sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Boxy
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Jídlo
View previous topic :: View next topic  

Ktorý box vás viac zaujal?
Brandnooz
20%
 20%  [ 1 ]
Zajíci v krabici
80%
 80%  [ 4 ]
Total Votes : 5

Author Message
josie
Chcem sa smiať navždy!
kytky 6, meta: 9050


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9012

PostPosted: Tue 25.3.2014 9:23    Post subject: Boxy Reply with quote

Skúsili ste boxy s potravinami? Buď Zajíci v krabici alebo Brandnooz? Názor? Skúsenosť?
Back to top
View user's profile Send private message  
Audrey
kytky 2, meta: 550
kytky 2, meta: 550


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 536

PostPosted: Tue 25.3.2014 11:34    Post subject: Reply with quote

Objednávám si Brandnooz box. Využila jsem nějakou jejich akci hned na začátku, tak ho mám každý měsíc za 199. Což podle mě není zas taková částka, když vezmu, jak rychle dokážu utratit dvě stovky za jídlo a občas v košíku pořádně nic není.
S obsahem jsem zatím víceméně spokojená, zjistila jsem, že ve výsledku velkou většinu věcí využiju. Je trochu nešťastné, že v každé krabici zatím bylo müsli, často tam jsou různé sušenky nebo oplatky, žvýkací bonbony, brambůrky...
Je to box pro lidi, kteří nenakupují z potravin nic moc speciálního a nevadí jim občas nějaká polotovarová strava (např. omáčky na těstoviny).
Občas se tam objeví nějaký produkt, který mi hodně chutná nebo jsem ho neznala, jako třeba bio energeťák, nebo naopak anti-energy drink, omáčka na těstoviny bez umělotin, sirup Top Topic, trvanlivá smetana bez laktózy.... a hodně mile mě překvapila i láhev Magistr Dark Smile

Na Zajíce v krabici jsem taky koukala, ale tam si právě nejsem jistá, jestli bych ty všechny výrobky využila...
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26535

PostPosted: Tue 25.3.2014 11:40    Post subject: Reply with quote

Ja urcite nekdy zkusim Zajice Smile Ten druhy ne, vetsinu takovych vyrobku se snazim nejist a nekupovat Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Ivanka
Quo vadis?


Joined: 03 Feb 2008
Posts: 2927

PostPosted: Tue 25.3.2014 14:34    Post subject: Reply with quote

Brandnooz ne, to jde uplne mimo me, tyhle veci vubec nekupuju.
Prisli mi prvni Zajici v krabici a jsem z nich nadsena, hlavne z trtinove stavy, vlastne od te doby nepouzivam vubec cukr. Koncept se mi moc libi a objednam znovu, zvazuju pulrocni predplatne.
Pry se chysta jeste nejaka bio krabice, nekde jsem to vyhrabala, ale uz si to nepamatuju.
_________________
„Můžeš mě odkopávat, křičet na mě a stejně je mi jasné, že ti chybím.“
Back to top
View user's profile Send private message  
andrea-lin
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1504

PostPosted: Tue 25.3.2014 16:12    Post subject: Reply with quote

Ja som uz 2x objednala Zajicov a som z nich nadsena. Smile Snazim sa postupne prechadzat na zdravsie stravovanie a toto mi pripada ako pomoc uplne idealne. Su tam aj potraviny, ktore som nikdy predtym nepouzila, ale varenie vseobecne a skusanie novych potravin/receptov ma bavi.
Pozrela som sa na stranku brandnooz a to uz sa mi moc nepaci (sladkost, sladke napoje atd).
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Tue 25.3.2014 17:10    Post subject: Reply with quote

Zajíce jsem zkusila a nenadchlo mě to tolik, jak jsem se na to těšila - něco z toho jsme doma měli a něco bych si normálně nekoupila, protože mě to neláká. Příště asi pošlu manžela do zdravé výživy, ať koupí nějaké překvapení a mám jistotu, že koupí to, co doma nemáme a zároveň co bych pravděpodobně ochutnala ráda Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26535

PostPosted: Sat 17.5.2014 16:55    Post subject: Reply with quote

Tak ja uz mam druhy Zajice a jsem moc spokojena.
Prvni krabicka nebyla uplne pro me - moc kakaovych veci Confused ale i tak je vyuziju a aspon zkusim veci, ktery bych jinak nezkusila Cool
A ted kvetnova krabicka je super Love Mam rada ten "dopis", krasny karticky s recepty, krabici do ktere to bali... presne pro me. K narozeninam si budu prat predplatny Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
zuza
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8188

PostPosted: Wed 28.5.2014 21:52    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Thu 11.9.2014 19:50    Post subject: Reply with quote

Ma niekto Zajaca co chodil vcera-dnes? Tento je moj druhy, ale musim povedat ze sa mi trafili do vkusu 100%, zeleninove chipsy milujem, takisto musli tycoinku. Tahini pastu si chcem kupit uz dlho, kesu maslo je vyborna nahrada arasidoveho masla na chleba s medom a udena paprika je vyborna do jedal + cierna fazula ktoru urcite ochutnam cez vikend v salate.
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
Audrey
kytky 2, meta: 550
kytky 2, meta: 550


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 536

PostPosted: Wed 11.2.2015 9:01    Post subject: Reply with quote

Tak jsem si poprvé objednala Zajíce v krabici a jsem dost nadšená, všechno, co poslali, využiju Smile Tentokrát v něm byly kvalitní těstoviny, pesto ze sušených rajčat, miso pasta, ajurvédský čaj a tyčinka s burákovým máslem. A k tomu jsem si ještě přihodila kešu máslo Smile Výhoda je, že když si člověk objedná Zajíce a chce si koupit i něco z jejich eshopu, tak mu to pak dají rovnou do jedné krabice a nemusí za výrobky z eshopu platit poštovné Smile

Příště má být balíček na téma detoxikace organismu, tak uvažuju, že ho taky objednám Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26535

PostPosted: Wed 11.2.2015 9:06    Post subject: Reply with quote

Audrey, nemit krabicku uz otevrenou, tak se na tebe dost zlobim Mr. Green
Tenhle mesic se mi taky celkem libi, jediny co me vubec nelaka je ten caj Paranoidnik z toho jsem byla vylozene zklamana....ale ta druha verze pro ?celiaky, joo ta uz by se mi celkem libila, skoda Very Happy

S tim eshopem je to vyhoda i nevyhoda, ja tam pak porad neco prihazuju Embarassed Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Audrey
kytky 2, meta: 550
kytky 2, meta: 550


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 536

PostPosted: Wed 11.2.2015 9:11    Post subject: Reply with quote

Jaj, tak snad jsem někomu jinému nepokazila překvapení Nevinnik

Tyjo, to jsem ani nevěděla, že je přímo verze pro celiaky - co je v ní jiného? (je mi jasné, že nebudou mít těstoviny - ale co místo nich? Smile )
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26535

PostPosted: Wed 11.2.2015 9:24    Post subject: Reply with quote

Audrey, ja si nebyla jista pro koho presne byla druha verze caje, ale ted jsem koukala a je to pro alergiky Laughing
Druha verze testovin uz byli ti celiaci - pro ty byly bezlepkovy testoviny Smile
Ono neni vic druhu Zajicu, jen ti, co maji nejakou alergii, jsou vegani, ji paleo, atd., tak to pisou do objednavky a dostavaji jen vyrobky, ktery to splnuji a kdyz nesplnuji, tak nejakou alternativu. Ty casty varianty pak pisou Zajici i do dopisu - jako treba ty caje a testoviny Smile
Pak se krabicky lisi jeste nekdy. V minule sushi dali do casti krabicek zazvor, do casti nakladanou redkev (samozrejme jsem chtela redkev a mela jsem zazvor ze Smile ). Nebo tam davaji nejaky vyrobky, ktery jsou ve vic prichutich, takze ruzny krabicky obsahuji ruzny prichute, napr. susenky, krekry, omacky.
Back to top
View user's profile Send private message  
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Thu 19.2.2015 21:42    Post subject: Reply with quote

Ja som mala uz 7mu krabicku Zajaca a tato bola jedna z tych najlepsich. Caj uz som pila, pijem ho klasicky iba zaliaty a precedeny, nepridavam mlieko ani nic ine. Pesto pouzivam do cestovin, tycinku som zjedla na druhy den a ta bola vyborna! akurat neviem co s tou miso vecou:)
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
Audrey
kytky 2, meta: 550
kytky 2, meta: 550


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 536

PostPosted: Fri 20.2.2015 10:57    Post subject: Reply with quote

Tyčinka byla boží - už jsem hledala na e-shopu, jestli ji tam mají, že si ji určitě musím znova objednat - a mají Mr. Green

No a měla některá z vás i tu edici, kde bylo kaštanové pyré? Mně celkem láká si to objednat, ale úplně si nejsem jistá použitím - co čeho nebo na co jste to použily?
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Jídlo All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms