarlet
off to the races


Joined: 27 Nov 2012
Posts: 712

PostPosted: Mon 9.2.2015 11:05    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Happiness more or less
it's just a change in me
something in my liberty


Last edited by Scarlet on Fri 27.3.2015 11:01; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9405

PostPosted: Mon 9.2.2015 11:12    Post subject: Reply with quote

Ono určitě jestli máte za sebou Shauna tam tohle pro vás asi bude brnkačka Smile

Fakt se ani nedivím, Effy, když občas vidím, co dáváš za věci do "co jste dnes pro sebe udělaly", pro tebe to musí bejt jak když jdeš na nákup Laughing Ale možná pomůže si to právě nějak ztížit těma činkama, zrychlit tempo... A asi rovnou 2.0 no Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Effy
young & beautiful


Joined: 16 Jan 2013
Posts: 9634

PostPosted: Mon 9.2.2015 11:18    Post subject: Reply with quote

Jako zase brnkačka to není, ono to opakování má co do sebe - tenhle styl si hodně jede Bob Harper, jednoduchý cviky, ale časté opakování a pak se udržet v té pozici, kdy se klepete, pálí vás nohy - toho doporučuji, jen je časově náročnější, ty videa mají tak hoďku. Shaun je hodně na kondici, T25 mi přijde už taky pohoda, ale některá videa z Insanity nezvládám do teďka, že si dávám svoje tempo a nebo musím zastavit, abych se nepoblinkala. Proto mě burpees ani nějak nezaskočí, jsem na ně zvyklá, ale třeba obyčejný lunges, když opakuji po několikátý, tak mě pálí nohy - mám to trošku otočený Smile

Scarlet, zkus si stáhnout Insanity Max 30, pokud tě bavilo T25 Smile

A už tu nebudu dělat OT, odpoledne zkusím poctivě fakt na těch 7min to Arm&Abs a dám vědět, je fakt že je rozdíl to cvičit 18min a nebo 28 Laughing (já fakt nevím, že jsem to nějak nepobrala - ještě jsem si říkala "na co 7 minut, když to člověk stihne za 4 Laughing )
Back to top
View user's profile Send private message  
Seventh Sister
11


Joined: 09 Sep 2007
Posts: 26455

PostPosted: Mon 9.2.2015 11:20    Post subject: Reply with quote

Effy wrote:
Hlavně jsem se dneska zasekla na jejím instagramu, kam lidi posílají before x after fotky, docela se tam člověk pokochá (i když je mi jasný, že to jsou holky, co dřou v posilovně, že doma toho ani docílit nemůžou - pokud nemají někde ve sklepě soukromou posilku Laughing ) Ale je to inspirativní.
No to jsou právě holky, co cvičí Kaylu.. Některé možná i něco navíc, ale většina jen ji.
_________________
.
Mike?
Back to top
View user's profile Send private message  
Scarlet
off to the races


Joined: 27 Nov 2012
Posts: 712

PostPosted: Mon 9.2.2015 11:33    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Happiness more or less
it's just a change in me
something in my liberty


Last edited by Scarlet on Fri 27.3.2015 11:00; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9405

PostPosted: Mon 9.2.2015 11:35    Post subject: Reply with quote

Effy wrote:

Hlavně jsem se dneska zasekla na jejím instagramu, kam lidi posílají before x after fotky, docela se tam člověk pokochá (i když je mi jasný, že to jsou holky, co dřou v posilovně, že doma toho ani docílit nemůžou - pokud nemají někde ve sklepě soukromou posilku Laughing ) Ale je to inspirativní.


Zrovna u tohohle cvičení je to přece jedno, jestli to člověk cvičí v posilovně nebo doma, ne? Embarassed Pokud máš doma činky.
Nebo myslíš, že cvičí v tý posilovně ještě něco navíc? Co jsem tak četla, tak si třeba přidají nějakej jeden resistence trénink navíc (břicho myslím), jinak mi přijde, že to stačí... Třeba taková Zuzka light cvičí taky jen doma a svaly má Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 2 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms