sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Tehotenska moda (i pro tatinky)
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Děti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
user007
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 24 Nov 2007
Posts: 6532

PostPosted: Thu 21.2.2013 8:43    Post subject: Tehotenska moda (i pro tatinky) Reply with quote

Zacinam premyslet, kde sezenu nejake slusive obleceni... uz ted se nenarvu do svych uzkych dzinu. Confused Mate nejake oblibene obchody, internetove, nebo kamenne? Smile

Doufam, ze tu takove tema uz neni, ale nevsimla jsem si..


Last edited by user007 on Sun 3.3.2013 1:46; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18381

PostPosted: Thu 21.2.2013 9:40    Post subject: Reply with quote

Ja nakupuju na asosu, sedi mi UK12 jako u nich nosim obvykle... mam odtamtud dziny, jedny saty, leginy a jedno tilko (ale ja se zatim vejdu do nektereho sveho netehotenskeho obleceni).

Doporucuju dziny s timhle nastavnym pruhem: http://www.asos.com/ASOS-Maternity/ASOS-Maternity-Elgin-Black-Skinny-Jeans-With-Jersey-Waistband/Prod/pgeproduct.aspx?iid=2554332&cid=5813&Rf900=1497&sh=0&pge=0&pgesize=20&sort=-1&clr=Black

Je to super ted v zime, zahreje to brisko a trochu ho to drzi. Nosim je cca od 12. tydne tedy, myslim, ze ted ti ten pas bude jeste trochu plandat, ale kdyztak si ho shrnes dolu a bude. Smile

Libi se mi i veci z HM, ale tu tehotenskou modu nemaji ve vsech obchodech (videla jsem v Letnanech) a je to trochu drazsi...

edit - vlastně ještě plavky mám z asosu, do těch už jsem se fakt nevešla.Smile
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Bruillard
....


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1996

PostPosted: Thu 21.2.2013 10:13    Post subject: Reply with quote

Já nic moc těhotenského nemám, jen jedny kalhoty a ty jsem si koupila v menším kamenném obchodě na Letné. Jsou to ty s pruhem a souhlasím, že jsou pohodlné a určitě se to vyplatí si je koupit.

Líbilo se mi těch pár kousků těhotenského oblečení v Zaře, ale pak to asi zrušili, protože už to tam není. Něco mají v CA, to jsou hrůzy a v HM jsem to nenašla, asi jsem byla ve špatném, kde těhotenskou módu zrovna nemají.

Jinak jsem chodila až do 27tt v klasickém netěhotenském oblečení. Vršky jsou mi pořád moje původní, i když mám břicho už velké a kalhoty jsem si koupila na začátek jedny o velikost větší a když mi přestaly být, nosila jsem legíny a dlouhá trička k tomu. A plavky (dvoudílné) jsou mi dokonce i teď, protože kalhotky mám pod břichem a prsa se mi zase tolik nezvětšila.

Ale teď už mi jsou docela těsná i některá trička, tak si asi koupím ještě kalhoty a nějaké vršky na ASOSu, tam je to opravdu zatím nejhezčí, na co jsem narazila.
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18381

PostPosted: Thu 21.2.2013 10:17    Post subject: Reply with quote

Do dvoudílných plavek bych se asi taky vešla.Smile Ale ty já mám max. na léto, na opalování, jinak když chodím plavat jakože sportovat (dělá mi to teď moc dobře na záda), tak bych se z nich osypala, pořádně to nedrží.Smile
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Bruillard
....


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1996

PostPosted: Thu 21.2.2013 10:20    Post subject: Reply with quote

To je fakt, já plavat nechodím, ale byla jsem teď na prodlouženém víkendu na horách a nemohla jsem lyžovat, tak jsem chodila aspoň do bazénu a proto mi stačily ty dvoudílné. Do jednodílných bych se taky nevešla. Do teď jsem se vešla do všech svých vršků (triček, košil), ale teď už košila (až na dvě) nezapnu a trička mi jsou taky těsná. To břicho mi poslední dny děsně roste. Jsem koule Laughing

Ovšem nejhorší je obouvání a tak se hrozně těším, až bude teplo na baleríny, u kterých se nemusím ohybat. Ale než to teplo bude, tak asi porodím Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18381

PostPosted: Thu 21.2.2013 10:32    Post subject: Reply with quote

Já zápasím i s ponožkami a z kalhot mě občas taky tahá přítel.Very Happy To břicho už prostě překáží, ohýbám se vedle nohy a stejně funím.Smile Baleríny naboso a šaty budou v létě vysvobození.Very Happy
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Bruillard
....


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1996

PostPosted: Thu 21.2.2013 10:45    Post subject: Reply with quote

Jenže ty to léto ještě trochu stihneš, já už moc ne. To ti závidím. Každopádně obouvání a svlékání mě každý den zaručeně rozčílí. Hrozně se u toho vztekám Laughing

A ještě k tomu oblečení - v obchodě kde jsem si kupovala ty kalhoty (na Strossmayeráku) měli krásné těhotenské podprsenky, které jsou zároveň i jako kojící, ale obávám se, že když si koupím nějakou teď (potřebovala bych, protože mi už moje nejsou), tak jí pak jako kojící stejně nevyužiju, protože prsa budou asi ještě větší. Tak nevím, jestli si zatím koupit nějakou normální bez kostic pohodlnou a tu kojící až před porodem? Asi jo.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Thu 21.2.2013 10:49    Post subject: Reply with quote

lenulo a kdy to cekas?To uplne koukam...ja se ohybala az do porodu uplne bez problemu.

Jinak jsem si koupila jedny kalhoty v HM - tehotenska moda - ale je pravda, ze je to jen v nekterych HMkach.A pak jsem si v normlanim HM kupovala ruzne sukne v pase na gumu.

Kamoska nakupuje tady: http://www.happymum.cz/ - ale je to docela drahe
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Thu 21.2.2013 11:10    Post subject: Reply with quote

za mě HM a to i v netěhu sekcích..
Milovala jsem jejich těhotenský leginy, v létě 3/4 a na podzim dlouhý..

Já stejně nejvíc nosila normální oblečení..
A soustředění v 6m jsem odplavala ve dvoudílnejch(konečně jsem se mohla ukazovat)
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18381

PostPosted: Thu 21.2.2013 11:43    Post subject: Reply with quote

Tornado - začátkem července. Ale já mám proporčně vůči tělu dost dlouhý nohy, takže natáhnout se v sedě až k chodidlům je trochu problém. Břicho už mám o 25 cm větší obvod, než před tím...Smile
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
user007
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 24 Nov 2007
Posts: 6532

PostPosted: Thu 21.2.2013 16:43    Post subject: Reply with quote

Diky, ten Asos me vubec nenapadl:).. dziny rozhodne potrebuju, protoze uz mi dvoje nejsou v pase (nechapu Embarassed ), nasla jsem jeste tohle:

http://www.newlook.com/eu/shop/maternity/shop-department/maternity-32in-underbump-skinny-jeans_238846101

New look nema spatne ceny, nebude to asi nejlepsi kvalita, ale jde to.. Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
zuza
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8188

PostPosted: Fri 22.2.2013 13:03    Post subject: Reply with quote

CA a HM nema tehu modu v kazde prodejne
ja mela jen jedny tehu cerny kalhoty a cernou sukni, a jednu kosily, jinak jsem vetsinu vrsku mohla nosit dal, kosile mivam volnesi, nesnasim je uple na prsa, takze jsem se vesla celou dobu, a na to jsem nosila pletene vesticky, ty to teda pres bricho obeply
i veci co nosim na doma, tak mivam volnejsi, takze jsem se vesla


na kojici podprsenky doporucuji M&S, tam totiz maji i mensi obvody a vetsi kosicky (ja mela 70DD) - hlavne tam umi i poradit, jak spravne vybrat velikost, treba ani jedna moje kamaradka nemela spravnou podprsenky, vesmes mely obri obvod a moc male kosicky
nakupovala jsem az tesne pred porodem, ale tak, ze spodek jsem ani nedopla (to bricho je az pod hrudnikem, takze to falesn rozsiruje obvod a vedela jsem, ze se mi hrudnik nezmenil - po trech mesicich od porodu jsem stejne uz porpsenky utahovala na maximum co slo), jen jsem overila kosicky, ze se mi tam v pohode vejdou cela prsa
Back to top
View user's profile Send private message  
mariposa
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 8306
Location: u něho...

PostPosted: Fri 22.2.2013 14:20    Post subject: Reply with quote

Já měla legíny, 7/8 kalhoty a rifle z H&M a 2 trika taky z tama. Zbytek jsem nosila normálně svoje věci až do konce...
_________________
věřím
Back to top
View user's profile Send private message  
user007
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 24 Nov 2007
Posts: 6532

PostPosted: Sat 2.3.2013 20:25    Post subject: Reply with quote

Koupila jsem si dnes Mama Jeans v H&M a nemuzu si je vynachvalit.. jsou tak pohodlne, asi je budu nosit i mimo tehotenstvi. Razz Kazdopadne skoro vsechna tehotenska moda je predrazena a asi zustanu u normalniho obleceni, jen si jeste koupim nekolik kalhot, protoze jsem z nich uplne nadsena. Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Ness
always in love....
kytky 4, meta: 3350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3328
Location: Praha

PostPosted: Wed 13.3.2013 12:31    Post subject: Reply with quote

Na Happymum mají vážně pěkné věci, ale většina mi přijde cenově dost přemrštěná, na to že to člověk bude nosit chvíli... nicméně 2-3 kalhoty a džíny se mi odtamtud dost líbí, možná nějaké risknu objednat, až to bude aktuální. Jinak se chci kouknout do HM, co tam mají, až půjdu okolo.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Děti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 1 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms