sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Zánět močových cest
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 40, 41, 42  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Sat 20.1.2007 19:05    Post subject: Reply with quote

Berus wrote:
Koogi, mně to dělali taky tak - nejdřív jen papírek a kultivaci až po dobrání. Wink


No tak to jsi mě teď hodně potěšila a uklidnila Very Happy A když jsi brala ten Biseptol, tak pak vše ok? Nebo jsi měla problémy s kvasinkama?
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Berus
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1650

PostPosted: Sat 20.1.2007 19:10    Post subject: Reply with quote

Nene, všechno bylo ok, žádný kvasinky. Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Mija
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 17 Jan 2007
Posts: 696

PostPosted: Sun 21.1.2007 22:26    Post subject: Reply with quote

Koogi, hlavně klid Smile Nemysli hned na to nejhorší, zbytečně se tím deptáš a podvědomě se pozoruješ. Diskuse na doktorce ber s nadhledem. Některá témata a názory jsou dost zveličené a přemrštěné, nevím, jak je to u diskuse o Biseptolu.

Celkem mě zaráží "papírkový test" moči, setkávám se s tím, že se dělá jen orientačně a kultivace je do 3 dnů, u akutních zánětů jsou první výsledky už na počkání v laboratoři, další odeslány k ošetřujícímu lékaři.

I kdybys kvasinky měla, není to žádná tragédie. Jsou horší nežádoucí účinky... A to, že holky na doktorce měly kvasinky neznamená, že se objeví i u tebe.

Při užívání léků ber Lactobacily - obnovení mikroflóry(i té poševní) a bude ti hej. Brzké uzdravení Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sun 21.1.2007 22:28    Post subject: Reply with quote

no prave, ja jsem se taky dycky setkala s tim ze se vzala zaroven moc orientacne a zaroven kultivace....
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Mon 22.1.2007 9:10    Post subject: Reply with quote

No jo no, moje doktorka mě s tím fakt naštvala (s tou kultivací). Lactobacily ... snad to můžu brát na ten biseptol. Mijo, díky, to je fakt dobrej nápad je papat. Zeptám se v lékárně jestli to může být k tomu hroznýmu biseptolu (aspoň že mi zdá se pomohl). Chtěla jsem si dát svou oblíbenou melounovou orbitku, ale zjistila jsem, že v ní je taky kyselina citronova, tak jsem si ji radsi nedala. Ach jo Laughing Rolling Eyes
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Mon 22.1.2007 9:14    Post subject: Reply with quote

koogi Arrow z tebe musej byt doktori nadseni, protoze fakt vsechno do puntiku plnis Very Happy ja myslim ze orbitka te fakt nevytrhne, a laktobacil biseptolu nevadi
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Mon 22.1.2007 9:22    Post subject: Reply with quote

ephelides wrote:
koogi Arrow z tebe musej byt doktori nadseni, protoze fakt vsechno do puntiku plnis Very Happy ja myslim ze orbitka te fakt nevytrhne, a laktobacil biseptolu nevadi


No spíš jsou ze mě nešťastní, jak furt všechno řeším. Když já prášky nesnáším Paranoidnik (asi to je tím, že takovýhle věci beru jednou za sto let)
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mija
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 17 Jan 2007
Posts: 696

PostPosted: Mon 22.1.2007 9:38    Post subject: Reply with quote

Koogi - na Biseptol nesmíš nic kyselého - džusy, pomeranče, grepy, citróny... Tvou oblíbenou Orbitku si klidně s čistým svědomím dej Wink
Když ses neosypala po kyselém zelí... Smile

Lactobacily se dokonce doporučují při braní léků - chemoterapeutik, ATB apod. Určitě ti neublíží, spíš pomohou. Nehledě na zbídačenou mikroflóru po medikaci. Určitě ti tělo poděkuje, když mu je dopořeješ Smile

A ber je i nějaký čas po dobrání léků... Pokud se bojíš kvasinek - můžeš si koupit (na předpis tě vyjde levněji) Fermalac Vaginal. Dá se používat i preventivně, např. při užívání ATB.
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Mon 22.1.2007 22:38    Post subject: Reply with quote

Koogi Arrow jsi muj clovek..ja na to trpim take porad,ale doslva,nelzu,ale mam to jednou do mesice..a z ceho to mam?Doktorka mi rekla,ze mi neprospiva,kdyz piju sladke vody a ze mam hodne oslabenou imunitu..Nosim pravidelne kosilky,dlouhe veci,nesedam nikam na prkynko,ale mam to stejne..
tak jdu za tyden na urologii a doufam,ze se to uz rozlouskne..
jinak ja na to vzdy brala antibiotika a brusinky,plus popijeni urologickeho caje,ale to je vzdy zazehnano na par dni.. Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Tue 23.1.2007 16:09    Post subject: Reply with quote

Crazy girl, fakt to míváš takhle často? To já naštěstí ne, i když kdoví jak úspěšně se toho teď zbavím, až doberu prášky. Jestli se to nevrátí. A míváš to jen v zimě nebo i jindy v roce? Ja sladke vody nepiju vubec a oslabenou imunitu si myslim taky nemam (vzhledem k tomu, ze malokdy stunu a kdyz tak mam maximalne kasel a rymu). Cetla jsem o tom dost na netu, ze kdyz se to takhle hodne opakuje, tak muzes mit nejakou rozsiernou/zuzenou (uz nevim) mocovou trubici nebo co.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Anouck
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1445

PostPosted: Tue 23.1.2007 16:23    Post subject: Reply with quote

Koogi Arrow mela jsem zanet mocovyho mechyre nekolik mesicu v kuse,asi ctyri druhy antibiotik a nezabraly a pak mi gynekolozka doporucila kapsle s vytazky z brusinek (v lekarne stoji do stovky) a do mesice nebylo co resit.
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Tue 23.1.2007 20:02    Post subject: Reply with quote

Koogi Arrow ja to mam vetsinou jen v zime,jakmile zacina zimni obdobi,uz to startuje,ale stalo se mi,ze jsem to mela i v lete,ale to jsem mela z bazenu Confused
ano,prave pristi tyden jdu k doktorovi s podezrenim na zuzenou nebo rozsirenou tu trubici a uplne se bojim,co rekne..
jestlize ty tolik nemocna nejsi,bude to jen infekcni onemocneni a pomoci leku budes brzy fit Wink


Anouck Arrow to mam pocit,ze je jen doplnek stravy,ne?Mne to tak bylo doporuceno,ale kazdemu zabira neco jineho Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Thu 17.5.2007 12:29    Post subject: Reply with quote

Měli jste někdy Uroval? Jsou tři druhy - biotic, manosa a kapky a já nevím který zvolit.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17715
Location: VePř

PostPosted: Thu 17.5.2007 13:06    Post subject: Reply with quote

uroval kapky tady vsem cpu horem dolem Mr. Green
je to jediny, co mne pomaha.
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35514

PostPosted: Thu 17.5.2007 13:27    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Tue 21.8.2007 14:39; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 40, 41, 42  Next
Page 4 of 42

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms